خانه انجمن از سریندی پیتی تا باب اسفنجی!
٩٩٩
٥٤
s_a

از سریندی پیتی تا باب اسفنجی!

از سریندی پیتی تا باب اسفنجی!

اگه از زمان کوشولو بودنتون تا الان بخواین پنج تا شخصیت محبوب کارتونی تونو بگین،اون پنج تا کدومان؟

تا حالا به شخصیت کارتونی حسادت کردین ؟چرا؟خخ

٩٢/٠٨/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٨/١٥
١
٠
سلام ... شخصيت مورد علاقه من « بل » بود . حسودي هم نكردم.
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/١٥
٣
٠
سید (عصر یخبندان)...جیمی نوترون....باب اسفنجی....مک کوئین (ماشین ها)....اوتیس (رئیس مزرعه)...اینارو خییییییلی دوست دارم :)))))
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/١٦
٠
١
باورتون میشه من هیچ کدومشونو ندیدم!(:
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
!!!!!! چیز بزررگی رو از دست دادین :)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/١٥
١
٠
مودونی من از همون اول از برنامه کودک بدم میومد به جـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــز فوتبالیست ها
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٨/١٥
١
٠
گربه سگ ! آن شرلی ! ... هوووممم دیگه فعلا یادم نمیاد ولی گربه سگو خیلی دوس داشتم ! البته الان کلاه قرمزی و فامیل دورم بهشون اضافه شدن خخخ :) حســـــادت؟! نه بابا ...
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/١٥
٠
٠
گربه سگ دوتا حساب میشه یا یکی؟؟ :)))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٨/١٥
٠
٠
با دست و پاشون میشن 10 تا !!!
jalal
jalal
٩٢/٠٨/١٥
١
٠
نیلز
ف-گ
ف-گ
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
بله، خیلی اونم قشنگ بود! :)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/١٥
١
٠
من تام و جری رو خیلی میدیدم با فوتبالیست ها همیناروهم دوست داشتم بقیه شخصیت های کارتونی رو که میدیدم یادم نیست!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/١٥
١
٠
پلنگ صورتی...پتو مت... این ببعی ها رم دوس دارم... کلاه قرمزی... نهه بابا منو حسودی؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/١٥
١
٠
میگ میگ و تام و جری..و پلنگ صورتی ..تو این جدیدا باب اسفنجیو پاتریک خیلی باحالن + فامیل دور خخخخخ
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٨/١٥
١
٠
باب اسفنجی با شلوار مکعبی
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٨/١٥
٢
٠
زوووووووووروووووووووو///آنشرلی با موهای قرمز///جودی آبوت///دو قلوهای افسانه ای(جولز و جولی)///نل...به زورو واسه شجاعتش/به آنشرلی به خاطر رویاهاش/به جودی به خاطر عشقش/به دوقلوهای افسانه ای واسه قدرتشون/به نل واسه اینکه همدم داشت:)
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/١٥
١
٠
من همه کارتونها رو ذوست داشتم چوبین ، نل ،آنشرلی ، سندباد ،گوریل انگوری حالا منظور از این انجمن چی بود آیا؟ یاد خاطراتمون
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
آره منم اینارو یادمه .. یادش بخیر ..باور کنید قدیما غم بود اما کم بود.. باورکنید قدیما دلها ساده تر بودن...حتی مزه غذاها هم بهتر بود ..!
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
راستی گالیور رو یادم رفت چون به اون حسودی میکردم دلم میخواست منم یه چنتا آدم کوچولو داشتم که باهاشون دوست بودم هیییییییییییییی یادش بخیر ولی اگه کارتون چوبین یادتون باشه اونم خیلی باحال بود
S_14
S_14
٩٢/٠٨/١٥
١
٠
زی زی گولو ،گربه شگ با کلاه قرمزی و عاشق فامیل دور میباشم بررررررررررررررررررررررررررره
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٨/١٥
١
٠
گربه نره و روباه مکار ، پاتریک و باب اسفنجی ، موش و گربه ،کلاه قرمزی و...
maede
maede
٩٢/٠٨/١٥
٠
٠
موافقم.کلاه قرمزیم خیلی باحاله!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/١٥
١
٠
شخصیت سید تو عصر یخبندان و پاتریک و باب اسفنجی
maede
maede
٩٢/٠٨/١٥
١
٠
اسکندر_شکرستان.سید_عصریخبندان.همین باب اسفنجی.اسکار..همین4تا :) نه حسادت نکردم ولی از بعضی موفقیتای الکی بعضی شخصیتا لجم میگرفتD:
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/١٥
١
٠
اووووووووووووووووو باورم نمیشه داینا انجمن داده(((((((((((((((((((((((:مبارکه دخترررررررررر(:.....من فقط الان آنه و جودی یادمه
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
هایدی هم یادم اومد....به آنه هم گاهی اوقات حسودیم میشد خیلی با استعداد بود خوب(:
sin germany
sin germany
٩٢/٠٨/١٥
٢
٠
