خانه انجمن چه خوابی برای خودت دیدی؟
٩٠٠
١٠٦
h_jahanshah

چه خوابی برای خودت دیدی؟

چه خوابی برای خودت دیدی؟

خیلی از ماها الان یا داریم درس می خونیم یا سر یک کاری هستیم.

اون‌هایی که درس می خونن بگن در آینده می‌خواین با این درسی که خوندن چه کاری رو انتخاب کنند؟

اون‌هایی هم که الان سر کار می رن بگن قراره توی این شغلی که هستند به کجا برسن؟ یعنی برای خودشون چه آینده کاری رو متصور هستند؟

٩٢/٠٩/٠٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
wolf
wolf
٩٢/٠٩/٠٢
١
٠
با نام خدا و یاد شهیدان گرانقدر صدر اسلام و ادمین عزیزمان و پدر و مادرمان که این سایت مارو ثبت نام کردند ما درس میخوانیم برای رضای خدا و کمک به هم نوعان و جبران زحمات پدر و مادر و در اخر وکیل شدن
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
سلام کجایی شما؟افرین آفرین چه هدف والایی(:
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
: ) آفرین واقعا تبریک به شما وپدر مادرتون وسایت جیم و.....
zahra
zahra
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
افرین برتو..........
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
آفرین آفرین . . .
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
خخخخ...ینی هدف منو کشته گرگ مخوووف !! :دی
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
منظورتون fafa؟ :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
مستر بهمنی منظور هدفه اس ! آخه هرکی رو دیدم همچین هدفی نداشته !
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
به اميد خدا بعد از فوق همراه كار تو بيمارستان يه شركت خدامات پرستاري در منزلم خواهم زد/ ولي هر كاري بكنم سمت تدريس نميرم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
يه حسي بهم ميگه انجمن تكراري هست
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
حس ت درست میگه
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخ تا حالا شده انجمن بزارن یکی نگه تکراری نبوده
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
منم میگم تکراریه
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
اگر خیلی تکرار نیست شما دوستان جیمی فعال هم خیلی سخت نگیرید چون واسه خیلیا هم جدیده! ! !
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
الان رفتم سراغ کار اتلیه.فعلا نم یدونم به کجا میخوام برسم............حالا بذار اول شروع کنم ببینم چی میشه تابعد بیام بگم
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
شما که خیاطین چرا ولش کردین خوبه که من خیلی دوست دارم...موفق باشی
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
ولش نکردم که عزیزم.........اما خیاطی معایبش زیاده..همین الان مچ دستم داغونه..........فعلاهم کارکم شده........اینم می رم براتنوع..ولی اونم هست
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
اون چیزی که همیشه تو ذهنم بود با چیزی که الان دارم سراغش میرم خیلی فرق داره.....گاهی وقتا یسری مسائل پیش میاد که باید از خواسته هات بزنی.....فعلا معلوم نیست تا نتیجه طرحم نیاد(:
BeinG_a_GirL
BeinG_a_GirL
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
من دارم میرم به سمت وکیل شدن :)
A_K
A_K
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
نمیدونم...ینی سر چن راهی قرار گرفتم...خخخخخخخخخخخخخخخخ
korosh
korosh
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
پیففففففففففففففففففففففففففففففففففففف :| براتون یه پاشویه تجویز میکنم :|
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
من به شما استخاره معرفی می کنم!
z_urbanity
z_urbanity
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
ایشالا بعد از کارشناسی، ارشد، بعد از اون هم دکترا، بعدش هم دو حالت داره :) یا وارد سیستم دانشگاهی ُ دولتی میشم یا اینکه محقق و پژوهشگر و استاد دانشگاه ـــــــ*ـــــ همیشه بزرگ فکر کن تا بشه!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
اگه خدا بخواد انشاالله میخوام مهندسی فناوری اطلاعات بخونم...اگرم نشد...پزشکی یا هر چیز دیگه!!خب شاید تو یک شرکتی مشغول کار بشم یا خودم شرکت تاسیس کنم:)[در صورت مهندس شدن]در غیر این صورت هر چی شد شد...
