خانه انجمن این هم اینترنت شد آخر؟!
٧٤٥
٤٠
mah-tkh

این هم اینترنت شد آخر؟!

این هم اینترنت شد آخر؟!

چهار سال است کاربر اینترنت مخابرات هستم! هر روز یک مشکل و معضل! این هم اینترنت شد آخر؟!

مگر این‌ها حق الناس نیست؟ خدا وکیلی چطوری می‌خواهند جواب ما را سر پل صراط بدهند؟ من که نمی‌گذرم!

حالا تکلیف من چیست؟ باید چکار کنم؟

٩٢/٠٧/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
h.naderi
h.naderi
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
این اولین و آخرین ظلم شرکت خصولتی مخابرات به مردم نخواهد بود. اینترنت پر سرعت قبل از واگذاری مخابرات به طور قابل ملاحظه ای رقابتی شده بود و هر روز ما شاهد کاهش قیمت بودیم تا اینکه شرکت مخابرات که خودش باید بی طرف می بود وارد رقابت شد. الان شما اگر بخواهید از مخابرات نت بگیرید بدون هزینه اولیه و خیلی زود به شما سرویس می دهد ولی در سایر شرکت ها با پرداخت هزینه و معللی حدود هفته ای.... اون بیچاره هایی که فیبر نوری هستند که دیگه واویلاست...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
کجا اینترنت نخابرات بدون هزینه نصبه......................فقط 30هزار تومن پول نصب می گیرن...............70هزار تومن هم پول مودم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
راستی کجا بدون معطلی هستش.................برای من بعد 10روز وصل شد....................تازه من از 6ماه قبلش درخواست داده بودم
Niva
Niva
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
چما استثنا بودی جناب محمد حسن.. باهاتون چرکت خصوصی حساب کردن.. نکه تیپتون به مرفهین بی درد میخوره خواستن یکم معطلتون کنن که قدر نعمت رو بیچتر بدونین :))))
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
جناب م-نص.......اینترنت من با مخابرات فقط 1 ساعت طول کشید که وصل شد هیچ هزینه ای هم قبلش ازم نگرفتن
h.naderi
h.naderi
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
نمایندگان ملتی که باید حافظ حقوق ملت باشند هم سکوت کردند. امیدوارم وزارت ارتباطات بتونه این شرکت طلبکار و ظالم رو سرجاش بنشونه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
اقا تازه من یک کلاهبرداری از مخابرات دیدم خراب...............قبل از اینکه شارژ هر گیگ 4500تومن بشه یک کلاهبرداری رخ داد...........اخرهای دوره دو ماهه صدور قبض مخابرات قیمت هر گیگ را 500تومان گران کرد و از 4000تومان به 4500رسید................جالب اینه که تمام شارژهای ان دوره دو ماه که قبل از این گرانی صورت گرفته بود با قیمت جدید محاسبه شد.........مثل این میمونه بری مغازه چیزی بخری1000تومن و فردا اون جنس بشه 1500تومن...........بعد فردا که رفتی خرید صاحب مغازه بهت بگه جنسا گرون شده دیروز دوتا جنس1000تومنی خریدی 1000تومن دیگه بده چون گرون شده!!!!!!!!!!!!این انصافه
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
ما ازینا ک میگین نداریم!! :| :|
افشین
افشین
٩٢/٠٧/٢٨
١
٠
به صورت کاملا خودجوش ، اینترنت 1 مگابایت منو تبدیل به 256 کردن و جوابگو هم نیستن !
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٢٨
٢
١
حالا انقد اعتراض نکنین همینم میگیرن ازتون!! :))))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٢٨
٢
٠
منم ازشون نمیگذرم...پریشب مامانم توی سایت آموزش پرورش واسه ضمن خدمتاش کار واجب داشت اینقد سرعت پایین بود که مامانم میخواست گریه بیفته...ههههههیییی چی بگیم :(...بخدا ظلمه :(
سحر
سحر
٩٢/٠٧/٢٨
٣
٠
اون روز که من از دست این قطع و وصل شدنا به گریه افتاده بودم.....3روز بود میخواستم یه فیلم تحقیقی دانلود کنم هم به دقیقه آخر میرسید قطع میشد دیگه اخر از خیرش گذشتم....خدا ازشون نگذره....به صورت عشقی هم که از حجمت کم میکنن.... :( قیمتاشونو 2 برابر میکنن اما خدماتشون اصن کیفیت نداره :(((
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
من البته مخابرات ندارم ولی اینترنتی که دارم فرقی با مخابراتی ها نداره هر دو صدم ثانیه قطع میشه دیگه کلا با استفاده ازش کلی لذت میبرین دیگه...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
