خانه انجمن اعتراض عریان ...
٢٧٧٢
١٤٩
r_detective

اعتراض عریان ...

اعتراض عریان ...

این عکس به طور گسترده در فضای مجازی منتشر شده؛ در مورد این عکس سه نکته مهم وجود داره:

1- سن این دخترها کمه

2- همه یک مدل هنجار شکنی کردند

3- به طور عامدانه زیر تابلو تبلیغ حجاب عکس گرفتند!

به نظرتون چرا اعتراض از نوع عریانی اون هم به آن شکل انجام شده؟؟

٩٢/٠٧/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٥
٣
٥
خاک به سرم..نچ نچ ..ایشششششششش:|:|:|:|هیچی ندارم بگم!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٧/٢٥
٨
٤
بچه ان دیگه عقلشون نمیکشه فکر کردن با اینکارشون میتونن نشون بدن که بزرگ شدن ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٥
٣
٦
شایدم یکی تحریکشون کرده این کارو بکنن...از کجا معلوم!
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٧/٢٥
٢
٤
نه بابا فافا............فکر نمی کنم دیگه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٥
١
٤
آخه به نظر میاد راهنمایی باشن زیاد زیاد...بچه راهنمایی از کجا فکر همچین کاری به مغزش خطور میکنه؟!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٥
٢
٢
البته شاید من اشتباه بگم ولی اینم نباید ندیده گرفت....
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٢٥
٣
٢
الآن دخترای راهنمایی هم برو بیایی دارن...!!!!!
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٢٥
٤
٢
الان بچه های دبستانی یه چیزا میگن که آدم هنگ میکنه دیگه چه برسه به راهنمایی به قول شما
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٥
٢
٤
ما که راهنمایی بودیم عقلمون به این چیزا نمی رسید!!!!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٧/٢٥
١
٠
بچه ها هم بچه های قدیم ...
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/٢٥
١
١
ولی بنظرم دبیرستانی ان ها!!! راهنماییها انقد پررو نیستن!!
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٢٥
١
٠
من با خانوم دکتر مبافقم:|
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٢٥
١
٠
نع دبیرستانی ان
m.ganjlou
m.ganjlou
٩٢/٠٧/٢٥
١
٠
قشنگ معلومه دبيرستاني هستن......اين كه مشخصه
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٧/٢٦
٠
١
اینا دبستانی هستن باور کنین
neyosha
neyosha
٩٢/٠٧/٢٦
٠
٠
دبیرستانین........
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٦
٠
٠
والا!دبیرستانی هم میخورن!اصن مهم نیس کی کرده مهم اینه که چرا کردن...
s_ghasemi
s_ghasemi
٩٢/٠٧/٢٧
٠
٠
دست غرب و امریکا و اسراغیل پشت این داستان هست!!!! مرگ بر آمریکا!!!
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٧/٢٥
٣
٤
..................:/..............واستین یه ذره از تو هنگ دربیام بعدش میام نظرمو میگم..............:/
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢٥
٥
٣
واقعا جای هنگ کردن هم داره !!!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٢٥
٣
٢
بخدا داره....
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٢٥
١
٠
:||||||||||||||||||||
Paeez
Paeez
٩٢/٠٧/٢٥
٦
٥
یعنی چی؟:|اونم درست جلوی اون تابلو!درک پایین!غرب زدگی و حجابی که هیچ وقت معنای خوبشو نفهمیدن...متاسفم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٥
٦
٣
منم متاسفم...اون تابلو که مطمئنا از عمد بوده.هعییییییی....بعد همینان که موقعی که داری توخیابون با حجاب رد میشی یه تیکه ای بارت میکنن که..:|
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٧/٢٥
٥
١
سنشون سن حساسیه دیگه فک میکنن الان خیلی کار بزرگی کردن.....شما خودتونو ناراحت نکنین بذارین به حساب بیعقلی......لجبازی نادونی نفهمی همین چیزا دیگه
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢٥
٩
٦
... اولا که متاسفم. طرز فکر این افراد رو نمیتونم درک کنم ! آخه با کی دشمنی دارن،خودشون یا خدا !؟ این کار چه معنی جز عدم وجود ایمان قلبی داره ! و در مورد سوالتون با توجه به سن و سال این افراد خب به نظر من این افراد چیزی که به ذهنشون رسیده همین بوده و حتی 1% هم از احتمال انتشار این عکس ترس نداشتن و این نشون میده که کاملا از روی جاهلیت بوده.
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٢٥
٦
٥
ینی جدا با خودشون نگفتن شاید عکسشون پخش شه...این آخر حماقته دیگه!!!