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
من که اصلا از کار بیرون خونه خوشم نمیاد حدالامکانم نمیخام انجام بدم... ولی خیلی دوس دارم تو ی یک خیریه واس بپه های اتیسم کار کنم... اگر یه همچین جایی پیدا کردم واس کار... میرم و کار میکنم
korosh
korosh
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
بچه چی ؟؟؟ تعریف کنین شاید ما هم رستگار شدیم !!
admin
admin
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
چه عجب دیدیم یک خانم بگه من کار بیرون خونه دوس ندارم :)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
من جایی میشناسم میخوای بهت بگم
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
شاید یک محقق و استاد دانشگاه شدم
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
من که میخوام دانشمند بشم!!خخخخخخخخخخخ!!همی الان از وجود دانشمند استفاده کنید پس فردا معروف شدم بعدن بگید بچه گیهاش اینجا میامد!چقدم بچه خوبی بود!خخخخخخخخخخخخخخخخ!!چیه خب مگه!ارزو بر جوانان عیب نیس!شایدم ناسا استخدامم کرد!خخخخ!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
خخخخ منم همین که تو گفدی خخ :)))
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
اعتماد به نفس نیست! برج میلاده یا برج الخلیفه!:)
آسمانه
آسمانه
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
من هم خیالم راحته! به تو اعتماد دارم حتما ناسا استخدامت میکنه ولی تو قبول نکنی ها:))
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
سلام ... در حال حاضر سر كار هستم و براي تفريح مي روم دانشگاه درس مي‌خوانم اگر به لطف خدا همسر بهتر از جان اجازه دهد مي‌خواهم دو سه رشته تحصيلي را امتحان نمايم
korosh
korosh
٩٢/٠٩/٠٢
١
٠
فک کنم همه میدنن من قراره چی کاره بشم !!! داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی داروسازی :))) فهمیدین یا بازم بگم ؟؟؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
دقیقا میخوای چیکاره بشی کورش؟:)))))))))))
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
یعنی در این حد!!!!!!؟
korosh
korosh
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
:| ......... :)
میشناسیم!
میشناسیم!
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
بیزمت مجهز کنین داروخونه تونو،هی بیمارام میان میگن دارو پیدا نکردیم بفرستمشون پیش شما آقای دکتررررر!!!!خخخخخ
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٢
١
٠
دبیری چهارم ابتدایی!!!!!!!!!!!!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
مثلن سوم بهت پیشنهاد بدن قبول نمیکنی؟؟ :دی
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
نه فقط چهارم!!!!!!!
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
من بچه که بودم دوست داشتم معلم اول ابتدایی بشم! حیف شد که نشد!!!
میشناسیم!
میشناسیم!
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
خخخخخخخ به این میگن هدف والا نه هدفای بقیه!
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
فقط چهارم!!!!!!!
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
معلمی رو خیلی دوس دارم!!!!!!!!
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
من انشاءاالله حقوق...و بعدم وکالت...واااای خدااا....ینی میشه
zahra
zahra
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
؟؟؟؟؟:))))))
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
چیه؟:))))
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
فعلن هدفم اینه که از این جوجه بودن دربیام.. :))))
admin
admin
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
به نام خدا / اینجانب قصد دارم پس از فراغت از رشته مهندسی برق به رشته ارتباطات با گرایش فضای مجازی بروم، بعدش با کمک خدا بتوانم مالک یکی از 10 سایت پربازدید ایرانی باشم! یا هم رفتم در شورای عالی فضای مجازی ... کلن فضای مجازی را همی دوس می دارم
admin
admin
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
البته چون پول ندارم از مالکیت به مدیریت رضایت می دهم :)
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
موفق باشین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
مارم بذارید مدیر ساخت وساز و عمران سایتتون مرسی خخخ
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
به نام خدا/اینجانب با کمال میل دوستارم در آینده شهید بشم! وقتی شدم یه لطف بکنید یه گزارش هفت هشت صفحه ای برامون ردیف کنید ! یه وبلاگم به نام بزنید !:)
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
التماس دعای مخصوص داریم..اون گوشه موشه ها یه کارم بدین ما
آسمانه
آسمانه
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
خدا قوت با این اهداف عالی:)
قضاله
قضاله
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
میخواین جیمو بذارین برین ؟ هـــــــعــــــــی !
