خانه انجمن اعتماد حقیقی ،دنیای مجازی!
٦٣١
٤٤
Vania

اعتماد حقیقی ،دنیای مجازی!

اعتماد حقیقی ،دنیای مجازی!

چقدر به آدمایی که تو دنیای مجازی می شناسین اعتماد دارین؟

اصلا به نظرتون اعتماد در دنیای مجازی معنا داره؟ 

تا حالا از این اعتماد ضربه خوردین؟

٩٢/٠٨/٠٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
خدار و شکر تا به حال ضربه ای نخوردم البته خیلی وقت بود که زیاد از اینترنت استفاده نمیکردم ولی به نظرم آدم تو دنیای واقعی نمیتونه اعتماد کامل به یه نفر داشته باشه چه برسه مجازی البته اینم بگم که جیم کلا فرق میکنه هاااااااا
Vania
Vania
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
چه فرقی؟صرف اینکه مرتبط با روزنامه خراسانه اینو میگی؟قصدم تخریب و توهین نیست اما اینجام ممکنه هرکسی عضو بشه!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
به هیچ عنوان اعتماد ندارم ولی جیمو به نظر خودم حقیقی تر می دونم و بیشتر اعتماد دارم بهش:))))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
سلام ... جدي ؟؟؟؟؟
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/١٠
٠
٠
جون تو :)))
maede
maede
٩٢/٠٨/٠٦
١
٠
زیاد تو دنیای مجازی به کسی اعتماد نمیکنم ولی آره اعتماد معنی داره!بعضی وقتا یه اتفاقاتی میفته که میبینی میشه به درستی حرفای طرفت اعتماد کنی!البته اعتمادم حد داره!مثلن آدم نباید در هیچ صورت از زندگی شخصیش واسه کسی بگه!ولی کلن چه تو دنیای مجازی چه حقیقی راحت به کسی اعتماد نمیکنم بنابر این ضربه مربه نخوردم:)
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
دنیای مجازی اعتماد مجازی میطلبه و خوشبختانه ضربه هم نخوردم
s_a
s_a
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
تا به حال ضربه نخوردم...... ولی موافقم که نباید اعتماد کرد..... خیلی جا داره برا سو استفاده
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
اعتماد به معنی واقعی کلمه رو نبااید کرد...من که ضربه ای نخوردم خدارو شکر تا حالا!
سحر
سحر
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
خیلی به کسی اعتماد نباید کرد.....تا به حال هم خداروشکر ضربه نخوردم :)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
من که تا به حال به اعتماد نکردم که بخوام ضربه بخورم
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
اعتماد که ... نه زیاد .. ولی خب اعتماد از شناخت سرچشمه میگیره چه تو دنیای مجازی چه حقیقیش... وقتی کسیو بشناسی کامل، خب اعتماد میکنی حالا هرجا ... ولی من خودم اهل اعتماد کردن نیستم! ضربه خوردم ولی از دنیای واقعی بوده نه مجازی! :(
Vania
Vania
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
چطور میشه تو دنیای مجازی شناخت پیدا کرد؟اونم از آدمایی ظاهرا مجازی شایدم واقعا مجازی
faeze
faeze
٩٢/٠٨/٠٦
١
٠
بچه های جیم قابل اعتمادترین افرادی هستند که تا حالا دیدم:)تا حالا هم از اعتمادم ضربه نخوردم:)
Vania
Vania
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
از کجا به این نتیجه رسیدی؟
ghazale
ghazale
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
زیاد اعتماد دارم تقریبا چون زیاد ازین آدم نمیشناسم ! جیمه فقد .. نوچ تا حالا ضربه نخوردم .. البت احتیاط لازمه خو
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
ضربه که نخوردم ولی به نظر من شخصیت واقعی هیچکس تو فضای مجازی مشخص نمیشه نباید زیاد اعتماد کرد ...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
دقیقا
sin germany
sin germany
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
خیلی کم اعتماد میکنم..مگه اینکه بعد تو بیرون ببینمشون که مطمین شم. وگرنه که اینترنت اصلا قابل اعتماد نیست
sin germany
sin germany
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
راستی تا حالا اعتماد نکردم که ضربه بخورم:)
seyedahmad_n
seyedahmad_n
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
اعتماد به افراد در دنیای مجازی یک حماقت بزرگه!در محیط مجازی تنها افرادوسایت های حقوقی معتبر قابل اعتماد هستند و لاغیر!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
صحیح است صحیح
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
اعتماد در دنیا مجازی ایجاد میشه ولی دیر تر از حالت عادی/ من خودم ضربه نخوردم هنوز
