خانه انجمن هر شکست عشقی،یک وبلاگ عاشقانه!!
٦٠٣
٤١
اشکمهر آتشروان

هر شکست عشقی،یک وبلاگ عاشقانه!!

هر شکست عشقی،یک وبلاگ عاشقانه!!

این روزها آمار وبلاگها با مضمون های عشقانه و یا شکست عشقی و اینجور چیزا خیلی خیلی زیاده شده،جالب اینجاست که اداره کننده خیلی از همین وبلاگها سن خیلی پایینی دارن ولی با این حال خودشون رو یک پا عاشق تمام و کمال فرض میکنن!در صورتی که واقع معنی عشق رو نمی فهمند! 

کلا شما طرفدار این جور وبلاگها هستید یا به نظرتون مسخره میان؟به نظر شما اینا باعث یک موج از افکار مختلف روی ذهن آدما نمی شن؟

٩٢/٠٩/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
نه من کلا تو اینجور وبلاگا نمیرم...خوشمم نمیاد:)
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٠٥
٠
١
:)) طرف می بینی بچست تو وبلاگش میزنه زمان جاهلیت این کارارو می کردم!
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٩/٠٥
٠
١
سلام ... ني‌ني بوده
mo_so
mo_so
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
هیچ وقت این نوع وبلاگ ها نمی روم
faeze
faeze
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
نه اصلا دوست ندارم :|
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
نه من وارد این وبلاگا نمیشم دوستم ندارم تازه خودم یه وبلاگ دارم خنده بازار می ترکی از خنده برین ببینین خخخخ در حین تبلیغاتم کردم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
چشم میریم میبینیم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
ممنون
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
وبتون حرف نداره جواد آقا اون جدول مندلیوف رودخترم ازروش نوشته تا حفظ کنه :-)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
به نظرم : چندیست که عشق تحقیر شده است///// و هی با کلمات نامربوط تعبیر شده است/////گناه ، هوس ، بازیچه//////چون قفل به گردنش زنجیر شده است
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
مو فردا شاید بیام جای دانشگاه شما از بانکش استفاده کنم..................فردا کلاس داری
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
یعنی توقع داشتی من اینجارو ببینم خووووووووووووووب!!!!!!!! تو تخته کامنت بذار مومن یا تو مطالبم :)))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
هههی................چون جواب ندادی رفتم یه بانک دیگه:)) ایش
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
منم زياد خوشم نمياد(^_^) بي رحمانه ميگم همشون يه مشت خزعبلاتن!!! اصلن يه نوع تهاجم فرهنگي محسوب ميشه!! همش تلقين حساي ناميد كننده، غمو اندوه، در نهايت خودكشي واين حرفا.... يكي دومورد برام پيش اومده كه به اين جور وبها دعوت بشم. همون ابتداي ورودم از نوشته ها انتقاد كردم و گفتم طرز تفكرشون رو بايد عوض كنن، ولي مگه به حرف گوش ميدن :((((
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
بله کاملا با نظر شما موافقم...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
گوهر عشق را در دل خود پنهان کنید و این راز را جای فاش نکنید ... (مخصوصا در وبلاگ هاتون)
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
سلام ... اگر ناخواسته بروم مي‌خوانم. ولي دنبلش نيستم
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
ســـــــــــخیف... وبلاگاشونو میگم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
نه جون ما بیایین به خودشون بگین:))خخخخ
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
خوشم نمیاد طرف این وبلاگ هانمیرم
Paeez
Paeez
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
کاری می کنن آدم احساس می کنه واقعن شکست عشقی خورده خبر نداره ، چرت و پرتن آخر و عاقبت هم نداره!:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
اگه کسی هم هست که موافق اینجور وبلاگها هست یا خودش چنین وبلاگهای داره بیاد و بگه... بگه هدفش از درست کردن چنین وبلاگی چی بوده و در کل چه فوایدی داره؟ آیا برای دل خودشه آیا برای اینکه دیگرا به عشق ترغیب بشن یا از عشق زده بشن ؟ یا چیزای دیگه ایه؟ شاید خوبه و ما خبر نداریم؟!! (ایکون تفکر!)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
اون جور که شما این افراد و کوبیدین کسی جرعت نمی کنه بیاد بگه:)
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
گاهی شده یسری زدم بستگی به حالم داشته ......بعضی شعراشون قشنگه.....ولی در کل این درست نیست که اینقد راحت وبلاگ میزنن و هر چی میخوان میگن و تجربه های غلطشونو با سوزو گداز الکی میگن
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
من یه وبلاگ رفتم طرف 40قلو داشت:)
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
کجاست ؟به منم بگین برم از تجربیاتش استفاده کنم((((((((:
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
این وبلاگا همشونم شکست خورده عشقی نیستن/ بعضیام کلا روحیه شون همین جوری کلا شکست عشقی خورده است
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
شاعر ميفرمايد دور شو از اخم وتخم ودلخوري/ گرنخندي ونخنداني، خلي :))))))))) اين آدما خودشون كه نميخندن، ديگران رو هم از خنده ميندازن....
maede
maede
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
نه اصلن از اینجور وبلاگها و این بچه بازیا خوشم نمیاد!کلن زیاد وبلاگ نمیرم چون اکثرا حرفی واسه گفتن ندارن!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
عشق اگه عشق باشه جار نمیزننش. عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد.این جینگیلا هم عادت کردن یه روز در میون عاشق بشن.بیخییییییییال
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٦
١
٠
خیلی نظر پر باری بود..................با تیکه اولش خیلی حال کردم..................حرف منم جمله اول حرف شماست
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٠٧
١
٠
کاملا درسته :-)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
اینا لاصن عشق نمیدونن چیه....عادت و با عشق اشتباه میگیرن..بعدم مطالب و کپی میکنن میذارن تو وبلاگ...که ما خیلی شکست خوردیم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
صحیح است صحیح:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
من اصلا همچین وبلاگایی نمی رم.................مگه بیکارم.................یه مشت مطلب پوچ و الکی
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
خب بچن دیگه میخوان یه جور جلب توجه کنن:) راستی وبلاگ من عاشقانس به نطرتون؟
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
من عاشق این نوع وبلاگام چون باروحیه خودمم سازگاره................
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
نه من دوس دارم اینجور وبلاگ ها رو!!!!!!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
خوب از چیش خوشت میاد؟؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
من که اصلا وبلاگ گردی ای ندارم...ولی به نظرم اشکالی نداره...خوبه :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
چرا وبگردی نمی کنی؟؟؟