خانه انجمن بیا بریم گشت!
٧٦٨
١١٠
بهمن بهمنی

بیا بریم گشت!

بیا بریم گشت!

تا حالا در ایست و بازرسی های بسیج گیر افتادین؟ نظرتون در باره ی تامین امنیت کشور به دست این شبه نظامی ها چه می باشد؟

٩٣/٠١/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
E_H_H
E_H_H
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
نع...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
خوب دوستان سلام ! همین بالا ابتدا بسیج رو براتون تعریف می کنم ، بسیج تعاریف مختلفی داره ولی مهم ترین اون تعریف امام خمینی از بسیج هست : بسیجی یعنی امام علی (ع) که زندگیش رو وقف اسلام کرد ، و مطابق با تعریف رهبرمون : عزیزان من بسیجی شده اید مبارکه اما بسیجی بمانید ! بخشی از فعالیت بسیج امنیتی است و بیشتر در تمامی عرصه ها در جهت خدمت اسلام بدون هیچ گونه چشم داشت مالی انجام وظیفه می کنند ، طبقه بندی های مختلفی داره و تمامی مردم به نحوی جزء این طبقه ها محسوب می شوند !
E_H_H
E_H_H
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
نظر خاصیم ندارم
E_H_H
E_H_H
٩٣/٠١/١٩
١
٠
دستشونم درد نکنه
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
:) خواهش می کنم!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
ایست و بازرسی بسیج ؟ نه ... درموردش چیزی نمیدونم ....
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
یکی از وظایف بسیج تامین امنیت ملی است ! دوباره می گم ! یکی از وظایف اون ! معمولا تو شهرها سعی می شه دیده نشن اما تو همین مشهد خودمون بخشی از بار امنیتی توسط همین نیروها تامین میشه! دوباره می گم ! یکی فعالیت فرهنگی میکنه یک بسیجی فعالیت عمرانی تحت تیم های جهادی یک گروه هم امنیتی ! بسیجی های کادر ، که بیشتر نمی تونم بگم فعالیت عملیاتی دارند.
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
خوب بالا تعریف کردیم ! :)بخونید
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
ممنون ...تازه فهمیدم چی هست ....
ali007
ali007
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
دوست ندارم اخه پلیس هست دیگه بسیج چیکارست!!!!!!!!!!!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
بله ! جایی که پلیس هست بسیجم هست اما کمرنگتر ! ولی جایی که پاسگاه نیست ، مسئولیت تامین امنیت بر عهده ی ان هاست بیشتر وقت ها هم باهم فعالیت می کنند !
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
گیر نیفتادم...........خداوند همه ما را از جو در اورد...........!!!!
amin20
amin20
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
نع
m_farshchi
m_farshchi
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
نع.........
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/١٩
١
٠
سلام...خوشبختانه گیرشون که نیوفتادم ولی خداییش چه بودجه هایکلان و سرسام آوری که به اینا نمیدن مخصوصا بسیج دانشجویی...طبق قانون اساسی بسیج و سپاه پاسداران از ارکان حکومتی است و دولت باید بر آنها نظارت کند ولی متاسفانه نظارت دولت یه امر نمایشی است...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
آقای نیچه اولا طبق کدوم قانون؟ ،دوما سرانه هر بسیجی در سال ، 15تا 30 هزار تومان هست ، در سال ! دوستان در ســــــــــــــــــــــــــال ! خبر ندارین تشویش اذهان عمومی نکنید آقا !
amin20
amin20
٩٣/٠١/٢١
١
٠
شما اول فکر کنین بعد نظر بذارین بسیجی کجا پول میگیره همون 15 هزار تومن هم بهش نمیدن !
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
اره ، چند بار توی طرقبه ایست دادن و ماشینو گشتن اما چیزی پیدا نکردندو بیخیالم شدن.:)))
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
آقا میلاد قیافتونم میخوره که یه کارایی بکنین خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
واقعا"؟؟؟ دست شما درد نکنه .خخخخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ قیافه غلط اندازم ندارین که!!!خخخخخخخ حالا انگار من آقا میلاد رو دیدم دارم حرف میزنم خخخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
معمولا بسیح در مناطق و شهر های کوچکتر به دلیل حساسیت مردم بومی به تامین امنیت خودشون ،و تعهد بیشترشون و به دلیل تسلط به راه ها و توانایی های فردی ، طبق احکام صادره ضابط قضایی محسوب می شوند و مسئول تامین امنیت شهرشون هستند ! :)! رفیق حتما اشتباهی جلوت رو گرفتن !
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
همین امروز توی جاغرق باز 2 باره جلوی ماشین من و دوستمو گرفتن نامردا .داشتن ماشین دوستمو میبردن پارکینگ، انقدر التماس کردیم تا بیخیال شدن :))))
khan
khan
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
نه... نظرم هم منفی است...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
:) ! خوب نظر شخصی شماست ، امنیت شهرهای کوچک بخصوص بخشی از روستاهای مرزی توسط همین قشر تامین میشه ! سریع جبهه گیری نکنید !
khan
khan
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
امنیت شهرهای ما توسط هنگهای مرزی تامین میشه... این یک... دومندش، من جبهه نگرفتم گفتم مخالفم با این کار... سومندش، هیچ نظارتی روی عملکرد گشتهای بسیج نیست و اینها توشون تندروی دو آتیشه کم نیست که کلن تو همه چیز زیاده روی می کنن... همینان که امنیت رو میارن پایین...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
دداش ! خِّسته نِبِشی !
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
به قول شاعر........بیا بریم گشت کدوم گشت؟؟؟همون گشتی که......دیگه بسه....بیشتر از ممنوع الفعالیت میشیم........!!!!!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
:)
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
نوووووووووچ....نظرمم نمیگم!!!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
سلام...نه جان ما بوگو...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
:) ! محسن خودمان راحت باش !
رادمهر
رادمهر
٩٣/٠١/١٩
١
٠
نه گیر نیفتادم البته من خودم بسیجیم(تو بخش فرهنگی،هنری فقط)جالبه تو دانشگاه جلو مارو میگیرن میگن چرا به این دخترای بد حجاب گیر نمیدین؟؟؟انگار وظیفه ی ما گیر دادن به اوناست مثلا
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
متاسفانه یه سری تند روی ها رادمهر جان شده و بیشتر از اون تبلیغات منفی که توسط غرب به این قشر میشه ! تخریب می کنن فقط !
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
نه چی هس اصلا
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
توشیح دادیم بالا مطالعه بفرمایید !
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/١٩
١
١
منم یه بار تو طرقبه بهم گیر دادن هنوز نفمیدم واس چی بوده؟ من که اصلا موافقشون نیستم
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخ کی؟؟؟؟؟آبجی چرا به من نگفتی؟؟؟وایستا دارم برات (ایکون تهدید)خخخ
maede
maede
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
نه پیش نیومده! :|
javad agha
javad agha
٩٣/٠١/١٩
١
٠
یه بار تو اتوبوس بودم با رفیقم اومد بقل دستیامونو گشت مارو نگشت هیچی دیگه بهمون بر خورد به رفیقم گفتم موادا رو خوب جاسازی کردی و از ای حرفا میبینم یه پوز خند زد و رفت که از صد تا فهشم بدتر بود خخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ :)! شوخی کرده طرف !
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
بسیج نظری ندارم:|
A_K
A_K
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
ی سوال؟اصن مگه بسیج ایست بازرسیم داره؟؟؟واااااااااا!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
بله که داره ! :)!
