خانه انجمن مد شدن حجاب
٥٩٦
٢٨
افسانه بانو

مد شدن حجاب

مد شدن حجاب

وضعیت حجاب در جامعه را میبینیم به نظرتون روزی میرسه که حجاب هم مد باشه یا نه باید از خودمون شروع کنیم و آن را نه تنها به عنوان مد بلکه به عنوان اصلی ترین هدف خود قرار دهیم ؟؟

٩٢/٠٩/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
:| من خودم مدش میکنم:)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/١٢
٢
٠
الان همه چیز مد شده..یعنی چی؟ یعنی به هم نگاه میکنن انجامش میدن..حجاب هم میتونه مد بشه ولی م کم...مثلا از مجلات مد شروع کنن اونم نه اینکه یکهو برن سراغ چادر...نه...حجاب خوب..مثلا با بستن شال شروع کنن...یا مانتو های بلند مد کنن..اینجوری کم کم برن جلو....بعد مردم عادت میکنن به این جور پوشش و قبول میکنن
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
چرا نشه حجاب مد بشه....دست به دست هم دهید به مهر ،حجاب خویش را کنید آباد...خخخ :))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
کولد بوی بیا چادر سرت کنم:)) تیلیغ میشه ها
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
هه به نظرمن بایدچادرسرکردن ازپسراشروع شه تادخترام سرشون کنن!!!خخخخخ
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
حالا چادر ملی میخوای یا عربی یا ساده؟
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
دانشجویی مناسب تره *:)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
این که باید از خودمون شروع کنیم تو همه کارها مهمه ولی خب حجاب به عنوان یک تکلیف دینی باید مورد توجه قرار بگیره و نسبت به حجاب باید علاقه ایجاد بشه.
neyosha
neyosha
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
اره حجابم مدمیشه........من از خودم شروع میکنم با حجابی خوب :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
اورین:)
neyosha
neyosha
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
شراره های آتش عکست رو بده تو *:)
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
کووووووووووو تا اون روز بیاد.....این همه سال طول کشیده نرم نرمک وضعمونو به اینجا کشوندن مسلما درست کردنش خیلی زمان میبره
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
شدن که میشه ولی خیلی خیلی سخته
maede
maede
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
اینطور که پیش میره فکر نمیکنم مد بشه!اصولن این جا هر چیزی خوبش مد نمیشه!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
دقیقا
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
مد نشه بهتره چون مد بعد یه مدت از رو بورس میاد پایین/ اگه یادتون باشه یه زمانی هم یه مانتو بلندایی مد شده بود
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
متاسفانه کشور ما همیشه در جنگ هست . نه جنگ رو در رو که جنگ نهان و فرهنگی . و با گذشته سالها این تغییراته غیر قابل لمس حالا کاملا لمس میشود !!! به نظرم هر کاری رو انسان بخواد میتونه انجام بده اما در این باره خییییییییییییییلی باید تلاش بشه چون متاسفانه گاهی این نهال ها از ابتدا کج رشد کرده اند و حالا که سنشان زیاد شده ....!!!! خدا خودش کمک کنه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٣
١
٠
حجابی که بخاطر مد باشه به درد نمی خوره.................مد هر روز عوض میشه و فردا چادر هم میره کنار:(( حجاب باید دلی باشه
neyosha
neyosha
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
احسنت
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
آره دقیقا همینطوره... اگه یه مدت چادر یا حجاب کامل مد شه... باز که از مد بیوفته و مردم دوباره اون حجابو بذارن کنار فقط به چادر و دینمون توهین شده... نباید حجاب بخاطر مد باشه
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
خیلی باید زیربنایی کار شه این مسئله ...مثلا چجوری بد حجابی مد شد هین جوری با حجابیو مد کنیم.... البته راهی به ذهنم نمیرسه...چون بد حجابی جاذبه ی بیشتری داره تا با حجابی یه مدتی مغنعه و مدل روسری ها اسلامی مد بوده و هست... یا مدلای بستن شال...ولی راستش همون مدلام اونقدررررر عجیب و غریب بودن که به نوع خودش جلب توجه میکرد من واقا نمیدونم باید چطوری جاذبه ی حجاب ساده رو تو کشور ایجاد کنیم :(((
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
سلام ... خود حجاب يك نوع مد است
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
واقعا حجاب رهم یک نوع مده!!!!!!!!!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/١٤
٠
٠
من فک نمیکنم کلمه مد برای حجاب درست باشه ... چون معمولا مد واسه چیزایی استفاده میشه که در یک دوره بین افراد جامعه رواج پیدا میکنه و بعد از اون دچار تغییر و اومدن مد جدیدی میشه ... به نظر من باید از حجاب به عنوان یک پوشش کامل اسلامی و همچنین ایجاد امنیت در جامعه نام برد تا بین همه ی افراد فراگیر بشه ...
سهره
سهره
٩٢/٠٩/١٤
٠
٠
باید جلوگیری شه......از همون اول هم باید از خودمون شروع کنیم.....
m_sana
m_sana
٩٢/٠٩/١٤
٠
٠
باید ریشه ای حل بشه حجابی که مد بشه سریع هم از مد میره پس باید از بچه های کوچیکمون شروع کرد و به اونا دلیل حجاب رو توضیح داد نه اینکه به زور چادر سرش کرد یا موهاشو پوشوند اگر دقت کنیم همه بچه ها وقتی کوچیکن دوست دارن چادر سرکنن و نماز بخونن و قرآن بخونن اما همین که بزرگتر میشن و رفتار بزرگترا رو میبینم کلا عوض میشن پس نمیشه با مدکردن حجاب درستش کرد واقعیتش اینه که من خودم الان نمیدونم چطوری دقیقا با دخترم برخورد کنم که همین طوری که الان به دین و حجاب علاقه داره وقتی هم به سن تکلیف رسید یا بزرگتر شد همین بمونه... هعییییییییی
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
نه اینکه حجاب رو مد کنیم اما اگه حجاب رو بخوای تا آخر عمر داشته باشیم ، باید از خودمون شروع کنیم *:)