خانه انجمن جیم ،پَــــــــر!!
٦٣٦
٧٥
parMida

جیم ،پَــــــــر!!

جیم ،پَــــــــر!!

اگه خدایی نکرده جیمی در کار نبود که هرهفته بخونین،یا سایت بازم خدایی نکرده نبود،اوقات فراغتتونو با چی و چه جوری پر می کردین؟ 

برنامه هاتون قبل از بودنتون تو جیم و بعد جیم روند نزولی داشته یا صعودی؟مقایسه کنیم!

٩٢/٠٨/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
ali007
ali007
٩٢/٠٨/١٨
٠
٠
اگه جیم نبود من بیکار..بیکار بودم!!!!!!!!!!!
parMida
parMida
٩٢/٠٨/١٨
٠
٠
بیکاررررر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ali007
ali007
٩٢/٠٨/١٨
١
٠
بیکار هم که نه میرم هری پاتر نگاه میکنم!!!!!!!!!!!!!!
admin
admin
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
:)
admin
admin
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
ghazale
ghazale
٩٢/٠٨/١٩
٠
١
کتااابش ک قشنگ تره !
ali007
ali007
٩٢/٠٨/١٩
١
٠
حالا چه فرقی میکنه اصل هری پاتره!!!!!!!!
آبان
آبان
٩٢/٠٨/١٨
١
٠
نه بابا کلی بازم واسه خودم کار میتراشیدم خخخخخخخخخخخخخخخ
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
:))
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٨/١٨
٦
٣
نبود كه نبود! قبلشم داشتيم زندگيمونو ميكرديم. چيزي دچار اختلال نميشد. / نه نزولي نه صعودي، عادي بود، به كارام هم ميرسيدم، ولي خب الان چند روزه كه روند نزولي داشت، ولي خودمو جمع و جور كردم و دوباره به روند سابقم برگشتم از حيث انجام كارهام
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٨/١٨
٠
١
من موندم اينا كه منفي ميدن بهتر نيست بيان نظرشونو بدن؟
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
:|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/١٨
٢
٠
جیم نبود می نشستم کتاب بیشتر میخوندم.ولی الان یادم نمیاد قبلنا چی کار می کردم به جز کتاب خوندن ....
parMida
parMida
٩٢/٠٨/١٨
١
٠
مثه اینکه اگه جیم نبود همه دانشمند و متفکر میشدن....
admin
admin
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
شما چقدر دختر مثبتی بودید قبلن :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
دختر خوبی بودیم و هستیم!...نه واقعا به جز کتاب خوندن کار دیگه ای نداشتم....اهل فیلم دیدن که نبودم خیلی!فوتبال گاهی می دیدم که الانم می بینم!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
ها والا ! چن ماه پیش میخواستیم اون کتابه رو بخریم نخریدیم فاطمه ؟ :))) نگا نگا :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
راست میگی...اون کتابه رو از تابستون (فک کنم مرداد بود)میخواستیم بخریم هنووووووووز نخریدیم!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٨/١٨
٠
٢
سلام ... جيم نبود كه نبود مهم اين است كه من هستم
admin
admin
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
حالا نبودش مهم هست ولی مهتر بود ماها هست :)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
سلام ... درست است مهم مــــــــــــــــــــــــــــــــــا هستيم
neyosha
neyosha
٩٢/٠٨/١٨
١
٠
اگه جیم نبودمیشستم کتاب های درسی غیر درسیمو میخوندم.........
admin
admin
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
parMida
parMida
٩٢/٠٨/٢٢
٠
٠
مرسی از نظرتون
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/١٨
٠
٠
این جیم نمیذاره من درس بخونم :(((((....ولی خوب خدا رو شکر که هست....من خیلی دوسش دارم :)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٨/١٨
٠
٠
صعودی در حـــــــــد لالیگا...خخخ!هیچی الاف بودم آهنگ گوش میکردم.شایدم درس میخوندم:)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/١٨
٠
٠
قبلا وقتی جیم نبود فقط درس میخوندم اصلا تو اینترنت نمیومدم
