خانه انجمن کینه ای به دل دارید؟ چرا؟
٧٨٦
٩١
maryam

کینه ای به دل دارید؟ چرا؟

کینه ای به دل دارید؟ چرا؟

ازآدم ها كينه به دل بگيريم يا ببخشيم آن‌ها را ....

تا حالا شده از كسي كينه به دل بگيريد اگه ميشه بگيد چرا؟!

٩١/١١/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/٠٤
١
٠
ميشه كينه اي بود ولي من با اين دل رحم ناكم سخت ترين جفاهايي كه در حقم شده رو از ياد بردم و فكرم ميكنم اگه اون كسي هم كه موجب ازارم شده اينو بفهمه كه اون كارو تكرار نكنه بهتر ميشه بخشيدش
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٤
١
٠
اول باید می گفتین اووووووووووووووول!!!!!!!!!!
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
٠
٠
البته من نسبت به كسي كه خيلي دوسش دارم زودتر مي رنجم وازش كينه ميگيرم امارابطمو باهاش دارم نميتونم كارشو فراموش كنم، ،از ادماي ديگه اگه هم كينه به دل بگيرم يادم ميره اصلا.
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/٠٤
١
٠
از اين كار خوشم نمياد كاش ميشد به يه جاي ديگه ي كمي زود تر ميرسيدم
m-nas
m-nas
٩١/١١/٠٤
٠
٠
ما ک نه ولی نمیدونم چرا این مریم از ما کینه به دل گرفته همش بما گیر میده..دوستان من و بهمنی تغییر کاربری دادیم و بجای کل کل کردن سعی میکنیم جلوی کل کل رو بگیریم....با تشکر یگان ویژه سایت
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
١
٠
نه شما m-nasزياد خودتو ناراحت نكن من فقط از كسي كه خيلي دوسش داشته با شم كينه ميگيرم...
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٤
٢
٠
من زیاد کینه به دل نمی گیرم اما وقتی از یکی به خاطر کاری که واقعا حقم نبوده کینه بگیرم سخت می بخشم ،گاهی نمیشه بخشید!
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
٣
٠
اره.من شايد از كسي كه كينه به دل گرفتم دوباره رابطمو باهش ادامه بدم اما كارشو هيچ وقت فراموش نميكنم....
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
٠
٠
چه قد عكست قشمنگه!!:)
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٤
٠
٠
مرسی خانومی:)))
مجید
مجید
٩١/١١/٠٤
٢
١
کینه دارم اونم چه کینه ای....از دست فامیل
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
١
١
چرا؟؟!!
مجید
مجید
٩١/١١/٠٤
١
٠
انقدر که از آدم بد میگن بخدا اگه کاری کرده باشم
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
١
٠
شما اگه از خودت مطمئني توجه نكن چرا بايد از كسي كه ياوه گويي الكي ميكنه كينه به دل بگيري اين جور ادما حتي لياقت كينه گرفتن رو هم ندارن..والا!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠٤
٢
١
من سعی می کنم ببخشم ولی بعضی وقتا واقعا کاری که باهات میکنه اینقدر بده که نمیشه بخشید اما بازم سعی می کنم فراموش کنم اما دیر می بخشم بعضی اوقاتم که شاید نا مدتها نتونم.....
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
٠
٠
ولي خوبه بالاخره مي بخشي..
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
٣
٠
اره واقعا مثل زخمي روي قلبته كه تا خوب بشه خيلي طول ميكشه
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٤
٢
٠
دقیقا همینطوریم من!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠٤
٢
٠
شنیدی میگن ببخش تا بخشیده بشی؟؟؟؟ یه جورایی به این اعتقاد دارم... هر چند بعضی وقتا واقعا سخت میشه.....
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
١
٠
به قول يكي از دوستام بعضي چيزارو ميشه فراموش كرد وبخشيد ولي بعضي ها رو نه..
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٠٤
٠
٠
من کینه ای نیستم.......ولی یک مورد هست که هرکاری میکنم نمیتونم فراموش کنم...قبلا هم تو حرم بخشیدمش ولی.......نمیدونم....درضمن خیلی هم خواب طرف و میبینم...نمیدونم چرا.......!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٤
٠
٠
طرف؟/////
kafshdozak
kafshdozak
٩١/١١/٠٤
٠
٠
کینه ؟! خیلی بده ! من کینه به دل نمیگیرم ! از کسی ناراحت بشم میرم بهش میگم ! در یک فرصت مناسب ! و البته نه اینکه بگم ازت ناراحت شدم ! یکجوری میگم ک بفهمه اون کارش اشتباه بوده .و واقعا میفهمه و به خودش میاد !
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
١
٠
منم به اوني كه دوسش دارمر چه دير يازود ميگم اونم دليلي واسه كارش ميگه ،شايد بگم بخشيدمت ولي هيچ وقت نميتونم اون خاطره رو از ذهنم پاك كنم
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٠٤
١
١
سلام آره از خیلیا نمیشه گفت چرا اما اگر فرصت انتقام پیش بیاد دودمان خیلیا رو به باد میدم...من گرفتار سنگینی سکوتی هستم که گویا قبل از هر فریادی لازم است!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٤
٢
٠
گرفتار سنگینی سکوتی هستم که گویا قبل از هر فریادی لازم است..........چه زیبا:)
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠٤
١
٠
آره خدا وکیلی خیلی قشنگ گفتی.....
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
٠
١
بدبخت اوني كه ازش كينه به دل گرفتي خدا بهش رحم كنه:)
Milad
Milad
٩١/١١/٠٤
١
٠
من آدم کینه ای بودم ولی بعد دیدم لذت بخشش خیلی بیشتر از این حرفاست(در حال حاضر هم از کسی کینه ندارم)
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
٢
٠
خوشبحالتون..
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٤
١
٠
حرفتون درست!اما گاهی بعضی چیزا غیر قابل بخششه!
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٠٤
٢
٠
آره خوب ! از دست نارفیق ! چرا و چگونش هم مشخصه دیگه !!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٥
١
٠
عشقتونو ربودن ایا؟
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٠٦
٠
٠
کسی جرأت نداره به عشمون نزدیک شه بانو !
maryam
maryam
٩١/١١/٠٦
٠
٠
اوه بابا غيرت..
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٠٧
٠
٠
ما اینطور آدمایی هستیم ...
maryam
maryam
٩١/١١/٠٧
٠
٠
به به چه ادمايي هستين ها!عجبا!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٠٤
١
٠
اگه فقط یه روز از اول عمرم باقی مونده باشه با یه هفت تیر میرم سراغ دبیر فیزیکم .... { دریا خشم اژدها می شود }
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/٠٤
١
٠
کینه به دل می گیرم ولی می بخشم در اکثر موارد.چون دوست دارم خدا منو ببخشه ولی اگه کینه ای تو دلم بمونه عمرا نمی بخشم.کینه سنگینی از فامیل دارم،انقدر که می خوام سر.....حیف که نمی تونم بگم.
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
٠
٢
همه با فاميلشون مشكل دارن ،بعضي هااز روي جهالت يا حسودي تو فاميل يه چيزي ميگن شما به دل نگير
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/٠٤
١
٠
کاش همین بود مریم جان......
مینا
مینا
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
منم از فامیلا کینه دارم بعضیاشونو با اینکه الان با هم خوبیمم نمیتونم ببخشمممممممممممممممممم
imanhkt
imanhkt
٩١/١١/٠٤
٠
٠
نه زیاد کینه ای نیستم من ... اگه برن توی اعصابم همونجا کارش رو تموم می کنم نمیذارم کینه ای باقی بمونه ...! کلا بخشنده هستم من ...! خیلی مظلوم هستم من ...!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠٤
١
٠
آره از عکست مشخصه...... :))))))))
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
١
٠
معلوم بود كاملا از حرفاتون.