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٢٥
٣
٠
مامان بابا ندارن؟!!یا کسی از فامیلاشون تو شبکه های اجتماعی؟!!:||
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٥
١
١
سلام ... با كسي دشمني ندارند عدم آگاهي باعث گرديده . كسي كه تصوير آنها را به اشتراك گذاشته است رفتاري بدتر داشته است
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢٥
١
٠
عدم آگاهی بحث مفصلی داره ! اما به نظر من اینها با این ژستی گه گرفتن اصلا از انتشار این عکس نمیترسیدن و احتمال داره که اصلا هدفشون هم همین بوده... !
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٢٥
٢
٢
نمیدونم ...کار شون شاید به دلیل فشاری که همیشه به شکل بد تو مدارس بهمون آوردن و اونا هم خواستن یه هنجار شکنی بکنن چی گفتم؟!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٢٥
٢٠
٤
این دیگه چه عکسیه؟؟؟!!!...یکی نیست بهشون بگه هنوز.......... ولشون کنین بابا بذارین خوش باشن با سر لخت شدن....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٥
٥
٢
خوش باشن؟؟؟پس فردا همینا یه کارایی میکنن که آدم خجالت میکشه سرشو بلند کنه...همین بچه ها!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٢٥
٢
٢
خوب چیکار میشه کرد؟؟....نمیشه که همشونو شلاق زد....!!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٢٥
٢
٠
چی همه ایول :)))))) خخخخخ
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٧/٢٥
١
٤
نمیدونم...شاید میخواستن ی کار جالب (!) انجام بدن...شایدم تاثیر فیلم های ماهواره یا اینجور چیزا باشه...بالغم که نشدن هنوز و به طرز کاملا غیر عقلانی چنین کاری کردن......واقعا کارشون مسخرست :|
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
مثلا اگه یک گروه پسر بخوان از این کارای جالب بکنن، دقیقا باید چی کار کنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن؟؟؟هاع؟؟؟:|||||||
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
قرار نیست کسی از این کارهای به اصطلاح جالب انجام بده...!!!
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٧/٢٥
٢
٣
شما بذار به حساب نادونی و جوونی،امیدوارم بزرگ بشن و ارزش حجاب رو بفهمن
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/٢٥
٤
٣
والا این مسائل احتیاج به بحث های کارشناسی داره اما در حد دید عوامانه ی ما اینا همه سرچشمه می گیره از شبکه های ماهواره ای...شاید همه بگن که اینطور نیست و این شعاره اما در واقع همینطوره...از اونجا شروع میشه که پای خیانت توی خانواده باز میشه،پای دوستی های چند نفره باز میشه و در کنار همه ی اینها این اتفاقات هم میفته چون واقعا اینطور افراد شناخت دقیقی از دین ندارن و با اینکار هم دین رو به سخره می گیرن هم حکومت رو...البته باید بپذیریم که برخی رفتارهای حکومتی هم اونقدر صحیح نبوده که باعث بروز این اتفاقات شده
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/٢٥
٢
٣
اصن به اینا میگن نا مدارایی دینی من خودم شنیدم یکی گفت:)))
سحر
سحر
٩٢/٠٧/٢٥
٣
٤
چه عکس داغونی......واقعا با چه هدفی این کارو کردن؟؟خیلی کار احمقانه ایه...شایدم میخواستن یه کار جالب توجه انجام بدن....نمیدونم بخدا....
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
:||||
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/٢٥
٣
٣
:| :| هدفشون چی بوده واقعا؟؟ واقعا حرفی ندارم!!!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٢٥
١
٤
معلوم نیست از کجا میان اینقدرم خاکین گوگولی مگولیا
٩٢/٠٧/٢٥
٢
٣
ولی سنشون از راهنمایی بزرگتر دیده میشه ها ........ اینا مثل جوجه تازه سر از تخم در آوردن خخخخخخ
anis
anis
٩٢/٠٧/٢٥
٤
٤
همه ک مث هم نیستن!بعضیا حجاب رو دوست دارن یعنی خودشون انتخابش کردن.اما بعضیا هم این کا رو ب اجبار دارن انجام میدن.ب نظر من حجاب باید یه چیز اختیاری باشه.شاید یکی داره تو ایران زندگی میکنه و اصن مسلمون نیس .چرا باید حجاب داشته باشه؟!! چرا باید ب اجبار این کارو بکنه؟!بعضی وقت ها یه رفتارایی میبینم که واقعا اگه منم بودم واسه درآوردن حرص بعضیا،میرفتم و همین کارو میکردم.چرا ما باید مجبور باشیم کاریو بکنیم ک خودمون بهش اعتقادی نداریم؟!