S_14
S_14
٩٢/٠٨/١٨
٠
٠
زندگی ادامه دارد دیگه ...فرقی نمیکرد
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/٠٨/١٨
٠
٠
اگه یه کتاب عصب به این قطر جلوت باز بود دیگه اوقات فراغتی واست نمی موند!! منو که می بینی قاچاقی میام جیم!!
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٨/١٨
٠
٠
بایت می خوندم!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
بايت كه كميك ، كامنت دوني، پايان نامه نداره
admin
admin
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
آورین ابوالفضل
amir_gh
amir_gh
٩٢/٠٨/١٨
٠
٠
با چیز پی ان می رم فیس بووووووق
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
پولداريه ديگه/ اين همه چيز شكن مجاني
maede
maede
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
استادمون میگفت اینکه بگین اوقات فراغتو چطوری پر میکنی خیلی جمله اشتباهیه!اوقات فراغت دورانیه که توش یه کار مفید انجام میشه و دوران بیکاری نیس!با اشاره به آیه7 سوره انشراح این حرفو زد.سیر نزولی نداشته چون زیاد از حد وقتمو تو نت نمیگذرونم.فقط باید دیگه کم کم شروع کنم به درس خوندن که امتحانات میانترم درپیشه:))از یه نظرایی اومدنم به جیم سیر صعودی داشته.چون اینجا نوشته هامونو میذاریم..مشورت میکنیم..از همدیگه چیزی یاد میگیریم و......
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
يعني اگه جيم نبود وب گردي من از الان خيلي كم تر ميشد / خود جيم يه پنچره هست براي آشنا شدن با خيلي از سايتاي ديگه
maryam
maryam
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
هيچ كار خاصي نميكنم...معلومه خيلي وابسته به جيم شدي شما؟؟
admin
admin
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
من که غرق شدم ... یکی من رو نجات بده
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
parMida
parMida
٩٢/٠٨/٢٢
٠
٠
به شدتــــــــ
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
ایمیلامو چک میکنم.....سایت دیگم هستش........ولی جیم کاغذی رو میخوام......................نشد میرم ناویاب میگیرم اونو حل میکنم......گاهی هم بایت میخونم
admin
admin
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
ینی ایمیل چک کردن هم وقت می گیره (0-O)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
اوووووووووووو..کجاشو دیدی...روزی 50تا ایمل دارم....کلی وقت میره پاش..باز بعضی هاشو جدا میکنم میفرستم واسه دوستان.....
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
اگه ایمیل من باشه که ازصبح باید بشینم پاچک کردنش تا شب
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
فرقی نکرده برام ....وقتای بیکاریمو میام جیم هم زمان کارای دیگه رو هم انجام میدم....اگه هم نبود کلی کار میشه کرد کتاب خوند درسیو غیر درسی.....تی وی.....کار خونه.....بیرون رفتن
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
یک کمی ناراحت میشدم : )
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
یک کمی؟!!جیم نبود من می مردم از غصه:(
par!sa
par!sa
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
اگه نبود... تلویزیون نگاه میکردم ..
m_sana
m_sana
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
الان که هست پس به نبودش فکر نمیکنم ولی خوب وقتی به یه سایت وابسته میشی اولش یه خورده ممکنه اذیت بشه آدم دیگه تا یه سایت خوب پیدا کنه
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
درس می خوندم به درس خوندن خیلی علاقه دارم و اصلأ برام کار سختی نیست
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
:|:/:|
bahareh22
bahareh22
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
