خانه انجمن شکموها به صف،از ابتکار و خلاقیت آشپزی بگین!
١٧٧٢
٧٦
mhv

شکموها به صف،از ابتکار و خلاقیت آشپزی بگین!

شکموها به صف،از ابتکار و خلاقیت آشپزی بگین!

برای همه ما پیش اومده که از غذاهای تکراری خسته شده باشیم و همین موضوع باعث شده که دست به نوآوری در عرصه آشپزی بزنیم.

مثلا ناهار ابگوشت داشتیم و به خاطر نبود نون، بیسکوییت خریدم و در ابگوشت ریختم

یا در آبدوخیار تن ماهی ریختم 

شما هم از این ابتکارات در آشپزی خود انجام دادید؟

٩٢/٠٨/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
سلام ... در اين حدي كه شما گفته‌ايد نبوده ولي معمولا از يك وعده‌ غذايي بيخيال مي‌شوم
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
سلام خدايش چطور آبدوغ خيار با تن ماهي را توانستيد بخوريد.
ghazale
ghazale
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
خخخ کجاشو دیدین ایشون تو غذاشون عطرم ریختن :ددی
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
آبدوغ خیار با تن ماهی خوشمزه میشه حتما امتحان کنین
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٨/٢٥
١
٠
این کارها فقط از پسرها بر میاد!!تصور تن ماهی با ابدوغ خیار هم ....!!همین است که هر غذایی که یک اقا جلوت میگذاره باید حواست باشه بعدش سالم بمانی!!
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
سلام..تن ماهی با آبدوخیار؟؟ حتی تصورش هم عذاب آوره..من موندم چجوری خوردین .. واسه من تاحالا پیش نیومده :|
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
اه دیگه حال آدمو بد نکنید دیگه.......غذاهای جدید من بلدم....چی میخواین؟؟...یک بار من تو قرمه سبزی گوشت مرغ زدم..خوب شد
mhv
mhv
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
مامان من هم یک زمانی با مرغ کلا درست میکردن!
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
آره خوب میشه امتحان کردم.....برا اونایی که گوشت قرمز نمیخورن خوبه.....ماکارونی هم با تن ماهی خوب میشه به جای گوشت چرخ کرده
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
وای تو آبگوشت آخه کی بیسکوییت میریزه.... واییییییییییییییییییییییییییییییییییی خدا :)))))))))))))))))) نخیرشم ما ازین ابتکارات از خودمون نشون نمیدیم....البته یه بار با محمد امین کیک تخمه مرغی اختراع کردیم خیلی خوشمزه بود
ali007
ali007
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
ابگوشت و بیسکوئیت....ایدوغخیار و تن ماهی ....................من اگه از این کارا کنم باید بعدش برم هاشمی نژاد!!!!!!!!!!!!!!!!من نه از این کارا نمیکنم:))))))
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
من از این ابتکارات داشتم که البته فقط یک لقمه خوردم تازه ابتکارات من یک جوری به اشپزی هم مربوط می شه
nasi
nasi
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
تصورش هم نمیتونم کنم ابدوغ خیار باتن ماهی. اییییییششششششششششش
nasi
nasi
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
من تو آشپزی کردن خیلی تغییرات ایجاد میکنم و معمولا هم خوب از آب در میاد. مثلا استفاده ازسبزیجات مختلف در پختن ماکارونی سوپ استامبولی و املت های مختلف
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
تا این حد که نه ولی ما دیه همکلاسی داشتیم که میکادو با دوغ میخورد .....خخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ. با دوغ!!!!!!!!!!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
خخخ عاورین :)))))))
mhv
mhv
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
قوت وجود!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
:)))...میکادو با دوغ ! به دوستام توصیه کنم:دی
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
دمش گرم ... خخخ
ghazale
ghazale
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
آقا من فک نمی کنم ازین کارا کرده باشممم ! یبار به تقلید از داداشم آبگوشت رو با سس مایونز خوردم ! یه قاشق ! ایییییی :|| الان همون حس بهم دس داد .. خو آخه تن ماهی با آّبدوخیار :))))
mhv
mhv
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
یا خدا ! پیراشکی که نمیخورین خخخ
mhv
mhv
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
البته همزیستی غذاهای سنتی با ابتکارات نوین هم میشه به حساب آورد!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
آبگوشت با سس مایونز؟؟؟والا به خان داداش باید هزار آفرین بگی:|...
