خانه انجمن چی فکر می کردی چی شد؟
٥٩٨
٣٦
v-qavam

چی فکر می کردی چی شد؟

چی فکر می کردی چی شد؟

کوچیک تر که بودیم همیشه یه تصوری از جوونی و بزرگ بودنمون توی ذهنمون داشتیم 

شما هم همچین تصوری داشتید و چقدر الان شبیه اون تصورتون هستین و تصورتون از سال های آیندتون چیه؟

٩٢/٠٨/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٢٨
١
٠
سلام ... خيلي دوست داشتم در آينده معتاد شوم كه نشدم تصوير آينده‌ام تصوير گذشته‌ام است
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢٨
٢
٠
بله با تشکر از شما ...تلاشتونو مضاعف کنید ما هم به عنوان یه دوست هر کمکی ازمون بر بیاد دریغ نمیکنیم خخخخ
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٢٨
١
٠
واقعا این در مورد شما خوب شد که به تصورتون نرسیدین
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
سلام ... متشكرم
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٢٨
١
٠
فک میکردم خیلی بیخیال تر و بی غم تر از الآن باشم...ولی خوب تو این سن یکم دلهره دارم ،یه غصه هایی هست...ولی الآنم خیلی خوبه :)
par!sa
par!sa
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
:|
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٢٨
١
٠
خوبه تصویری خاصی یادم نیست... الان خدا رو چکر اوزاع خوبه
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
خوب تصور خاصی که یادم نیست ولی الان از اوضاع راضیم خدارو شکر
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
واللا آدم در کودکی فقط جلوی پاشو میبینه.منم مثل بقیه پسرای همسنم تو دوران ابتدایی آدمی نبودم که راه آیندمو تجسم کنم..تازه تو دوران راهنمایی و دبیرستان راه آیندمو ترسیم کردم و تصمیم گرفتم گام هامو متناسب با مسیری که دارم و راهی که تجسم کردم بردارم. تاحالا شکر خدا خوب بوده .امیدوارم با کمک خدا بازم ادامه بدم اما اینکه چه راهی مد نظرمه رو نمیگم چون به نظرم یک کاری که انجام نشده رو اگه جار بزنی به انجام نمیرسه.
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
دقیقا همون چیزی که فک میکردم شدم... حس میکنم اکثرا هم مطابق افکارشون میشن.... آدم دقیقا همونی میشه که فک میکرده و آرزو داشته ..... در آیندم فک کنم همین جوریبمونم دیگه ینی با همین اعتقادات و پوشش و طرز فکر... شاید بزرگ تر فک کنم در آینده ولی میدونم در آینده هم یه آدم معتدلم.....
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
مینو دوست داره کیک پز بچه به قول خودچ.. یعنی کیک پز میچه بچم؟؟؟؟؟
s_a
s_a
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
نع! :| میخواستم موفقتر باشم! :| در مورد آینده..... هوممممممممم.......... نمیدونم! هنوز هیچی معلوم نیس........ شاید در آینده برسم به اون چیزی که میخواستم...... همگی بگید ایشاللااااااااااااااااااااااااااااااااااا :)))))))
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
الان به همون تصوری که در کودکیم داشتم رسیدم وامیدوارم در اینده هم به همین تصوری که الان دارم برسم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
من از تصویرای اون موقعم یاد نیست/ ولی الان تصور هایی برای آیندم دارم
maede
maede
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
زیاد شبیه اون چیزی که فکر میکردم نشدم!ولی به آینده امیدوارم چون هنوز فرصت دارم.
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
نه بابا فرق داره
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
تا یه زمانی فقط تو زمان حال زندگی میکردم ولی الان بعد از یه سری تغییرات تو زندگیم واسه رسیدن به اون هدفی که دارم همیشه یه تصویر از آیندم تو ذهنم تداعی میکنم مثلا الان من فکر میکنم در آینده یه مهندس شهر سازم که توی یه شرکت دارم کار میکنم و حق امضامم گرفتم و پشت سر هم طرح میدم بیرون و یه ماشین x6 زیر پامه و کلی پول دارم و هرشب میرم دور زدن و خوش گذروندن ... ( فقط لفتن کم بخندین به تصورم ) خخخ
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
فکر نمیکردم این همه دغدغه بیاد سراغم!!!!ولی شکرخدا همه چی خوبه ناشکری نمیکنم....اووووووو از سالای اینده که کلی چیزای خوب تو ذهنمه.....زندگی خوب همه چی خیلی خوووووووووووووووووووووب(:
ali007
ali007
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
من که یادم نمیاد برا اینده ام هم تصوراتی دارم نمیدونم چی مسشه!!!!!!!!!!!!!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
من حافظم زیاد خوب نیست شرمنده تون شدم
آبان
آبان
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
تو کوچیکی همیشه دوست داشتم قهرمان رشته های ورزشی باشم خب ورزش رو هم زود شرو کردم از 5 سالگی ! و دوست داشتم که هوافضا بخونم ولی خب واس خاطر این که واسه کنکور 25 روز بیشتر نخوندم رتبه ام واسه هوافضا دو رقمی نشد! بعد دوست داشتم برم تربیت بدنی مامانم و بابام گفتن : نــــــــــــــــع/بعدش مهندسی پزشکی میخواستم که قبول شدم/الانم تصور در مورد آیندم که خانم مهندس ورزشکار هست/ یعنی هم تو ورزشایی که کار میکنم و هم تو رشته ای که درس میخونم موفق باشم و یا یه شرکت تجهیزات پزشکی بزنم یا تو یه کارخونه یا بیمارستان مهندسی کنم هووووووووووووووووووم/بعدشم اونقدر کار کنم و درآمدم رو زیاد کنم که لازم نباشه بابام بره سرکار مامان و بابام رو بفرستم مسافرت دلشون باز شه/برای داداشم معلم خصوصی بگیرم بفرستمش کلاسایی که دوست داره/ خودم هم یه برنامه درست و حسابی بریزم و برم دور دنیا رو بگردم/چون خیلی دوست دارم آفرینش خدا رو از نزدیک ببینم و حـــتـــــــــما این کاری هست که من انجامش میدم واسش از الان برنامه دارم/اووووووووووم فعلا همین ها :)
jalal
jalal
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
صفر درصد
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
باز خوبه منفی نیست :)
neyosha
neyosha
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
هی یکم شباهت داره........
par!sa
par!sa
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
اره// شبیهه .. ایشالا اینده هم شبیه تصور الانم باشه
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
يه زماني دوست داشتم راهزن بشم ('^_^) خب رابين هود شخصيت محبوبم بود :) يه زماني دوست داشتم چوپان بشم (به دشت ودمن علاقه داشتم خب) يه زماني هم دوست داشتم فوتباليست بشم، يه زماني دووست داشتم پليس بشم........ اون زمونا گذشت ولي من هيچي نشدم :/ در حال حاضر يه ليسانسه از بيكاري درحال موتم :)))
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
اگه بخوام با رویا پردازیای نوجوونیم و آرزوهام مقایسه کنم شاید به 20 درصدشون رسیده باشم این یعنی تلاشمو برای داشتنشون نکردم ...
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
هیییییییییییی ارزو که زیاد داشتم اما چه عرض کنم الان از وضعم کلا راضی نیستم.....
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
من هنوز در تصوراتم سیر می کنم:))فک کنم تا آخرشم همینجوری باشه:))
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
من تصوورهای کوچیکیمویادم نمیاد!!!ببخشیدا!ولی کلاالان ازوضعیتی که هستم تاحدودی راضیم....