خانه انجمن خجالتی یا پررو بازی...!؟
٧١٢
٣١
اشکمهر آتشروان

خجالتی یا پررو بازی...!؟

خجالتی یا پررو بازی...!؟

آدم خجالتی هستید یا نه؟

بزرگترین ماجرایی که توش خجالتو کنار گذاشتینو کار و حرفی که راحت نبوده انجامش،شما راحت و بدون دغدغه گفتین!؟

شده از پرروبازی کسی تعجب کرده باشین؟چه کاری یا چه حرفی؟

٩٢/٠٩/٠٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/٠٢
١
٠
بیشتر وقتا خجالتیم......پرو بازی :سر سوالایی که تو فامیل ازم میپرسن خجالتو گذاشتم کنار که بتونم درست راهنماییشون کنم.....سوال آخر هم آره شده خونوادگیه از گفتنش معذورم(:
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
مگه چه جور سوالای از شما میپرسن؟؟؟!!!
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
خخخخخخخ سوالای مربوط به خانوما.....خوب نمیشه که بازش کنم(:
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
اره بازش نکنید! تسلیم!
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٢
١
٠
من بعضی وقتا خجالتیم........بعضی وقتا پررو ........بستگی به مکان و طرفش داره!!!!!!!!!!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
پس شما نرمالین دیگه (:
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
نمیدونم والا!!!!!!!!!!!!
BeinG_a_GirL
BeinG_a_GirL
٩٢/٠٩/٠٢
٢
٠
من رشتم و شغلم ایجاب نمیکنه که آدمِ خجالتی ای باشم :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
چه رشته و شغلی مگه؟!
mahnaz_ai
mahnaz_ai
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
اره خجالتی بودم اما خوب خیلی سعی کردم باهاش بجنگم مثلا اینکه واسه کنفرانس اینا راحت نبودم اما همیشه برای اینکه به خودم ثابت کنم میتونم میرم کنفرانس میدم بد هم نمیشه اما خوب خی لی خوب بوده چون الان دیگه راحتر شدم :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٢
١
٠
خیلی خوبه که تونستین با خجالتی بودنتون مبارزه کنین//خیلی ها نمیتونن ):
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
خیلی سعی کردم سخت بود برای اینکه روی خودمو کم کنم خاطر رشتم باید بتونم از کارم دفاع کنم،یکم سخت هس اما همیشه خودمو گداشتم جای اونایی که دارن صحبتایه منو میشنونن اون وقت اگه من خوب بتونم کارمو ارائه بدم مطمئنا اونا هم منو تحسین میکنن و یه حساب دیگه رو من باز میکنن ولی در کل خجالتیم :)
آبان
آبان
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
نه آدم خجالتی هستم و نه پررو/ یه دعوا فامیلی بود که دیگه حسابی طاقتم تموم شده بود یه سال تموم در برابر حرفهای اون طرف صبر کرده بودم دیگه صبرم لبریز شد و باهش درگیری فیزیکی داشتم و زدم دماغشو شکوندم و لبشو پاره کردم :/ حـــــــــــقــــــش بود اگه میگفتم چی حرفایی میزد و چی کارایی میکرد میگفتین کمش هم بوده/در اون لحظه به این که دارم جلوی آقا جون و مامان جونم و خاله هام و شوهر خاله هام و ....این کار رو انجام میدم و این که بعد حسابی از طرف پدر و مادرم تنبیه میشم و تا یه مدت اعصابم خورده و ...اینا!/اما باید این کار انجام میشد راستی این جواب قسمت آخرم بود چون دیگه طرف خیلی پررو بازی درآورده بود / :////
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
اوخ..اوخ ..اوخ...راستی اون طرف پسر بود یا دختر !!؟
آبان
آبان
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
پسر
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
سلام ... هر وقت خواسته خودم در بین باشد خجالتی هستم / ولی برای خواسته دیگران اصلا خجالت نمیکشم. اگر لازم باشد درگیر هم میشویم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
اره دیگه معمولا اگه خجالتی در کار باشه آدم برای خودشه و برای دیگران خب این خجالت ریخته میشه
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
من هم دقیقا هینطورم
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
من:))من خیلی خجالتی استم:)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
من یکم خجالتیم آررررررررررره ادم پرو هم زیاد دیدم
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
خجالتی که نیستم ولی خیلی پررو هم نیستم همه چی بستگی به موقعیتش داره
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
آهنگی که در چند رسانه ای گذاشتم به نام (من از غروب خسته ام) حتما گوش کنید///(مطمعنم آهنگی به این سبک تا حالا گوش نکردین)
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
بله گوشیدمش(:
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
تشکر از شما (:
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
خجالتی بودن زیاد تو زندگی بهم ضربه زده..از همون اول از تحصیل بگیر تا پیدا کردن دوست و توی شغل و همچنین ازدواج ...و خیلی چیزای دیگه... ):
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
من؟؟..نه بابا...خیلی کم.........
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
کم پیش میاد خجالتی باشم ولی برخورد اول با افرادی که نمیشناسمشون باعث میشه یکم ساکت باشم ولی بعدش یه اتیشی میسوزونم که نگو البته بستگی به طرف مقابلم هم داره که اون چه جوری باشه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
یعنی چی؟ یعنی اگه طرفتون خجالتی باشه شما هم پیشش خجالتی رفتار میکنن و برعکس؟ اوکی گرفتم...خیلیم خوب (:
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
در هر دو مرود هم آره وهم نه (^_^) اصولا معتقدم آدم پرو باشه به از اينه كه دورو باشه!! آدماي پرو رو هم تا جايي كه وارد حريم شخصي آدم نشن دوست دارم :)) بنده هم نسبت نزديكي با زبل خان دارم :))))
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
ادم پر رو از نظر خودم زیاد دیدم ولی در مورد خودم بسته به مکان که چه کسی اون جا باشه فرق میکنه
mo_so
mo_so
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
هم پررو زیاد دیدم هم خجالتی.خودم نه پررو هستم نه خجالتی