خانه انجمن نصیب شما از محرم چه بود؟!
٨٧٦
١٠٧
m.attari

نصیب شما از محرم چه بود؟!

نصیب شما از محرم چه بود؟!

عاشورای امسال هم تمام شد!

خیلی از ماها در روزهای گذشته مجالس مختلفی رفتیم. هئیت رفیتم، مطلب خوندیم، گریه کردیم، نذری خوردیم (شاید هم خودمان به مردم نذری دادیم) ... پرونده امسال هم بسته شد.

شما امسال چی بدست آوردید؟

بعد از عاشورا اگر ازتون سؤال کنن، نتیجه این همه عزاداری واست چی بود، چی میگی؟

٩٢/٠٨/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
korosh
korosh
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه شوال سختی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
korosh
korosh
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
korosh
korosh
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
مغزم کپک زد :||||||||||||||||||||||||||
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/٢٥
٤
٠
خوب من امسال عاشورا...یعنی محرم چادر سرم کردم...بعد کلا حجابمو تغییر دادم...حس خوبی بود...حتی یک اتفاق هایی هم افتاد که جالب بود بماند دیگه........حس شام غریبان...
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
انقد گریه کردم که حسابی خالی شدم... تازه اطلاعات بیشتریم در باره امام حسینو محرم به دست آوردم که خیلی برام مفید بود .....همین دیگه :)
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
سلام ... ما عاشق حسين عليه السلام هستيم و آدم عاشق انتظار چيزي را ندارد.
ali007
ali007
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
عهد کردم که گناه نکنم اگه بتونم..........:))))))خدایا کمکم کن!!!!!!!
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
عهد بستم که سعی کنم یکم آدم شم دیگه گرچه کار سختیه...ولی من اون احساس سبکی که به انسان بعده مراسم دست میده رو خیلی دوس دارم و اون حس رو با هیچی عوض نمیکنم....اطلااعاتم هم سعی کردم بیشتر کنم
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
من یک کار خوب یاد گرفتم و انجامش می دم و مطمئن هستم که بر زندگی ام تأثیر زیادی داره
admin
admin
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
من یک سخنرانی رو گوش کردم که فکر کنم عمل به محتواش برای سعادتمند شدن کافی باشه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
شما به ما شله بدین ما تضمین می کنیم سعادتمند شوید:))
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
من امسال شله نخوردم..من شله میخوام اقای نادری
korosh
korosh
٩٢/٠٨/٢٦
١
٠
من تو عمرم شله نخوردم !!! اگه به اونا بدین به من ندید من با بنزین خودکشی میکنم :||
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
من یک فرح درونی ویک سبکی و آرامش به دست آوردمو کلا حالم خیلی قشنگ شد ..امید وارم این سعادتو داشته باشم تا سال دیگه حفظش کنم این حاله خوبو.
م-نص
م-نص
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
ببخشید فرح کیه:)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
فرح درونیو خوب اومدی:))))))))))))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
اومممممم...درباره کربلا بیشتر فهمیدم.سبک شدم کلا.بعدشم یه تصمیم خیلی خیلی مهم گرفتم که اگه خدا بخواد عمل می نماییم بهش
maede
maede
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
یادم افتاد که باید یه قولایی به خودم بدم و به یه سری قول ها هم که قبلن به خودم دادم عمل کنم!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
شاید هیچی بدست نیاوردم.................نمی دونم.............شاید اقا دوسم نداره.....شایدم دوستم داره و بهم چیزایی داده که متوجه وجودش نیستم............عیبی نداره ولی من بازم میرم................کلا واسه چیزی گرفتن نمیرم واسه دلم میرم
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
یکم حالم بهتر شد این روزا...حالم خیلی خراب بود....ممنون از امام حسین که واقعا دلمو آروم کرد :)
admincheh
admincheh
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
خیلی چیزا، مطالب هیئت به معرفتمون نسبت به امام حسین بیشتر شد،امسال عاشورا شاید یک بعد مصیبت داغ دیدن رو واقعن درک کرده بودم و صبر خودمو با صبر حضرت زینب یا حتی رقیه خاتون هم نتونستم مقایسه کنم؛پرونده امسال تموم نشده ،کاش نشیم دوباره همونی که بودیم..
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
یکی از نتیجه هایی که گرفتم اینکه همیشه توی اراه مستیم که هدف اصلی قیام امام حسین هم به خاطر اون بود قدم کج برندارم
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
فقط اينكه كاملا صحنه ي عاشورا رو تونستم تصور كنم ....
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
منم خیلی اطلاعات جدیدی بدست آوردم
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
هيئت نينوا ي سايت خوب بود (^_^) باعث شد روز به روز و لحظه به لحظه اين ده روز رو بگذرونيم :) يه اتفاق نه چندان جالب هم كه به كل ذهنيتم رو نسبت به همه چيز بهم ريخت :(((
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
حداقل چیزی ک ب دست آوردم یه احساس آرامش بود ....
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
نمدونم ...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
هعیی...امسال خیلی دوس داشتم برم تو دسته ها و مثه هرسال عزاداری کنم...ولی حیف..نشد...شاید بهترین نتیجش...این بود که بیشتر به مامان بزرگم نزدیک شدم..:)
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
یکم اطلاعاتم اضافه شد...آرامش درونیم بیشتر شد ...یسری تصمیمایی هم گرفتم نمیدونم میتونم بهش عمل کنم یا نه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
امسال محرم...نه جایی رفتم نه کاری کردم...کلا امسال یه جوری بودم...