خانه انجمن بزن بریم پارکور!
٤٨٤
٣٢
sajjad_s30j

بزن بریم پارکور!

بزن بریم پارکور!

ورزش پاركور يكي از بهترين ورزشهاي مدرنه كه خيلي از جووناي مشهد (دختر يا پسر نداره!) دوسش دارن!نظرتون درمورد اين ورزش چيه؟؟؟ 

یک ورزش مفرّح روخودتون انجامش دادین، کامل معرفی کنین..

٩٢/٠٨/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٢٨
١
٠
تو پارک دیدم پسرا پارکور کار میکردن... سه سوته از تیر چراغ برق رفت بالا.. ملت همه فکچون افتاده بود... به نزرم ورزچ قچنگیه :) منچ جزو ورزچ های مفرح حساب میچه؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
منچ هم ورزش مفرحیه و هم در حین انجام بازی 452 عضله درگیر هستند..به شکل حرفه ای انجام بدید المپیک 2016 انشاالله :))
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
میدونستم جای پیچ رفت داره ولی نه در این حد :) ممنون از راهنماییتون
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
به استیل بدن ما نمی خوره این ورزش
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
استیلید؟ من مسیم خو
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
خخخ
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
پارکور هم خوبه اما من شنا رو بیشتر از همه ورزش ها دوس دارم
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
خیلی ورزش هیجانیو خوبیه ولی برا پسرا خوبه ......منکه خیلی دوست دارم ببینم فقط(:.....ولی خوب اتفاقای ناجور هم توش زیاد میفته خطرای خودشو داره دیگه
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
پارکور چیه؟؟؟؟...شاید دیده باشم ولی اسمشو نشنیدم.....اگه خوب بود میشنیدم..خخخخخخخخخخخخخخ
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
ورزش خیلی هیجانی هست ولی خطرناکه ..دوچرخه سواری رو خیلی دوست دارم که نیاز به معرفی نداره!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
عاشق پارکورم...حیف که امکاناتشو ندارم.به نظرم هم هیجانیه هم خوب یه مزیتایی هم واسه انعطاف و اینا داره.ولی خب اگه ناوارد باشی داغون میشی.یه اسم فارسی گذاشتن واسش که بهش میگن شهرنوردی.یه روز میرم دنبالش:)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
زیاد از پارکور خوشم نمیاد ولی حرکات جالبی توش انجام میدن به درد میخوره بعضی وقتا
s_a
s_a
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
پارکور جالبه...... فکر کنم یه بار هم جیم گزارش گرفته بود...... نمیدونم یه جا گزارش خوندم ازش....... ولی دردسر زیاد داره هااااااا...... یعنی قشنگ مصدوم میشن وحشتنااااااااااااااک! ورزش مفرح: شطرنج خخخخخخخ فکر نکنم نیاز به معرفی داشته باشه......
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
پارکور دوس ندارم :|/ورزش مفرح؟؟ والیبــــــــــــآل و دیگر هیچ :)
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
ورزش جالبیه ،حرکات قشنگی داره
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
ورزش فوق العاده جذاب و خوبیه! ... برای خانم ها جدی دنبال نمیشه و نیاز ب آمادگی جسمانی بالایی داره . بهش علاقه دارم اما سخت و سنگینه :)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
ماهم وقتی حال و حوصله این کارا رو داشتیم یه سری به پارکور زدیم....:))...پیر شدیم رفت :))
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
سلام ... بچه كه بودم يك پا پارکور بودم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢٨
١
٠
منم یکی از افراد مسن فامیلمون میگفت : اینا که کاری نمیکنند، ما تو روستا که بودیم از یه جاهایی میرفتیم که میدیدی قند تو دریچه ساپکورتیکالت آب میشد.حالا این سوسولا از رو میز پینپینگ با انقد قمپز میپرند کار سختیه ؟؟ خخخ.. من پسر خالم پارکور داره کار میکنه یعنی اینقد که این همش یک جاییش داغون میشه اگه داوطلب میشد میرفت جنگ جهانی انقد داغون نمیشد .
ghazale
ghazale
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
خعععععلی باحااله ! دوس میدارم ! نیدونم کوجا میشه برم یاد بگیرمم ! ؟
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
باید بری کلاس :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
آهان راستی ورزش مفرح که واسه ما معمولا سالن و فوتساله اما بسکتبالو باشگاهم خوبه ..فوتسال نیاز به معرفی نداره که انشاالله؟ خخخ
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
همین کارای ژانگولرو میکین؟؟؟ آقا من عاااشق دیدن این کارام... و اگه بتونم انجام دادنش... ولی واقا اینایی که از این کارارو میکنن خیلی دوس دارم ...منم میخااااام :(((( ورزش فقط دوچرخه سواری و دیگر هیچ
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
ایـــــــول !! :)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
ورزش جالبیه/ من کل خونه رو از طبقه بالا تاپایین با همین حرکات طی میکنم/ اصلا رو زمین راه نمیرم که همش به درو دیوار چسبیدم:)))
maede
maede
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
خیلی دل و جرات میخواد!چون احتمال اینکه بهت آسیبی برسه زیاده!من خودم اسکیت خیلی دوست دارم.
ali007
ali007
٩٢/٠٨/٢٨
٠
٠
چی هست ؟؟؟؟؟من که ندیدم!!!!!!
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
خیلی باحاله....
آبان
آبان
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
وایییییییییی من عاشـــــــــــــق این ورزشم دو ماه و خورده ای کار کردم عالی بود ولی به خاطر این که تو مسابقه پام مصدوم شد دکتر گفت دیگه پارکور کار نکنم سنگینه :( هعییییییییی ولی عالیه :)/بوکس فوق العاده هست سبک آزادش/تکواندو نیز محبوب دل هاست/ کویکوشین کاراته نیز بسیار ورزش خوبی برای تخلیه انرژی هست/
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
ورزش فوق العاده ايه (^_^) من كه از تماشا كردنش خسته نميشم ;) واليبال نشسته توي پذيرايي هم پيشنهاد منه :) چيز معركه اييه :)))‌يعني اينقدري كه اين واليبال نشسته وسط پذيرايي هيجان داره پاركور نداره ;) واللا....
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٢٩
٠
٠
خیلی خوبه اما نیاز به اموزش داره ...چون میزان اسیب دیدیگی در این ورزش زیاد است ...البته بگم که نیاز به امادگی بدنی هم میدارد هااااااا