خانه انجمن درس هایی صرفا جهت دوست نداشتن!
٦٤٣
٥٤
لبخند انار

درس هایی صرفا جهت دوست نداشتن!

درس هایی صرفا جهت دوست نداشتن!

من دوران راهنمایی از هنر متنفر بودم شاید باورتون نشه سال دوم راهنمایی ترم اول همه درسام 20 شد به جز هنر که شد 18

الان تا حدودی با ریاضی و زبان مشکل دارم..

لطفأ بگید بدترین و زجر اور ترین درساتون در گذشته چی بوده و الان چیه؟بابت این دوست نداشتن خاطره ای هم دارین؟

٩٢/٠٩/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
١
٠
قبلا ریاضی و الان هم ریاضی!!!!!!!!!!خاطره ای ندارم چون ازش متنفرم!!!!!!!!!!
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
وای خـــــــــدا....عـــــــــــــربـــــــــــی!متنفرم!!!
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
هنر و حرفه و فن........حالم بدمیشد ازشون..اخرشم نه خطم خوب شد.......نه بافتنی یاد گرفتم..هههههههههههههههههی..بقیه درسامشکل نداشتم
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
در گذشته : عربي، تاريخ (^_^) الان نداريم... خيــــــــــــــر خاطره هم نداريم، جز تقلب كردنامون (^_^)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
خخخخخ!من همیشه تو کارنامه هنم 16 بود:))در این حد من هنرمندم:))البته اعتراف می کنم که یک بارم 17 شدم:)
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
من که سال سوم شدم 14!!!!!!!!!!!!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
خیلی اعتراف سختیه ولی باید بگم همیشــــــــــــــــــــــــه نمره ورزشم پایینترین نمره م بود..خخخ .. شرمسااااااااااااااااااارم :دی
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
منم
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
من از همه ی درسا بدم میومد جز زبان خخخ خداییش از عربی متنفر بودم اما بعدا باعث شد ازش خوشم بیاد اونم بخاطر دبیر سال سوم دبیرستانم که عالی بودن :) ولی هنوزم که هنوزه اسم ریاضی میاد تنم میلرزه :| :| فقط زبــــــــــــان انگلیـــــــــــــسی لایک داره :))
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
خب معلومه فیزیک و عربی
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
منم سال اول راهنمایی نوبت اولو همه درسامو 20 شدم به جز هنر ... من از هنر خوشم میومد ولی نمیدونم چرا معلمه اینجوری کرد وقتی هم رفتم بهش گفتم گفتش تو اگه زودتر بهم میگفتی برات درستش میکردم بعد از اون قضیه هم همیشه بهم بیست میداد ( آخه انصافا نقاشیام قشنگ بود ) ولی تو دبیرستان از فیزیک خیلی بدم میومد بقیشو میتونستم تحمل کنم شیمیو و ریاضیو تا حدودی دوس داشتم :) عاشق درس زبانم و الان تو درسای دانشگاه یه خورده از هندسه احجام و پرسپکتیو بدم میاد :)
ف.ش سابق
ف.ش سابق
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
اساسا با درسی مشکل خاصی درحد تنفر نداشتم. فقط از فیزیک زیاد خوشم نمیومد و برای همین نمی خوندمش و باهاش حال نمیکردم و کنکور هم اصلا فیزیک نخوندم و درصدم خط فقر! اما در حد تنفر نه / از زمین خوشم نمیومد اصلا / تو یونی هم با درس خاصی مشکل ندارم
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
گذشته زبان و ریاضی.حال زبان و ریاضی.آینده زبان و ریاضی : ))
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
٠
١
ریاضی.....بدترین درس دنیا!!!!!!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
هنر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نگو...........................من از عربی و زبان بدم میومد....ولی عاشق شیمی....زیست...و ادبیات بودم
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
حرفه و فن راهنمایی که خداروشکر تموم شد و زبان امسال که به معنای واقعی ازش متنفرم.(به خاطر دبیرش).فیزیک و ریاضی امسال هم تقریبا حجمش نسبت به راهنمایی زیاد شده و با همونش یکم مشکل دارم.
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
هنر؟ از هنر بدت میومده؟ من تو کل دوران دبستانو راهنمایی که هنر داشتیم... بمعلممون از من کمک میگرفت کلاسو راه ببرم و به بقیه نقاشی یاد بدم....نچ نچ نچ از عربی م...ت...ن...ف...رم.به خاطر معلم سال دوم دبیرستانم ینی افتضاح بود تا آخر عمر ازش نمیگذرم... ریاضیو دوس دارم اما هییشو نمیفهمم تو کنکور ریاضیمو منفی زدم
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٩/٠٤
١
٠
سلام ... از كتابهاي فارسي ، عربي ، انگليسي متنفر بودم
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
عربی :|
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
ریاضی فیزیک آمار هندسه کلا ازین درسای محاسباتی بدم میومد.....کلی گشتم یه رشته پیدا کردم که اینارو نداشته باشه که شکر خدا بجز امار بقیه شو نداشتیم تو دانشگاه(:
