خانه انجمن کدوم دیالوگو باید قاب گرفت!؟
٨١٥
١٠٩
Raaahil

کدوم دیالوگو باید قاب گرفت!؟

کدوم دیالوگو باید قاب گرفت!؟

اگر بخواین یک دیالوگ ماندگار ازیک فیلم یا سریال(ایرانی-خارجی)قاب کنین و به دیوار اتاقتون بزنین ، اون دیالوگ چیه؟!

٩٢/١١/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١١/٣٠
١٩
٠
دختر ها فریاد نمیزنند! ♥ ♥ هیس دخترها بلند نمیخندند! ♥ ♥ هیس دخترها حقی ندارند! ♥ ♥ هیس دخترها باید آرام زندگی کنند! ♥ ♥ هیس دخترها باید درد را تحمل کنند! ♥ ♥ هیس دخترها باید بسوزندو بسازند! ♥ ♥ هیس دخترها باید ظلم و حرف زور را قبول کنند! ♥ ♥ "فقط به جرم دختر بودنشون!!" ♥ ♥ هیس دخترها باید تحمل کنند و اعتراض نکنند ♥ ♥ هیس دخترها حتی حق اینو ندارن که عکسشون روی آگهی ترحیمشون چاپ بشه! ♥ ♥ هیس دخترها باید آرام بمیرند!! ♥ ♥ دیالوگ فوق العاده در فیلم " هیس دختر ها فریاد نمیزنند " ♥ ♥ اولین نظر رو خودم میدم .. اینم به افتخار دخـتـرای ایـران زمیــن ♥
:)
:)
٩٢/١١/٣٠
٣
٠
لایک لایک لایک:)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/٣٠
٤
٠
عاااااااااااااااااالی ..:)
t.m
t.m
٩٢/١١/٣٠
٤
٠
لایک لایک لایک لایک:)
raaahil
raaahil
٩٢/١١/٣٠
٤
٠
تشـــــــــکر:))
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٣٠
٢
٠
به شدت خیلی کم با این فیلم مخالفت هایی دارم
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٣٠
٢
٠
ایول! من این فیلمو دیدم ولی این همه دیالوگو یادم نیس!
neda_f
neda_f
٩٢/١٢/٠١
٣
٠
ايييييييييييييييووووووووووووووووول
ati
ati
٩٢/١٢/٠١
٢
٠
لایک
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٠١
٢
٠
اوهوم :(((((((((((((((((((((((
sorme
sorme
٩٢/١٢/٠١
١
١
متاسفانه همینطوره!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠١
١
٠
حالا شما بیاین هزار تا مثبت بدین به این جمله ها/فعلا که همینطوری هست تو کشورمون/من حتا وقتمو صرف دیدن این فیلم نکردم/چرا؟چون چیزی که وجود داره در واقعیت و خود موضوع اصلی فیلم که دورو برمون تو اجتماع پیش میاد یا همین نادیده گرفتن حقوق دخترها که توی جامعه هست دیدن و گفتنش توی یه فیلم چه فایده ای داره یا دردی رو دوا میکنه؟؟
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
:D دل ملت پره ها - مـمـنون دخــتـــرا بــابــت لـــایــک ها - ایـول هـــا و مثــبـــتــا .. کـلـی انـرژی میــشـه از هـمـین چـیــزهای بــه ظـــاهــر سـاده گــرفــت
raaahil
raaahil
٩٢/١١/٣٠
٢
٠
من کی این انجمنو گذاشتم که یادم نمیاد؟؟؟فک کنم سده پنجم هجری بوده!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
آيـــــــــــــــــــــي گفتي (^_^)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/٣٠
٣
٠
یه پایان تلخ…….بهتر از یه تلخیه بی پایانه… شهاب حسینی…درباره الی...:)
raaahil
raaahil
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
لایک:)
t.m
t.m
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
:))))))))))
raaahil
raaahil
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
وسپاس:))
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
سلام...مرسی
hamta
hamta
٩٢/١١/٣٠
٢
٠
دیالوگ مدار صفر درجه: عشق یک اتفاق نیست... یک قرار قبلی است... یک تفاهم است که از ازل شروع شده وتا ابد ادامه دارد....
raaahil
raaahil
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
چ جالب همه دارن دیالوگ فیلم ها وسریال های شهاب حسینی رو میگن:) هیس ، درباره الی ومدارصفردرجه :)
raaahil
raaahil
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
مچــکرم:)
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
سپاس....
raaahil
raaahil
٩٢/١١/٣٠
٥
٠
"نماز خوندن مثل پنکه ای می مونه که میزنی به برق.برق که به پنکه نیازی نداره ،این ماییم که با نمازنخوندن خودمونو از برق می کشیم بیرون" سارا،سریال ارمغان تاریکی
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
ایول خوشم اومد.
raaahil
raaahil
٩٢/١١/٣٠
٢
٠
سریال زمانه: آخر همه چی خوبه اگه خوب نبود بدون آخرش نیست...