منم اصن نمیگذرم از مسولان که به فکر نیستن...خو نمیخواین نت بدید چرا طرحش رو از اول میزارید خو...یا چرا میآید همینجوری رو قبض تلفن میکشید...یا اصن چرا نت خوره پیدا کردید و همش نت رو میخورید؟؟؟هرچی گشتم هم آخر نفهمیدم مسول این نت مخابرات کیه...اصلیش البته ها...کسی پیداش کرد بگه من کارش دارم..:|
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
ایزد یکتا را حمد و سپاس بسیار که مارا جزو مخابراتی ها قرار نداده است. من که از نتم راضیم دستشون(مخابرات رو نمیگم ها!) درد نکنه.
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
مگه چی شده؟ من در جریان نیستم..بگید خو...
m_ghasemi
m_ghasemi
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
منم موافقم مثلا سرعت اینترنت بالای ادم خوابش میبره پشت وسیلش تا یک صفحه بالا بیاد.........من که اصلا این کارشون رو قبول ندارم منم تصمیم دارم سر پل صراط جلوشونو بگیرم.....
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
یکی از علل اصلی دوری طولانی من از جیم همین مشکلات بود من وقتی خونه ی جدید اومدم گفتن که خطت pcm هستش و نمیتونی از اون شرکتی که قبلا اینترنت میگرفتی الانم اینترنت بگیری فقط باید از مخابرات استفاده کنی ولی مخابراتم میگفت که الان سرویس دهی نداریم بعدا خبرتون میکنیم که هیچوقتم خبر ندادن تا مجبور شدم یه عالمه هزینه کنم و اینترنت بیسیم بگیرم ... اصن یه وضعی ...
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
منم تا دوسه ماه پیش از اینترنت مخابرات استفاده میکردم ولی دیدم خوب نیست عوضش کردم
neyosha
neyosha
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
اره واقعا..............من راضی نیستم
Paeez
Paeez
٩٢/٠٧/٢٨
١
٠
هعــــــــــــــتی خدا بذارتشون لای در:|نه راه پس داریم نه پیش اگر هم بخوایم شرکت سرویس دهنده مونو عوض کنیم چند هفته ای دربه دری داره که نمیشه!آخه یه طرحیم گذاشتن تا یک سال نمیشه عوضش کرد:|
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
من هم همچنین ازشون نمیگذرم با اعصاب و روانمون بازی میکنن چند ر.ز پیش که یه روز کامل قطع بود و هر وقتم میای کلی اولش باید صبر کنی تا وصل شه تازه مال ما از این نوریا هم هست اصلا یه وعضی مثل هندلی های 10 سال پیش شده و با زنگ تلفن قطع میشه :(
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢٨
١
٠
من مخابرات بودم یک سال ولی عوض کردم..سرعت درحد لاک پشت..تازه پول سرعت بالا رو می گرفت....وحشتناک بود....الان صبانتم خوبه
Niva
Niva
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
من که از یه چرکت خصوصی گرفتم فکر کنم یه 3 یا 4 سالی هست.. اسمچو نمیگم ریا نچه :)) خوبه رازی هستم
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٢٩
١
٠
له بابا !! چوخی میلونی !!!
maede
maede
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
الان هیچی..تکلیف شما روشنه!یا باید نتتو کلن قطع کنی یا بسوزی و یسازی!بی قانونی و حق مردمو خوردنه دیگه..عادی شده!
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
اقا هرکی ناراحته ادرس به من بده فقط !!! تفنگ ( اِن فور برمیدارم ) فقط شما دم در باشین گوشت چرخ کرده تو کیسه کنین !!!!
s_v66
s_v66
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
منم ناراضیم....خیلی قط و و صل میشه اصن یه وعضیییییییییییییییییییییییییی
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
مال ما شاتله اما واقا میتونم درک کنم چه دردی قطعی اینترنت
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
چی بگم؟
EMPERATOR
EMPERATOR
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
من حدود یک ساله که از اینترنت مخابرات استفاده میکنم. این اینترنت نسبت به گذشته هم سرعت هم مدت زمان دانلود رایگان شبانه هم هزینه هم پاسخگویی بدتر شده فیبر نوری هم هستم
m_sana
m_sana
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
منم اعترررررراض: من اول میخواستم از یک شرکت خصوصی خدمات بگیرم گفتن نمیتونی چون خطتون pcm و فقط مخابراته از رو اجبار مخابرات گرفتم یعنی به سرعت نور حجم کم میکنه خیلی از مواقع که کنترل کردم دیدم مثلا هر عکس یا مطلبی رو که دانلود میکنم دوبرابر حجمش کم میکنه ':(
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
مال من یه بار قطعی داشت زنگ زدم به شرکتی که گرفته بودم ترسید درستش کرد از اون موقع هم تا حالا قطع نشده!!!