٩٢/٠٧/٢٥
١
٥
دوست عزیز این چند نفری که مسلمون نیستن جزو اقلیت محسوب میشن و میدونیم که اکثر مردم ایران مسلمونن //
٩٢/٠٧/٢٥
١
٤
حجاب یک حرکت اجتماعیه و یک مسئله اجتماعی نیازمند قانونه //عدم رعایت حجاب یک تجاوزه به حریم روحی یک فرد //حجاب با روح و ذهن انهسانها کار داره و طبیعیه در هر جامعهای قانونی وجود داشته باشه که که جلوی این آسیب اجتماعی گرفته بشه ///
٩٢/٠٧/٢٥
١
٣
راستی فیروزه ام
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/٢٥
٦
٤
اینا هنو عقلشون در حدی نیس که بگیم خاستن دینو مسخره کنن و اینجور چیزا!! بنظرم فقط خاستن توی جمعی ک هستن جلب توجه کنن... مثلن شجاعتشونو نشون بدن... نمیدونم... ولی بنظرم حداقل 90درصدشون دید مشخصی از کاری ک کردن نداشتن...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٢٥
٢
١
کلا دخترا و پسرا توی اون سن تحت جو هستند شدید.............یعنی جو بگیرشون از بالای پشت بام هم پایین می پرن
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٢٥
١
١
:|||
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٢٥
٦
٤
خخخخخخخخ چه بانمک خاک وچوکا نمیگن فکو فامیلشون ببینندشون یا مسئولین مدرسشون همه جا که مثل جیم جان با قیافه سانسوری نشونشون نمیدن که......
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/٢٥
٦
٩
کی داره به همه منفی میده؟؟:|
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٢٥
٢
٦
واقعا چرا بجای صحبت مثبت ومنفی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٢٥
١
٦
شما دیگه:)
maede
maede
٩٢/٠٧/٢٥
٣
٧
چون کمبود دارن.عزت نفس ندارن..واسه شخصیتشون ارزش قائل نیستن که این کارا رو مایه افتخار میدونن.
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/٢٥
٣
٩
متأسفم برای همچین دختراییی. هیچی ندارم که به این افراد بگم واقعا..حالا مثلا با این کار فکر کردن به کجا میرسن..یه همچین آدمای بی منطقی که نمیدونن حجاب واسه صلاح خودشونه رو باید ......هعییییییییییی
فیروزه
فیروزه
٩٢/٠٧/٢٥
٠
١
چقد بهتره از این واژه ها استفاده نکنیم
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٧/٢٥
١
٢
دوست عزیز به این نکته توجه داشته باشید که هنوز این دخترا سنی ندارن که در موردشون اینجوری صحبت می کنید
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٢
این دخترا سن ندارن ولی عقل که دارن که همچین کاری رو نباید انجام بدن
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٥
بهشون بگم.گلم عزیزم..چقد ناناس شدی..خوبه خوشتون میاد...خب کارشون خیلی زشته دیگه ...بعدم این 2 برابر سن مامان بزرگ من سن دارن..میگی سنی ندارن؟؟؟الان من برا چی باید5تا منفی بخورم؟؟؟باید بگم وای چقد اینا خوشگلن آیا؟
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٧/٢٥
٢
٨
یکی نیس بهشون بگه فک کردین خیلی خوشگلین؟
سحر
سحر
٩٢/٠٧/٢٥
٢
٥
همونو بگو....
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٢٥
٦
٣
خوب قیافهاشون که قابل تشخیص نیست شاید خوشگل باشن این که دلیل نمیشه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٢٥
٢
٥
مگه به خوشگلیه؟؟؟
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٢٥
١
٣
:||
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٢٥
٣
٦
.که چی مثلا ؟حیا ندارن؟فک نمیکنن؟؟؟ حالا عکس میگیری بگیر حداقل پخشش نکن یه مشت دبیرستانی که فک میکنن بزرگ شدن اومدن مثلا بگن ما اعتراض دارین نمیفهمن که اعتراض یه مدل دیگست اییییش
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٧/٢٥
١
١
مهدیس جان شما خونسردی خودتو حفظ کن...نمیفهمن دیگه!
