خانه انجمن شیک پوشی یا مد پوشی؟
٦١٣
١٠٢
mr_khas

شیک پوشی یا مد پوشی؟

شیک پوشی یا مد پوشی؟

شما از دسته افرادی هستید که خود را ملزم به رعایت مد کرده اند؟ بذارید واضح بپرسم اگه یه لباس به نظرتون زشت باشه اما مد باشه اونو می خرید یا نه همیشه اونجوری که دوس دارید لباس می پوشید و عقاید خودتون رو مقدم می دونید؟ 

در خرید لباس به چه نکته هایی دقت می کنید و چه تجاربی به دست آورده اید که دانستن آن برای دیگران نیز مفید است؟

٩٢/٠٨/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
mo_so
mo_so
٩٢/٠٨/٣٠
١
٠
به هیچ وجه به مد توجه نمی کنم و مدگرا نیستم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
خوب واست معیار چیه؟ یعنی زیبایی یا جنسه کاره یا نه !!! کلا یک سبک خاصی رو دنبال میکنی؟؟؟اگه تو خرید لباس تجربه ای داری درزمینه جنس ها یا برخورد با فروشنده اونو هم بگو :)))
mo_so
mo_so
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
برای من هم جنس مهم هم زیبایی مهم.تجربه خاصی ندارم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
تشکرات فراوان و بدون قمپز :))))
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٨/٣٠
١
١
لباس اگه زشت باشه حتی مد هم باشه من که نمی خرم لباس باید شیک یاده با پرستیژ باشه اکثر لباس های من جین و ساده اند
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٢
منفی واسه چی یه الان
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٢
کلا فک کنم یکی میاد منفی میذاره :))))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
١
تشگر از نظر شما :) اگه تجربه ای هم تو خریداتون دارید مطرح بفرمایید استفاده کنیم :)
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٨/٣٠
٣
٠
در درجه اول شیک بودنو قشنگ بودنش واسم مهمه....چرا دروغ بگم؟به اینکه مد هس یا نه هم توجه میکنم:)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
سپاس از نظرتون ....خوب ما جوونا یکمم به مد بایستی دقت بکنیم دیگه :))))))))))))))))))))))))))
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
بهله:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
جنسشم که مهم نیست ؟؟؟ آره ؟ خخخخخخخخخ
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
نـــــه ديگه:)))مگه ادم چقد قراره يه لباسو بپوشه؟!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
آقا شماره آقای ظریفو بدید قبل از این که برن با خانوم اشتن صحبت کنن من یه خوشه اولی واسه قطع کردن یارانه پیدا کردم :)))))خخخخخخخ
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
:)))عاقا ديگه!
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٣
:))))))))) ای کارا مال بچه سوسولاست! نه جون مصطفی به ما می خوره ای کارا؟:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
خوب شوما که سوسول نیستی بگومعیارت واسه لباس خریدن چیه ؟؟؟ هرچی بدن بهت میپوشی ینی؟ بالاخره یه مهندس ، یه طلبه ، یه کارگر ، یه ... واسه خرید لباس یه معیار داره دیگه میتونه قیمت ، مارک ، زیبایی، مد و..باشه ..توهم بگو :)))))
A_K
A_K
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٣
فقط ی چی که توش راحت باشم و بس....
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٢
مثل شلوارکردی خخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
دقیـــــــــــــــــــــــــقا واسه برداشتن گامهای بلند هم بسیآآآآآآآآآآآآآآآآآآآر مفیده :))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
در ضمن فقط توش راحت باشید ؟؟؟؟؟فک نمیکنید دلیله کمیه !!!!؟
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٣٠
١
١
ازنظرمن باید شیک باشه.بهم بیاد......هرچی که مد میشه شیک نیست..گاهی بااون لباس مد میشی مثل دلقک سیرک .خخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
کاملا درسته ...ینی واسه شما شیک بودن کفایت میکنه کامل؟مثلا جنسش که چند آب بشه شست و ...چی؟
اتنا
اتنا
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
اینارو باید بگم دونه دونه.سایزش..رنگش جنسش ...مارکش...همش مهمه
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/٣٠
١
٠
من اگه از لباسی خوشم نیاد..به هیچ وجه نمیخرم.....حتی اگه بگن کل دنیا مد شده.......تو لباس خریدن..سایز لباس...اندازه لباس..پوشش لباس بنا به محیطی که میخوام بپوشمش.....و رنگش برام مهمه................
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
بسیار عالی و کامل....سپاسگزارم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
دوستان جان همگی لطفا معیارتونو دقیق بگید ... مثلا به جنسش خیلی دقت دارید ، قیمتش ، مارکش ، زیباییش ، سایزش یا چی؟؟؟؟ .....اگرم تجربه ای در خرید یک جنس یا فروشنده ها دارید مطرح کنید ...
