خانه انجمن بنگاه همسریابی؛ آری یا نه؟!
١٠٨١
١٢٢
sjalal

بنگاه همسریابی؛ آری یا نه؟!

بنگاه همسریابی؛ آری یا نه؟!

شاید شما هم اسم‌هایی مثل آژانس همسریابی یا بنگاه ازدواج آسان و این قبیل اسامی را شنیده باشید. سوال من این است که به نظر شما وجود چنین جاهایی باعث افزایش و آسانی ازدواج موفق می‌شود؟! 

٩٣/٠١/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
منم نظر بدم؟؟؟؟؟؟؟
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
نه کی گفته متاهل ها باید بیان اینجا آقا محسن خخخخخخخخخخخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٩
٠
١
نه .... خخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
پس نظر نمیدم!خخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
بنده خدا آقامحسن ترکید خخخخخخخخخ من دلم سوخت اومدم طرفداری خخخخخ ولی بعدش آقا محسن ازتون پس میگیرما!!!! خخخخخ نه نظر ندین
L.milad
L.milad
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
جانم جانم تو هم نظر نده........
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
خخخخخخ نه منصرف شدم .... نظر بدین ....ولی شما که گفتین اصولا از چیزی تاثیر نمیگیرین چی شد پس؟
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
خانوم بابایی یکی طلبتون:)))جبران میکنم!! .......میلاد:دارم برات~_~.....خانوم استاد:این تاثیر پذیری نیست!احترام به نظر جَمعه!خخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
بابا احترام ....خخخ پس کو نظرتون ؟؟؟؟
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
نظر نمیدم دیگه!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٢٢
٠
٠
هرجور مختارین ....:/
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/١٩
١
٠
وااااا خاک عالم ....من نشنیده بودم ....داریم مردم ؟؟؟ اگه هم همچین چیزی داشته باشیم فک نمیکنم جای مناسبی برای پیدا کردن شریک زندگی باشه ..... مگه ازدواج الکیه ؟ یا بچه بازیه؟ بیخیییییییاااااااال...
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
تورو خدا اینقدر عصبانی نشو دوستم حالا اینا یه چیزی گفتن تو چرت جدی میگیری :)))
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
*چرا
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخخ جانبری بیخیال برو یک لیوان آب بخور حالت جا بیاد:)))))))
m_farshchi
m_farshchi
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
اشکال نداره درست میشه درست میشه شماحرص نخور پوستت خراب میشه
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
از دیروز تا حالا دارم آب میخورم ....ولی مث اینکه رادیاتم بد جور داغ کرده .... میترسم یاتاقانم بزنم کلا برم تو اسقاتیا .....خخخخ فرشته بانو چشم چون شما گفتی ....
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ
sam.ariyaee
sam.ariyaee
٩٣/٠١/١٩
٢
٠
حقیقتا آژانس همسریابی با ازدواج آسان خیلی فرق میکنه حالا فرقش چیه رو خیلی بحث میشه کرد ... به نظر من ازدواج و انتخاب همسر چیزی نیست که بخواد بنگاه برای آدم پیدا کنه ... یه شناختی لازمه برای دو طرف که به نظر من نمیتونه باعث بشه ... چون ازدواج کلا الان سخته ... اما بین تمامی این موسسات
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
هر كسي نظري داره و به نحو خودش همسرش رو انتخاب ميكنه ولي به نظر من چيز جالبي نيست
sam.ariyaee
sam.ariyaee
٩٣/٠١/١٩
٢
٢
فرصت اشتغالزایی تو این کانون ها بسیار بالاست تا فرصت ازدواج چون بشخصه من خودم مدتی همکاری داشتم با یکی از این موسسات و وقتی دیدم چقدر خوب زمینه تبلیغاتی و کاری ایجاد میکنند و هر کس که هنری رو میتونه انجام بده میتونه از طریق این موسسات فعالیت خودش رو کم کم به حرفه ای نزدیک کنه و تجربه شیرینی در زندگیش داشته باشه طراحی لباس ، گریم عروس و داماد ، رانندگی ، خوانندگی ، نوازندگی ، سفره عقد ، دکوراسیون ... واقعا عالیه اما ... نظر من اینه که باید خیلی درباره ی این صحبت بشه تا افراد با فعالیت این موسسات آشنا بشن