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
نه والا ما مثل ادم غذا می خوریم....
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
تا این حد نه ولی ابتکار خوشمزه زیاد داشتم !! مثلا روی یه تیکه نون کره بمالین، بعد سیر رنده کنین خخخخ قارج هم تیکه تیکه بذارین روش بعد روغن که داغ شد بذارین تو روغن :)) آی خوشمزه میشه :))
mhv
mhv
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
یعنی قشنگ ازش روغن چکه میکنه! چربـــــــــــ
آبان
آبان
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
من نمیگم :|
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
های بای رو بشکنی توش سس کچاپ تند بریزی ... هوووووووووووووووووووووووووم چقد خوشمزه میشه خخخخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
نوش جان! خخخخ
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
حالا واقعا ابدوغ خیار با تن ماهی خوشمزه میشه ؟!!!!!! با این وضع گرونی نرم همشو جور کنم بیام بخورم اخرش افقی شم خخخخ
mhv
mhv
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
نگاه اول باید کشمش، ابدخیار، گردو،سبزی رو بریزی با هم بعدش تن ماهی رو بجوشونی بعد بزاری سرد بشه با اونا قاطی کنی ، بعدش دو حالت داره یا زنده میمونی یا نمی مونی خخخخ
mhv
mhv
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
قبول دارم که بیسکوییت خوب در نمیاد ، ولی ابدوغخیارتنماهی خوش مزه میشه ها خخخخ باور کنین! تازه ویتامینم داره:)))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
آقای وکیلی؟؟؟:|...آبدوخیار با تن ماهی؟؟:| یا ابوالفضل!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
کم کم دارم وسوسه میشم یه بار امتحان کنم واقعا به نظر خوشمزه میاد!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
من امتحان کردم خوشمزه میشه سوسول بازیا چیه در میارین
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
خیلی ضرر دارهههه :| :| :| نخورین دیگه! ماهی خیلی سرده نباید با ماست سرو بشه ...
ghazale
ghazale
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
بیسکوییت ریختن تو آبگوشت بعد میگن قبول دارم خوب در نمیااد :ددددی موفق باشین :))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
عهههههههه!!!! پس کلاس آمارو دو در میکنی میری ابتکار میزنی هان؟؟؟؟خخخ... یا شایدم آبدوغ خیار با تن ماهی خوردی یحتمل تگرگی زدی ؟ با این غذا ها امید وارم سالمو سلامت بمونی همه عمر:) البته منم وقتی غذا درست میکنم هرچی دورو ورم باشه توش میریزم واسه همین کسی کنارم وای نمیسته ... اما خوب راه های بهتری هم برای خودکشی هست ها :))) من خربزه با عسل خوردم خیلی خوب بود راحت افقی شدم :) الانم پنج کیلومتر به بهشتیم با مهدی سلوکی و برو بچ..کاری ندارید ؟من فعلا برم یه دوری بزنم غیبی یه حال دیگه میده :))
m_sana
m_sana
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
واقعا آبگوشت با بیسکویت خوردین؟ بعدش چی شد؟
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
یه زنگ به اورژانس بزن بپــــــــــرس !! :))
admincheh
admincheh
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
من در راستای ماستمالی بعضی ته گرفتنا عدسی رو کوکو عدس کردم!فی الواقع تو خرما کره و خامه هم می ریزم می خورم وقتی نون نداریم!قارچ بورانی ابتکاره ؟من خیلی دوسش دارم!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
خرما با کره و خامه ؟؟؟؟ (آیکن چشم های از حدقه در آمده!)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
خدارو شکر تا حالا تو آشپزی ماست مالی نکردم.هر چی درست کردم خورده شده حتی اگه بدمزه بوده!:)
maede
maede
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
من اصلن همون غذاهای تکراری رو درست نمیکنم!چه برسه به اینکه بخوام نوآوری کنم:))))البته کمک میکنم تو درست کردن غذا!فکر نمیکنم نوآوری خاصی انجام داده باشم........آها چرا با تخم مرغ پخته قارچ خوردم:)))))) واقعن آبگوشت و بیسکوییت؟!؟!ولی آبدوخیار و تن ماهی شاید بد نشه:)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
خخخخخخخ...بگو جان من این کارارو کردی؟؟؟؟.....نه والا ما نکردیم اینطوریشو :)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
نه به این صورت ابتکار نداشتم فقط یه بار میخواستیم بادوستام عدسی درست کنیم هر ماده خوراکی که دم دستمون بود روتوش میریختیم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