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٥
٠
٠
منم دقیقا همینطوریم.ماشاا...چه روحیه لطیفی دارم...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٤
٠
٠
من فردا امتحانمو بدم،بعد میام میگم.
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
١
٠
ايشالا موفق بشي.
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/٠٤
١
٠
موفق باشی سپهری جان!انشاالله دیگه با خیال راحت میای اینجا:)
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٤
٠
٠
هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
f.qabel
f.qabel
٩١/١١/٠٤
٠
٠
خود تو امروز با من قهر کردی!!
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
٠
٠
خوب كاري كردم،درس عبرتي بشه براي بعدت اصلا دفعه بعدي هم وجود نداره اين از اون كينه هاي شتري ديگه نمي خوام چشم به چشت بيفته.
Golbarg
Golbarg
٩١/١١/٠٤
٠
٠
کینه بزرگی از کسی به دل نگرفتم اما شاید یکی از مدیر های سال های پیشم..
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
٠
٠
الان كه گفتي ياد يكي از دبيراي پارسالم افتادم خيلي ازش كينه گرفته بودم چون من با 10ونيم انداخت به خاطر اينكه مستمرم كم بود اخه من اون درسه واسه كنكور نميخوندم زياد بش اهميت نميدادم..ولي الان هيچ كينه اي احساس نميكنم گفتم ادمايي كه برام اهميت نداشته باشن زود فراموش ميكنم
sahar
sahar
٩١/١١/٠٤
٠
٠
نه تا حالا از کسی بدی ندیدم که کینه به دل بگیرم...اگر هم از کسی دلخور شدم سعی کردم ببخشم ...چون گذشته از لذت بخشش کسی که اول از همه به آرامش میرسه خود آدم بخشنده هست.
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
٠
١
چه قدجالب! ولي من اصلا نميتونم اين جمله رو درك كنم...
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/٠٤
٠
٠
من زیاد کینه به دل نمیگیرم مگه چی بشه دیگه
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٤
٠
٠
چه مهربونین شما!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٠٤
٠
٠
کینه ای نیستم الانم تو زندگیم با هیچکی قهر نیستم
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
١
٠
شما كه معلومه كاملا بيشتر فانتزي هستي تا هر چيز ديگه اي:))
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٠٤
٠
٠
اره کینه ای نیستی ولی یکم زود عصبانی میشید..ولی تجربه بهم نشون داده اونها که زود عصبانی میشن زود هم میبخشن...
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٠٤
٠
٠
اره کینه ای نیستی ولی یکم زود عصبانی میشید..ولی تجربه بهم نشون داده اونها که زود عصبانی میشن زود هم میبخشن...
siduri.sabit
siduri.sabit
٩١/١١/٠٤
٠
٠
کینه ای نیستم.
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
٢
٠
خوشابه سعادت شما...1
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٥
١
٠
خوبه
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٠٤
٠
٠
البته از بعضی ها نفرت دارم.ک بیشتری ها نفرت دارن از..
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٠٤
٠
٠
فاتحه نظر بالام رو خوندی برادر...
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
١
٠
از...؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٠٤
٢
٠
راستش من هم کینه ای نیستم بیشتر سعی میکنم ببخشم تا خودم ارامش داشته باشم...ولی معمولا وقتی کسی اذیتم میکنه اولش خیلی ازش بدم میاد ولی اگر جلوی چشمم نیاد فراموش میکنم...اگر کسی بهم ظلم کنه...می بخشمش ولی دیگه نمیتونم باهاش بنای دختر خاله پسر خاله داشته باشم...من فهمیدم راه به ارامش رسیدن بخشیدنه نه پرورش کینه... این رو تو یک ماجرای عجیب و غریب فهمیدم که یکی خیلی من رو ازارداد و من تا اون رو نبخشیدم اروم نشدم...
