خانه انجمن روز از نو،روزی از نـــو!
٥٢٣
٢٣
a-pooryousof

روز از نو،روزی از نـــو!

روز از نو،روزی از نـــو!

نظرتون در مورد آدمایی که فقط  به سبب این روزا سعی می کنن بهتر باشن اما بعدش دوباره روز از روز از نو چیه؟ 

این که ماه رمضان و ماه محرّم دست از خلاف کوچیک وبزرگ کشید و بعدش دوباره شد همون آدم ،چه طور میشه این حس و حالتو حفظ کرد؟

٩٢/٠٨/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
موسیو
موسیو
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
لازم هست اما کافی نیست
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
والا خیلیا تو همین دورانم تغییر نمیکنن متاسفانه... ولی باز همین جای شکر داره که مردم ما هنوز اونقد از ایمانشون باقی منوده که حداقل تو این دوران احترام میذارن... درضمن همین تغییرات کوچولو تو این دوران کم میتونه کم کم دل آدمو صاف کنه... به نظر من عالیه حداقل تو این دوران آدم تغییر کنه
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
منم با همین نظر کاملا موافقم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
نمیدونم والله . اما به نظرم همین که تو این ایام هم دست از کارای بد برداشتن خیلی خوبه خیلیا بازم حیا نمیکنند.. انشالله با کمک امام حسین همه ی ما رو به رشد و تعالی در حرکت باشیم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/١٧
٢
٠
خواسته یا ناخواسته این روزها روی ادم تاثیر میذارهههه ، خوبه! بهترم هم میشه اگه بعد این تاثیرات حفظ بشه ...
maede
maede
٩٢/٠٨/١٧
١
٠
خب خوب نیس موقتی باشه ولی باید کاری کرد که حال خوب دلمونو بعد محرم و صفر هم ادامه بدیم.باید خودمون بخوایم اونوقت حتمن خدا و امام حسین هم هوامونو دارن و کمکمون میکنن :)
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٨/١٧
٢
٠
آهســـــته اما پیوســــــته .... !! مداومـــــت تو هرکاری جواب میده ... از کارای درسی بگیرین تا معنویات ... این چیزی که شما گفتین در مورد حاجی ها هم صدق میکنه !! البته بعضی هاشون !! اما تنها راه حفظ کردن یک تغییری همون مداومت و تکراره .. :)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/١٧
٠
١
مثلا آدمايي كه فقط تو همين چند روز چادر سر ميكنن يعني چي؟
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
هان مگه همچین چیزی داریم ؟!! خوب رفتن روضه حرم ومسجد ایجاب میکنه چادر سر کنیم اما مخصوص این ماه چادر سر کردن من نشنیده بودم ....
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/١٧
١
٠
نه منظورشو من میدونم چیه یعنی کسی که چادری نیست تو ایام محرم چادری میشه ولی بعد محرم باز شکل اولش میشه
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
باید اون دوران چادر سر کردن یه حس ممتازی بهشون بده که بعد دیگه دلشون نیاد برش دارن...یعنی باید به اینکه چرا چادر سرمی کنن تو این ماه خوب فکر کنن.
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
چقدر جالب من تاحالا ندیدم مخصوص یه ماه سرشون کنن
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/١٨
٠
٠
هنوزم ندیدی شما الان شنیدید
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/١٨
٠
٠
میگن شنیدن کی بود مانند دیدن من تو دور برم ندیدم :0
m_sana
m_sana
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
خوب همین که تو این دوران حرمت و حفظ میکنن یعنی این که راهی به سوی کاملا خوب شدن وجود داره پس جای امیدواریه
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
با نظرتون کاملأ موافقم جای امید واری هست ان شا اللّه امام حسین کمکشون می کنه
ati200
ati200
٩٢/٠٨/١٧
١
٠
خب بازم همین خوبه خیلی ها تو همین ماهاهم سعی نمی کنن حرمت نگه دارن
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
شاید خیلیا وقتی این ماه تموم میشه دوباره همون آدم قبل شن...ولی خیلی ها هم واسه همیشه راهشون عوض میشه...همین ماه رو هم که خوبب باشیم خودش خیلیه....و از برکت این ماه عزیزه :)
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
سئوال اینه که چطوری روحیه این روزا رو حفظ کنیم.........نمی دونم...باید یه تاثیر عمیق رومون ایجاد بشه نه یه تاثیر سطحی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٨/١٧
٠
٠
سلام ... دارن تمرین می نمایند اگر تمرینها خوب جواب دهد انشاالله دایمی میشود
ali007
ali007
٩٢/٠٨/١٨
٠
٠
با کمی سختی........اماسختیش میارزه!!!!!!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/١٨
٠
٠
باید سخت گرفت ! مثلا کارهایی که تو این ماه ها انجام نمیداده دوباره انجام نده ...و این سخته ولی اگه از خدا کمک بگیریم میشه!