ف.ش سابق
ف.ش سابق
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
این همه تغییر فاز چرا؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
من اگه خدا بخواد همین رشتمو خیلی دوس دارم !!!!! عمران ...تا جایی که بتونم ادامش میدم در کنارشم سره ساختمون میرم دیگه ....سره ساختمون که میرم یعنی ثانیه ثانیشو دوس میدارم ... فردا هم میخوام برم سره ساختمون خخخخ هرکی میاد بسمه الله :)))))
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
من میام فقط فرغون ندی دستم
میشناسیم!
میشناسیم!
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
من میام آجر میندازم بالا شما بچینشون،زهرایم بیاد گل لگد کنه!خخخخ
zahra
zahra
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
موفق باشیم در جامعه خدمت کنیم ...
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
اورین.....اورین!!!!!
s_a
s_a
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
نمیدونم! :|
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
واقعا نمیدونی!!!!!!!!
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
من ... دوس دارم فرهنگ ایرانو اسلام و شیعه رو تا میتونم با زبان انگلیسی به کشورهای دیگه منتقل کنم :) و معلم زبان مهدکودکا بشمممم :)) خدا بخواد با این کاروانا برم مکه تا تبلیغ اسلام کنم .... وااااااای ینی میشه ...؟
آسمانه
آسمانه
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
چه اهداف جالبی داری محدثه جانم:)
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
بـــــــــــله :)) با دعای شماها مگه بشه... :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
خوابهای زیبای برای خودم میدیدم ،اما ناگاه بختک از راه رسید .او رویاهای خوب مرا دزدید و تمام آن رویاهای شیرین را به کابوسی تلخ تبدیل کرد... ):
h.naderi
h.naderi
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
راستی یادم رفت بگم؛ قصد دارم در فضای مجازی به «هدف والا» هم برسم ... با تشکر
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
سلام جومونگ خود تی؟نشناختمت خخخخخخ
آسمانه
آسمانه
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
شما نیتتون خالصه موفق می شید:) ان شا لله..
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
شما چی همه هدف داری!!!!!!!!!!
قضاله
قضاله
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
ینی الان خانوادگی قیافه مون شبیه هدف والا شده رسما :))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
اومممم...برم مهندسی برق بخونم بعدش به عنوان یه مهندس برق و یک زن جامعه مفید بشم بسی زیاد....
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
انشاا... کارشناسیمو بگیرم بعد ببینم ک.جا میشه کار کرد با این مدرک : ))))
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
من2-3 ماه نیومدم جیم رمز منو یادش رفت.نمیذاره وارد بشم میگ رمزت اشتباست.... : (((((((((((((((((((
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
خب من به بابابرقی علاقه خاصی دارم :) پس به امید خدا یکی از دوستان بابابرقی میشیم اون آخرش :))) توکل بر خدا
آسمانه
آسمانه
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
پس از همین الان شروع کنید برق اضافی خاموش:)
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
خخخخ...موفق باشی!!!!
آسمانه
آسمانه
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
من در اینده فقط میخوام ازدواج کنم و چهار تا بچه شیرین داشته باشم که همه رو خوب تربیت کنم !! از کار بیرون متنفرم!! ولی از فعالیت های بشردوستانه اجتماعی استقبال میکنم! فقط امیدوارم همسر محترم عقل معاششون خوب کار نکنه بخوان بانوشون کار بیرون داشته باشه!اگر این جور باشه من همسرش نمی شم ها میزنم زیر کازه کوزه خخخ! حالا یکی نیست بگه این وسط فوق لیسانس به چه کارت میادخواهر...:))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
4 تاااااااااااااااااااااا ؟!!! خواهــــــــــــــــر ینی من خاله 4 تا بشـــــــــــــم؟!!
