خانه انجمن دوست داشتنی ترین قسمت زیارت عاشورا
٥٨٢
٢٧
Vania

دوست داشتنی ترین قسمت زیارت عاشورا

دوست داشتنی ترین قسمت زیارت عاشورا

هرچند زيارت عاشورا زيباست و هر کلمه اش تلنگري،با وجود همه اينا..

بگين کدوم قسمتشو خيلي دوست دارين؟چرا؟

+اين روزا به نيابت هم ديگه زيارت عاشورا بخونيم ،التماس دعا

٩٢/٠٨/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٨/٢١
٣
١
یا ابا عبدالله لقد عظمت المصیبه بک علینا وعلی جمیع اهل الاسلام ... ای ابا عبدالله بزرگ است سوگت وسترگ است وعظیم است مصیبت تو بر ما وبر همه مسلمانان
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٢١
٣
٢
سلام ... امام هادی(ع) فرمودند:اگر کسی قسمت لعن زیارت عاشورا را یک مرتبه بخواند و پس از ان 99 مرتبه جمله ی اخر ان یعنی"اللهم العنهم جمیعا" را بگوید مانند کسی است که لعن کامل را 100 بار گفته است.و نیز اگر سلام زیارت عاشورا را یک مرتبه بخواند و سپس 99 بار فراز اخر ان را بگوید"السلام علی الحسین،و علی علی ابن الحسن،و علی اولاد الحسین،و علی اصحاب الحسین" مانند کسی است که سلام کامل را 100 بار گفته است.
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/٢١
٢
١
از الهم خص.... تا آخرش محشره
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٨/٢١
٣
١
همون قسمت سلام به آقا اشک آدم جوری درمیاد که دیگه نمی تونی جمعش کنی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٢١
١
١
السلام علی الحسین،و علی علی ابن الحسین،و علی اولاد الحسین،و علی اصحاب الحسین.....همیشه موقع گفتنش گریه ام میگیره.نمیدونم چرا:(((
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/٢١
١
١
قسمت سلامشو دوست دارم... السلام علیک یا ابا عبدلله و علی الارواح التی حلت بفنائک علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت وبقی اللیل والنهار و لا جعل الله اخرالعهد منی لزیارتکم السلام علی الحسین وعلی علی ابن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین.....التماس دعا
ghazale
ghazale
٩٢/٠٨/٢٢
١
١
انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم و ولی لمن والاکم و عدو لمن عاداکم ... نمی دونم چرا فک کنم چون همه با هم بلند می خونیمش
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٢
١
١
سجده آخرش
maede
maede
٩٢/٠٨/٢٢
١
١
از قسمت لعنت کردن تمام دشمنان خوشم میاد..یه جورایی دلم خنک میشه!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٢٢
٣
٠
پدر و مادرم به فدای تو حسین :((....این قسمتشو دوست دارم
sahar
sahar
٩٢/٠٨/٢٢
٣
٠
السلام علی الحسین،و علی علی ابن الحسین،و علی اولاد الحسین،و علی اصحاب الحسین.....یکی هم قسمت لعن دشمنا :(((
ali007
ali007
٩٢/٠٨/٢٢
٠
٠
ا قسمتی که دشمنان رو لعن میکنن خوشم میاد چون که خار شدن اونا رو دوس دارم و دلم خنک میشه:)
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٨/٢٢
٠
٠
انی سلم سالمکم وحرب لمن حاربکم و ولی لمن والاکم وعدو لمن عاداکم.....عااااااش این قسمتشم وقتی تومدرسه همه باهم این قسمتشوبلندمیخونیم!!اخ که چه حالی میده.......
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢٢
١
٠
وقتی این قسمت رو میخونم احساس میکنم آقا رو به روم هستن و دارم بهشون سلام میدم...خیلی زیباست ...تنم میلرزه لسلام علی الحسین،و علی علی ابن الحسین،و علی اولاد الحسین،و علی اصحاب الحسین....
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/٢٢
١
٠
السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین ...
ف-گ
ف-گ
٩٢/٠٨/٢٢
٠
٠
قسمت لعنش رو خیلی دوست دارم. دل آدم خنک می شه! خدا لعنتشون کنه . و قسمت سلام به حضرت و قسمت اللهم الجعل محیا محیا محمد و ال محمد و مماتی ممات محمد و ال محمد... اصلا همه ی قسمتهای زیارت عاشورا یه بوی خاصی داره
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/٢٣
٠
٠
قسمت سلام ب آقا و یارانشون ....
sm-mousavi
sm-mousavi
٩٢/٠٨/٢٣
٠
٠
قسمت سلام، یاد سلام دادن تو کربلا می افتم...
اتنا
اتنا
٩٢/٠٨/٢٣
٠
٠
.. السلام علیک یا ابا عبدلله و علی الارواح التی حلت بفنائک علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت وبقی اللیل والنهار و لا جعل الله اخرالعهد منی لزیارتکم السلام علی الحسین وعلی علی ابن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٨/٢٣
٠
٠
بابی أنت و امی...و قسمت سلام انتهایی...عاشق زیارت عاشورام///فقط من تو کف این منفی هایی که به دوستان داده شده موندم.
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/٢٤
٠
٠
قسمت السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی ... و همچنین قسمت سجدشو خیلی دوست دارم
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٨/٢٤
٠
٠
قسمت سلام دادنشو ... چون گفتن جواب سلام واجبه .. پس حتما جواب سلاممو میدن :) واسه همین دوس دارم ...
faeze
faeze
٩٢/٠٨/٢٤
٠
٠
قسمت سلامش واقعا قشنگه:)
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
قسمت سلام دادن و قسمت دیگه بابی انت و امی......
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
از جای لعن و نفرینش به یزید و شمر اینا
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
تاکید امام حی تودانی در چیست/در جامعه و زیارت عاشوراست/اسباب ارادت است بسلطان شهید/سری که در زیارت عاشوراست/ازخواندن آن فقط کفایت نکنیم/حق در عمل زیارت عاشوراست/سرفصل زیارات ائمه (ع)باشد/مصباح هدی زیارت عاشوراست/ترس از ستم و ظالم وظلمش هرگز/دربیروی از زیارت عاشوراست/بیمان تو به شاه کربلا می بندی/حرفی است که در زیارت عاشوراست/گنجهای جهان همه تمامی دارد/این گنج عظیم زیارت عاشوراست/آنروز اگر نبوده ای کرب و بلا/میدون دگر زیارت عاشوراست/از آنچه خدا و آل عصمت گویند/درمصحف و در زیارت عاشوراست/ظالم که اساس ظلم و جور کرد بنا/ویرانی آن زیارت عاشوراست/مظلوم همیشه تا ابد می ماند/این تحفه کلام زیارت عاشوراست/حق با همه اوصاف به عالم گوید/خوشنودی من زیارت عاشوراست/<صمصامی> (^_^) جوابي از اين قشنگ تر وجود نداره :)
r_detective
r_detective
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم...