خانه انجمن بلایای آدامــــــــــــسی!
٦٦٦
٨٠
اکرم انتصاری

بلایای آدامــــــــــــسی!

بلایای آدامــــــــــــسی!

امروز داشتم در مورد یک خاطره آدامسی تو وبلاگی می خوندم!یاد روزی افتادم که آدامس با چادرم روی صندلی یه پارک چه کرد!:)

+بزرگترین بلایایی که با آدامس سرتون اومده ، یا سر کسی آوردین رو تعریف کنین؟

٩٢/٠٨/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
ghazale
ghazale
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
تصور کنی با آدامس خوابت ببره فردا صبح لای موهات پیداش کی ! ینی .. ! ماااااااماااااااان !
ati200
ati200
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
تجربه شو دارم
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
منم به نظرم این بدترین نوعشه
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
١
٠
خوشبختانه من آدامس خورم ملس نیست:دی
ati200
ati200
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
تو دانشگاه زیر دسته صندلی یه مریضی ادامس شو چسبونده بود..و بعد چسبید به مانتوی من...ااااااااااااای
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
خدا به راه راست ارشادشون کنه!یادمه چادرمو تازه خریده بودم چه قدر سخت پاک شد لکه آدامس!:)
ghazale
ghazale
٩٢/٠٨/١٩
٢
٠
از من ب شما نصیحت هیچ وقت دسته صندلی تکی رو بر نگردونید :ددی
par!sa
par!sa
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
خخخخخخخخخ .. راس میگه... آدم دچار شوک میشه... اییییی
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
ایییییییییییییییییی:)
sin germany
sin germany
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
اووووووووقق
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
یه بار تو پارک رو یه نیمکت نشستیم از شانس زیبای بنده آدامس یه آدم از خدا بی خبر رو نیمکت چسبونده شده بود.مانتوم داغون. شد.بعدش جذاب تر بود.مامانم اومد با این مایع های اسیدی پاکش کنه مانتوم سوراخ شد!!!!!!///من بچه خوبیم سر کسی بلای آدامسی نمیارم;-)
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
خخ لکه ی آدامس با یخ اونم نه یه بار که ده بیست بار پاک میشه!:دی
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
با یخ امتحان کردیم نشد:)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
تگاه نكردين مارك آدمسه چي بوده/ خيلي جنسش خوب بوده:)))
مستر
مستر
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
بزرگترین بلایی که ادامس سر من اورد ،یبار خیلی وقت بود ادامس می جویدم خیلی با قیض اخراش دندونامو محکم میزدم به هم چشمتون روز بد نبینه یهو نفهمیدم چی شد یه تیکه از داخل دهنم کنده شد خونی بود که میپاشید به درو دیوار .....
ghazale
ghazale
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
آدامس خرسی نبوده ؟ :))
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
خب آروم باشین الان من نمی دونم قیض؟قیظ؟غیظ؟غیذ؟غیز؟قیز؟خخ
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
نداشتم خداروکر....شاید به کفشم چسبیده..ولی بیشتر نبوده
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
فک کن به کفشت بچسبه بعد بری روی پوست یه موز خخ
m_sana
m_sana
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
وقتی بچه بودم به موهام چسبید وای خیلی بد بود مامانم مجبور شد ببرم آرایشگاه موهامو کوتاه کوتاه کنه
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
: ((
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
آخی منم کوچولو بودم موهامو دوست داشتم!:)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
زیر نیمکت مدرسه بود....منم زانو هامو فشار دادم به زیرش وقتی پاهامو در آوردم دیدم فاتحه زانوم خونده شده :((((((...
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
اینا همه تاوان اینه می خواین زود به مقصد برسین :دی ،خو تو صف وایسین به نوبت:)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
از بچه گی عاشق جلو زدن بودم :))....
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
نه خدا رو شکر پیش نیومده .. نه بابا سره کسی هم ازین بلاها نیاوردم :)
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
بعیده از کاراکتر شیطونی مثل شماها!:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
اصنشم شیطون نیستیم :))))) آدامسم نمی خورم..دندونامم مسواک میزنم :))))
maede
maede
٩٢/٠٨/١٩
١
٠
سر کسی بلا نیاوردم!ولی بچه بودم با آدامس خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم آدامسه چسبیده به موهام!مامانم با یخ درستش کرد:))))
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
شما همه تجربه های مشترکی داشتین خخ
jalal
jalal
