خانه انجمن کــــــــــادو بده...کـــــادو بگیر...
١٣٦٧
٢٣
Dokhtare Mashreghi

کــــــــــادو بده...کـــــادو بگیر...

کــــــــــادو بده...کـــــادو بگیر...

بهترین و عجیب ترین کادوی تولدی که گرفتید تا به الآن چی بوده؟؟؟

بهترین و عجیب ترین کادوی تولدی که به کسی دادین،چی بوده؟؟؟

٩٢/٠٨/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٨/١٢
٢
٠
خخخخ!همش شکل هم ، همش تکراری:|
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/١٢
١
٠
منکه هر چی کادو واسم بگیرن برام عزیزه اصلا هم مهم نیست چی باشه....همش واسم بهترینه.....بهترین و عجیب ترین؟؟؟؟؟؟؟؟ اممممممم خوب نبوده چیکا کنم(:......معمولی بوده....تفلدتم مبارک(ماچ ماچ ماچ)....(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((:
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/١٢
٠
٠
خخخخ به قول حامد همش چیزای تکراریه:)))
ali007
ali007
٩٢/٠٨/١٢
١
٠
من فقط پول گرفتمو پول هم دادم!!!!!!!!!!!خخخخخخ
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/١٢
٢
٠
من وقتی 5 سالم بود یه عروسک پلنگ صورتی گرفتم از مامانم خیلی دوسش داشتم وتا سالها داشتمش یادش بخیر یه سال تولد پسرم چون خیلی توپ دوست داشت به همه دوستانو اقوامی که دعوتشون کردم گفتم بی زحت کادو توپ بیارین ..... نمیتونین قیافیه پسرم رو موقع باز کردن هدیه ها تصور کنین بعد از 5سال هنوزم یه سبد بزرگ توپ با 14 _15 تا توپ کنار اتاقش خاطره اون روز فراموش نمیشه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٨/١٥
٠
٠
اوخییییییییییییییییی
sorena
sorena
٩٣/٠٩/٠٧
٠
٠
وای چه مامان باحالی!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٨/١٢
٢
٠
انقده بدم میاد بم کادو تولد لباس بدنننننننننن... همیشه هم کادوم همینه... ایشششش.. کادو هیجان انگیز؟؟ نداشتم... همش تکراری
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/١٢
١
٠
کادوها همش مثل همه....یا تی.شرت بوده یا عطر یا ساعت...
آبان
آبان
٩٢/٠٨/١٢
١
٠
من یه بار گوجه سبز به دوستم هدیه دادم یه دون از اون گنده هاش نبوده ببینمی اشک تو چشماش جمع شده بود خخخخخخخخخخخ خودم هم کادو عجیب نگرفتم ولی بهترین کادو هام دو تا بودن یه جانماز و یه مکعب روبیک :)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/١٣
١
٠
جوراب و دسته نیغ:)) اصلا خیلی خندیدیم
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٨/١٣
١
٠
بهترینش ماشینم بود تولد 18 سالگی.عجیب ترینش یه جوجه تیغی بود که اسمشم گذاشته بودن لطیف.دوستای دانشگاهم بهم دادنش هنوزم دارمش. بهترین کادوی تولدو پارسال به مامانم دادم که واسه تولد 50 سالگیش تمام دوستاشو جمع کردم خونمون خودشم نمیدونست.عجیب ترین کادویی که دادم یه کاکتوس گنده به بهترین دوستم بود واسه تولدش :)))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٨/١٣
١
٠
یه بارم از دوستام کفش بچه و پستونک و یه بسته مای بیبی کادو تولد گرفتم :|
نگارا
نگارا
٩٢/٠٨/١٣
٠
١
نميدونم...يادم نمياد چيز خاصى فک نکنم گرفته باشم
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/١٣
١
٠
کادوی عجیب تا به حال نگرفتم کادوهایی که گرفتم معمولی بوده
m_sana
m_sana
٩٢/٠٨/١٣
١
٠
یه بار به دوستم که عاشق تخمه کدو بود تخمه کدو هدیه دادم اونم که نمیدوست چیه کادو رو خیلی بد باز کرد همه تخمه ها ریخت روی کیکش خخخخخخخخ خودمم عجیب ترین کادویی که گرفتم یه بسته بود پر از وسایل از هرچیزی که لازم داشتم توش بود لباس عروسک دکوری...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/١٣
٢
٠
کادو..........................پول............شوخی کردم...بهترینش یک پلاک فیروزه اصل نیشابور بوده....بله
maede
maede
٩٢/٠٨/١٣
١
٠
بهترین واسه خودم یه جفت کفش اسکیت بوده!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/١٣
٢
٠
یه بار جواب دادم کامنتم نیومده... یه بار بابام 10 تا شارژ 5 تومنی ایرانسل بم هدیه داد
f_ghasemi
f_ghasemi
٩٢/٠٨/١٣
٠
١
عجیب ترین کادو ی من بیسکوییت مادر بود که کادو گرفتم کادو ی خودم کم به همه یه بوس آبداره که اگه نخوان باید پول بدن که بوسشون نکنم خخخخخخخ والاااااا
neyosha
neyosha
٩٢/٠٨/١٤
٠
١
تقریبا مثل هم بودن ..ولی من از هدیه هام گردنبندمو بیشتر دوست میدارم:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٨/١٤
١
٠
سلام ... از والدينم هيچ گاه هديه نگرفته ام .
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٨/١٥
٠
١
من عروسك كادو گرفتم عروسك كادو دادم :) ديگه عجيب غريبيش با خودتون (^_^)