خانه انجمن اعمال ما بازتاب می شوند؟
٥٣٦
٢٢
sjalal

اعمال ما بازتاب می شوند؟

اعمال ما بازتاب می شوند؟

به نظر شما هر اتفاق ناگوار بازتاب اعمال منفی ماست و هر اتفاق خوب بازتاب اعمال مثبت ما؟چرا

٩٢/٠٨/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٢٦
١
٠
سلام ... در اين مورد من كتابي را خواندم و بعد از آن بارها متوجه شدم كه بازخورد درخواستم بوده است و باور كردم كه بازتاب وجود دارد .... اين كه از قديم بوده« نخند كه سرت مياد»
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٨/٢٦
٢
٠
دقيق نميدونم! حكايت از هر دست بدي از همون دستم ميگيري هست ديگه (^_^)
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
بازتاب افکار یا اعمال؟؟؟
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
من اینجور فکر میکنم......میگن دنیا دار مکافاته...انسان های خوب اگه بدی کنن همین دنیا مجازات میشن......اگرم تو بدی غرق بشی یا اصن هیچی نمیشه یا بد پاشو میخوری......
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
بله من که کاملا به این موضوع اعتقاد دارم درکتابی خوندم که اتفاقات بدی که برای مارخ میده نتیجه گناهانیه که انجام دادیم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
صد در صد اینطوری نیست/ انسانهای خوب زیادی رو دیدم که مکافات و بدی بهشون رسیده و برعکس!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
من یه بار جواب این انجمنو نوشتم بد کلی نوشتن دیدم انگلیسیه.:( باز اومدم نوشتم یه دفه هم ارسلو زدم وسطش نتم قط شد :( بخدا زیر این بار کمرم شکست میرم وقتی تونستم باش کنار بیام ....میام جواب میدم :,(
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
نچ!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
نه کاملا اینطوری نیس ... بعضی وقتا بعضی اتفاقات بازتاب اعمال ماست جوری که ما به وضوح میتونیم بفهمیم ولی بعضیاش دست تقدیره ...
maede
maede
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
گاهی پیش میاد که این بازتابه اتفاق بیفته ولی اینطوریم نیس که هر اتفاقی نتیجه فلان رفتارمون بدونیم.
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
از هر دستی بدی از همون دست هم میگیری....تا حدودی درسته....ولی نمیشه گفت همیشه اینطوریه....
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
نه ..گاهی امتحان الهی است....
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
آره دقیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــقا بازتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاب عمل ماست ... همون طور که با این مضمون میفرماید هیچ بدی وجود ندارد مگر اینکه از جانب خود شما به شما رسیده باشد.
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
90% بله !! این جهان کوه اســــــت و فعل ما نــدا ... سوی ما آیــد نداها را صـــدا ...
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
قربونت... منم همینو میخاستم بگم... دایره وجودیه آدم کل هستیه آقا جلال ناشده یه کاری که میکنی ضرر یا سودشو نبینی... ناشده... البته یه موقع هست ضرر و سود کارتو دیدی ولی باز یه اتفاق بد یا خوب میوفته... اونو بش میگن امتحان خدا......پس اتفاقای بد یا خوب یا نتیجه ی عمله ادمه (که 90 درصد این طوریه) اون ده درصدم مال امتحان خداونده
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
مطمئنا 100درصد نیست اما بیشتر مواقع آره
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
نمیشه بگیم همیشه اینطوریه.... گاهی وقتا بازتاب اعمال به خونواده و اطرافیان میرسه.....یاد کلید اسرارو قطره عبرت افتادم
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
همیشه اینطوری نیس.نع.بضی وقتا یه بلاهایی سرت میاد خودتم نمیفهمی کجا چیکار کردی که اینجوری شد یا برعکس.نچ.موافق صد در صد نیستم
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
در بیشتر اوقات بله ،ولی به طور صددرصد نه
ali007
ali007
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
یه جورایی اره!!!!!!!!!!!ولی نه همش