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
تا حالا پیش نیامده
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
پیش میومد من تعجب می کردم:دی
ali007
ali007
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
در یک روز سرد زمستانی روی یکی از صندلی های پارک یک ادامس بود و من هم نشستم روشو و ....!!!!!!!!!
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
خدا صبرتون بده:دی
ali007
ali007
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
ایشالله:)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
یه بار که رفته بودیم مهمونی که نمیدونم یه آدامس از کجا پیدا شد چسبید به لباسم!وقتی برگشتیم هرجوربود پاکش کردم
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
تو مهمونی؟!چند کیلو حرص خوردی مه نآز جان!هم رشته ای اسبق!هوشبر امروز:)
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
تو هنرستان یه بابایی از ما خوشش نمی یومد،آدامس چسبونده بود رو نیمکت من!منم نشستم روش! بعد برا این که بفهمم کار کی بوده،شروع کردم به فحش دادن!مشخص شد و بعدشم دعوا شد!
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
فحش دادن زشته !اونم تو دانشگاه:|بی ادب نباشین!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
گفت هنرستان پاییز :|
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
نچ نچ نچ !باید از من طلب بخشش کنید ! ! ! ! شما زود قضاوت کردین پرزیدت سابق:)! گفتم هنرستان!:)
آبان
آبان
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
من خب سر کسی اگه بشه گفت بلا اوووووووووووووووووووووم خب من اول دبیرستان که بودم معلم شیمی ویژه مون موهاش بلند بود و عینک میزد یه بار که رفته بود در بحر مسئله و داشت حل میکرد و عینکش روی میز بود برداشتم عینکشو به دسته هاش آدامس رو خیلی قشنگ چسبوندم اونم که بی حواس زد به چشمش خخخخخخخخخخ به موهاش گیر کرد و مجبور شد دیگه ادامه نده درس رو و در نتیجه کلاس لغو شد خخخخخخخخخخخ نتیجه علمی: آدامس در لغو کلاس موثر است. یه بارم(این آدامـــــــــــــــــسی نیست هااااااااا) تو دستکشای بوکس یکی از بچه پرروهای تیممون چسب ریختم حقش بود:| خخخخخخخخخخخ ولی من دختر خوبیم هاااااااااااااااااااااااا
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
آبان وجدانت کو می خوام بیدارش کنم!:دی
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
شما يه دكتر برو حتما اين ها بيش فعاليه
آبان
آبان
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
وجدان چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
یعنی واقعا این روی من و دوستامو سفید کرده....خخخخخخخخخخخخ
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
به به.....کاش ما یه همچین کارایی جرئتشو داشتیم اصن آدم کیف می کنه
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
بچه بودم یه بار آدمسمو چسبوندم کف دستم بد اون دست دیگمو کذاشتم روش ... میخاستم ببینم وقتی ادامس کف دستمه میشه دست زد... خوب دیگه خودتون تصور کنید چیشد خخخخخخخخ... ینی من هیمچین بچه کنجکاوی بودم خخخخخخخخخ
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
خخ کی جداش کرد آخرر؟:دی
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
خدا بیامرز مادر بزرگم
ف-گ
ف-گ
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
نه بلای آدامسی داشتم ، و نه به خودم اجازه دادم که کسی رو اذیت کنم!
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
هی سلام بر یار دیرین!شما کوجایی دوست جان؟ما دلمان بسی تنگیده ها!
ف-گ
ف-گ
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
جایی خوندم بهترین راه پاک کردن آدامس چسبیده به لباس، با یخ هست
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
بلیا داروسازی راه بندازم کنارش یه خدمات ویژه می ذارم مواد محلول بسازم!:)
s_a
s_a
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
خودم ازین کارا نمیکنم هیچوقت! ///////////////// ولی یادش بخیر یه دوستم بود که تو دانشگاه چند بار پشت سر هم به چادرش آدامس چسبید! سر کلاس :| :| :| شک کرده بودیم که کی میخواد اذیتش کنه! :| :| :| ////////////// در مورد خودم هم.......... آرههههههه........ یه بار تو خیابون راه میرفتم، یهو دیدم ای بابا پام به زمین میچسبه، نمیتونم راحت بلندش کنم! نیگا کردم دیدم یه آدامس وحشتناک بزرگهههههههههههه! وحشتنااااااااااااااااااااااااااااک! به بدبختی اینقدر کفشمو به خاکا کشیدم تا کنده شه! :| بازم کامل جدا نشد البته!//////////////// همین چند روز قبل هم به گوشیم آدامس چسبیده بود! :| :| :| به گوشیمممممممممممممم!!!!!!!!!!!! :| :| :| ///////////// راستی مثه اینکه باید لباسو بذاریم تو فریزر تا آدامسه کنده شه! :|
