خانه انجمن چگونه عزادار باشیم؟
٦٠٦
٢٥
H@$$@N

چگونه عزادار باشیم؟

چگونه عزادار باشیم؟

حتما تو ماه محرّم تو هیئات مذهبی دیدین ،استفاده از طبل و .. 

چه قدربا استفاده ازین وسایل موافقین؟با ایستگاه های عزاداری خیابون ها چه طور؟

٩٢/٠٨/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
با تبل و زنجیرو از قبیل اینا اصن موافق نیستم چون ایجاد مزاحمت داره و اصن این در مرام امام حسین نیست
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
سلام ... چرا در مرام امام حسين ع نيست
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/١٥
٠
٠
به نظر شما مزاحمت برای دیگران در مرام اماممون هست؟؟؟
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/١٥
٠
٠
کل سال آرومه حالا همین دو روز اصلا با این سرو صدا یه چیز دیگه است جواد آقا خوبه باور کن
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/١٥
٠
٠
نه من اصن خوشم نمیاد
نگارا
نگارا
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
اىنکه همجا قدم به قدم از ىن اىستگاها درس مىکنن واقاقعا کار درستى نىست...حق الناسه اىن ترافىکى که مىشه واسه ىه چاىى.و من کک اصلا از حقم نمىگزرم....ىه جا چهاراه گلستان چاىى مىدن ترافىکش تا پاستور و دکترا مىرسه ..ىام تز سر صبح تا نصفه شب اىن نوحخ ها پخش مىشه تو بلندگوو...
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
ایستگاه خیابون یخیلی هم خوبه شله هم مدن
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
ایستگاه های عزاداری کار جالبیه .......اما بشرطی که مزاحمت ایجاد نشه و ترافیک نشه.....صدای طبلو زنجیرو هم دوست دارم دل آدمو میلرزونه....ولی خوب در کل برا خیلیا شاید تحمل صداشون سخت باشه
maede
maede
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
خب معمولن دسته ها روز عاشورا از این وسایل استفاده میکنن و به نظرم بد نیست ولی ایستگاه ها بعضی وقتا جاشون بده و کلی ترافیک درست میکنن!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
من خیلی دوس دارم یکی از فیوریتام همینه که برم این دسته ها رو ببینم اصا یه حال خاصی داره اگه پسر بودم حتما تو خود دسته ها هم شرکت میکردم
ali007
ali007
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
من کلا خیلی دوس دارم اینا رو!!!!!!!!!!!
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
من نیز دوست دارم اصلا آدم یه حالی میشه
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
من خیلی دوست دارم...اصلا اون ضربه های طبل به بدن آدم لرزه میندازه...:)
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
خوب میباشد :)
S_14
S_14
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
من کلا دوست دارم به شرطی که به کسی اسیب نرسونه......دسته ها رو سینه زنی ها رو طبل رو نگاه کردن یه حسی دو گانه در من بوجود میاره
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
من عاشق سینه زنیم....سینه بزنن از همه بهتر...به نظر من اینکه از شهرای دیگه میان مشهد ..هرکی واسه خودش ...خوب نیست...همه باهم یک جا جمع بشن..مثل عزاداری ترکا...بخون و سینه بزنن....با قمه هم بسیار بسیار مخالفم
neyosha
neyosha
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
من دوست دارم ومخالف هم نیستم........
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
سلام ... عاشق سنج ، تبل ، زنجير و سينه زني هستم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
به نظرم بایستی به دنبال شور حسینی و معرفت حسینی باشیم در این راه هر راهی که منتهی به معرفت بشه رو خوب میدونم. ولی راهی که توش شور الکی باشه و بی معرفت اونو کامل نمیدونم
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
همه شون خوب هستن منکه خیلی دوست دارم
ati200
ati200
٩٢/٠٨/١٥
٠
٠
موافقم
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٨/١٥
٠
٠
دسته های عزا خوبه اما این ایستگاههایی که تازگیا مد شده قدم به قدم میزنن خیلی آلودگی صوتی و مزاحمت و ترافیک درست میکنه خداییش.مخصوصا خیابونای پر تردد
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/١٥
٠
٠
با ایسگاه های خیت بونی موافقم ولی زیادش نه/ از عزا داری تو خود هیئت بیشتر خوشم میاد تا اون همه بارو بندیلو برداری بری تو خیابون یه مسیرو طی کنی ودر اخرم هیچی/ ولی ا.ه تو هیئت باشی چیزای بیشتری میفهمی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/١٥
٠
٠
موافقم با ایستگاه خیابونی ولی نه این که اینقدر زیاد باشه.زیاد هر چیزی بده....
m_masoumian
m_masoumian
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
به نظرم خوبه فضاروبیش ترنزدیک می کنه به کربلا... اصلا همین اهنگ هاوصدای طبل های ماه محرم برامانوستالوزی شده همیناموندگارند...