MILAD
MILAD
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
راست گفته خوب :)
Paeez
Paeez
٩٢/١١/٣٠
١
٠
ســـــــــپیده که سر بزند در این بیشــــــــــه زار خزان زده شاید دوبـــــآره گلــــی بروید ،شبیه آن چه در بهار بوییدیم،پس به نام زندگی هــــــــــــــــــــرگز مــگــــــو هرگز !پل الوار !سریال مدار صفردرجه:)
raaahil
raaahil
٩٢/١١/٣٠
١
٠
مدار صفر درجه همه حرفاش قشنگ بود:)) تنکس:)
Paeez
Paeez
٩٢/١١/٣٠
١
٠
بشوی اوراق اگر هم درس مـــــــــــــــــــآیی /که علم عشق در دفتر نباشد!:)طلا و مس
raaahil
raaahil
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
مچکریم...
Paeez
Paeez
٩٢/١١/٣٠
٢
١
فامیل دور:شادمانی همه جا پشت در است ، در گشودن هنر است:)))))))
raaahil
raaahil
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
البته...:)
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
خخخ
Paeez
Paeez
٩٢/١١/٣٠
٤
٠
اینو چون خیلی دوست دارم:)نمیشه قاب گرفت:دی!ببعی : make a word with A طناز طباطبایی : A Apple ببعی : no. A Kaho طناز طباطبایی : کاهو که فارسیه ! ببعی : no it is a international word
raaahil
raaahil
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
:دی
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
خخخخخخخخ
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
خخخخخخخ عاشقشم :))))))))))))))))))
s_a
s_a
٩٢/١١/٣٠
١
٠
سوپراستار: ادما 2 دستن یا مردادین یا دوس دارن مردادی باشن.............. :دیییییییییییییییییییییی
raaahil
raaahil
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
خیلی لایک:) موضوع انجمن رو تصحیح می کنم:بهترین دیالوگ های شهاب حسینی رو ذکر کنید:))
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
ما جزء کدوم دسته ایم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٣٠
١
١
پدر ستاره: تو چند سالته؟ نوید: 26 سال پدر ستاره: میدونی صاحب این برج چند سالشه؟ 23 سال،تو چیت از اون کمتره؟ نوید: یه کم دزدی یه کم رابطه! عصبانی نیستم-رضادرمیشیان
raaahil
raaahil
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
سپاس
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٣٠
٢
٠
مریلا زارعی به رضا کیانیان:شما مردمو به حال خودشون رها کنید،خودشون میتونن از آیین هاشون محافظت کنن-گزارش یک جشن ابراهیم حاتمی کیا
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
مچکر
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٣٠
٠
١
اگه تنها چیزی که باعث میشه یه شخص دیندار بمونه امید به پاداش الهی باشه.. خب برادر، اون شخص یه کثافته...! True Detective
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
لایک......
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٣٠
١
١
راسل کرو: بدترین مردها هم عاشق مامانشونن:) 3:10 به یوما
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٠١
١
٠
راسل کرو :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
زن ها تنها موجوداتی هستند که نه میشه در کنار اون ها زندگی کرد و نه هم میشه بدون اونها زندگی کرد. درخشش - استنلی کوبریک
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١١/٣٠
١
٠
سلام به همه دیالوگ جک به رز در فیلم تایتانیک:دوستت دارم
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
این یکی خیلی خاص بود!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/٣٠
١
٠
پرویز پرستویی: به تـعـداد آدم های کره زمـین راه بـرای رسیدن بـه خدا هـست (مارمولک) **** آل پـاچیـنـو: خـود بـینی گـناه مـورد عـلاقـه مـنه (وکیل مدافع شیطان) **** رضا کیانیان: دل هـمه میـگیـره ،اصـلا دلي کـه نـگيـره دل نـيست (یک تکه نان) **** سالواتوره: وفـاداری چـیز بـدیـه ،وقـتـی وفـادار می‌مـونـی هـمیشه تـنهائـی (سینما پارادیسو) **** اولیور: تـو بـه عـشق در یـک نـگاه اعتـقـاد داری؟ استـن: آره خـوب حـداقـل وقـت ادمـو نـمیگیره! (لورل و هاردی) **** مورگان فریمن: امـید چـیز خـطرنـاکیـه ,می تـونـه یـه مـرد رو دیـوونـه کنـه! (رستگاری در شاوشنگ) **** دون ویتو کورلئونه: بـهـش پـیشنـهادی مـیدم کـه نـتونه رد کنـه (پدر خوانده)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
مارمولک و یه تیکه نان و لورل و هادری عااااااااالی بود...:).
