خانه انجمن امّا و اگرهای حرص درآر!
٦٧١
٣٥
m_sana

امّا و اگرهای حرص درآر!

امّا و اگرهای حرص درآر!

تا حالا شده همکار یا دوستتون ازشما کاری رو بخواد و شما هم بدون چون و چرا درخواستشو انجام بدین، ولی وقتی واسه خودتون موضوع مشابه پیش میاد به همون طرف مراجعه کنید با کلی  اما و اگه مواجه بشید و آخرش هم نه بشنوید؟

چه احساسی بهتون دست میده؟چه جوابی بهش می دین؟

٩٢/٠٨/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
نه نشده ،دوستای من با معرفت هستند
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٨/١٦
١
٠
خوش به حالت:|
m_sana
m_sana
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
واقعا خوش به حالت :)))
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/١٦
١
٠
براي دفعه بعد همين جوري مثل خودش رفتار ميكنم
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٨/١٦
١
٠
آره منم موافقم
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٨/١٦
٢
٠
میتونم بگم این درد منه که با دوستام دارم !! و میدونین خیلی وقتا باعث میشه یاد این جمله بیفتم که لطف مکرر میشه حق مســـلم !! حالا به جایی رسیدم که فقط اگه کاری ازم میخوان بخاطر رضای خدا انجام میدم و سعی میکنم هیچوقت کارم پیششون گیر نکنه خدارو شکرم تا حالا گیر نکرده دیگه :(
m_sana
m_sana
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
اینم یه طور طرز فکره حداقل بی توقع کاری انجام میدی و بعدا عذاب نمیکشی که چرا این کارو انجام دادم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
دلم میخواد خفش کنم...دفعه های بعد مثل خودش میشم...
maryam
maryam
٩٢/٠٨/١٦
١
٠
چي بگم..
ali007
ali007
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
اره شده.............اینقدر عصبانی میشم که دیگه میخوام.......................!!!!!!!!!!
m-mousavi
m-mousavi
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
برای من زیاد اتفاق افتاد ولی اگر بازهم بتونم کمکش کنم ،کمکش می کنم و چون او در مقابل کمکم نکرده از کمک کردن امتناع نمی کنم...و سعی می کنم با خوبی جواب بدی اش را بدهم...
m_sana
m_sana
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
بعضیا متوجه خوبی آدم نمیشن و فکر میکنن وظیفته
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/١٦
١
٠
زیادددددددددددددددد...میگفم مرسی..اصن ولش کن..خودمانجام میدم.....بعد دفعه دیگه بیاد سمتم چیزی بخواد...حالشو میگیرم....شایدم نگیرم
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
اوووووووووووه تا دلتون بخواد(:....هیچی دیگه منت نمیکشم میگم اشکالی نداره خودم انجام میدم(:
m_sana
m_sana
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
منم دقیقا همین جوابو دادم ولی خوب خیلی دوست داشتم یه جوری بفهمه بدی این کارشو
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
نه تاحالا کار مهمی رو به دوستام ندادم که بخوان اما و اگر در بیارن...ولی فک کنم بازم کمکشون کنم
S_14
S_14
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
اول سعی میکنم آدم وار باهاش برخورد کنم و مثه خودش رفتار نکنم ولی اگه ببینم که متوجه نمیشه دیگه اونجا رفتارم فرق میکنه دیگه..
maede
maede
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
نه پیش نیومده!سعی میکنم زیاد به کسی رو نندازم اگرم اتفاق افتاد به اهلش!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
راستش واسه فامیل و آشنا پیش اومده...ولی دوستام خیلی بامعرفتن و نشده تا حالا...
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/١٦
١
٠
میخوام خفش کنم خخخ
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/١٦
١
٠
اره شده ولی من مثبت فکر میکنم و میگم شاید واقعا نمی تونه
m_sana
m_sana
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
منم میگم اگر نمیتونه همون اول بگه نه اینکه بعد چند روز معطل کردن بعدش بگه نه و کلی اما و اگر بیاره خوب بابا از اول میگفتی
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
واللا موردی یادم نمیاد .شکر خدا دوستان خوبی دارم و نعمتی هستن دوستان خوب
m_sana
m_sana
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
واقعا دوست خوب نعمته...
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/١٦
١
٠
آره پیش اومده ....منم زیاد برام مهم نیست شاید اون لحظه ناراحت بشم وبا خودم بگم اگه کارش به من گیر شد تلافی میکنم اما اگه پیش بیاد اصلا نمیتونم کسی رو ناراحت کنم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
سلام ... اگر بتوانم كاري را انجام دهم حتما اقدام مي‌نمايم ./// سعي مي‌كنم خودم مشكلم را حل نمايم و تا حالا هم پيش نيامده دوستي جواب رد به من بدهد./// پيامبر اكرم ص «از دیگران چیزی نخواهید گرچه یک چوب مسواک باشد.»
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
چوب مسواک؟
m_sana
m_sana
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
قبول ولی نمیشه که هیچ زمان کاری رو از بقیه نخواست یه موقع میشه که مجبوری از کسی کاری رو بخوای که واست انجام بده
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
نمیدونم شاید پیش اومده یادم نیست.. اگه پیش بیاد چیزی بش نمیگم تو دلم میگم عجب ادم نامردی
موسیو
موسیو
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
برای من تا به حال نشده
neyosha
neyosha
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
چرا شده.......هیچی دیگه ..جوابی ندارم که بدم!
m_sana
m_sana
٩٢/٠٨/١٨
٠
٠
اینم یه طور جوابه دیگه...