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
مث من!!!!!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
من با اینکه کلی درسای سخت هست اما عربی رو خیلی سختم بود بخونم نمیدونم چرا ؟
وصال
وصال
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
تقریبا همش زجر آور خخخخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
خخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخخخ موافق
neyosha
neyosha
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
در دوران راهنمایی: ورزش مخصوصا زمان بارفیکس بعد هم هنر و بعد امادگی دفاعی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
ورزش عزیزم:) هیچ وقت مشکلی باهاش نداشتم :)
BeinG_a_GirL
BeinG_a_GirL
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
ریاضی :| از همون وختی که بهمون گفتن دو دوتا چارتا تا همین لحظه باهاش مشکل داشتم و دارم و احساس میکنم خواهم داشت :)
A_K
A_K
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
تعلیمات اجتماعی،ادبیات،علوم،آقا ولش کنین همه درسا جز ریاضی:))))))....عاشق ریاضیم:**********
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخخ چی عجیییییییییییب!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٠٤
٠
٠
گذشته ریاضی و فزیک البته بد بود ولی زجر آور نه زیاد، ولی الان فقط زجر آور شده :دی درس که نمی خونیم :خخخخخ
آبان
آبان
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
عـــــــــــــــــــــربی من بگم اخـــــــــــم نکنین یه کم این دینی اذیت میکرد و اجتماعی :///////////////
maede
maede
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
عربی و ریاضیجات!!! :|
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
از ریاضی م زبان بدم میومد/ ترم پیش زبان عمومی رو کلا 5 جلسه رفتم از بس بدم میاومد از درس و استادش هیچ کدومشون قابل تحمل نبودن
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
من از ئرس پرورشی متنفر بودم اخرم نقششو در اموزش نفهمیدم خخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
ریاضی هندسه مثلثات :& عربی.خیر سرم رشتم ریاضی بود
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
:)))
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
عربــــــــــــــــــــــی از اول تابحال....هندسه سال دوم:/
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
درس انشاع دوره راهنمایی رو زیاد دوست نداشتم همچنین زبان انگلیسی
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
ماشاالله چقدم زبان راهنمایی کتاب پرباری بود.
faeze
faeze
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
زبان :|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
راهنمایی:هنر...سال اول 18.5 شدم! اصن متنفرم ازش :| // تو دبیرستانم فعلا همه شو دوس دارم:)خوبه کلا
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٢
زبان یعنی منتفرم از این درس :/
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٠٥
١
٠
به این شیرینی:)
mo_so
mo_so
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
هیچ درسی
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠٥
٠
٠
من اتفاقا هم خطم خوب بود هم نقاشیم و همچنین هنرو دوس داشتم .....از درسی بدم نمیومد فقط یه بار فیزیک نمیدونستم امتحانه نمرم کم شد چند ماه زده شدم ازش
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/٠٥
١
٠
آمادگی دفاعی دوران راهنمایی...و مبانی سوم دبیرستان...واقعن مبانی چی داره باید بخونمش خو؟؟؟:||
m_sana
m_sana
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
تاریخ و عربی تقریبا سراین دوتا کلاس سعی میکردم بخوابم تا گوش کنم چون دقیقا حالم بد میشد، عاشق ریاضی و سخت افزار و الکترونیک بودم...
bahareh22
bahareh22
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
آمادگی دفاعی راهنمایی .خیلی درس بدیه من فقط حفظ میکردم اصلا به چه درد میخوره؟؟؟
سهره
سهره
٩٢/٠٩/٢٢
٠
٠
آمادگی دفاعی........وقتی هنوز کلاس سوم نشده بودم ازش خیلی خوشم می اومد اما بعد...............خداااااااااا!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخ عجــــــــــــــب
يه دانش آموز
يه دانش آموز
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
فقط دفاعي درس گند تر از دفاعي وجود نداره
٩٢/١٠/١٦
٠
٠
آمادگی دفاعی/دینی راهنمایی و دین زندگی دبیرستان: این دینی توی همه ی رشته ها مشترکه.حالا فک می کنی چرا مشترکه؟هووووووم؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
:||:||