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
شب های جمعه که همه جا هستند :)))
م-نص
م-نص
٩٣/٠١/٢٠
١١
٠
سلام بر همه دوستان جیمی .همان طور که می دونید بنده تصادف کردم.از همتون می خواهم حلالم کنید.اگر دوست داشتید دعا کنید تا سریع خوب بشم.فعلا خدانگهدار همگی
A_Kh
A_Kh
٩٣/٠١/٢٠
٢
٠
سلام بر شما.شما کاری نکردید که حلالیت میخواید.ان شاء الله که سریع تر خوب میشید،خدا بزرگه.اما یه خواهش که احتمالا خواهش همه دوستانه:اگه میشه لطفا تو سایت زیاد بیاید تا بچه ها خوشحال تر بشند،دل همه مون براتون تنگ شده :)))
v-qavam
v-qavam
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
سلام محمد حسن جان خوبی بهتری؟ دلم برات خیلی تنگ شده جات خیلی توی سایت خالیه:( امیدوارم هر چه زودتر خوب خوب خوب بشی...خدا پشت و پناهت عزیز
ف.ش
ف.ش
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
سلام آقای نص :) خوشحالم که کامنتتونو می بینم. خدارو شکر که حالتون بهتره. امیدوارم بهبودی کامل حاصل بشه
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
سلام خوبی یعنی بهتری خوش حالم که کامنت تورو میبینم اکیدوارم زودتر خوب بشی
sahar
sahar
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
سلام بهترین ایشالا؟؟؟ما که هرروز داریم دعاتون میکنیم.....حرم حضرت معصومه هم که رفته بودم خیلی خیلی دعاتون کردم.....ایشالا هرچی زودتر سلامتیتونو به دست بیارین....خییییلی خوشحال شدم کامنتتونو دیدم...... :-)
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
سلام بریگان ویژه سایت که تو این چند مدت جای خالی تون حس شد:))))) تاجایی که جا داشت برای شما وخانوادتون دعا کردم امیدوارم بشین همون پسره شیطون وشاد:)))) من که منتظرم!!!!!!!! و سریع روبراه بشین ورزش تون رو ادامه بدین !راستی اینو بگم ها که وقتی خوب شدین باید قطره قطره اون اشکایی که ریختم رو ازتون پس بگیرم خخخخخخ :)))
ali007
ali007
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
سلام محمد حسن جان.........ایشالله که بهتر بشی داداش:)))))))))))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
سلام...ما و خوانواده و فامیل هایمان در شب میهمانی خانه ی ما برایتان دعا از ایزد یکتا نمودیم...باشد که خداوند به شما سلامتی و صبر عطا کند
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٢٠
٣
٠
سلام داداش...شاید باورت نشه! ولی این اولین باری بود که از ته دل برای یه دوستی که تا حالا ندیدمش دعا کردم! خیلی موخوامت داداش...امیدوارم هرچه زودتر خوب شی:)))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
محمد حسن جانم خوبی داداش ؟ سالمی ؟ سه روز بعد از اون حادثه ، مصطفی خاص بهم خبر داد ، می خواستیم با مصطفی و سید بیایم پیشت ، آقای نادری گفت باید اول از خودش اجازه بگیرم بعد :| ، می زاری بیایم عیادت؟ شمارت رو بهم لطف می کنی داداش؟
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
محمد حسن جان داداش من حرم خدمت می کنم هر روز دعا می کنم که به حول و قوه الهی و مدد ولی امرمون آقا امام رضا انشاا... سالم و تندرست بشی و خود صاحب حق تو رو موفق کنه ، و دیگه هیچ وقت هیچ وقت مشکلی تو زندگیت پیش نیاد ، انشاا... به امید خدا به زودی زود سالم به زندگیت ادامه می دی
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
خوشحالم که بهتر شدید ....خبر های بدتر از تصادف ازتون بهم دادن که خیلی دگر گونم کرد .... خوشحالم که واقعیت نداشته ....ایشالا زودتر خوب میشید ....
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
ایشالله بهتر شین :)))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
واااااااای سلام آقا نص خوبین؟؟؟؟ ایشالا هرچه زودتر حال خودتون و خانوادتون بهتر بشه و دوباره به جیم برگردین... جیم بدون شما واقعا خشک و بی نمکه... خیلی دوستون داریم:))
admincheh
admincheh
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
نمی دونید چه قدر نگرانتون بودیم؛ خیلی خوشحالم کامنتتون رو می بینم!خدا رو خیلی شکر ؛ســآلم باشید /در ضمن اصلن همش تقصیر بچه های شیمیه ......
