خانه انجمن قطار پیش بینی لیگ به ایستگاه 13 ام رسید!
١٠٥٧
٧٢
رادمهر

قطار پیش بینی لیگ به ایستگاه 13 ام رسید!

قطار پیش بینی لیگ به ایستگاه 13 ام رسید!

اما بازی های این هفته در سه روز برگزار میشه که اولین بازی ها فردا پنج شنبه هست.

نتایج جدول پیش‌بینی ها رو تا فردا در همین پست اضافه خواهیم کرد.

قابل توجه دوستان اینکه طبق قول مدیر سایت برنده مسابقه پیش بینی در نیم فصل اول، از یک جایزه نقدی ارزشمند برخوردار خواهد شد... فرصت رو از دست ندید :)

و اما بازی های این هفته

(ذوب آهن – صبای قم ) //// (ملوان  -  گسترش فولاد)  ////  (استقلال خوزستان – راه آهن)  //// (مس – فجر سپاسی)  //// (سایپا - سپاهان)  ////   (تراکتورسازی -   فولاد)  //// (پرسپولیس – داماش گیلان)  //// (نفت تهران – استقلال )

در پیشبینی این هفته مثه خیار مدال نقره پخش کردیم فقط!

مدال طلا اهدا شد به خانوم ها minoo-n که برای اولین بار شرکت کرده بودن و

خانوم شیعه زاده که یقینا پارتی بازی بوده!

مدال نقره بین خانوم ها پاییز،سحر،دختر مشرقی و آقایان علیرضا و حامد پخش شد!

و مدال برنز به mahdie.f،h.naderi و شکوفه گیلاس رسید

همونطور که مستحضرید بنده نام کسانی رو که مدال گرفتن در جدول با رنگ مدال مزین کردم

