خانه انجمن یک عکس،یک برداشت آزاد!
٤٧٣
٢٣
لبخند انار

یک عکس،یک برداشت آزاد!

یک عکس،یک برداشت آزاد!

نظرتون راجع به عکس و برداشتتون از آیه و عکس رو بگین..

٩٢/٠٨/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٢٤
٠
٠
این خطاب به ادمهای مغرور هست که فراموش میکنن اول چی بودن . حالا چی هستن..با کوچکترین مقام و موفقیتی ..مغرور میشن و خودشون و گم می کنن..
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/٢٤
٠
٠
همیشه وقتی میخوام یادی از قدرت خدا بکنم...یک لحظه به شکل گرفتن اندام وجودی انسان و خودم فکر میکنم...اینکه با چه نظم و دقتی و ظرافتی خداوند انسان و خل کرده.....حقا که اون خالقی توانا و علیمه.......و واقعا نمیدونم چرا بعضی ها خدا رو پیدا نمیکنن..نمیبینن....حسش نمیکنن....
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢٤
٠
٠
اوهه..الله اکبر!!!! .. واقعا ما در برابر پروردگار یک ذره در برابر بی نهایتیم... واقعا غرور یک ذره در برابر ذات لایتناهی خداوند یک کار خنده داره!!! همین
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٤
٠
٠
خوبه گاهي وقتا به اين جورعكسا نگاه كنيم/ تا يادمون بياد و چي بوديم
jalal
jalal
٩٢/٠٨/٢٤
٠
٠
تلنگری به انسانها و به خصوص مغرورین
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/٢٤
٠
٠
بر روی زمین مغرورانه راه نرو..تلنگر خوبیه برای وقتی غرور بیش از حد میاد سراغت..
sin germany
sin germany
٩٢/٠٨/٢٤
٠
٠
یا خدا.چی وحشت ناک..واقعا ما یه همچین چیزی بودیم.که الان انقد گردن کلفت شدیم...هی وای بر ما..
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/٢٤
٠
٠
نمیدونم چی بگم
آبان
آبان
٩٢/٠٨/٢٤
٠
٠
عظمت پروردگار
s_a
s_a
٩٢/٠٨/٢٤
٠
٠
یه عالمه نیگاش کردم تا فهمیدم چیه.... بعدشم یه جوری شدم...... وااااااااااای......... :(((((((
maede
maede
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
منم!درسته که عکسه مصداق آیه بود ولی بهتر بود ماتش کنین به نظر من!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٢٤
٠
٠
هر پیروزی که به دست آوردی یا اتفاقی برات افتاد که مغرورت کرد،باید غرور رو بذاری کنار...که خدایی اون بالا هست که خیلی خیلی باعظمت و بزرگ تره
ali007
ali007
٩٢/٠٨/٢٤
٠
٠
الله اکبر.
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٢٤
٠
٠
واقعا همینطوره....بعضی ها خدامونو فراموش کردن :(((((...
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
واقعا نمیدونم چی بگم ولی شاید این باشه که مغرور نشیم هیچ وقت
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
می فهمیم چی بودیم چی شدیم و به قدرت خداوند پی میبریم
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
یا خدا چی بگم منغلب شد حالم
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
منقلب
سلما بانو
سلما بانو
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
اینکه در برابر قدرت خداوند ذره ای نیستم....واقعا چه چیز بعضی آدمها را در مقابل خدا گستاخ میکند؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
دعوی مكن كه برترم از دیگران به علم /چون كبر كردی ، از همه دونان فروتری /از من بگوی ، عالم تفسیر گوی را /گر در عمل نكوشی ، نادان مُفسری/علم آدمیت ست و ، جوانمردی و ادب /ور نه دَدی ، به صورت انسان مُصوری/مردان به سعی و رنج ، به جائی رسیده اند /تو بی هنر كجا رسی _ از نفس پروری ؟/عمری كه میرود ، بهمه حال _ جهد كن /تا در رضای خالق بی چون _ بسر بری /تسلیم شو ، گر اهل تمیزی _ كه عارفان /بردند گنج عافیت ، از كُنج صابری /فرزند بنده ایست ، خدا را غمش مخور /تو كیستی كه به ز خدا بنده پروری ؟ سعدي
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
تعارف كه نداريم باهم، در وهله اول باديدن عكسه دل وقلوم بهم پيچيد، ودرنهايت يه لرز هيستريك! اييييي.... ياد بچه گمجشكايي بي كرك وپري ميوفتم كه تو آفتاب جزغاله شده بودن :((( درمورد آيه هم كه لحن توبيخي داره ميشه گفت، براي بيدار كردنه ماها از خواب غفلته ديگه!! بشر كلا بايد سرش به سنگ بخوره تا سر تسليم فرود بياره! (^_^) بله شاعر ميفرمايند : منی چون بپیوست با کردگار /// شکست اندر آورد و برگشت کار ( وقتی که هر انسان، در مقابل خداوند بزرگ تکبر و ناسپاسی کرد دچار شکست و ناکامی گردید و بخت و اقبال خوب از وی روی برگرداند.) يام به یزدان هرآن کس که شد ناسپاس /// به دلش اندر آید ز هر سو هراس ( هر کس نسبت به خداوند تکبر و ناسپاسی نشان دهد ترس و وحشت از هر جهت بر قلب و دل او سرازیر می شود. برای رسیدن به درجه امنیت و آرامش خاطر باید خدا را سپاس گفت.)
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
راستش عکسش برام تازگی نداشت ولی وقتی آیه ر وخوندم یجوری شدم.....قدرت خدارو میشه فهمید اینکه چی بودیمو چی شدیم.....اینکه مغرور نشیمو اینا.....
BeinG_a_GirL
BeinG_a_GirL
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
لزج .. چندش ناک .. ما خعلی کوچیک خداییم :)