M_BARF
M_BARF
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
سلام .. نمیدونم :))))))) باشم یا :((((((( !!.. اما ایتو بدونین بدون مستر ( م.نص _ شله ژاد _ اعتماد به سقف _ و ... ) جیم دیگه جیم نیست ! امیدوارم همیشه سالم بمونین ، به امید روزهای خوب برای شما :)))
taba_sa
taba_sa
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
انشالله هر چه سريع تر بهبودي حاصل بشه.....
ghazale
ghazale
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
:)) ایشالا زود تر خوب شید .. خیلی دعاتون کردیم :)
faride
faride
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
انشاا... که حالتون خوب بشه...همه نگرانتون بودن واقعا...خوشحال شدیم کامنتتونو دیدیم
آسمانه
آسمانه
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
شما ما رو حلال کنید.. به امید سلامتی ..و حضور دوباره در جیم ..
amin20
amin20
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
الان از این همه اظهار لطف سکته میکنه اگه ببینه
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای اقای نصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصص...ایشاالله حال همتون خییییییییییییییییلی خوووووووووووووووووب شه...........دلمون برتون خییییییییییییییییییلی تنگ شده بود..................ما ک همیشه براتون دعااااااااااااااااااااااااا میکنیممممممممممممممممممممممممم...
raaahil
raaahil
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
خیییلی خوشحالیم که بهتر شدین:) انشالله بهتر هم بشید
ف-گ
ف-گ
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
سلام آقای نص. خوشحالم که حالتون بهتره. .... انشالله هر چه زودتر سلامتی کامل تون رو بدست بیارید. دعاگو هستیم
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
یگآن ویژه یِ سایت ِ جیم ، کاندیدای ِ اعتماد به سقف ِ ما دل ِ همگی ِ بچه های ِ جیم خیلی براتون تنگ شده *:) زود ِ زود خوب شین ما جیم رو با آقای ِ شله نژاد می خوایم *:) خیییییییییییییییییییلی خوشحالم که بهترین *:) من که از وقتی نیوشا گفت فقط قران می خوندم و صلوات می فرستادم *:) منتظرتون هستیم همگی مون *:)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
شما باید ما رو حلال کنین :)
korosh
korosh
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
محمد حسن خوبی ! وای خدایا شکرت ! خوشحال شدم کامنت تتو دیدم :) ایشالا زودتر خوب شی :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠١/٢٢
٠
٠
دووووووستتت دارم محمد حسسسسن/ داش زود خوب شو بیا که تخته بی تو صفایی نداره/ چشم دعا که کمترین چیزیه که از دستمون برمیاد / راستی ملاقات دو تا چهاره ؟
م-نص
م-نص
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
نیروی انتظامی خارج جامعه است.از تحرکاتدرون جامعه به خوبی خبر نداره.اما بسیج از قلب جامعه است.یعنی نیروهاش مردم نهستند.تمام مشکلات محل خود را میدانند.پس حضورشون واجبه.درباره بودجش بایدبگم خیلی از کاراش از جیب خود نیروهاش تامین میشه.جدای از همه اینا بسیج باعث ارامش محله میشه ونمیذاره افراد مشکل دار از دیگر محله ها به اونجا بیان
amin20
amin20
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
کاملا موافقم !
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
دقیقا همین تعریفه ! سرانه هر بسیجی 15 تا 30 هزار تومن در سال است ، واین هزینه صرف قبز آب و برق گاز هم نمیشه ! این نیروها بدون هیچ چشم داشتی در جهت تامین امنیت خونواده خودشون و دیگران در محلات و شهر ها و روستاهاشون همواره انجام وظیفه می کنند.
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
سلام...والا چیزایی که ما میبینیم...کی داره چند میلیون فقط واسه ی هفته دفاع مقدس خرج کنه...اونم از جیب...تازه شما بقیه طول سال رو هم در نظر بگیرید...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
آقای نیچه برادر من ، تو هر کشوری تو کشورهای آفریقایی ، اصلا 1000 سال پیشم که یک ملتی تو جنگی پیروز می شدن ، سالگردش رو جشن می گرفتن ، شما اول بگین با چی مشکل دارین ، تا ما با سند جواب شما رو محترمانه بدیم دوست عزیز من :)!
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
سلام...اینایی که گفتی دداش چه ربطی داشت...من مشکلم با اینه که ارگانی مثل بسیج و امثال اون پول زیاد توش حیف و میل میشه
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
خسته نبشی ! خوب دداش گلم ، فکر مکنی قد یک بازی کن تیم پرسپولیس بیشتر خرج مکنن؟ الان بگو به نظر شما کجا پول حیف و میل مکنن؟ کی ؟ چقدر ؟
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
سلام...باشگاه پرسپولیس هم کار اشتباهی میکنه...والا تو ای مملکت که حسا و کتاب معلوم نی و ما هم نمیدونیم کی چقدر خرج میکنه...ولی خب تو همین دانشگاه ما که هر سال هفته دفاع مقدس کلی پول خرج میکنن آخرشم هیچی...!!!
neda_f
neda_f
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
نع
korosh
korosh
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
اره گیر افتادم ! خیلی هم بده :| همچین یارو غرور برش داشته بود که نگووووو ! البته یه رفیقی داش خیلی خوب بود :)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
لایک که خوب و بد رو باهم گفتی !
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
آره خیلی وقت پیشا خیلی باحالن بوده شاید ی روز خودم هم رفتم
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
بیسج وقت گیر نیست صفای خودش رو داره !
negar_sh
negar_sh
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
نع! اصن تا حالا ندیدمشون!
L.milad
L.milad
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
جدی؟؟؟
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
نشنیدم تا حالا !
L.milad
L.milad
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
چی میگی!!!!!!!!!!!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
L.milad
L.milad
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
خوبه اما بعضی وقتا دیگه شور میشه..............
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
شور هم خوبه گاهی اوقات :))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
بعضی وقت ها تند روی هایی شده ، که با رهبری مقتدرانه رهبر معظم انقلاب و سردار مبارز نقدی جلوگیری به عمل اومده.
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
نه بابا :) ما خودمون بسيجي هستيم :)) اگه درست ومطابق با خط مشي هايي كه تعريف شده رفتار كنند چرا كه نه... خيليم خوبه...
closed
closed
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
ننننننننننننننننننننننه
پری سا
پری سا
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
چی چیزا................وا؟؟؟؟؟؟؟
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
:) ! نمی دونستین ، واقعااااااااااا؟
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
سلام:اولا کارآئی بسیج در دفاع مشخص شد.ثانیا یک زمانی فعالیت زیادی داشتندالان بسیار محدود وشاید اردو ویا آموزش نظامی که ارتباط چندانی با مردم ندارند.بودجه هم که نسبت به زمان جنگ ناچیزه.ولی دربعضی مواقع واقعا نیاز و کمک بسیار خوبی است.متشکرم
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
به من نع ولی یه بار با دخترخاله ام رفتیم بیرون هِی بهش میگفتم شالت رو درست کن ! گوش نمیکرد آخر هم گشت ِ بسیج اومد و بهش تذکر داد به نظر ِ من که خیلی خوب و منطقی ِ *:) مخصوصا برخوردشون خیلی مهربونانه بود *:)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/٢١
١
٠
نه فقط یه بار ماشین های گشت زنی دانشگاه من و داداشم رو گرفت فکر کرد ما ازوناشیم :|
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ ! :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠١/٢٢
٠
٠
وای چه حالی میده وقتی میگیرن و پا میخورن خخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠١/٢١
١
٠
سلام ... بارها و بارها گير افتاده ام . اون زمان چند تا نوار مخصوص آنها داشتيم رويش اسم خاننده خارجي مينوشتيم ولي شجريان پر ميكرديم كمي بحث و در آخر هم با مكافات خلاص ميشديم . جلوي من يكي را كه نتوانستند بگيرم بقيه هم بدتر ز من
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
:) سلام بر آقای روشناوند عزیز ، ما کوچیک شماییم ! :)!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
گیر نیوفتادم نظری ندارم
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٢١
١
٠
شاعر یه جا میفرماید : بیا بریم گشت ، کدوم گشت ، همون گشتی که ... خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠١/٢٢
٠
٠
شاید خوب باشه . من خودم بسیجی فعالم ولی تقریبا یه بار بیشتر نرفتیم گشت