٩٢/٠٧/٢٥
٢
٢
الان یکی که بیاد نظر شما رو بخونه شاید از این بیان خوشش نیاد عزیزم بهتره از بعضی واژه ها استفاده نکنیم
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٧/٢٥
٠
١
اصلا کلمات مناسبیو به کار نمی برید مهدیس خانوم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٢٥
١
٩
تمامش تقصیر این ماهواره هاست..................اگر عقل کاملی داشتن و به بلوغ فکری میرسیدند همچین کاری نمی کردن.....بعدشم از چهره اینا معلومه که توی خانواده برای حجاب احترامی قاعل نیستند پس نباید توقع بیشتری ازشون داشت
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٢٥
٢
٢
خیرز جناب محمد حسن بعضیا چون خونواده هاشون واسشون مهمه حجاب اینکارو میکنن چون بچن و میخان لجبازی کنن تو دبیرستان ما هم بودن افرادی که خونواده های معتقدی داشتن اما بدترین کارارو میکنن
terme
terme
٩٢/٠٧/٢٥
١
١
تو ماهواره و همین اینترنت خیلی چیزا هست دلیل نمیشه هرکی نگا کرد ادای اونارو دربیاره که...اینا همش به خودشون برمیگرده
terme
terme
٩٢/٠٧/٢٥
٢
٠
از این عکسا تو اردوها و تو مدرسه زیاد گرفته میشه...ولی کسی تا خودش نخواد عکسش جایی پخش نمیشه
terme
terme
٩٢/٠٧/٢٥
٤
٠
اینجور دخترا بجای تاسف و فهش و توهین به راهنمایی احتیاج دارن...بیاین یه لحظه فکر کنیم علت این حرکت چی میتونه باشه؟بعدشم ممکنه اینا تویه اردوی دخترونه یه عکس یادگاری گرفته باشن که اونم از جوونی و بی تجربگی یا بهتر بگم خامیشون دست آدمای ناجور افتاده ممکنم هست خودشون اینارو پخش کرده باشن که باز اون بحثش جداست کسی که از هیچ لحاظی کمبود نداشته باشه همچین کاری نمیکنه پس تو درجه اول باید کمبوداشون جبران شه
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٢٥
٢
٢
:|
فیروزه
فیروزه
٩٢/٠٧/٢٥
١
٠
متاسفانه نسل الان تنها به دنبال عقده گشایی است حالا هر کدوم روشی رو انتخاب میکنن که این عقده گشایی علاوه براینکه رسانه مهم ترین تاثیرو داره خونواده ها هم میتونن نقش مهممی داشته باشن و با توجه به تاثیر پذیری شون از محیط افراد و... این حرکات دیده میشه
terme
terme
٩٢/٠٧/٢٥
١
١
البته درست نیس بگین نسل الان..نا سلامتی مام از همین نسلیما...!! ولی باهاتون موافقم تا حدودی خیلی وقتا اصن تقصیر والدین نیست من خیلیا رو میشناسم که خانواده هاشون خوبن ولی خودشون نه...
terme
terme
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
مستر حامد اگه نظری داری بگو اگه نه خواهشا هی شکلک نذار امشب کلا با این شکلکت خیلی رو اعصابی(:|)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/٢٥
٥
١
خوب باید بگم سنشون کم نیست.....دبیرستانی هستن.......بعدم هیچ ربطی به ماهواره نداره...تروجان ما تا حرف ندارید به ماهواره نسبت ندید....بعدشم این جور افراد تو همچین خانوده هایی بزرگ میشن....یعنی کلا فامیلی احترامی برای حجاب قائل نیستن......یعنی سنشون طوریه که هم از دیگران تقلید میکننن هم خودشون سعس مسکنن چیز جیدید انجام بدن.........
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٢٥
١
٣
خونواده 20 ٪ قضیه س! من کسایی رو میشناسم که مامانش میگفته اگه حجاب داشته باشی حق نداری وارد خونه بشی!! ولی این دختر نه تنها حجاب داره بلکه چادرشم سرش میکنه و وارد خونه هم میشه بااینکه حتی یه نفر آدم مذهبیم تو خونوادشون نیس اما عقل خودش درست بوده.. خدا به همه هم عقل داده هم قدرت انتخاب... ایناها توجیح نشدن ..
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٢٥
٣
٢
لباسای خاکیشون نشون میده حتی به وضعیت پاکی لباساشون اهمیت نمیدن چه برسه به پاکی باطنی، اخلاقی، اجتماعی، و ذهنیشون ... ذهنشون کثیف و نا آگاهه ... کاش مردم ما کلا نا آگاهی داشتن نه اینکه آگاهی کم داشته باشن! فرقشو که میدونین؟!