من عاچق گربه سگ بودم...بعدم آرتور رو خیلی دوست داشتم..به ویکی حسودیم میشد چون باهوش بود
sin germany
sin germany
٩٢/٠٨/١٥
٢
٠
باب اسفنجی که عاچقشم
m-mousavi
m-mousavi
٩٢/٠٨/١٦
٢
١
گر به سگ/پلنگ صورتی/موش و گربه/سوباسا در فوتبالیست ها/کلاه قرمز و پسر خاله...
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٨/١٦
١
٠
اتافقا همین دیروز بود داشتم با یکی کارتون های دهه ی شصت رو مرور می کردم.. خوب .. خرس های مهربون ...پسر کوهستان....وروجک و آقای نجار....سفر های گالیور... کشتی پرنده یوگی و دوستان...
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٨/١٦
١
٠
آرتور ، گربه سگ و تام و جری
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/١٦
١
٠
ملوان زبل/ گربه تام و جري/ گرگه تو ميگ ميگ
admincheh
admincheh
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
آنشرلی /جودی ابوت/بع بعی البته کارتون نیست/اسکندر تو شکرستان خخ/اگنس :)مخمل تو خونه مادبزرگه:)بابت اولین انجمن عمرت تبریک دایناسورکم :دی
admincheh
admincheh
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
گاهی به جودی و آنه حسودیم می شد وقتی بچه بودم به دلایلی خخ
ali007
ali007
٩٢/٠٨/١٦
٢
٠
من اون سنجاب رو دوشت داشتم نمیدونم اسمش چی بود!!!!!!!!!!!!و البته موش و گربه رو خیلی دوس داشتم!!!!!!!!
ali007
ali007
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
فک کنم اسمش بنر بود.!!!!!!!!!شما نمیدونین
ف-گ
ف-گ
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
آره بنر بود! ولی عمو جغد شاخدار از اون باحالتر بودا!:))))
s_a
s_a
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
حالا خودمم بگم بد نیس! :| جوووووووووووووووووووووودی..................... باب اسفنجی............ (پاتریک رو اعصابمه! :| )......... گربه توی گربه سگ! :دی ......... مخمل............ :))))))):| :| :| ... شاید باورتون نشه ولی به جودی! :| عاشق اون کالجش بودم! :| :| :|
s_a
s_a
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
با تشکر از همتون که شرکت نمودید! :| و شاید هم ازین به بعد شرکت بنمایید! یکی بی زحمت اینا رو ببره رو نمودار ببینیم کدوم شخصیت محبوب ترینه! :دی در ضمن من تمام تلاشمو کردم و به همتون + دادماااااااااااا....... (البته به جز ادمینچه :| :| :| )
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٨/١٦
١
٠
ممممممم...شاید فقط سید تو عصر یخبندان شخصیت کارتونی محبوبم باشه...حسودی؟؟؟:دی
ali007
ali007
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
من بن تن و اواتارم خیلی دوس دارم.
ایران
ایران
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
من دی جی پشمک تو کارتون رییس مزرعه رو خیلی دوس داشتم!!!هرکی یادشه بوق بزنه!!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
سوباسا:)تارو:)واکی:)پسر عمه زا:)....همین!چهارتا فقط!
سهره
سهره
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
پت ومت ، جیمی نوترون، باب اسفنجی ، آنه شرلی،..........به کورالاین هم حسودیم می شد.
ghazale
ghazale
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
ببعی تو کلا قرمزی ... اسکندر تو شکرستان اگنس تو دیسپیکبل می .. دیگه رد پای آبی رم خعلی دوس میداشدم :)) به میگ میگم ارادت خاصی داشدم !
سهره
سهره
٩٢/٠٩/١٦
٠
٠
من که اصلا به اگنس حسودیم نمی شه .........بیشتر به ادیت
ف-گ
ف-گ
٩٢/٠٨/١٦
١
٠
همه ی کارتونهای کودکی خاطره ان.... آنشرلی، ایکیو سان، بچه های مدرسه والت، سرندپیتی، بل و سباستین، جودی آبوت، دوقلوهای افسانه ای و .... ؛ ولی از همه بیشتر سفرهای میتی کومان رو دوست داشتم! مخصوصا شخصیت داداش کایکو و تسوکه :)
bahareh22
bahareh22
٩٢/٠٨/١٧
١
٠
آنشرلی...جودی ابوت...
ati200
ati200
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
جودی..ان شرلی...دخترمهربون..ممل...سرندپیتی...
neyosha
neyosha
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
راپونزل......اناستازیا ....سوباسا........و...
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
آنه شرلی...جودی ابوت.....سرنتی پیتی......سوباسا.....اون بلوطه.....اون یکی که شلوار گل گلی داشت......
ف-گ
ف-گ
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
نانوک یادتونه؟ یهو یادم افتاد. اونم دوست داشتم:)
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٢/٠٨/١٨
٠
٠
سید...رد پای آبی اون سگه...پاندای کونگفو کار...اختاپوس توی باب اسفنجی...و البته اسکار!!! و بز بز قندی