شاید کارای دو سه روز دیگه رو انجام میدادم...فیلم هم میدیدم...بیشتر میخوابیدم...
ghazale
ghazale
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
آقا کتاب میخوندیم ! تی وی نیگا می کردیم ! درس میخوندیم ! بوخودا این جیم ما رو از کارو زندگی انداخته :)) مسوولان رسیدگی کنن ! :)) مــــی خـــــوابیـــدم حتی ! :)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
نکته مهم خوابیدن بود:))
parMida
parMida
٩٢/٠٨/٢٢
٠
٠
چه همه کااااار
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
هیچ فرقی نکرده... کارا تو زندگی دارای درجه اهمیت مختلفی هستند. اگر کاری اهمیتش از جیم بیشتر بوده یا اونو نخوندم و یا سایت نیامدم .... بستگی داره دیگه.. هرکاری درجه اهمیتی داره که به نظرم در صدر همه ی امور نمازه که با هیچی قابل جانشینی نیست.
parMida
parMida
٩٢/٠٨/٢٢
٠
٠
بله کاملا درست می گین
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
چه انجمن خوبی... راستش نمیدونم چیکار میکردم... من با جیم بد یه شکست خیلی سخت تو زندگیم آشنا شدم واس همین خیلی بیشتر بهش انس دارم... راستش اگه نبود ممکن بود الان دیگه یک دختر خوب نباشم... جیم خیلی بهم کمک کرد بد اون اتفاق یه راه بهترو واس زندگیم انتخاب کنم.... اگه نبود خوب منم نبودم...الانم ایشالله سرم بند درسو دانشگاه شه همین دوساعت در روزم نمیام... یا اگه بیام کمتر میام........امید وارم جیم هیش وقت از بین نرهو همیشه باچه... سر اون بیانیه هم خیلی از دوستای خوبمو که بهشون به شدت وابسته بودم و از دست دادم... اما خب خود جیم میتونه بهترین باشه برا من...
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
عین بچه آدم درس میخوندم!
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
درسمو میخوندم ادامه تحصیل میدادم ... پله های ترقی و ... خخخخ :)
sin germany
sin germany
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
این سایت جیم تو روند کاری من سیر نزولی داشت..خو به هیچ کاریم نمیرسم...اگه مجله جیم نبود به زندگی ادامه میدادم با دانستنیها...اما اگه سایت جیم نبود نمیدونم چه بر سرم می آمد.خخخخخخخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
همممممم. سوال خوبی بود. من جیم کاغذی رو دیگه نمیخونم.فقط کمیکای آخرشو یه نگاه میندازمو ذهن زیبارو.بس که لوس شده. اما سایت جیمو از محل کارم چک میکنم هر روز. فعلا که معتادش شدم هر روز صب به محض اینکه سیستمم میاد بالا میام سراغش. نبودش هم برمیگردم به روال قبل دیگه
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
خوب از بیکاری حوصلم سرمیرفت صبح ها....وسط کارهام به کجا سرک بکشم خوب؟حرفا میزنین ..خدارو شکر که الان هست.........هرچندکلوب و فیسم هستن...ولی جیمم ..جایگاه خودش و داره ......هیچ روندی نداشته معمولی یه زنگی م
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
اگه جیم نبود یه کار دیگه میکردیم بالاخره سرمونو گرم میکردیم دیگه ... شاید زمینارو با دقت بیشتری متر میکردم اونوقت ... خخخخ
Vania
Vania
٩٢/٠٨/٢١
١
٠
زندگی همچنان ادامه داشت، دارد و خواهد داشت...
parMida
parMida
٩٢/٠٨/٢٢
٠
٠
زندگی که ادامه داره ولی سرگرمی هامون کمتر می شدن؟؟؟
jalal
jalal
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
با این که 6 سال است که خواننده جیم کاغذی هستم اما بدون جیم روند طبیعی و عادی را ادامه می دهم
parMida
parMida
٩٢/٠٨/٢٢
٠
٠
تشکر فراوان
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٨/٢٢
٠
٠
میرفتم نت گردی که الانم انجام میدم.یاتویه وبلاگ دیگه عضومیشدم.....
parMida
parMida
٩٢/٠٨/٢٢
٠
٠
:))
w_ebeight
w_ebeight
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
در جنگ با دشمن در فضای مجازی