خانه انجمن آهـــای بارون پائیزی..
٦٢٢
٢٧
Dokhtare Mashreghi

آهـــای بارون پائیزی..

آهـــای بارون پائیزی..

وقتی بارون می باره اولین چیزی که به ذهنتون می رسه چیه؟ 

می گن خدا آرزوها رو زیر بارون بر آورده میکنه،زیر اولین بارون پائیزی،آرزوتون چی بود؟

٩٢/٠٨/٠١
نظرات کاربران
کد امنیتی
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
اولین چیزی که یادم میاد میرم چتر رو بردارم خیس نشم خخخ
s_a
s_a
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
سوئیشرتمو کجا گذاشتم! :| آرزویی نکردم........
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
هیییییییییییییی بارون ..هی هوای دونفره هیییییییییییییییییییییی
maede
maede
٩٢/٠٨/٠١
٠
١
آرزو کردم زودتر قطع شه من با خیال راحت برم دانشگاه!!!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/٠١
٢
٠
دعا میکنم....میگم خدایا آرزوی تمام کسایی که دوسم دارن و براورده کن....عشق رو تو هیچ خانواده ای کم نکن....ظهورو نزدیک کن.....
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٠١
١
٠
ما که هنوز بارونی ندیدیم که ارزو کنیم
t.m
t.m
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
هوممممم وقتی اینجا بارون اومد, دمدمای غروب بود! بارون میریخت رو چمنای حیاط و برگای درختا هم افتاده بودن رو چمنا..واآآآآی منم یه لیوان چایی دستم داشتم بیرونو نیگا میکردم...بـــــَـــــــــــه ..چه حس خوبی... آروزیی اونجا نداشتم ولی همین شاد بودنه و پرانرژی بودن:))))))
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
یاد یه شعر می افتم : آهای بارون پاییزی که از آسمون میریزی / یه دریا اشک میاری رو برگای زرد میریزی / صد تا افسانه داری هزار تا قصه داری / به من بگو اونو ندیدی ؟؟؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
یاد این ترانه از شجریان: ببار ای ابر بهار/با دلم گریه کن خون ببار/به یاد عاشقای این دیار/به سرخی لبای سرخ یار/ماه و دادن به شبهای تار/ببار ای ابر بهار/با دلم گریه کن خون ببار...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
خدا...و این آهنگه!بارون پاییزی دیگه:)آهاآآآی بارون پاییزی /کی گفته تو غم انگیزی!البته از دیروز:)آرزو؟تو درسام موفق باشم و بنده خوبی باشم
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
آهـای بارون پاییزی /چرا انقد غم انگیزی .. ببار و غم ازین دل بر ...ببار و خاطراتم را / ز یاده او نوازش کن... من از دنیا همین بس که / تو برگردی و با چترت.. پناه لحظه ام باشی :) بداهه بود مـال خـودم
bahareh22
bahareh22
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
آرزوم اینه که بازم بباره...
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
من تو اولین بارون بهترین آهنگو ینی رستاک رو گذاشتم و یک حس بسیار عقشولانه داشتم رفتم تو اتوبوس نشستم هیشکیم نبود پنجره رو تا ته وا کردم هی موزیک میگوشیدم و هی از هوای پاییزی استنشاق میکردم آرزوی خاصی نکدم فقط خیلی خوشحال بودم
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
بارون فقط منو یاد قدم زدن میندازه....قدم زدن تو بارون یعنی خوشبختی :)
morteza_t.kh
morteza_t.kh
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
به قول یه بنده خدایی(اوّل اسمش محموده)اللهم عجل لولیک الفرج
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/٠٢
٠
٠
آرزو نکردم فقط باخودم فکرکردم حالا چه طوری برم دانشگاه!!واینکه دوست داشتم زود بارون قطع نشه
zahra
zahra
٩٢/٠٨/٠٢
٠
٠
من عاشق بارونم همین چند روز پیش بادوستام رفتیم زیر بارون ارزوکردم مریضا شفا پیدا کنن و....
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/٠٢
٠
٠
یاد خیلی چیزا .... من فقط اون لحظه سعی میکنم از بارون لذت میبرم ... تو فکر ارزوهام نیستم...
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٠٢
٠
٠
اینکه بهترین آهنگ رو از تو mp3پیدا کنم و گوش بدم دیگه....و اگه بشه برم زیر بارون راه برم....
پری سا
پری سا
٩٢/٠٨/٠٢
٠
٠
من عاشق بارونم..............................مخصوصا بارون شدید........ولی تاحالا نشده ارزویی کنم......
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٨/٠٢
١
٠
بارون......دیوونشم.باهاش کلی خاطره دارم.حتی اون خاطره های بدشم برام شیرینه!من تاچندماه پیش زیربارون یه همدم داشتم اماالان.....
T.y73
T.y73
٩٢/٠٨/٠٣
٠
٠
:((هعییییی! ...امروز دلم بارون میخواد ....زیر بارون راه رفتن آرومم میکنه اونم بارون پاییزی !
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٨/٠٣
٠
٠
خدارو شکر میکنم بخاطر این نعمت قشنگش و میخوام که زود قط نشه فقط اما باریدنش به کسی هم آسیبی نرسونه.چه کیفی میده زیر بارون نفس عمیق کشیدن
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٨/٠٥
٠
٠
سکوت میکنم :|
Z_M
Z_M
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
یاد شعر معروف و کاملا خنک پائیز و پائیزه میوفتم