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
حالا يه انجمن گذاشته ميخواد از توش شونصد تا ديگه انجمن دربياره:))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
با یه تیر هزار تا نشون میخوام بزنم واللللللا خخخخخخخخخخ :))))))))))))))))
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
:)))سوال ديگه ام اگه ميخواين به انجمن تون ربط بدين؟!دليل الودگي جنگل هـــا مثلا:)))يا نظرمون راجع به هفته بسيج :)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
قبلا فکر کردم ....قبول نکردن اضافه کنند....مثلا دلایل آلودگی روده می سی سی پی .....خخخخخ دلایل انقراض پلنگ آفریقایی هم در ادامه بحث لباس مطرح کنند دوستان :)))
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
:))))خخخخ...اصلا يه موقه كم نيارينااااا
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٨/٣٠
١
٠
نه اصلا مد برام مهم نيس....فقط قشنگيش مد نظره اونم اگه جنسش خوب باشه...اصولا به جنسش توجه مينماييم
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
سپاس از نظرتون :))))
neyosha
neyosha
٩٢/٠٨/٣٠
١
٠
من هر چی خودم دوست داشته باشم و بهم بیاد میپوشم:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
تشکر اما معیارتونو کامل نگفتید ...ینی فقط یه چیزی که بهتون بیاد کفایت میکنه ؟
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
من فقط چیزی که قشنگ و شیک باشه و ازش خوشم بیاد میخرم حالا میخواد مارک باشه یا نباشه ... کلا تو انتخاب لباسام خیلی سختگیری میکنم ...
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
آورین ...حالا که انقد خوب جواب دادی بتلد 4 جایزته ..حیف سی دیشو نمیدارم :)))) سپاس آقا مهدی :)))))))))))
ali007
ali007
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
نه من رو مد راه نمیرم اگه از نظرم قشنگ باشه میخرمش!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
بسیار عالی سپاس فراوان علی آقا :)))
tanha
tanha
٩٢/٠٨/٣٠
١
٠
مد اصن برام مهم نیس! مد برای من عقایدمه.....ولی شیک پوش هستم و شیک پوشیم خلاصه میشه تو ساده پوشی!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
آفرین !!!! عجب جواب دندون شکنی ..خخخخ خیلی عالیه ...همیشه عجیبو غریب پوشیدن لزوما باعث زیبایی و خاص بودن نمیشه بلکه گاهی هم همین ساده پوشی باعث شیک پوشی میشه...سپاس فراوان:)))
par!sa
par!sa
٩٢/٠٨/٣٠
٢
٠
نـــه.. مد دوس ندارم... همیشه لباسایی که مدن اَجَق وَجَقَن... دوس نمیدارم... من ساده دوس دارم :))) به رنگ سالم نگاه نمیکنم معمولا!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
بسیـــــــــــــار عالی ..سپاس گزارم :))) ...اجق وجقتون به تنهایی 458 تا لایک داشت :))))))))))))))
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٨/٣٠
١
٠
به سلیقه مامانم مربوط میشه ،مستقیما:)))))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
تموم شدو رفت!!!! خیلیم جالبو جذاب .... یک ضرب المثل میگه نظر شومام محترمه خخخخ :))))))
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
سلام ... اولين مغازه كه بروم دست پر در ميام . نه مد نه مدل نه رنگ نه جنس فقط و فقط رفتار فروشنده روم تاثير مي‌گذارد
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
در وحله ی اول سپاس فراوان از نظرتون ....در وحله ی دوم چه جالــــــــــــــــــــــــــــــــــب!!! واقعا رفتار فروشنده؟؟؟؟ خوب فروشنده ها اغلب مهربونن... قدر مارو میدونن... هم دلو همزبونند ....پای حرفت میمونن ... با این وجود خوده جنس ملاک نیس براتون ؟؟؟ واقعا خیلی جالبو عجیبه ...