کیوکو1
کیوکو1
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
خخخخخخخخخ چ باحال همچین جاهاییم هست!!!!؟پس مام بریم بنگاه بزنیم.حالادرآمدش چقدهست؟
sam.ariyaee
sam.ariyaee
٩٣/٠١/١٩
٢
٠
ازدواج آسان دو جوانان رو که هم دیگر رو انتخاب کردن به کمک توانایی جوانان دیگه که دوست دارن هنرشون دیده بشه و امکانات شغلی ندارن ازدواج رو آسان میکنه اما بنکگاه رو من شخصا باهاش مخالفم حالا چرا چون تو نظر اول گفتم
M_Murcheha
M_Murcheha
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
هاااااااااااااااع؟؟؟؟؟؟
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
باز این خواست یکی چیزی بگه مردم فکر نکنین یک وقت این خواهرم لاله خخخخخخخخخخ
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
خخخخخ
sherlok
sherlok
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
هم باعث افزایش ازدواج میشه و هم آسونش میکنه. اما چه ازدواجی؟ ازدواجی که سرانجام نداره!
amin20
amin20
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
بعله
fa_mozafari
fa_mozafari
٩٣/٠١/١٩
١
١
اولا لطفا بچه ها برن تو اتاقاشون و وقتی چندتا بزرگتر دارن حرف میزنن دخالت نکنن.ثانیا اقای محترم سوالتو درست بپرس تا جواب درست بشنوی.ازدواج اسان که کلا بحثش فرق میکنه. شاید بنگاه ازدواج درست نباشه ولی وجود ادمهای خیر فهمیده و امین برای معرفی خانواده ها به همدیگه خیلی ضروری و لازمه.
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
اقا اجازه هست ماهم بحرفیم؟;-)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
خوب مگه زن وسیلست كه بریم تو بنكاه معاملش كنیم؟مگه ماشینه؟زن حرمت داره،حقوق داره،. . .:/
khan
khan
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
بابا دفاع از حقوق زنان!!!!
neda_f
neda_f
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
افرین اقای بهمنی:)
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
ممنونم از طرفداریتون..................................
faeze
faeze
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
شما و دفاع از حقوق زنان؟؟!! روشن فکر شدین جناب :)
m_farshchi
m_farshchi
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
ممنونممممممممم
باران
باران
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
خان؟ !!!!! این چه عکس ترسناکیه
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
خان عکسوو!!!!!!!!!خخخخخخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
ما طرف حقیم ! تو این تاپیک حق با خواهرانه ! :)
khan
khan
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
این عکس جوونی هامه...
javad agha
javad agha
٩٣/٠١/١٩
٠
٠
زن که ماشین نیست که هر وقت خواستیم بگیرم نخواستیم بده بره مدل بالاترشو بگیریم خخخخخخخخخ آررررررررررررره دخترا دفاع کنین از خودتون اینا همش سیاسیه (ستاد ایجاد تفرقه )
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
به نظر من آسون شدن ازدواج به این ها نیست ! به آسون گرفتنه ! به جهزیه سنگین نخریدنه! به مهریه پایین بریدنه و هزاران مورد دیگر!
faeze
faeze
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
مهریه پایین!! چی گیر دادین به این حق خانومااا :) بابا یه مهریه دارین بهشون می دین دیگه تازه همونم که نمی دین!!!:)))
m_farshchi
m_farshchi
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
کاملا درستهههههههههه
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
:| خخخخخخخخخخخ
korosh
korosh
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
ٱرى!!!