Niva
Niva
٩٢/٠٧/٢٥
١
١
ناراحت کننده هست...
m.ganjlou
m.ganjlou
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
موافقم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٢٥
٣
٠
دیوار نوشت ها ، عکس نوشت های این مدلی ، اعتراض توی فضای مجازی و ... ب نظرم ب خاطر محیط بسته ای ک برای امثال این افراد ب وجود آوردن . وقتی بدون اینکه مفهوم حجاب براشون جا بیفته ، مجبورشون میکنن حجاب داشته باشن نتیجه اش میشه همین .
m.ganjlou
m.ganjlou
٩٢/٠٧/٢٥
١
١
اين ديگه چه عكسيه................خدايي نميدونم چي بايد بگم..........يه جور هنجار شكنيه فك كنم.......................البته شايدم ميخوان بگن ديگه بزرگ شدن.......شايدم......................................جاي تاسف داره........
morteza_t.kh
morteza_t.kh
٩٢/٠٧/٢٥
١
١
دقیقا معلومه مشهدین
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٢٥
١
١
پس شما نمیدونین تو بقیه شهرا چی میگذره!!!!!!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/٢٥
٠
١
واقعا که!!!واقعا تاسف آوره ازته دل ,دلم به حال این جامعه سوخت معلومه که بیشتر برای جلب توجه همچین کاری کردن...
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/٢٥
١
١
من موندم اینا کجا رفتن همچین عکسی گرفتن !!!!واقعا یه نفر اون دور و بر نبوده بهشون یه تذکری بده؟؟؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٢٥
١
٢
چی بگم خو...شاید با این کارشون میخواستن بگن آزادی زیادی دارن...یا مثلا بگن حجاب واقعا محدودیت نیس...ما هرکار بخوایم میکنیم...جای تاسف دارن..:|
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٧/٢٥
٠
١
4. اینا همه شون شینیون کردن / دی:
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٢
سلام ... كسي كه اين تصوير را به اشتراك گذاشته است ظلم نموده است يا نظر من در اين پست http://www.jeem.ir/pagetwo.php?type=1&print=3&id=8901
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
اقا شما خیلی حرفت با واقعیت تفاوت داره خداوکیلی !!!!!! میشه بپرسم چرا اون حرف و زدی !!؟
نسیم
نسیم
٩٢/٠٧/٢٥
٢
٣
عجیبا قریبا! یکی از همون بالای شروع کرده به منفی دادن!!خخخخخخخخخخخخ
نسیم
نسیم
٩٢/٠٧/٢٥
١
٢
نمی‌دونم چی بگم، گاهی اوقات آدما واسه نشون دادن اعتراضاتشون دست به کارهای غیرمنطقی می‌زنن، اینم یکی از همون کارهاست. فقط یک سوال برام پیش اومده، اینا فکر نکردن ممکنه عکسشون به دست یکی از اعضای خانوادشون برسه؟! فکر نکردن که ممکنه پدری، مادری... عکسشون رو با این وضعیت ببینن!!
باران
باران
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٢
اینا همشون نوجوونن .نوجوونا هم تو این سن بیشتر تابع همسن و سالاشونن و نمیخان ازشون عقب بیافتن مثلا خیلی براشون مهمه که توسط دوستاشون برچسب نخورن واسه همین گاهی کارایی میکنن که خودشون قلبا اعتقاد ندارن به تحریک دوستاشون انجام میدن اما خب یقینا بعضی ازینا هم به خاطر برخی رفتارای نادرست با این کارای نادرست تر میخان اعتراض کنن
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٢
من عکس اصلی رو پیدا کردم،اینا 14 -15 بیشتر ندارن!هفته پیش یه دختر با مامانش جلو امام زاده یاسر ناصر با پیرهن و دامن کوتاه بدون حجاب راه می رفت!دهنم وامونده بود و تا ده دقیقه تو شوک بودم!به قیافشون می خورد از ترکیه اومده بودن! .... تصور کنید ترکیه عجب جایی هست!:|!
