خانه انجمن قول می دی ،قول بدی؟!
٥٧٨
٣٨
Niva

قول می دی ،قول بدی؟!

قول می دی ،قول بدی؟!

تا حالا به این موضوع فکر کردین که اگه قرار باشه برین خونه بخت، چه قول و قرار هایی با همسر آیندتون می ذارین؟ 

کلا توقعات اخلاقیتون از همسر آیندتون چیه؟

٩٢/٠٧/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
مهربون باشه ،پشتیبانم باشه ،عاشق باشه ،دلسسوز باشه.........خلاصه یه زن واقعی باشه :)
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
:)
zahra
zahra
٩٢/٠٨/٠٢
٠
٠
:)))))
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٨/٠٢
٠
٠
باباایول!!هههههه!ولی متاسفاته بایدبگم بلانسبت دخترای جیمی این جوردخترایی که میگی دیگه خیلی کم پیدامیشه.........
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
اگه سطح مالیشون ازم بالاتر بود منت سرم نذاره وگرنه منم پسر بودنمو به رخش می کشم خخخخخخ توقعات بعدی هم بماند دیگه
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
مگه پسر بودنم تو سر زدن داره؟؟؟؟
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
ولی این ممممممممررررررررردددددددددد بودنه نکته ی خیلی مهمی بود:|
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
مممممرررد باشه از تحقیر کردن واسه یه عیب کوچیک حتی وسط دعوا بدم میاد از خیانت متنفرم از این که ازم نارحت باشه و بم نگه خیلی بدم میاد از این که یه موضو کوچولو رو گنده کنه متنفرم از این که مسائل خونه رو بره به مامانش اینا بگه بدم میاد مرد باید پشت زنش باشه باید هم دلو هم راهش باشه همینطور زن همین
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
همش قبول ولی اون که مسائل خونه رو می برن به مامان و باباشون میگن کار دختراس نه پسرا
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
من دیدم پسرا بیشتر این کار رو انجام میدن
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
راست میگه من دیدم پسرا میرن همه چی رو به مامانچون میگن.. البته بعزی ها.. خیلی بده
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
خیلی چیزها هست که اگه بخوام بگم ...ولی مهمترینش چشم پاکی،مسئولیت پذیریشو اعتقاداتشو اینکه دست و دل باز باشهو مهربان .....
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/٣٠
١
٠
قول و قرار؟؟...هوممممممممم......مست خونه نیاد.....یعنی بفهمم مشروب خورده سرش رفته.....بعدش بدون مشورت کاری نکنه..من درجریان باشم.....خوشممنمیاد با نامحرم دست بده حالا هرکی باشه.......
nasi
nasi
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
باباهمچین آدم هایی هم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدا به دور.
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/٣٠
٠
١
شما خسته نباشین نیست ما خیلی خوشمون میاد از این اخلاق:|
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٣٠
٠
١
مثل اینکه فیلم و سریال کره ای زیاد میبینی ها.... :)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
نخیرم........چرا فیلم..چرا نباشه؟؟..همین آخریا ..2تا خواستگار داشتم که کاملا غریبه بودن...بعد پسرا مثلا خواستن صادق باشن موردایی که گفتمو داشتن مخصوصا 1و3.....بله..دیدم که میگم......اتفاقا برای اینکه بدونید زیادن...خیلی زیاد
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
به به به چه نکته ایی اچاره کردی.... واقعا این کارا واسه بعزی ها عادی چده.... خدا نصیب آدم نکنه :)
nasi
nasi
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
ایمان داشته باشه.آدم با ایمان همه چیزورعایت میکنه
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
با اخلاق باشه همیشه احترام طرف مقابل رو نگه داره دروغ به هیچ وجه نگه وازهمه مهمتر با ایمان باشه
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
نمی دونم بهش فکر نکرده بودم تا حالا.....
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
خب الان فکر کنین :) ما منتزریم :)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٠١
١
٠
آهان فکر کردم اولین قول و قراری که میزارم ماکارونی درست نکنه چون دوست ندارم خخخ
maede
maede
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
نه بهش فکر نکردم!ولی در مورد توقعات اخلاقی خب صداقت-اخلاق و ایمان خیلی مهمن دیگه!
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
ما که کلی با آقامون حرف زدیم... خدا رو چکر تا الان به بیچتری هاچ عمل کردیم :)) اخلاق و ایمان خیلی مهمه به نزرم... و اینکه طرفت بهت دروغ نگه و همیچه و در همه چیز کنار هم باچیم :)
s_a
s_a
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
از همون اول بهش میگم من کار خونه نمیکنم :دییییییییی بعدشم همیشه یادش باشه حرف، حرفه منهههههههههههههه! اینهههههههههههههههههه....
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
میترسم بترشی...............
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٠٢
٠
٠
به به به این میگن چیر زن :)))))
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
هییییییییییییییییییییییی..قبلا ازم پرسیدین تو همین انجمن..چه ویژگی داشته باشه..چندبار بگم اخخخخخخخخخخخخخخخه هیییییییییییییی
zza
zza
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
لطفا ادب را رعایت کنید
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
من نمیدونم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
من نمیدونم!!!زوده هنوز این حرفا!!
zza
zza
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
گیاهخوار باشه با هوش باشه ورزشکار باشه و...
zahra
zahra
٩٢/٠٨/٠٢
٠
٠
یه مرد عاقل به حرف گوش کن باشه :)
پری سا
پری سا
٩٢/٠٨/٠٢
١
٠
اووووووووووووووووووووووووووه.....من توقع بالاس..........................خخخخخخخخخخخخ........
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٨/٠٢
١
٠
فقط فقط فقط فقط کنارم باشه وپشتیبانم....هیچوقت ااگه دوسم نداره الکی نگه باتمام وجوددوستت دارم..ومثله یه کوه پشتم.ازنظرعقایدیم دوس دارم مثل خودم باشه.همین دیگه هیچی ازش نمیخام
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٨/٠٣
٠
٠
عچچچچپپپپپپپپ.چه انجمنایی:))))) مورد اول اینکه جورابامو بشوره.ولی تشکرم میکنم هاااااا:)))
minoo_N
minoo_N
٩٢/٠٨/٠٤
٠
٠
خخخخخخخخ زحمت کچیدین :)) قرمه سبزی پس چی؟