خانه انجمن خوش شانسی های من..
٤٦٥
٢٥
لبخند انار

خوش شانسی های من..

خوش شانسی های من..

هر کسی در زندگی اش یک سری خوش شانسی داره

خوش شانسی شما چی بوده 

خوش شانسی من انتخاب رشته درست ام بوده

٩٢/٠٨/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/٠٤
٠
٠
فعلا هیچی
zahra
zahra
٩٢/٠٨/٠٤
٠
٠
چـــــــــــــــــــــــــرا :)))))))))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٠٤
٠
٠
خوش شانسی من انتخاب درست بعضی از دوستام بود...
sin germany
sin germany
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
آخخیی.آواتارشو....
zahra
zahra
٩٢/٠٨/٠٤
٠
٠
به نظر خودم ادم خوش شانسی ام:))))))))
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/٠٤
٠
٠
قبولی در دانشگاه فردوسی این بزرگ ترین خوش شانسیه من بوده چون با اون وضع درس خوندنم عمرا غیر انتفایی یال غوز آبادم نمیواوردم ....خوشانسی دیگمم داشتن یه دوست خوب مثه سحره....داشتن خونواده خوب....رفاهو امنیت و کلی نعمت خوب دیگه
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٨/٠٤
٠
٠
اینکه مسلمونم :) دست دارم پا دارم و سالمم :) با تلاشم تونستم دانشگاه فردوسی همون رشته ای که از بچگی میخواستم قبول شم :) خونواده دارم :) و هنوزم میتونم بخندم :)) وای خودمم نمیدونستم انقده خوش شانسم که اینارو دارم :))
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٠٤
٠
٠
خوش شانسیام انتخاب رشته ی خوب و راضی بودنم از رشتم چه در دبیرستان چه در دانشگاه و انتخاب دوستان خوب البته بعضی از دوستام هستن باهاشو رابطه دارم ولی چندان خوشم نیومد ازشون ولی دوستای خوبی دارم خدارو شکر وبزرگترین خوش شانسیم عضویت در جیمه جدی می گم :))))
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٠٤
٠
٠
فعلا که بجز بدبختی چیز دیگه نیست
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/٠٤
٠
٠
شانس ؟!!!!! همش بدبختی بوده تا شانس . اصن شانس به من چکار داره ...
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٠٤
١
٠
بزرگترین شانس هممون تو زندگی این بوده که تنمون سالمه :)....خدا رو شکر
سحر
سحر
٩٢/٠٨/٠٤
٠
٠
زیاد آدم خوش شانسی نیستم.....ولی بازم خدا رو شکر :)
maede
maede
٩٢/٠٨/٠٤
٠
٠
تا جایی که یادم میاد دو سه بار برنده شدن هام بوده:)یکی هم از دوست همیشه شانس آوردم شکر خدا:)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/٠٤
٠
٠
خوش شانسی من به نظرم بودن در این خانواده ام و اینکه مسلمون هستم
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٨/٠٥
٠
١
چرا مسلمون بودن به نظرت یه جور شانسه؟! این چیزیه که میتونی انتخابش کنی خودت.ربطی به شانس داره؟
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/٠٥
٠
٠
نمیدونم شاید اگر توی یه کشور غیر مسلمون می بودم شاید اونقدراراده ام قوی نبود یا امکاناتش نبودکه مسلمون بشم
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٨/٠٥
٠
٠
خوش شانسی؟چی هست؟:))) فقط یه بار تو یه قرعه کشی یه ربع سکه بردم.خودم کف کردم :)))
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٨/٠٥
٠
٠
بـه شـانـس اعـتـقـادی نـدارم ..
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٨/٠٥
١
٠
شانس نام مستعار خداست که روی اتفاقات می گذاریم ،من خودم بد شانسی رو قبول ندارم چون معتقدم خدا واسه مومن اتفاق بد نمی گذارد حتمأ تهش خوبی داره
آبان
آبان
٩٢/٠٨/٠٥
٠
٠
خوش شانسی هر چی بوده با جون کندن خودم بوده تا به حال چیزی نبوده که بگم از رو خوش شانسیم بوده :|
mah_mahdizadeh
mah_mahdizadeh
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
پذیرش من توی دانشگاه فردوسی واقعا شانس اوردم وگرنه توی یک شهر دیگه میمردم که همش دست خدا ست و و نگاه خودمون که خوش بین باشیم
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
خوش شانسی من ازدواجم با بهترین مرد دنیا بوده اونم فک میکنم کار خدابوده
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٨/٠٦
٠
٠
یه مدت همش به این فکر میکردم که چقدر بدشانسم.ولی الان وقتی دور و برمو نگاه میکنم میبینم خیلیم وضع خراب نیس.یکی از بزرگترین خوش شانسیام تو زندگی عضویت تو جیم بود.شانسای کوچیک تو زندگی هممون هس ولی اشکال اینجاست که اونارو نمی بینیم.کوچیکن ولی تاثیرات بزرگی دارن.
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
خانواده ام/ دوستام/ نزدیکی دانشگاه/ سلامتی بدنم
m_sana
m_sana
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
این که سالمم یه دختر ناز دارم و یه همسر خوب و پدر و مادری که همیشه هوای منو داشتن همه اینا خوش شانسیه مگه شانس چیزی غیر از ایناست