پیام (با عینک ریبوووون)ء
پیام (با عینک ریبوووون)ء
٩٢/٠٧/٢٦
٠
٢
تهران باید بیای ببینی تهران چه جایی هست ))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٦
١٠
٤
هیچ منظور خاصی از این عکس نداشتن نه سیاسی نه اجتماعی نه هنجار شکنی.اگه دقت کنین همشون سنشون کمه و احیانا در پارک مخصوص بانوان هم هستن و داشتن ورزش و شاید فوتبال باری میکردن چون همه خاکی هستن و کفش ورزشی هم پوشیدن /این عکس رو فقط برای یادگاری و صرفا برای خنده و جنبه طنزش گرفتن/ و از اینکه عکسشون هم پخش بشه هیچ اطلاعی نداشتن و فکرشون به اونجا نکشیده ولی خب پخش شده / به هر حال این عکس هنجار شکنی یا چیز خاصی نیست یعنی اینکه در دید شماها هنجار شکنی /در اصل اگه برین و از یکی از همین دخترا بپرسین هدفتون از این عکس چی بوده در جواب خواهند گفت ما فقط برای یادگاری و جنبه طنزش این عکسو گرفتیم تا بین خودمون باشه و نمیدونستیم یه روزی پخش خواهد شد و آبرومون میره و اینکه دیگران انقدر بزرگش کنن و فکر کنن ما خواستیم هنجار شکنی کنیم ( عکسای هنجار شکنی تو اینترنت هست از طرف کسای که واقعا هدفشون هنجار شکنیه نه این دختر بچه ها که هیچ هدفی جز شوخی و طنز نداشتن و این به دید شماهاست که فکر میکنین همین که رفتن زیر اون تابلو خواشتن هنجار شکنن و اینطور فکر نکردین که این فقط یک شوخی و طنز و یادگاری بین خودشون بوده و بس)
پیام (با عینک ریبوووون)ء
پیام (با عینک ریبوووون)ء
٩٢/٠٧/٢٦
١
٣
مرگ بر امریکا - دست امریکا تو کاره
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٧/٢٦
٠
١
کاملا موافقم ...
h-hidarpoor
h-hidarpoor
٩٢/٠٧/٢٦
٠
٠
سلام/ اگر قبول کنیم که احتمالاتی که گفتید درسته چرا باید این دخترها بگن "آبرومون میره..."؟ اگر عملشون بد نیست چرا آبروشون بره و اگر بده چرا توجیهش کردید؟!! بعد هم توجیه این کار تنها این نیس که پخش شده بلکه نفس این عمل - عکس بی حجاب در فضای عمومی و از همه بدتر در کنار تابلوی حجاب...- زشت و کج دهنی به اسلام و... است که شما خواستید خیلی راحت توجیهش کنید و ازش بگذرید... / اگر این را هم درست بگیریم که این فقط یه شوخی مسخره برای خودشون بوده اما بالاخره یکی از دوستانشان ازشون عکس گرفته - یا حداقل با گوشی یکی از خودشان بوده- و همان فرد هم عکس رو منتشر کرده ، آن یک نفر چه قصدی از این کارش داشته؟ شایدم خواستن دوباره شوخی کنن و دور هم بخندن!!!/ کامنت اصلیم رو پایین تر بخونید...
faeze
faeze
٩٢/٠٧/٢٧
١
٠
ببخشید تو پارک بانوان تابلوی حجاب را رعایت کنین هیچوقت نمیذارن!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٧/٢٦
١١
٩
جامعه نوین ایران از پیله های سنتی خودش داره در میاد.و داره رو ب سمت شکست تابو ها و باور های کهنه می کنه .جامعه حدید ب هیچ وجه محدویت رو نمی پذیره . روز ب روز خواهان شکسته شدن این محدویت هاست ....
terme
terme
٩٢/٠٧/٢٦
٣
٣
لایک
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٢٦
٣
٢
کسی که این محدودیت ها رو قبول نداشته باشه پس مسلمان نیست.............پس فردا نیان ادای دین داری کنن یا به نام دین هر کاری خواستن بکنن
admincheh
admincheh
٩٢/٠٧/٢٧
٣
٢
شکستن تابو یعنی از بین رفتن حجاب؟مگه غیر اینه که ما داریم تو جامعه ی ایرانی اسلامی زندگی می کنیم؟ما تو پیله نبودیم که بخوایم در بیایم!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٢٧
٢
١
با پاییز موافقم
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠٧/٢٦
٢
٣
نمی دونم کارشون که اصلا جالب نیست..یک جور دهن کجی کردن به ارزشهاست.البته قبول دارم که ممکنه این افراد اصلا نفهمن هنجار چیه که بخوان اون رو بشکنن ولی افرادی که ازاین عکس استفاده میکنن در راستای القای همین امر هست چیزیکه هست باید دید چی باعث شده که از این ادم ها این حرکت منفی سر بزنه؟؟؟
ف-گ
ف-گ
٩٢/٠٧/٢٦
٠
١
وقتیبرای کاری فونداسیون و آموزش صحیح نباشه، وقتی تحت زور انجام بگیره، بهتر از این نمیشه. به جنبه های دیگه این عکس کاری ندارم ، ولی جنبه ی به تمسخر گرفتن حجاب کاملا مشهوده! این نوجوانان مقصر اصلی نیستند. من آموزگاران و والدینی رو شماتت می کنم که راه درست رو به اینان نشون ندادن! (و یا خودشون هم در جهل هستند) و چقدر زیاد شده از این گم کرده راهان در جامعه امروزی مان ... خدایا ما رو به خودمون وامگذار!
