خانه انجمن از شنیدن اخبار تا پیچاندن افکار
٤٩٤
٣٠
F_SaLar HaSsan

از شنیدن اخبار تا پیچاندن افکار

از شنیدن اخبار تا پیچاندن افکار

اخبار چقدر در زندگی شما اثر می گذارد ؟

تحلیل ها چه قدر روی ذهن شما تاثیر می ذاره؟ کدام اخبار و شبکه خبری را قبول دارید ؟

٩٢/٠٩/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٨
١
٠
من کلا اخبار زیاد گوش میدم...........و برام خیلی مهمن............من اخبار ایران رو قبول ندارم ......اخبار شبکه های خارجی و ماهواره ای رو هم قبول ندارم.........ولی هر دو رو گوش میکنم و خودم یه چیزی رو برداشت میکنم........ممنون
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
شما فعلا عکست تو حلقم:))
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
خخخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
بااااااحااااال ِ که باب اسفنجی *:)
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
اورین.......اورین......
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
اخبار اثر بذاره؟؟؟!!!!منکه اخبار ساعت 14 رو به لطف پدر گوش میدم....20:30 رو هم اگه یادم باشه هر شب میبینم....نمیدونم چقدر اثر داره...چه اثری مثلا؟!
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
من اخبار 20شبکه خبر و 20:30شبکه دو رو نگاه می کنم...................خوب بستگی به خبرش داره.................گاهی اخبار باعث بوجود امدن بحثهای روزانه میشه.گاهی ادم و عصبانی می کنه.....گاهی ادم خوشحال میکنه
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٨
٢
٠
سلام ... اگر تلويزيون عمو ضرغامي بگويد ماست سفيد است مي‌روم نگاه مي‌كنم ببينم سفيد هست يا نه./ اگر تلويزيون آنطرف آب بگويد ماست سفيد است . مي گويم بيخيال باز چه خوابي ديده‌ايد
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
دوران انتخابات فقط اخبار نیگا کردم...خیلی اخبار دوس دارم... اما نیگا نمیکنم... از 20:30 خوشم میاد
Paeez
Paeez
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
من اخبار نگاه می کنم !البته اونوریا رو فقط نتی سرچ می کنم!20:30 و 22:00 گاهی هم پرس تی وی می زنم ببینم چه خبره!:)مهم برداشت خودمه!
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
اورین.............اورین..........
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
20:30 اخبار خوبیه...ولی خوب کلا علاقه زیادی ندارم و روم زیاد تاثیر نمیذاره..چون خیلی از خبرا تحریف شدس...
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
اره درسته.........
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
من اخبار زیاد نگاه نمیکنم ولی هر روز اخبار روز رو از زبون دور و بریام میشنوم ... کلا یه عده BBC افتادن دور و برم ... ولی اخبار ساعت 10 شبکه 3 و اخبار شبکه دو ساعت 8 ونیم کامل و جذابه به نظرم ... البته اخبار ورزشی ساعت 1 ربع رو هم بیشتر وقتا نگاه میکنم
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/٠٩/١٨
٠
٠
20:30 رو نگا میکنم ولی زیاد تاثیر خاصی زندگیم نداره......
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
سوالای سخت سخت نپرس دیگه..................
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
!!!!!!!!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
زیاد.اخبار اکثر روزنامه های صبو یه چک میکنم و سایتای خبریو.تلوزیون دفتر کارمم همیشه رو شبکه خبره.عادت کردم همرو باهم مقایسه کنم و به یه نتیجه گیری مناسب از اوضاع برسم.اقتضای کارمه البته
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
الان که تلوزیون خیلی کم نگاه میکنم ولی از این خبر گزاری های اینترنتی snn رو دوست دارم/ من بیشتر در مورد یه موضوع تحلیلای موافق و مخالفو میخونم بعدش نظرمو اعلام میکنم/ بیشتر میانه رو میمونم
ati200
ati200
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
روم اثر نداره ..خخخخخ 8:30
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
زیاد اهل اخبار نیستم !!!!! حوصله اخبار مخبار ندارم :))) چرا گاهی 20:30 و 22 رو مینگاهم !!!! تاثیر؟ نمیدونم واللا خخخخ .. اگه تاثیری شدم حواسم نبوده
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
ب این خوبی؟؟؟؟؟؟
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٩
٠
٠
بنده چون اخبار هیچ کشوری رو قبول ندارم اصلا اخبار گوش نمی کنم *:)
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
هیچ کشور؟؟؟؟
BeinG_a_GirL
BeinG_a_GirL
٩٢/٠٩/٢٠
٠
٠
در جواب همتون باید بگم : اخبار را از منابع مختلف گوش .. جمع بندی اش با خودت :) .. مخاطب دائمی ِ یک رسانه بودن انسان را به حماقت میکشاند :) ..
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
بله............مختصر و مفید!!!!!!!!
M_sanati
M_sanati
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
کم و بیش مبینم اخبار.....بستگی به خبرش داره چه تاثیری بزاره روم......