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
چ جالب:)
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٢/١١/٣٠
١
٠
بتمن. شوالیه تاریکی برمی خیزد-کریستوفر نولان :تاریکترین زمان شب درست قبل از سپیده دم است و من به شما قول میدهم سپیده دم فرا خواهد رسید. (جالبه که این دیالوگ کاملا مرتبط با آیه هشتاد و یک سوره هود که اشاره به ظهور امام زمان(عج) داره إِنَّ مَوْعِدَهُمُ الصُّبْحُ أَلَیْسَ الصُّبْحُ بِقَرِیب)
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
متشکرم
m_aminfar
m_aminfar
٩٢/١١/٣٠
١
١
خان دارابی :عشق فقط دو جوره عشق مادر به فرزند ،عشق بنده به خدا ،بقیه انواع عشق مجازی است که د ر اثر تغییرات هورمونی به وجود می اید ،ورود آقایان ممنوع
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
سپاس فراوان
م-نص
م-نص
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
چقدر انجمنش جدید و تکه:)
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
تیکه آیا؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
پ نه پ تمجید و تشکره:)
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
جاه طلبی ذاتا بد نیست.یا آدمو به خاک سیاه میشونه یا میبره به اوج.مهم ظرفیت آدمه.شاهگوش
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
لایک:)))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
ترس باور آدما رو تحت الشعا قرار میده.آدمو ضعیف میکنه.اگه به ترست غلبه کنی قادری ار پس هر کاری بربیای
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
یاد جومونگ افتادم!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
دیالوگهای از فیلم چند کیلو خرما برای مراسم تدفین: // فکر نمیکردم حرف زدن با یه زن انقدر سخت باشه////راستش من زورم به همه چی میرسه الا دلم/وقتی ادم دلش پیش یکی گیر میکنه حساب کار و زندگی از دستش در میره هوش و حواسش به خودش نیست نمیدونه داره چیکار میکنه...////عاشق شدی؟ باش به کسی ربطی نداره ..به هیچکی...///امروز دیگه میرم در خونشون مرد و مردونه در میزنم وقتی امد دم در بهش میگم..بهش میگم:میخوامت....////(موضوع فیلم عشق به یک مرده است! با بازی محسن نامجو و محسن تنابنده)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
دیالوگهای از فیلم نفس عمیق(داستان دو جوان :منصور و کامران یکی عاشق پیشه یکی افسرده و دختری به نام آیدا ):منصور خطاب به کامران:از لج همه هم که شده میخام زنده بمونم والا به خدا/عمرا فکر میکردی دختری با تریپ اون بهم پا بده؟کامران: دلت خوشه ...میخواست اتو بزنه...منصور:دیدی چطوری صحبت میکرد ؟خدا وکیلی کرک و پرم ریخته بود...کامران:اینا همش خواب و خیاله.../منصور:فکر میکنم این دختر میتونه منو خوشبخت کنه!!!کامران:به قول شاعر آححح!!!میدونی دلم میخواست خوش بگذرونم ...کاش میتونستم عیاشی کنم ...این باطری گوشیمم داره تموم میشه مثل خودم/منصور خطاب به یک آیدا:من دوست ندارم دخترا با احساساتم بازی کنن/آیدا :الان من باید یه حرف زشت بزنم اما نمیزنم!!منصور:موهات چقدره؟!چطور؟راستش میخوام موهاتو ببینم.آیدا:پس کار عاشقانت این بود دیگه...!نه خوشم امد!////منصور:بزنیم از شهر بریم بیرون ...بریم شمال؟آیدا: نه...شب قراره یه سری خواستگار بیان خونمون شب باید حتما خونه باشم.منصور :خوب بیان گور پدرشون....( این رو هم بگم که در این فیلم کامران با بازی "سعید امینی" که در فیلم افسرده است و خودکشی میکند همین امسال در واقعیت خودکشی کرده و فوت شده ): )
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
همه ی اینا رو میخواین به دیوار بزنین؟؟؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
نه فقط برام جالبه نوشتم اینجا/همین
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
راستش من فیلم مراسم تدفین رو 5 ساله و فیلم نفس عمیقو 10 ساله دارم نگاه میکنم هر روز!!!