A_K
A_K
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
آقا ینی چی؟ما ها رو باید برامون احترام قائل شن...مگه خونه ایم که تو بنگاه بفروش برسیم؟..واقعا ک..خاک تو سر اونایی ک این کارارو میکنن..اصلنم خوب نیس
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠١/٢٢
٠
٠
خودتونم به خودتون شک دارین و خودتونو کالا میدونید !
radyab0
radyab0
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
نه بابا.......این چه زندگی که از تو اینترنت همسر آیندتو انتخاب کنی
م-نص
م-نص
٩٣/٠١/٢٠
٧
٠
شاید اسان بشه ولی موفق نیست
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
حرفتون کاملا پرفکت بود:))))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
:)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠١/٢٠
٣
٠
خیلی دلتنگتون بودیم....
amin20
amin20
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
بله
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
لایک
m_sepehri
m_sepehri
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
سلام...خوش اومدین...آره موافقم...شدنش راحته ولی ادامه دار بودنش نه:)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
درسته هر آسونی الزاما به معنای سرانجام خوب نیست! لایک
amin20
amin20
٩٣/٠١/٢١
٢
٠
میگم محمد حسن همه دوست دارن ها برو به خودت افتخار کن !
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
ممنون که هستین *:)
مهسا_
مهسا_
٩٣/٠١/٢٠
٢
٠
فک کنم اینجا جای من نیس:|برم10سال دیگه بر میگردم:|
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
سلام...آورین به هوش و ذکاوت
ZAHRA_R
ZAHRA_R
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
نه مهسا جون شما بمون . در آینده ب دردت میخوره.............
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
مهسا باز تو اومدی آب بخوری!!! :))
مهسا_
مهسا_
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
به نظر من به جای بنگاه همسر یابی چه خوبه که مکانها یا سایتهایی باشه که جوونارو واسه ازدواج موفق آماده کنه یعنی آموزشهای زندگی مشترک قبل از زندگی مشترک
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
سلام...بنده در این باره نظری ندارم
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
اینم واسه خودش راهیه..........روش فکر میکنم......!!!!!
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
یادم میاد یکی دوسال پیش خراسان یک گزارش از همایشی که یکی از همین سایتها ترتیب داده بود چاپ کرده بود.....نوشته بود قسمتی از همایش پیرمردها که هرکدوم یک شماره داشتن روی سن میان و خودشون رو معرفی میکنن بعد شرایطشون رو هم میگن و در انتها خانمهای مسن شماره فرد موردنظرشون رو یادداشت میکنن برای مراحل بعدی.....!!!!و به همین ترتیب باقی سن وسالها.........فکر کن!!!!!!
m_farshchi
m_farshchi
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخخ
neda_f
neda_f
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
اینجا هم جای من نیست بابای
Sanaz_shahraki
Sanaz_shahraki
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
باید به قضیه یه جور دیگه نگاه کرد. ما زمان دانشگاه یک حاج آقایی داشتیم (استاد درس اندیشه اسلامی بود) آقا هرکی یک نفرو واسه ازدواج میخواست میرفت به ایشون مراجعه میکرد. از اینکه بره مستقیم به دختره بگه که بهتر بود. این آقا هم با حوصله کلی مشاوره میداد و میسنجید طرفین اصلا به درد ازدواج میخورن یا اینکه شرایط خانوادگی و فرهنگی و اقتصادیشون مثل هم هست(چون اکثرا جوونا تبشون تنده و خیلی چیزا رو نمیبینن) بعد تازه این حاج آفاهه میرفت با خونواده های طرفین حرف میزد و بعد اینکه دوطرف رسما تو خواستگاری آشنا میشدند تصمیم کلی رو میگرفتند. اینجا که طوری نیست که کسی بگه اینو میخوام اونو نمیخوام که میگید بده. به نظر من که خوبه. نصف بیشتر راهو اونا میرن بقیه اش هم افراد با چند جلسه رفت و آمد و تحقیق تصمیمشونو میگیرن
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
شما کدوم دانشگاهید احیانا.....؟؟؟!!!......این حاج اقا الان کجاست؟؟؟!!!!!....:))
m-ziya
m-ziya
٩٣/٠١/٢١
١
٠
کار این حاج آقاها با این مراکز و بنگاه های جدید همسریابی فرق داره! :) اینی که شما میگین میشه ازدواج دانشجویی که خیلی هم تبلیغ میشه و پسندیده هم هست! :)
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
همچین چیزی داریم مردم نه واقعا داریم
m_farshchi
m_farshchi
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
مثه اینکه داریم دیگه......
amin20
amin20
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
این جا اشتباهی اومدم !
m_farshchi
m_farshchi
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
نع من احساس میکنم کارداره به جاهای باریک میکشه......