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
این خیلی بده خب....اکثرشون دروغ می گن
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
مد گرا نیستم ولی مارک دار بودن لباس برام اهمیت داره
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
در مورد تجربه فقط اینکه:: سعی کن لباس مارک دار بخری (لباسهای با کیفیت با مارکهای تجاری معروف) ممکنه اول مجبور بشی پول بیشتری هزینه کنی برای خریدش ولی لباس مارک دار به خاطر کیفیت جنس و رنگ ثابت و دوخت بهترش نسبت به لباسهای دیگه خود به خود تورو خوشتیپ تر نشون میده /
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
سپاس فراوان از نظره کاملتون و وقتی که گذاشتین
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
با سلیقه بودنم مهمه/اگه فکر میکنین سلیقتون زیاد خوب نیست همیشه با یک دوست یا یکی از اعضای خانواده برین خرید //خیلی ها با داشتن پول فراوان و هزینه کردن زیاد برای خرید لباس و تیپ /دست آخر باز هم لباسهای که تقارنی با هم ندارن یا کلا با با شخصیت یا اندامشون تناسب نداره میخرن
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
دقیقا درسته !!! من خودمم نظرم تا حدودی همینه که به قول انگیلیسیا ما اونقدر پولدار نشدیم که جنس ارزون بخریم!!! میری یه جا حراج زده کت وشلوار مثلا 50 هززار تومان یا شلوار لی 38 هزار تومان اما وقتی جنسو انتخاب میکنی میبینی واقعا کیفیتش صفره !!!ینی نه زیبایی داره نه خوش دوخته و نه کیفیت داره ..البته هر چقدر پول بدی آش میخوری اما همون بهتره بنظرم که کم بخریم اما خوبشو بخریم:))))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
در مورد شلوار لی تا حد ممکن سعی کن شلوار لی های دوخت ایرانی نخری /در مورد کفش سعی کم کمی پاشنش کمی بلند باشه یا متوسط و پاشنه کوتاه نخری/
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
کفش اسپرت استاندارد فکر میکنم از همه چی بهتر باشه ....و در ضمن پا یکی از مهمترین اعض
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
کفش اسپرت استاندارد بهترین نوعشه به نظرم ..چونکه پا جزو مهمترین اعضا و همانا قلب دوم انسانه :))))
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
برای من اصلأ مد مهم نیست ،مهم اینه که لباس بهم بیاد مد رو اصلأ دوست ندارم چون همون طوری که مد می شه زود هم کهنه و از مد افتاده می شه
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
سپاس از نظرتون :)
s_a
s_a
٩٢/٠٨/٣٠
١
٠
مُد نه زیاد! کاری به کارش ندارممممممم....... اگه بهم بیاد میخرم، اگه هم نیومد خب یه چی دیگه میخرم! ولی شیک پوشی با مُد فرق داره هااااااااااااا........ شیک پوشی رو دوس دارم :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
بلیا فرق داره ...مرسی از شما :))))))))))))))))))))))))) راستی مارک کیـــــــــــــــــــــــــــــــبوردتونم بنویسید آخه خیلی خوبه جنسش انقد دووم میاره :|:|:|:||:|::|::|:|:|||:|:|:|::||:
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
من اصلابه مد کاری ندارم ولی چیزایی که خودم بپسندم ودوس داشته باشمومیپوشم...........
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
بسیار عالی ...تشکر
fahime.n
fahime.n
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
هر چی لباس ساده تر قشنگ تر....کلا ساده بودن همه چیزو زیبا میکنه........
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
اینم یه نظره خوبه که خیلیا با شوما هم عقیده اند ...سپاس :)))
admin
admin
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
خب معلومه؛ چیزی رو که دوس دارم می پوشم :))
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
ینی با این پاسخ کلن له شدم :)))))خخخخخخخخخ..سپاس از نظرتون ادمین پدر :))))))))))))
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
اصلا ناجور قانع كننده بود:)))
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
من فکر می کردم چیزی که دوست ندارین و می پوشین...مرسی بابت روشن کردن قضیه خخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
آقای نادری ینی یه پاسخی دادید موج عظیمی از سردرگمی بین کاربران راه افتاد خخخخ:)))))))))
bahareh22
bahareh22
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
با نظر خودم خرید میکنم.البته از مامانم هم میپرسم.(سلیقه منو مامانم بسی شبیه به هم است) تاحدودی هم مدگرا ولی بازم باید از اون مد خوشم بیاد :) آدم چه مد گرا باشه چه ساده پوش باید مرتب باشه :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
سپاس از نظرتون :))))
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
اگه مد خوشگل باشه و بپسندم آره ......بیشتر این مهمه برام که لباسم بهم بیاد حالا میخواد مد باشه میخواد نباشه
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
سپاس گزارم مهتاب بانو :))))))))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
من در کمال صداقت اعلام میکنم به مد هیچ توجهی ندارم :) حالا اگه یه لباسی خوشگل باشه و مد باشه میخرم اما نه بخاطر مد بودنش !! مهم شخصیتیه که از اون لباس میگیرم ... (یکم گیج شدم !!! )
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
جواب دندون شکنی بود خخخخ...مچکرم :))))
mah_mahdizadeh
mah_mahdizadeh
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
من اهل مد نیستم لباسی رو میخرم که هم بهم بیا هم قشنگ و شیک باشه یکجورایی به شخصیتم بخوره ..معمولا جنس خوب هم میخرم ...