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
به گوشیت؟:|آدامس می خوری می ندازی تو کیفت؟بی تلبیت خخ دایناسور بی ادب خخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
از دور نگاه کردم فک کردم خط چینیه :))) چقد توش ///// و.... گذاشتید :))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
خخخ داینا ! راس میگن بوخودا ! خو آش شله قلم کار درس می کنی با کیبوردت :ددددی
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
نداشتیمممممممممم! ... ینی داشتیم ولی ب این غلیظی نداشتیم! خخخ :)))))))
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
تو چشای من نیگا کن بوگو نداشتی!من مطمئن باشم؟:دی
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
خزون دو سویت در دسترس نمی باشد! خخ دیدمت یادم بنداز بت بگمممم! خخخ
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
يه بار تو كفشم افتاده بود اصلا كنده هم نميشد همه جورابامو خراب كرد
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
خدا منو ببقشه! .... یه بار این بلا رو سر یه نفر آوردمممم! :))))
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
نههههههههههههه نداشتم که.....معمولا وقتی میخوام بشینم جایی حواسم هست خوب نگا میکنم و دست میکشم که خاکی نباشه آدامس که دیگه نه اصلا نشده.....خودمم سر کسی نمیارم دختر به این خوبییییییی خخخخخخخخخ
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
به شیوه ی خیلی استادانه و با همکاری یکی از پسرای محترم کلاس لباس و ته کفش یه استادی رو با آدامس تزئین کردیم دیگه ولی اون درسو فک کنم 4 ترم خوندم خخخخخ یادش بخیر
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
حس خوبي بوده :)))
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
خیلی خوب واقعا هنو که هنوزه استاده به خون ما تشنست فک کنم ....آدم گاهی یه کارایی میکنه که هییییییییییییی
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
یکی دیگه هم اینکه من خیلی بچه بودم با پسر عمه مامانم خونه مامان بزرگ بودیم و چندتا از دوستای خالم اومده بودن و ماهم حوصلمون سر رفته بود رفتیم تو کفشاشون آدامس و مقداری کمی آب ریختیم دیگه وقتی میخواستن کفشاشونو پاشون کنن قیافشون دیدنی بود.....البته من گفتم به همه که من دخالتی در ماجرا نداشتم ولی پسر عمه مامان کتکی خوردن جاتون خالی خخخخخ خودتون گفتین بگین ماهم گفتیم دیهههه
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
پسرا هميشه مظلوم عالمند:))
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ
sin germany
sin germany
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
منم یه بار آدامس لای موهام گیر کرد...بعد با قیچی کندیمش...بقیش یادم نیست..من کلا تو بچگی موهام کوتاه خدایی بود...فک نکنم از آلمانی کوتاه تر کرده باشم...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
سلام ... به بلاهايي كه سرتون آمده ته دلم خيلي خنديدم اميدوارم سرم نياد ولي بلايي كه سر مردم آوردم را روم نميشود بگويم خيلي نامردي بود.
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
جواني كجايي كه ياد بخير :)))
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
یه بار به شلوارم چسبید اعصابم بهم ریخت تا کندمش ... خودمم خیلی ادامس به بقیه چسبوندم مثلا رو صندلی میذاشتیم یارو مینشست روش کلی میخندیدیم ... خخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
زیر دسته میز پارسالمون فقط آدامس بود!حالا تصور نشستن یا پا شدن با خودتون دیگه..:)))
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
هعععععععععععععی...نگو که دلمون پره...رفته بودیم اردو بعد این آدامسه به کمربند اتوبوس چسبیده بود مارو هم که مجبور به بستن کمربند کرده بودن...خلاصه این مرحله ی اولش آدامسه چسبید به مانتوم و شانسم گرفت که یکی از بچه ها یخ داشت...اما بعدش یادمون رفت آدامسو از رو کمربند پاک کنیم بعد به خاطر همون یه بار دیگه هم چسبید که این دفه دیگه پاک نشد کلا....هنوزم ردش روی مانتوی اون سالم هست
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
آدامس به کفشم هم تا حالا خیلی چسبیده و بعد کفشه مخمل بوده که دیگه هیچ جوره درست نشده
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٨/٢٢
٠
٠
بزرگترین که نداشتم!ولی یه سری تومغازه داییم توشلوغ ترین خیابوناداشتم ادامس بادمیکرد یدفعه ترکیدچسبیدبه صورتم توهمونم یه گله پسرواردمغازه شدن حالابه من میگن خانوم فلان کتابودارین منم که نمیتونستم سرموبالاکنم!!!وای فکرکنم فکرکردن کرم ونمیشننوم
اتنا
اتنا
٩٢/٠٨/٢٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
این بلا سر من که نیومده ولی یه بار تو مدرسه زیر یه نفر گذاشتم عصبانی شد ولی لازم به ذکر است که عذر خواهی کردم