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢٦
١
١
نظری ندارم....خب
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٦
١
٥
وقتی کامنتی نزاری همه میفهمن که نظری هم نداری دیگه!!!!یعنی چی وقتی نظر ندارین پیام میزارین که نظری نداریم !!!!!! عجیبه ها!!!!!!!خ
wolf
wolf
٩٢/٠٧/٢٦
١
٣
عزییییییییییییییییییییییییزم اخی:)))))))))))
terme
terme
٩٢/٠٧/٢٦
٠
٠
من آواتارتو دیدم اینو گفتم...خخخخ
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٧/٢٦
٥
٨
با این تابلوهایی که سراسر شهر میذارن فقط و فقط خودشون را مضحکه ی عموم مردم کردن ....شمایی که میگی ازماهواره تاثیر گرفتن فکرتون اشتباهه ... اینا دارن اعتراض میکنن به اجباری که چندین ساله گریبان گیر مملکتی شده که بی عدالتی درش بیداد میکنه...خودخواهیه اگه بخوایم اونا هم مثل ما فکر کنن...
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٧/٢٧
١
٠
این حرفو هرجا حتی بدون عکس و نام و نشون شما هم میدیدم میدونستم شما گفتید خانوم کله نمک. خخخ
neyosha
neyosha
٩٢/٠٧/٢٦
٠
١
...........................................واقعا که:(
h.naderi
h.naderi
٩٢/٠٧/٢٦
٨
٥
من نمی خوام در مورد عکس صحبت کنم ... فقط باید بگم دوستان لحن صحبت برخی ها واقعن برای من تعجب آور بود... «این ها عقده ای اند» «عقل ندارند» «خاک بر سرن» ... با این ها میشه کسی رو هدایت کرد؟ با این طرز صحبت اگر کسی توی دلش به این کار متمایل باشه، حتمن طرفداری می کنه ... یک جوری برخی ها صحبت کردند که انگار قرآن سوزی کردند... همه ما می دونیم این ها به عواقب کارشون اصلن فکر نکردند ولی دلیل نمیشه برای انتقاد از این کار لحنمون رو به توهین آلوده کنیم ... امیدوارم دقت کنیم. با تشکر
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٢٦
٥
٣
بهتره براشون آرزوی داشتن عقل سالمو بکنیم و عاقبت به خیری ... :)
maede
maede
٩٢/٠٧/٢٦
٣
٣
به نظر من کلمه عقده ای اینجا بد نبود!وقتی تو یه بحثی اینو به کسی میگیم بله بده ولی اینجا منظور از عقده کمبود هایی هست که دارن و وقتی تو همچین جایی که مدیر و کسی رو سرشون نیست عقده گشایی میکنن..خوشونو خالی میکنن..دختر و پسرایی که میرن دانشگاه و اونجا چون محدودیت های دوران مدرسه رو ندارن یه سری کارایی که دوس دارنو انجام میدن اونا هم همینطورن...من خودمم شدیدا با توهین و تخریب مخالفم و فکر نمیکنم تا حالا از این توهینا کرده باشم و با شما موافقم..اصلن درست نیس بهشون بگیم خاک بر سر و........ولی منظورم از عقده ای بودن یعنی این کارشون ریشه در یه سری کمبودهایی داره که دارن.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٧/٢٦
٩
٣
این عسک که خیلی قدیمیه.مال 3-4 سال پیشه.لااقل یه جدیدشو میذاشتین تا گریه هممون در بیاد دیگه.چون الان دیگه همون مانتویی که تنشون هستم تو عکسا نمیبینیم.خب نمیشه گفت فقط محدودیت خانواده یا جامعه یا تاثیر ماهواره یا جو جمع توی یه سن حساس.همه اینا دست به دست هم میده تا همچین هنجارشکنی شکل بگیره.اما این هنجار شکنی اینروزا از طرف پسرا هم کم بوجود نمیاد.اینکه یه پسر ابروهاشو از یه دختر نازکتر کنه و صورتشو آرایش کنه هم یه نوع دیگشه.باید ببینیم مشکل از کجاس و حلش کنیم.اما به شخصه به نظر خودم فشار جامعه روی جوونا خیلی زیاد شده.اونروز من دوباره بعد چنسال جای حرم گشت ثامن دیدم!میدونین همین گشت ثامن چقدر الکی و به جرم بودن یه پسر و دختر باهم براشون پرونده درست کرده؟خب با این کار آیندشونو تباه کرده.بهتر نیس بجای اینجور برخورد یه مشاوره بذارن ببینن دردشون چیه؟
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٧/٢٦
٤
٢
یک شیطنت ناآگاهانه...همین و بس...که البته به هیچ وجه کار خوب و پسندیده ای نبود
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٢٦
٥
٥
یکی هس این وســــــــط که داره به همه منفی میـــــــــده!!!!!