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
خوبه ....سپاسگزارم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
اون لباسی رو که دوست دارم میخرم.چه مد باشه و چه مد نباشه:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
سپاس از نظر تون
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
من به شدت به تیپم اهمیت میدم... واسم مهمه چی بپوشم... و از همه بیشتر تر تر تر تر تر اهمیتم به ست بودن لباسه... اونقد به این موضو اهمیت میدم که هر کسیو ببینم لباساش به هم نمیان اصا به شدت ازش نارحت میشم ولی اصلا و ابدا به مد اهمیت نمیدم... لباسا و مانتوهایی دارم که 4_5 سال میپوشمشون... ولی از مد نیوفتادن البته اینقد به لوازمم اهمیت میدم که یه مانتو که 4 ساله دارم هیچ فرقی با نو نمیکنه....به مد تا جایی اهمیت میدم که وقتی میدونم یک چیزیم زیادی دیگه خز شده نمیپوشمش... به شـــــدت به تنوع اهمیت میدم... توری که اگه یه لباسیو یه هفته بپوشم نارحت میشم... هر چند روز تیپمو عوش میکنم خلاصه بگم خیلی به ظاهرم اهمیت میدم... اما پر خرج نه..... 10 مدل ژاکت دارم که خودم بافتم... ده مدل مانتو دارم که مامانم بافته... سعی میکنم وسایلی که دارمو خودم بسازم....
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
بســـــــــــــــیار عالی .. اول سپاس از زمانی که گذاشتید دوم مرسی از پاسخ کاملی که دادید:))) سپاس فراوان
zahra
zahra
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
معلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــومه.....
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
در ضمن واسه تجربه هم بگم با یه دوست پولدار (اگه یافت شد خخخ ) برین خرید خخخخ ..... شما خود حدیث مفصل بخوان ازین جمله !!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
خخخخخخ ...حالا دلیله شوما چیه ؟ من یه برداشتی کردم از این جمله :)))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٠١
١
١
لباس قشنگ و شیک باشه مهم نیست مد باشه یا نه......فقط یه جوری باشه که بهم بیاد....البته من اینقد خوشتیپم که گونی هم دورم بپیچم بهم میاد :))) خخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
خخخخخخخخ...ممنون از نظرت :)))))))))))
آبان
آبان
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
گونی!!!!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخ واقعا از لایه اوزون که چه عرض کنم از منظومه شمسی هم رد شد اعتماد به سقفتون اصلا سقف نداره دیه!!!!!!!!!!!!!!!!!
آبان
آبان
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
وای خدا از خرید کردن که بدم میاد/ ولـــــــــــی به هیچ وجه به مد توجه نمیکنم برام مناسب بودن لباس مهمه/ شیک پوشی من بس که خوش پوشم ساده ترین لباسها نیز به من میاد!!!!!!! خخخخخخخخخخ/ اههههههههههههم جـــــــــــــدی:| خب / رنگش مهمه مثلا لباس رسمی یه سری رنگهای مخصوص به خودش رو داره / لباس بیرون هم،هم :دی/شیک بودن لباس یعنی چی؟ یعنی بهم بیاد؟ یا نه لباسه خوشگل باشه آخه من دو تا برداشت میکنم از شیک بودن/مد و مارک برام مهم نیست و همینطور من مشکل پسند هم نیستم/ فقط لباسی که انتخاب میکنم مناسب مکانهایی که میرم باشه رنگش و سایزش هم مناسب باشه/آدم لباسش رو تمیز و خوشبو نیگه داره از صد تا لباس مارک و مد های عجیب و غریب و گاهی وحشتناک بهتره :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
سپاس فراوان از نظر خوب و کاملتون :)))
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
بستگي داره خودم خوشم بياد يا نه/ لباسي اگه بخرم كه حتي بعدش پشيمون بشم ميزارمش كنار
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
اینم میشه ..سپاس فراوان از شما:))))
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
نه من به تیپ و شخصیت خودم می نگرم تا به مد
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠١
٠
٠
احسن بر تو ای جوان پشمک موی خخخخ:))) موفق باشی همه عمر :)))
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
چی موی؟؟؟
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
منم بیشتر چیزایی که بهم بیادو بتونم چون سایز من کم لباس پیدا میشه : ) اما خوب به مدم نگاه میکنم اگه از نظرم قشنگ .وعاقلانه بود چرا که نه؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
تشکر فراوون از نظرتون :)))
zahra
zahra
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
چرا؟ من از چیزی که بدم میادو بخرم چون مد ...اما من به جنس اون وسیله یا زیبایی و خوشگلی وسیله دقت زیادی دارم...
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠٢
٠
٠
آهان سپاس از پاسختون :))))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
لباسی که مد باشه اما زشت باشه که نمیخرم.اما لباسی هم که از مد افتاده نمیخرم دیگه
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠٣
٠
٠
:)))) سپاس از نظراتتون