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
منم احساس میکنم اشتباه اومدم :)
Ainav
Ainav
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
باران
باران
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
نچ مخالفم به خاطر این که جامعه خیلی نگاه خوبی به این بنگاها نداره تازه وقتی دو تا جوون از طریق این بنگاها ازدواج میکنن اینقد واسشون حرف درمیارون و انرژی منفی میدن که فک کنم کارشون به طلاق بکشه
Ainav
Ainav
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
فقط بحث نگاه جامعه نیست...به نظر من ازدواج به شناخت نیاز داره که دو نفر از هم داشته باشن..و در مورد این بنگاه ها ها هم وقتی قراره دونفرو به هم معرفی کنند باید از هردو طرف شناخت داشته باشند ...حالا این شناخت از کجا حاصل میشه یا قراره بشه..هیچ تضمینی نیست.
باران
باران
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
ممکنه باعث افزایش ازدواج بشه اما سوال اینجاس که چقد اینا موفقه
L.milad
L.milad
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
راس میگه
e_najm
e_najm
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
من که با این جور جا ها مخالفم
L.milad
L.milad
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
نچ بده به درد نمیخوره
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
نععععععععععععععععع اصلا
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
والله چه عرض كنم؟؟؟ خير بنده تا حالا كه همچيني چيزي نديدم (-_-)
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
نه نمیشود .سوال بعدی :)))))
closed
closed
٩٣/٠١/٢٠
١
٠
سایت همسریابی دیدیم ..ولی اونا واسه پول جمع کردنه..تازمانی که پول به حسابشون نریزی نمی تونی ازسایت استفاده کنی..خدمات بهتر شونم پول بیشتر می خواد...اونا فکر جیب خودشونن...اما بنگاه همسریابی نشنیدم...مثل بنگاه مسکنه؟
t.m
t.m
٩٣/٠١/٢٠
٠
١
:|
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
سایت همسریابی میخاین چیکار؟ پاشین بیاین مدرسه ما زده رو دست این سایتا! همیشه جلو مدرسه پر زناییه ک میان دنبال دختر میگردن البته اکثرشون میزنن به پررویی میان تو مدرسه آمار میگیرن از بچه ها یا معلما! البته تو شیفت راهنمایی ها تعدادشون بیشتره ! ما ها رو ترشیده حساب میکنن! البته برای منو دوستام که تو این فازا نیستیم یکی از موضوعات خوب واسه مسخره بازیه!!
m-ziya
m-ziya
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
چی «البته» ای گفتین تو کامنتتون! دقت کردین!؟ خخخخخخخخخ
maede
maede
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
راس میگین چقدر البته!!! D:
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
راس میگین دقت نکرده بودم البته!!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠١/٢٢
١
٠
ایول..... دبیرستانیا ترشیفته شدن خخخ پس ما باید بریم یه دونه ابتداییشو بگیریم خخ
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٣/٠١/٢٠
٠
٢
به نظر من و آقای خطیبی ازدواج عرضه میخاد نه بنگاه همسر یابی
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/٢١
١
٠
ازدواج درک میخواد
m-ziya
m-ziya
٩٣/٠١/٢١
١
٠
اوه اوه! خخخخخخ میگم مرده فقط باید عرضه داشته باشه یا زنه هم باید داشته باشه! ؟ خخخخخخخ
ati
ati
٩٣/٠١/٢١
٢
٠
امکانات می خواد...شرایط می خواد
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
یه بار جیم از یه خانومی مصاحبه گرفته بود که دست خانومه تو کار خیر بود و رسوندن جوونا به هم و اینا.... بعد روز بعد کلی زنگیده بودن شماره خانومه رو میخواست!!!!!
