خانه انجمن سفر با ماشين زمان
٥٩٤
٤٩
a-pooryousof

سفر با ماشين زمان

سفر با ماشين زمان

به نظر شما ساختن ماشین زمان  امکان پذیره ؟

اگر یک ماشين زمان داشته باشین ،به آينده مي  رويد يا به گذشته یا ترجيح مي دهيد در حال بمانيد؟چرا؟

٩٢/٠٨/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
آبان
آبان
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
خب خیلی دوست دارم به آینده سفر کنم ببینم هم دنیا اون موقع چه شکلیه و هم خودم تو چه موقعیتی هستم/ به گذشت هم سفر کنم دوست دارم برم زمان هخامنشاین/قاجار/اول شکلگیری زمین/ناپلئون و.............../ خیلی جاهای دیگه اوووووووووووووووممممممممممم فعلا اینا به ذهنم رسید بازم اگه اومد تو ذهنم میام میگم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
اگه رفتنتون بدون برگشت باشه کدومشو انتخاب میکردین؟
آبان
آبان
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
خب دوست داشتم دایناسورها و موجودات بزرگ ماقبل تاریخ رو میدیدم و انسانهای اولیه رو میدیدم/دوست داشتم بیگ بنگ رو میدیدم(البته چون انجمن یه سوال با پیش زمینه تخیلی رو پرسیده تخیلی میگم هااااااااااااااا)/گفتم دوست داشتم اقتدار ایرانیها رو در زمان کوروش ببینم و زیبایی های ایران در اون موقعه/ حتی دوست داشتم برم صحرای کربــــــــــــــــــلا/خب دوست داشتم برم تو آینده ببینم کجام و چی کار میکنم،مامان و بابام و داداشم،دوستام و..............
آبان
آبان
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
اگه بی برگشت بود دوست داشتم همین زمان حال میموندم چون اینجوری میتونم مفید باشم و بودن در گذشته و آینده منو به هدفهام نمیرسونه
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
من به گذشته سفر می کنم به زمان های دور مثلا 600 سال پیش یا 1000 سال پیش گوشت برره کباب می کردم رو آتیش سبزیجات طبیعی معطر میوه های بدون کود و سالم طبیعت مرموز و هراس انگیز و پر ماجرا نوشیدنی های انگور کاملا سالم و خوب لباس هایی با الیاف کاملا طبعی پشم گوسفندان موی بز چرم گاو شاید شغل چوپانی هم انتخاب می کردم . به به !
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
میگم شمام تو گذشتتون مرفه بودین ها خخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
هر دوتاشو دوس دارم ..هم گذشته و هم آینده !! هریک دارای جذابیت خاص خودش هستن
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
منم بیشتر دوس داشتم گذشته رو ببینم زندگی مردمان قدیم و خیلی هم هیجا انگیزه چیزایی رو که شنیدی ببینی خوب آینده هم یه جورایی خوبه بشه مثل تهران 1500 خخخ
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٩
٢
٠
فاصله قانونی رو رعایت کنید:))
jalal
jalal
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
امکان پذیر نیست اصلا.در حال می مانم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
منم در این مورد با شما هم نظرم
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
نه امکان پذیر نیست . هردوتاش ولی بیشتر به گذشته دوست دارم برم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
تشکر از حضورتون
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
نه بابا معلومه که امکان پذیر نیست....میدونین چیه هم دوست دارم به گذشته برمو اشتباهاتی که کردمو جبران کنم.....هم دوست دارم یه بخشی از آیندمو ببینم(اصلا فک نکنین که اون بخش منظورم محمدآقاو ایناست ها خخخخخخخخخ)....
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
:))))
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
:)))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
در مورد ساختش نظری ندارم! ولی می رفتم زمان ظهور امام زمان ببینم دنیا چ شکلی شده! :| :|
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
اینم نظر خوبیه /بهترین حالت دنیا رو دیدن
neyosha
neyosha
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
امکان پذر که نیست........ولی دوستدارمبه هردو تاش برم ولی اگه قرار باشه یکی میرم به گذشته.....
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
خوبه دوباره شروع کردن
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
دوست دارم برم آینده تا ببینم دنیا چه شکلیه ،دوست ندارم به گذشته برم چون امکانات نبوده و خیلی سخت بوده
