خانه انجمن جیمولوژیست!
٥١٣
٣٤
اشکمهر آتشروان

جیمولوژیست!

جیمولوژیست!

بیشترین فعالیت شما در کدامیک از بخشهای سایت هستش؟ (تخته سیاه، ایجاد گفتگو در انجمن، ارسال مطلب، ارسال چند رسانه ای ، ارسال عکس و یا غیره...) و بیشتر از کدام قسمت دیدن می کنید؟چرا؟ 

+مفیدترین بخشی که واقعن به دردتون خورده ،کدوم بخش بوده؟

٩٢/٠٨/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
آبان
آبان
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
بیشتر در تخته ولی خب هر وقت بشه مطالب رو کامل میخونم قسمت فتوگالری و خواندنیها رو خیلی میخونم و استفاده میکنم
ali007
ali007
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
من بیشتر تو تخته ام......ولی تو بخش مطالب و انجمن هم زیاد میرم...ولی بیشتر تخته!!!!!!!!!!!!مچکر
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
قبلأ جدیدترین ها الان تخته ولی آدم رو معتاد می کنه دارم خودمو ترک می دم تا به برنامه ریزی ام برسم
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
ما همه جا دور می زنیم! اشکمهر ر ر ر ر ر ر ر ر خیلی مخلصیم!:)
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
سلام ... دست من را هم بگيريد لطفا
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
اشکمهر عاشق دلشکسته ! بابا جوون این عکس رو عوض کن، به زندگی لبخند بزن ،خاطرات گذشته رو فراموش کن،برا جوون خوشتیپی مثل شوما صدتا بهترش هست!:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
تشکر بهمن جان ما هم چاکرتیم...ولی من عاشق دلشکسته نیستم به خدا!(شکستها و ماجراهای عشقی ما مربوط به سالهای خیلی دور میشه نه الان و کلا بهمن جان عشق و عاشقی از ما گذشت راستش بهمون هم زیاد نیمود!) اگه فکر میکنی یک کم غمگین و افسرده هستم دلیلش کلا روزگار و زمونه است نه عشق و عاشقی. تا وقتی زندگی به من اخم کرده من چطوری بهش لبخند بزنم؟ ): راستی عکسم که معمولیه! ولی بازم باشه عوضش میکنم فقط به خاطر تو (:
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
سلام ... اشكمهر عزيز خودت در تصوير اخم داري چرا گردن زمونه مي‌اندازي
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
بیشتر مطالب رو میخونم و سعی میکنم اگه مطلب خوبی دستم رسید ارسال کنم چند باری هم در تخته ظاهر شدم .....کلا هستم همه جا
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
جدیدها وانجمن
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
من بیشتر جدیدترین مطالب رو میخونم
maede
maede
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
من بیشتر مطلب میفرستم!همه جاها رو یه سری میزنم که از جو سایت و اتفاقاتش با خبر باشم!مفید ترین بخشا گاهی تخته بوده گاهی مطالب!
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
من همه جا مگیردم ....انجمنو بیشتر دوست دارم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
ما همه جا استیم! ... مطالب بچه ها رو از همه بیشتر دوست می دارمممممم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
منم طبق فرمایش برخی از کاربرون و کاربرات دور دور کرده و به همه جا سر میزنیم تا دلخور نشن:)
پری سا
پری سا
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
من بیشتر تخته ام..ولی خب جدیدترین مطلبارم میخونم......
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
من ارسال مطلب....و تخته سیاه.....مفیدترینشونم همون خوندن مطالب ها بوده
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
از هر بخشي يه كمي توشه بر ميدارم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
مفيد ترين بخشم جيم هم براي من همون قسمت جديد ترين مطلب ها هست كه سوژه هاي خوب براي من داره
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
من که همش تو تختم... اما همیشه مطلبارو میخونم..... انجمنا رو هم میخونم.... زیاد فیلمو عسک نمیرفستم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
من بیشتر علاقه به انجمنها دارم برای همین بیشتر ایده برای انجمن میفرستم و گاهی مطلب و آهنگ و عکس...ولی تنها جای که اصلا نرفتم و نمیرم همین تخته سیاهه!
sin germany
sin germany
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
من بیشتر تو تخته ام. و انجمن جیم...وقت کنم مطالبا رو هم میخونم...بعضی مطلبا که یه فیلمو نقد میکنه یا اونو برای دیدن معرفی میکنه یا کتابو معرفی میکنه واقعا مفیده
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
جدیدا که درسا زیاد شده تخته بیشتر.ولی کلا مطالب و انجمنا رو هم میخونم،چندرسانه ای ها رم نگا میکنم(حتی اگه نظر نذارم!).فتوگالری رو هم میبینم !
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
بیشتر تو مطلب گذاشتنم....بیشتر هم تو جدیدترین دور میزنم....از همه جا هم مفید تره :)
s_v66
s_v66
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
من هم ایضا
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
سلام ... از تخته سياه سر در نمي‌آورم . هر وقت پا مي‌گذارم يكي مي‌نويسد ادمين كيه. خخخخخخ
jalal
jalal
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
انجمن ها
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٨/٢٢
٠
٠
بیشترمطلبارودوس دارم چون باعپ میشه نوشتنم تقویت بشه....انجمنم خیلی دوس دارم همیشه میام اینجا!!!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
من خودم بیشتر به انجمن ها سر میزنم
w_ebeight
w_ebeight
٩٣/٠٦/١١
٠
٠
نظرات