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
سلام:اگر گردانندگان آن انسانهای سالم و قابل اعتماد باشندبله.متشکرم
n_parak
n_parak
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
ازدواج کردن یه بحثه دوام ازدواج یه بحث دیگه. زن داری یا شوهرداری تخصص می خواد که متاسفانه بچه ها اموزش های لازم رو نمی بینن . نحوه برخورد با مشگلات رو بلد نیستن اینه که کم میارن.
Ainav
Ainav
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
اولا اصلا باید در مورد خوبی یا بدی وجود چنین سایت ها یا بنگاه هایی بحث بشه..قدیم اکثرا خانواده ها و فامیل یا همسایه و آشناها اگر کسی رو مناسب میدونستن به خانواده دیگه(معمولا خانواده پسرا) معرفی میکردن و بعد خب یه آشنایی و اگه مناسب بود ازدواج صورت می گرفت که به نظرم خیلی بهتر بود.از این سایتا و بنگاه ها اما الان متاسفانه ارتباطات مردم خیلی کم شده با هم و حتی از حال همسایه ها هم خبر نداریم.این سایت ها نمی تونن دونفر رو به هم معرفی کنند چون به نظرم نمیتونن شناختی از افراد به درستی به دست بیارن.
Ainav
Ainav
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
د ر مورد افزایش یا آسونی ازدواج از طریق این بنگاه ها هم ازونجا که چندان چیز عرف و جاافتاده ای تو جامعه نیست کسی زیاد فکر نمی کنم بهشون مراجعه کنه.و حتی در صورت مراجعه هم آسونی ازدواج فقط پیدا کردن همسر نیست و به خیلی چیزای دیگه بستگی داره.
سایه
سایه
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
بستگی به هدفت از ازدواج داره، این سایتها فقط بدرد اونایی میخوره که هدفشون از ازدواج فقط ازدواجه! یه سری اطلاعات ورودی میدن خروجی موردنظرشونو دریافت میکنن! انگار نه انگار طرف آدمه
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
من اومدم لوآشک بخورم و برم *:) فقط یه چیزی : ازدواج باید با عـــــــشــــــــــــــق باشه *:)
MILAD
MILAD
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
شما لواشکتونو بخورین :))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠١/٢٢
٠
٠
شاید شعار باشه که میدم ولی شنیدم ازدواجایی که اول ازدواج بوده بعد طرفین عاشق هم شدن موفق تر بوده
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٢٢
٠
٠
بلیا من به توصیه ی ِ آقای ِ میلاد گوش میکنم و لوآشکم رو می خورم *:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠١/٢١
٠
٠
سلام ... يك آدرس بدهيد برويم امتحان نماييم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠١/٢٢
٠
٠
خخخخ اقای روشناوند خانومتون بفهمه می کشدتون خخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٣/٠١/٢١
١
٠
فک میکنم چون تو ایران جا نیوفتاده بد بهش نگاه میکنن اما خیلیم بد نیست من مخالف نیستم به آدم فرصتهایی رو معرفی میکنه که ممکنه در طول زندگی باهاش بر نخوریم
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠١/٢٢
٠
٠
علم اینقد پیشرفت کرده!خخخخخخخخخخخخ چه پیشرفتی!
adlh
adlh
٩٣/٠٥/٠٣
٠
٠
سلام خدمت دوستای گل خودم من یه دو و سه ماهی میشه عضو یکی از این سایت ها هستم چند بار هم از طریق این سایت خواستگاریم اومدن و کیس های مناسبی بودن ولی تاحالا قسمت نبوده،خلاصه من که تو این سایت ها ایرادی نمیبینم این سایت ها وظیفهبسیار مهم آشنایی رو دارند که کاربران رو باهم آشنا میکنند . کلام آخر: نمیدونم چرا مجوز بهشون نمیدن(واقعا سایتهای مفیدی هستند) البته ببخشید ها منظور من سایت هایی همسریابی لاو ایران هستش نه اونایی که دوستیابی هستند!