خانه انجمن استفاده از شبکه های اجتماعی
٦٥٩
٤٧
ali007

استفاده از شبکه های اجتماعی

استفاده از شبکه های اجتماعی

سلام...
علی جنتی(وزیر ارشاد)گفته که:عضویت در فیس بوک جرم نیست و من هیچ اشکالی در اون نمیبینم چون خودم عضو فیس بوک هستم!!نظر شما در این باره چیه؟

٩٢/٠٩/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٠٤
٢
٠
نه من عضو هستم ولی اصن فضاشو دوس ندارم ترجیح میدم بیام جیم الان یک سال هست که وارد صفحه ی فیسبوکم نرفتم
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
١
٠
بله:)
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٠٤
١
٠
موافقم منم عضو اون هستم..........مشکلی درش نمی بینم .......یعنی استفاده ایی که ما می کنیم ..بی مشکله خخخ
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
١
٠
مرسی که نظر دادین!!!!!!!!!!!!!
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
١
٠
سلام دوستان شروع کنید.هر چی میخواین بگین!!!!!!!!!!!!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٩/٠٤
١
٠
من عضو بودم اما اومدم بیرون راستش من خودم از اون فضا و محیط خوشم نمیاد . اما مشکلی توش نمیبینم البته مشکل که هست چون بعضی ها اونجا رو با آلبوم خانوادگیشون اشتباه گرفتن . البته اگه بخوایم این مورد رو فاکتور بگیریم و براش یه اصولی ترتیب داده بشه در کل مشکلی نیست فقط من خوشم نمیاد .
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
اینم حرفیه!!!!!!!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٠٤
١
٠
خوب جرم که نیست ولی باید درست ازش استفاده بشه
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
اره:))ممنون
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٠٤
١
٠
والله چه عرض كنم (-_-) بنده كه تاحالا اين شبكه اجتماعي (!) رو رويت نكردم، ولي چيزي كه فضاش آلودس آلودست ديگه! نشنيدين ميگن اگه رضا شاه نتونست، فيسبوك تونست!!! نميدونم اونايي كه ديدن بهتره قضاوت كنن...
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
من دیدم ........اونقدری که بقیه میگن چیز بدی نیست:)))))))))ممنون
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٠٤
١
٠
من خیلی وقته پامو نذاشتم اونجا.. جیم جای اونو گرفته واسم.. کلا خوشم نمیاد.. مسخره بازیه همش!!!
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
:)))))))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/٠٤
١
٠
منم عضوم...به اندازه مفیدش استفاده میکنم.و مشکلی هم تا حالا نخوردم..اگه دوستات آشنا و فامیل یا دوستای واقعیت باشن...یا افراد با جنبه مشکلی ایجاد نمیشه
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
اورین...اورین:)))))
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/٠٤
١
٠
منکه عضو نیستم و محیطشو هم دوست ندارم... ولی اگه درست استفاه شه فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد....
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
درسته!!!!!!!
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٩/٠٤
١
٠
سلام ... عضو شدن مشكلي ندارد استفاده كردن مشكل دارد. مثل خيلي از كالاهايي كه در ايران ساخته مي‌شود ولي استفاده از آن در ايران حرام است
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
سلام////منطورتونو نفهمیدم!!!!!!!!!!!ممنون
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/٠٤
١
٠
نرفتم تاحالا ... اما اعتقاد دارم از بهترین چیزا میشه بدترین استفاده هارو کرد... و برعکس از بدترین چیزها هم بهترین استفاده هارو کرد بستگی به آدمش داره ...و جنبش
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
بله درسته:))ممنون مهدیس خانم:)))))))
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٠٤
١
٠
بنده عضو نیستم اما خواهرام هستن دیدم فضا رو جای بدی نیست اگه درست استفاده بشه منم اگه فیلتر شکن لازم نداشت حتما عضو میشدم
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
خخخخخخ...شاید یه روز فیلترش برداشته شه............ممنون که نظر دادین:)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
من فیس بوک عضو نیستم و متاسفاه نمیتونم نظری بدم چون از جوش مطلع نیستم.فقط اومدم که ناراحت نشین:)
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
ممنون که اومدین!!!!!!!:)))))))
BeinG_a_GirL
BeinG_a_GirL
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
با این حال معتقدم که فیس بوس چیزِ خیلی مسخره ای ست ! اینکه بروی لخت و پَتی عکست را بیندازی آن بالا و بعد بروی خودت را آن توو تووها قایم کنی و دیگرانی که شبانه روز دارند با بودنت سر و کله میزنند پیدایت کنند و هیچی دیگر ... ساعت هایت را همینطوری له کنی !
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
ممنون که نظر دادین!!!!!!!!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
خب هرکسی طرز فکر خودش رو داره و اونطور که من دیدم به نظر من فضای خوبی نداره. وهیچ میلی به عضویت در این جور شبکه ها نداشته و ندارم.
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
مرسی علیرضا!!!!!!!!!
آبان
آبان
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
خب من که همین جیم میام اهل فیس بوک نیستم حلال و حرامشم چون فضاشو دقیق نمیشناسم نمیتونم بگم
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
سپاس ابان بانو:)
maede
maede
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
رفتن تو فیس بوک که آره جرم نیست!اما به نظر من چون بیشتر ازش استفاده منفی میشه فیس بوک رفتن وقت تلف کنیه!یه بار دوستی عضو بود نشونم داد از فضاش خوشم نیومد چون اکثرا اونجا بی جنبه بازی درمیارن!
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
:)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
میشه خوب استفاده کرد/ من عضو نیستم
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
درسته.........مرسی!!!!!!!!
masomeh.62
masomeh.62
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
من عضو هستم به نظرم اگه درست استفاده بشه جای بدی نیست... اتفاقا من بعضی دوستان قدیمیمو اونجا پیدا کردم .
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
بله درسته......ممنون:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
چی هست اصن؟؟خخخخ...یه بارم پامو نذاشتم توش!استفاده اش به خود شخص بستگی داره
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
خخ......مرسی فافابانو!!!!!!!
mo_so
mo_so
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
عضویت در شبکه های اجتماعی به نظر من جرم نیست.شبکه های اجتماعی مانند چاقو هستند هم کاربردهای مثبت دارند هم منفی
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
بله درسته!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
نظرم اینه که من از فیس بوک بدم میاد وهمین ...هر کی خوشش میاد بره هر کیم نه نره :)))))
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
مرسی مستر!!!!!!!
faride
faride
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
من که خوشم نمیاد!!چند وقت دیگه جیم تو جهان جای اون میگه.خخخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
خخخخخخخ........شاید!!!!!!!!!!
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
به نظرمنم هیچ عیبی نداره وجرم نیستش خیلیم خوبه........ارزوبرجوانان عیب نیست!!!!!!!خخخخخخخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
اره:)))))))