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
من خودم دوست داشتم تحت هر شرایطی همین زندگی حالو ادامه یدم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
گذشته بچگیااام ! حال هم خووبه !
ghazale
ghazale
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
بعدشم هـــــیچ چــــــی غـــیـــــر مـــمـــکـــن نـــیـــس ! :دی
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
احتمالا بچه .... هم دوست دارم به گذچته برم هم به آینده.. ولی احتمالا آینده جذاب تر باچه :) البته به صورت سفر بعدچ برگردم به زمان حال :) این زمان رو دوست دارم
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
سلام ... براي من كه مهم نيست همينجا كه هستم زمانش عالي است
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
زمان گذشته//دوره خیام و عطار /// زمان لیلی مجنونها و خسرو شیرینها
t.m
t.m
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
میرفتم گذشته! مثن سره امتحان میرفتم گذشته, کتابمو دوباره میخوندم, واز برممیگشتم به حال :|
t.m
t.m
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
هومممممم دیگه .... دیگــــــــــــــــــــــه, خعلی کارا میکرددم! آینده هم میرفتم! ببینم در آخر چی میشم من!
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
بچگیامو که دیدم،مطمئنا آینده، اما اگه غیر قابل بازگشت باشه تو همین الان می موندم..
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
زمان قدیم///دوره خیام و عطار/ و زمان خسرو شیرینها و لیلی مجنونها
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
نميدونــــــــــــــم (^_^) من زمان حال روبيشتر ميپسندم، علاقه اي هم به جابه جايي در زمان ندارم :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
شادی که زمان حالت آید//نابود کند غمی که آتی ست//آنکس که بود توهم وغم//بی شک به زمان حال شاکی ست//هر دم به زمان حال دریاب//چون وهم زمان بعد خالی ست// رسوای دو عالمی نشاید//کس را که بود به عزم عالی ست//آنکس که بود توکلش او//هر عصروزمان به حال راضی ست//افشار مکن به غم سیه خود//آن صاحب عصر را تو ناجی ست...
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
نمیدونم اما چون این روزا ذهنم در گیر این سوال است دلم میخواست برم زمان امام حسین ببینم تو عمل چه میکردم......
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
آره حتما امکان پذیره :) من تو حال میموندم اصلا به گذشته نمیرم !! متنفــــرم ازش !! آینده م همینحوری غیر قابل پیش بینی باشه بیتره :)
bahareh22
bahareh22
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
من که فک نکنم همچین چیزی ساخته بشه...ولی اگه اختراع شد دوس دارم به آینده برم راستش خیلی واسم جالبه ببینم در آینده دنیا چه شکلی میشود :)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
نمدونم میشه یا نه ولی دوست داشتم به گذشته برگردم و همه ی کارای اشتبامو جبران کنم و زندگی رویایی خودمو بسازم اینجوری کارم راحتتره چون میدونم آینده قراره چی سرم بیاد و همه ی زندگیمو تغییر میدادم ... البته خرید دلار با قیمت آن زمان و احتکار پسته و خرید چند دانه پراید هم در اولویت بود خخخ
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
:) من می رفتم به گذشته....
maede
maede
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
فکر نمیکنم همچین چیزی روزی ساخته بشه ولی در کل دوست داشتم برم آینده...
mah_mahdizadeh
mah_mahdizadeh
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
ساختنش که وجود نداره همون جوری که زمان نمی ایسته سفرکردن در زمان هم وجود نداره .من بیشتر دوست دارم ساعت برنارد داشته باشم که زمان نگه دارم ولی ماشین زمان میرفتم به گذشته
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
امکان که به نظر من نداره....ولی خوب اگه بود دو سال برمیگشتم عقب :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
گذشته.زمان دزیره و ناپلئون
مهدی
مهدی
٩٢/٠٩/١٢
٠
٠
اگه یه ماشین سفر در زمان داشتم یه تبر میگرفتم خوردش میکردم چون من از این دیوونه بازیا خوشم نمیاد خخ خ
مهدی
مهدی
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
من تو همین زمان حال بیشتر بهم خوش میگذره مرسی
مهدی
مهدی
٩٢/٠٩/٢١
٠
٠
من روشنش میکردم بابا بیکلاسه پیاده شین