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٥
٢
٠
منم هِچ کینه ای ندارم ولی یادم نمیره هیچیو... میبخشم ولی در صدد انتقام بر نمیایَم !!! همچی آدم با شعور و فهمیده ای أستم من !!! خخخخ
maryam
maryam
٩١/١١/٠٥
٠
٠
اورين ...اورين:)))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٠٥
٠
٢
از بچه های جیم دلخور نیسم.نرفتم ندارم
D_masoud74
D_masoud74
٩١/١١/٠٥
٠
٠
منم هیچ کینه ای ندارم...ولی هیچیو فراموش نمیکنم........چون نمیتونم فراموش کنم....... شیشۀ نازک احساس مرا دست نزن !/ چِندشم می شود از لکۀ انگشت دروغ …!!/ آنکه میگفت که احساس مرا میفهمد.../ کو کجارفت؟ که احساس مرا خوب فروخت!
maryam
maryam
٩١/١١/٠٥
٠
٠
زيبابود..... .
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٥
٠
٠
چندشم میشود از لکه ی انگشت دروغ
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٥
٢
٠
آره.من یه آدمیم که اصولا خیلی به دل نمی گیرم.ولی وقتی یکی از حدش بگذره کینه ای میشم.مثلا تو مرداد یکی از دخترای فامیل یه شوخی بدی کرد و بعد به جای عذرخواهی توهین کرد.منم بهش گفتم تو زندگیم آدمی به اسم اون نیست.5ماه هیچ ارتباطی باهاش نداشتم.تا از آخر خودش عذرخواهی کرد.فقط چون سید بود بخشیدمش.حالا باهام درست برخورد میکنه. هرچی باشه 4 سال ازش بزرگترم.
maryam
maryam
٩١/١١/٠٥
٠
٠
بعضي ها با تنبيه خوب ميشن با اونايي كه كارشونو دوباره تكرار ميكنن چي كار بايد كرد..!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٥
١
٠
وقتی کسی را واقعا دوست دارید،هیچ گاه نمیتوانید بگویید که از او متنفر شده اید،حتی اگر بیشتر از هر کسی شما را اذیت کرده باشد.
maryam
maryam
٩١/١١/٠٥
١
٠
اون كه بعله موافقم باهت ..اما قبول كن به خاطر همين دوست داشتنه كه هيچ وقت كارش از ذهنت نميره بيرون..
مینا
مینا
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
دقیقا منممممممممممممم همینجوریمممممممممممممممممم
mahshid
mahshid
٩١/١١/٠٥
٠
٠
باشه به خاطر تو میبخشمش
زهره
زهره
٩١/١١/٠٥
١
٠
اخ گفتی کینه از چند نفر کینه بدل دارم که نگو و نپرس . من خودم کلا ادم کینه ای نیستم اما گاهی وقتا مجبوری از بعضی از ادما کینه ب دل بگیری . اضر نیتم تا اخر عمرم هم ببخشمشون . خیلی ها شاید بگن خودت راحت میشی اگه ببخشیشون . اما من اگه اونا رو ببخشم بیشتر عذاب وجدان میگیرم . اینم یه خصلت منه ...
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/٠٥
٠
٠
اصلا بعضیا رو نباید بخشید.وقتی کسی اصلا پشیمون نشه و حاضر نشه قبول کنه اشتباه کرده،ارزش بخشیدن نداره.
maryam
maryam
٩١/١١/٠٦
٠
٠
ودوباره كارشو انجام بده...
مینا
مینا
٩٢/٠٥/١٣
٠
١
دقیقا موافقمممممممممممممم
مینا
مینا
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
بعضی وقتا اینقد کینه به دل میگیرم که از ادما بدم میاد الانم همین حسو دارم با اینکه عشقم صد بار عذر خواهی کرد نمیدونم چرا دلم صاف نمیشههههههههههههههههههههه