MILAD
MILAD
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
توی این دوره زمونه باید این یکی دستت اون دستت رو بگیره ، ورنه خلاصی!
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٢/٠١
١
٠
اگر سگ گرسنه ای را سیر کنید شما را گاز نخواهد گرفت.تفاوت بنیادی انسان و سگ همین است!
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
یه پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایانه...
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
تکراری بود...سوختی!
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
محسن مظفر( احمد ساعتچیان): حبیب, ببخش و فراموش کن! / حبیب پارسا(شهاب حسینی): می بخشم ولی فراموش نمی کنم! (مدار صفر دررجه)
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
جالبه تو فیلم تنهایی شهاب حسینی اینو به لاله اسکندری میگه:) سپاس
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
حضور هیچکس در زندگی ما اتفاقی نیست....خداوند در هر حضور جادویی نهان کرده است برای کمال ما.... خوش آن روزی ست که دریابیم جادوی حضور یکدیگر را...
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
ممنون:)
s_nayeb
s_nayeb
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
حاجی دعا کن این دفعه از قافله جا نمونم.!(عباس، آژانس شیشه ای) انگار آقا رو دیدم. خواستم بگم. ولی روم نشد. خواستم بگم اسیر بودم، دیدم اون همه ی اهل بیتش به اسارت رفته. خواستم بگم جهاد کردم، دیدم جهاد من کجا؟ جهاد حسین کجا؟ خواستم بگم بچم، دیدم دستم خالی بود. دستم خیلی خالی بود. با دست خالی چیکار میتونستم بکنم؟ (خسرو شکیبایی، دست های خالی)
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
آخععی:) لایک لایک
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١٢/٠١
٣
٠
همه اونجوری که تو میخوای نمیخوانت ، اونجوری که خودشون میخوان میخوانت :( یادم نیست کدوم فیلم بود
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
ممنون..
میم
میم
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
فامیل دور:هیچ وقت با یک خر درد دل نکنید.....
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
چرا؟؟؟
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
ممنون:))
e_najm
e_najm
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
هیچ عشقی تو دنیا مثل عشق اولین نیست
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
اییییشششششش کی گفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :///
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
واقعا؟؟
e_najm
e_najm
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
مگه چشه من که به این جمله خیلی اعتقاد دارم راسته
sorme
sorme
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
من به همه اعتماد دارم اما به شیطان درونشون نه!(اسم بازیگر و فیلمش یادم نیست.ایرانی نبود.)
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
بسی قابل تامل...تشکر می شود.
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
نـــــــــــــــــقی ناهار نخوردِم :)))))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
بریم مـــَشـــَـــد...خخخخ
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
خانوم فدویه؟؟...ممنون
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
یعنی دو روزه دارم فکر می کنم هیچی یادم نیومد!!!!!!!
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
اشکالی نداره...خودتو ناراحت نکن!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
یه ضرب المثل هست که میگه "اگه خدا با ماست، پس کی با اوناست؟ اگه خدا با ماست، پس کی می‏تونه علیه ما باشه؟ فیلم نجات سرباز رایان :))))
raaahil
raaahil
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
آره این خیلی قشنگه...مرسی
ali007
ali007
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
تو این زمونه وقتی یه چیزی رو از دست بدی به مرور زمان نبودنش رو حس میکنی وقتی ده بیست سال میگذره نبودنش رو حس میکنی،عشق یعنی حالت خوب باشه((بهرام رادان فیلم پل چوبی))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
سلام ... فیلم مادر و اکبر عبدی (مادر مرد / از بس که جان در بدن ندارد )
م-نص
م-نص
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
فیلم بی مصرفهای دو ...........................موقع تیر اندازی خانم ها بهترین جا برای سنگر گرفتن رو به رو لوله تفنگشون...............:))خخخخخخ
ghazale
ghazale
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
ای .............. خداااااااااااا ! خخ