miss bm
miss bm
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
اون هنوز اخرش یعنی زیاد به این اعتماد کردنا اعتقاد ندارین
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
به من اعتماد کنین! من در دنیای مجازی همونیم که در دنیای واقعیم! ببینید یه چیزی بگم همه هم اینطور نیست که شما فکر میکنید و اینکه همه در دنیای مجازی یه آدم دیگه بشن و یا واقعیتهای زندگیشونو تو دنیای مجازی کتمان میکنن/نه...من خودم همه چیزامو اینجا میگم چه خوباش چه بدهاش و کلا همه هم شخصیت اصلیمو میشناسن و خودم رو از اون چیزی که تو واقعیت هستم اینجا بزرگتر جلوه نمیدم/
م-نص
م-نص
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
به نظرم توی دنیای مجازی نمیشه تمام شخصیت رو پیدا کرد.....پس شخصیت مجازی شما مثل شخصیت حقیقی شما نیست
Vania
Vania
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
خب از کجا میشه مطمئن بود طرف واقعا راست میگه؟چطور و ازکجا معلوم اونی که میگه شخصیت مجازی و حقیقیش یکی هستن راست میگه؟
miss bm
miss bm
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
اعتماد اونم اینجا خیلی کم رنگه. به نظرم نمیشه زیاد به کسی اعتماد کرد. والا من هر وقت اعتماد کردم ضربشم خوردم دیگه نه. نه مورد اعتماد کسی میشم و نه به کسی اعتماد میکنم. خعلی بهتره اینجوری
م-نص
م-نص
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
دیگه تا این حد بی اعتمادی هم درست نیست
m_sana
m_sana
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
من تا حالا ضربه از اعتماد تو دنیای مجازی نخوردم چون اصلا اعتماد نمیکنم ولی تو دنیای واقعی که اعتماد کردم ضربه خوردم... پس وقتی تو دنیای واقعی ضربه بخوریم دیگه عمرا به دنیای مجازی اعتماد کنیم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
اعتماد تو دنیای مجازی به نظرم درست نیس...مگر اینکه اون شخص رو در دنیای حقیقی هم کاملا بشناسی و از روحیاتش با خبر شی...وگرنه که با یه اعتماد کوچیک میشه کل زندگیت رو ببازی...خیلیآ هستن تو دنیای مجازی خیلی هم خوب ولی در دنیای حقیقی...اصن اینجوری نیستن....:|||
م-نص
م-نص
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
صحیح است صحیح
Vania
Vania
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
بله درست میگی..تو دنیای حقیقی نمیشه به هرکسی اعتماد کرد چه برسه به مجازیش. حالا این که تو دنیای حقیقی هم بشناسیش یعنی چی؟یعنی از قبل تو دنیای حقیقی آشنا بوده باشی باهاش؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
من کلا به ادمای مجازی اعتماد ندارم..................البته اقای موسوی یه چیز دیگست چون توی دنیای حقیقی با ایشون اشنایی دارم به ایشون اعتماد می کنم
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
الان به آقای نادری و وکیلی اعتماد ندارین؟؟؟ عجب هااااااااااااااااااا بقیه دوستانی که از نزدیک دیدین چی؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٨/٠٩
٠
٠
اقای موسوی یه چیز دیگن................من با اقای موسوی خیلی حال می کنم................اقای نادری و و کیلی هم قابل اعتمادند،من نگفتم که به این افراد یا بقیه اعتماد ندارم
neyosha
neyosha
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
ضربه نخوردم ولی به بچه های جیمی اعتماد دارم اما نه زیاد چون هر کسی میتونه عضو باشه
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
تا حدودی- بعله... نخیر ( چاید یه کمی)
faride
faride
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
بهله:|
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
زیاد اعتماد ندارم..بله ضربه خوردم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
سلام ... اگر اعتماد نداشتم الان اينجا نبودم
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٨/٠٩
٠
٠
شکر خدا ضربه نخوردم ،البته فضای جیم خیلی خیلی بهتر از دیگر فضاهای مجازی است
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٨/١١
٠
٠
چه سوالي؟ مارو زميني زندگي ميكنيم كه فقط روي يه بار خودشو دورميزنه!؟ بحث اعتماد الان توي دنياي واقعيشم كمرنگه چه برسه به مجازيش؟! دركل آدم هميشه بايد جانب احتياط رو رعايت كنه؟! منكه تاحالا مشكل بخصوصي نداشتم خداروشكر :)
ali007
ali007
٩٢/٠٨/١٣
٠
٠
من که خدا رو شکر ضربه ای نخوردم.