nasi
nasi
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
من ارشد عمران میخونم. میخوام دکترا بگیرم و استاد دانشگاه شم
آبان
آبان
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
خب میخوام مهندس پزشک بشم یا شرکت بزنم(خخخخخخ واقعا مثه آب خوردنه! خخخخخخخخ) یا تو بیمارستان کار کنم ا یـــــــ شــــــــا الله/در ضمن میخوام ورزشم رو هم ادامه بدم و توش پیشرفت کنم :) اووووووووووووووووووووووم فعلا اینا به ذهنم برسه میام میگم
آبان
آبان
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
خب چون گرایشم بیوالکتریک هست دوست دارم بیشتر تو این زمینه فعالیت کنم شاید الان بیشتر شبیه رویا یا یه هدف دور باشه ولی خب ساخت اجزای مصنوعی انسان تازه علمش داره رشد میکنه منم خیلی دوست دارم تو این وادی کار کنم :دی
mo_so
mo_so
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
هدفم توسعه تفکر و گسترش خرد ورزی است.در وادی هنر دوست دارم فیلم بسازم
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
نمدونم :|
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
خواب بودم خواب دیدم قلبمو بی تاب دیدم خخخ
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
التــــــــــماس دعا خخخخ
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
خب من دلم میخواد چشم پزشک بشم! نه از این دکترایی که هرکس میره پیشش میگه هیچی بلد نبود..دلم میخواد واقعا بتونم درد بیمارارو بفهم و اونا هم از ته دل واسم دعا کنن....
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
من مسلما یک پرستار خوب و مهربون خواهم شد البته قصد ادامه تحصیل دارم مثلا استاد دانشگاهی سوپر وایزر دانشگاهی یه چیزی دیه
masomeh.62
masomeh.62
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
الان که تو یه شرکت حسابدارم اما دوست دارم در آینده یه شرکت حسابداری حسابرسی بزنم.
میشناسیم!
میشناسیم!
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
یا روانشناس شم یا پزشک یا معلم:))))))
ف.ش  سابق
ف.ش سابق
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
من فعلا دارم درس میخونم و کو تا این دوسال ارشد تموم شه / دوست دارم وارد حوزه ی درمان بشم ان شا الله.کلا برخلاف خیلی از هم رشته ای هام که تدریس رو بیشتر دوست دارن، من درمان رو به تدریس ترجیح میدم. دوست دارم اگر هم وارد حوزه ی تدریس میشم ، به عنوان حاشیه باشه و درمان، محور باشه. / دوست دارم روزی برسه که من هم قدم هرجند کوچکی در راستای تحقق روانشناسی اسلامی و متناسب با فرهن و مرز و بوم خودمون، بردارم. / یکبار چندسال پیش به همراه گروهی از اهلش، طی یک بازه 9-10ماهه طرح جامعی رو تدوین کردیم. که برای جایی بود. برای روانشناسی اسلامی در حوزه تربیت کودک. خدارو شکر این طرح اینقدر روش فکر شده بود و جامع و کامل ببود که بعد که اهلش ارزیابی کردن، "مطلوب" توصیف شد. اما زیرساخت ها و بسترهای اجراش اصلا هنوز در جامعه فراهم نیست و حالا حالاها هم فراهم نمیشه. امید که یک روز ببینم که اجرا شود.
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
من اون روزو تو خودم میبینم که یه مهندس شهرساز بزرگ میشم و به همه چیزی که میخوام میرسم البته یه کاری هم دارم که تو اون کارم خیلی اینده ی درخشانی واسه خودم میبینم :)
maede
maede
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
دقیقن هنوز نمیدونم!یعنی انشاالله لیسانسو که گرفتم ارشد یا همین رشته خودمو ادامه میدم یا روانشناسی میخونم و یه روانشناس یا مشاور میشم:)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
من که دارم درس میخونم...آینده درسیمم معلومه...مهندس معمار شدن...یه مهندس در حد فوتبال ساحلی ایران...دوس میدارم..:))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
صورت سوال مشكل داره؟ عبارت "خيلــــــــــي از ماها الان بيـــــــــــــــــــــــــــكـــار هستيم" رو جا انداختين :(((( درس خونديم، كار نداريم.... صرفا براي اينكه نگن بيكاريم، حالا شايد فوق ليسانسمون رو هم بگيريم.. واللا.......
neyosha
neyosha
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
یا دندون پزشک یا روانشناس یا مترجمی زبان بخونم .