e_madhfarimani
e_madhfarimani
٩٢/٠٧/٢٦
٢
٠
بابا من میدونم اینا همش اداست...اینا وقتی تو جو قرار میگیرن هر کاری میکنن...تو جو دوستا
h-hidarpoor
h-hidarpoor
٩٢/٠٧/٢٦
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
h-hidarpoor
h-hidarpoor
٩٢/٠٧/٢٦
٢
٠
سلام/ عکس واقعا متاثر کننده ای بود/ واقعا تاسف خودرم داداشم- که همسن و سال همین هاست- می گفت خیلی وقت پیش این عکس رو دیده !!!/ بحث زشتی عمل این دختر خانم ها را بالاتر نوشتم/ راستش بیشتر فکر می کنم دلیل این کارشون یک جور لجبازیه نسبت به سیاست های فرهنگی...، واقعا این نوجوون ها فکر می کنن با این کار ها تن آخوندها کهیر می زنه یا نمی دونم چی می شن و ... اکثرشون هم تو سنین بالاتر واقعا این کارها رو مسخره و بی فایده می دونن.../ بحث مفصله .... خدا عاقبت هم ما رو ختم به خیر کنه...
seyedahmad_n
seyedahmad_n
٩٢/٠٧/٢٧
٠
٠
خب . این که چیزی نبود!منکه هر روز دارم بدتر از این عکس رو تو خیابونا میبینم! فکر کنم دیگه عادی شده واسه همه! نمیدونم چطوری بعضیا تعجب و هنگ کردن؟؟!! به نظر من یکس از اصلی ترین علل این رفتارها و صحنه ها خودماها هستیم ! ما نفهمیدیم که چطوری باید حجاب رو به کسی که حجابش بده فهموند . ما هنوز یاد نگرفتیم چطور کار فرهنگی کنیم . دوستان ما خیییییییییییلیییی شوتیم!تنها کاری که ما کردیم فقط و فقط تأسف خوردن بوده . آی دوست من به مسئولین کشور کاری نداشته باشین !خیلی ها فقط میگن مسئولین دارن بد کار میکنن . نه تا ما وارئ عمل نشیم مسئولین هم هیچچچچچچچچچچچچ کاری نمیتونن بکنن . اول از همه باستی کار فرهنگی مؤثر رو یاد بگیریم.....
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/٢٧
٠
١
دقيقا به خاطر بچه بودنشونه/ آخه اين كار دليل ديگه اي نداره
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٧/٢٧
٠
٠
مدل موهارووووووووو :))))))) ما هم سن اینا بودیم همیشه زیر مقنعه موهامونو میبافتیم خخخخ.بچه نیستن که اژدهان :| من به اینکه حجاب مصونیته ایمان دارم.مخصوصا تو جامعه ما و جوی که وجود داره.شاید ما هم به سن اینا بودیم حالیمون نبود این چیزا.اما یه روزی بهش میرسن.خداییش آرامشی که تو حفظ حجاب بعضی جاها هست قابل گفتن نیست.خدا بیامرزه مامان جونم همیشه می گفت یه جوری بگرد که قشنگ ترین نگاها روت ثابت بمونه.نگاه هرزه و کثیف رو همه میشینه
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٧/٢٧
٠
٠
وای وای وای . استغفر الله ربی و اتوب ...
سعید
سعید
٩٢/٠٧/٢٧
٠
٠
لطافت دشمن در ناتوی فرهنگی و نتیجه حضور موثر ماهواره ها.
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٧/٢٧
٠
٠
به نظر من اینا دو شخصیتی شده ی به اجبارن! یعنی باطنشون دوس داره عریان باشه و قوانین شرعی نمیذاره اونجوری باشن . خیلی وختا محدودیت انسان ها رو عقده ای بار میاره
faeze
faeze
٩٢/٠٧/٢٧
٢
٢
این مثبت منفی ها منو کشته:))
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٢٧
٠
٠
چیزی ندارم که بگم:(((
پری سا
پری سا
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
:(
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
دمشون گرم :)) خوب دهنم رو سرویس کردن !!!!!!! اخه این شما میکنین !! حالا اینکه چیزی نیس تو دریای مازندران که وضع بدتره خو !!
r_detective
r_detective
٩٢/٠٨/٠٩
٠
٠
سلام...ممنون از نظراتتون...چقد بازدید داشتم!!!