عدسی؟! خخخ توش نخود و لوبیا ریختین؟! خخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
تن ماهی ریختیم تو ماکارانی ازگلومون پایین نرفت
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
ادویه هندی ریختیم تو غذا اییییییییییییییییییییی..یادم نندازین ..ایییییییییییی
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
یه سری ابتکارات دیگم هست..جهت جلوگیری ازحال به هم خوردن اعضا نمی گم .خخخخخخ
s_a
s_a
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
ما که شکمو نیستیم! :| در نتیجه ازین تجربه ها هم نداریــــــــــــــــــــــــــــــم.....
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
:0
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
الان بادجمله تو که راستی میگی ولی هرکی دروغ بگه افتادم..خخخخخخخخخخخخ
s_a
s_a
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
الان یه چی یادم اومد! یه بنده خدایی با سس مایونز، دوغ درست کرده بود =)) خلاقیته دیگهههههههههه =)) =)) =))
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
من مطمئنم هیچ کدومتون ابتکاراتی که برادر من در غذا خوردن داره رو حتا نمیتونین تصور کنین وحالشم بد نمیشه یه بار پفک خورد با هرچی که فکر کنین با برنج ماکارونی دوغ ونوشابه جیگر با آب انار ماست با شکر و......
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
کوکو سیب زمینی با چایی شیرین واسه صبحونه
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
تا دلت بخواد (^_^) دلمه با شــــــــــكر ..... سوپ با ماســــــــــت .... كشمش با پياز برا مرغ شكم پر(داغون در حد تيم ملي)..... حلوا شيره با فلفل سياه..... تخم مرغ با كدو....
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
:دی
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
ب این میگن انجمن! :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
متشکر از نظر پربار دریآ...خخخ...حالا تو هم از این کارا کردی؟؟
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
من خوبم! :|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
زهرا؟؟؟؟واقعا خوردی ؟؟؟؟ واقـــــــــــــــعا؟؟؟:|:|:|
sin germany
sin germany
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
يا خدا..اوقققق.بیسکوییت تو آبگوشت؟نه فکر نکنم..نداشتم
tanha
tanha
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
آقا عدسی رو بریزید تو ماست نمک فلفلم بزنید بخورید حاشو ببرین :))) من همیشه از عدسی بدم میومد ولی اینجوری رو دوس میدارم خخخ
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
ماست مانع جذب آهن موجود در عدسی میچه... در کل ماست مانع جذب آهن میچه.. نباید با غذا حاوی آهن خورد
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
اقای وکیلی بچه های مردم و سرکار نذارین..خوردن ماهی و تن ماهی بادوغ و ماست ..ضرر داره..نباید باهم خورده بشه .چون باعث لختی بدن میشه...یه دفعه دیدی اینا باورشون شد رفتن خوردن...میخواین ازجمعیت جیم کم کنین ؟>
t.m
t.m
٩٢/٠٨/٢٧
٠
١
یا در آبدوخیار تن ماهی ریختم :| :| واقن ؟؟؟؟؟؟ حتی تصورش هم وحشتناکه:|
t.m
t.m
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
من وقتی گشنمه کلن سلولای خاکستری مغزم ازکار میفتن! هیش خلاقیتی هم ندارم :| میخابم تا مامانم بیاد:|
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
چند روز پیچا کوکو درست کردم... تقریبا هر نوع سبزیجاتی که در یخچال بود توچ ریختم.... کلم... هویج.. فلفل دلمه ایی... سیب زمینی.. پیاز... آخرچ هم تخم مرغ.... خوچمزه چده بود.. اسمچ خم گذاچتم کوکو سبزیجات مخصوص سر آچپز :)))آبدو خیار با تن ماهی هم احتمالا خوچمزه باچه ولی بیسکوییت با آبگوچت نه.
neyosha
neyosha
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
اه ..:(اب دوغ خیار با تن ماهی.......بیسکوییت با ابگوشت.........واس من چنین اتفاق هایی نیوفتاده!
neyosha
neyosha
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
بیسکویت با آبگوشت:(......چه جوری خوردین واقعا؟؟؟؟؟؟؟
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٢/١٢/١٨
٠
٠
سلام:تادلت بخواد.هروقت تنهام هرغذائیکه تویخچال باشه مخلوط ومعدوم درشکم میکنم.
translator
translator
٩٣/٠١/٠٣
٠
٠
هر وقت مامانم نباشه از این ابداعات به خرج میدم خخخخخ البته نه اینکه یه چیزی بریزم که خیلی تابلو مزش بد بشه مثلا این عالی درومد فرنی با موزو خرما و عسل محششششششششششر شدددددددد.