٩٢/٠٧/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
ghazale
ghazale
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
(ذوب آهن 2– صبای قم 1) //// (ملوان2 - گسترش فولاد2) //// (استقلال خوزستان1 –11 راه آهن) //// (مس 1–2 فجر سپاسی) //// (سایپا1 -3 سپاهان) //// (تراکتورسازی1 - 1فولاد) //// (پرسپولیس 2– 0داماش گیلان) //// (نفت تهران0 – 2استقلال )
ghazale
ghazale
٩٢/٠٧/٢٤
٠
١
اون راه آهن 1 بوده قطعا :دی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
ذوب اهن_صبا 1_2///ملوان_گسترش 2-2////استقلال خوزستان-راه اهن 1-0///مس-فجر1-2///سایپا-سپاهان1-2///تراکتور-فولاد1-0///پرسپولیس-داماش2-0///نفت-استقلال0-1
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/٢٤
٠
١
(ذوب آهن 1– 2صبای قم ) //// (ملوان 1-0 گسترش فولاد) //// (استقلال خوزستان1 – 1راه آهن) //// (مس1 – 2فجر سپاسی) //// (سایپا1 -2 سپاهان) //// (تراکتورسازی2 - 3 فولاد) //// (پرسپولیس1 – 1داماش گیلان) //// (نفت تهران2 –2 استقلال )
admincheh
admincheh
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
(ذوب آهن2 – 0صبای قم ) //// (ملوان 1- 1گسترش فولاد) //// (استقلال خوزستان 1– 2راه آهن) //// (مس 0– 0سپاسی) //// (سایپا 1- 3سپاهان) //// (تراکتورسازی 2- 2 فولاد) //// (پرسپولیس 2– 0داماش گیلان) //// (نفت تهران1 –2 استقلال )
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
ذوب 1 - صبا 0 /// ملوان 1 - گسترش 1 /// اس . خوزستان 1 - راه آهن 0 /// مس 0 - فجر 0 /// سایپا 1 - سپاهان 2 /// تراکتور 2 - فولاد 1 /// پرسپولیس 2 - داماش 0 /// نفت 1 - استقلال 2
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٢٤
٠
١
پارتی بازی کدومه آقا! .... من اعتراض دارم! خخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
(ذوب آهن2 – 1صبای قم ) //// (ملوان 1- 1گسترش فولاد) //// (استقلال خوزستان 1– 2راه آهن) //// (مس 1– 0سپاسی) //// (سایپا 1- 2سپاهان) //// (تراکتورسازی1- 1فولاد) //// (پرسپولیس 2– 0داماش گیلان) //// (نفت تهران1 –2 استقلال )
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢٤
٠
١
(ذوب آهن 2– صبای قم1 ) //// (ملوان 1 - گسترش فولاد1) //// (استقلال خوزستان 1– 2راه آهن) //// (مس1 –1 فجر سپاسی) //// (سایپا1 - سپاهان2) //// (تراکتورسازی 2- فولاد2) //// (پرسپولیس1– 1داماش گیلان) //// (نفت تهران 1– 2استقلال )
Niva
Niva
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
(ذوب آهن0 – 0صبای قم ) //// (ملوان 0 - 3گسترش فولاد) //// (استقلال خوزستان 1–2 راه آهن) //// (مس0 – 2فجر سپاسی) //// (سایپا1 - 2سپاهان) //// (تراکتورسازی1 - 1فولاد) //// (پرسپولیس 1–0 داماش گیلان) //// (نفت تهران0 – 2استقلال )
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
ای خدااااا از فوتبال بدم میااااادددد برم به کی بگم؟؟؟؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٥
٠
١
:|
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٢٤
٢
٠
(ذوب آهن1 – صبای قم2 ) //// (ملوان0 - گسترش فولاد1) //// (استقلال خوزستان0 – راه آهن0) //// (مس2 – فجر سپاسی0) //// (سایپا1 - سپاهان2) //// (تراکتورسازی1 - فولاد2) //// (پرسپولیس2 – داماش گیلان0) //// (نفت تهران1– استقلال1 )
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
(ذوب آهن – صبای قم 1-1) //// (ملوان - گسترش فولاد0-1) //// (استقلال خوزستان – راه آهن1-1) //// (مس – فجر سپاسی0-0) //// (سایپا - سپاهان1-2) //// (تراکتورسازی - فولاد1-2) //// (پرسپولیس – داماش گیلان1-0) //// (نفت تهران – استقلال1-1 )
سحر
سحر
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
(ذوب آهن 1– صبای قم 1) //// (ملوان 0 - گسترش فولاد1) //// (استقلال خوزستان 2– راه آهن1) //// (مس0 – فجر سپاسی0) //// (سایپا 0- سپاهان1) //// (تراکتورسازی1 - 2فولاد) //// (پرسپولیس1 – داماش گیلان0) //// (نفت تهران 1– استقلال2 )
سحر
سحر
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
تراکتور2-فولاد1
h.naderi
h.naderi
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
(ذوب آهن 1 – صبای قم1 ) مساوی //// (ملوان 1 - گسترش فولاد 2 ) برد گسترش //// (استقلال خوزستان 0 – راه آهن 0) مساوی //// (مس 1 – فجر سپاسی1) مساوی //// (سایپا 0 – سپاهان 1) برد سپاهان //// (تراکتورسازی 2 - فولاد 1 ) برد تراختور //// (پرسپولیس 2– داماش گیلان0 ) برد پرسپولیس//// (نفت تهران 2 – استقلال2 ) مساوی
i.forouzan
i.forouzan
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
ذوب 2 - صبا 0 /// ملوان 0 - گسترش 1 /// اس . خوزستان 1 - راه آهن 1 /// مس 0 - فجر 1 /// سایپا 0 - سپاهان 2 /// تراکتور 2 - فولاد 1 /// پرسپولیس 1 - داماش 0 /// نفت 1 - استقلال 2
m-mousavi
m-mousavi
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
ذوب 2 - صبا 0 /// ملوان 0 - گسترش 1 /// اس . خوزستان 0 - راه آهن 1 /// مس1 - فجر 1 /// سایپا 0 - سپاهان 2 /// تراکتور 1 - فولاد 2 /// پرسپولیس 1 - داماش 0 /// نفت 1 - استقلال 2
admin
admin
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
کپی از کامنت بالایی ؟؟؟ نچ نچ نچ :)))
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
تقققققلب
m-mousavi
m-mousavi
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
نتایجش را تغییر دادم...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
ذوب آهن 1 – صبای قم 0 / ملوان 1 - گسترش فولاد 1 / استقلال خوزستان 0 – راه آهن 0 / مس 1 - فجر 1 / سایپا 1 - سپاهان 2 / تراکتور 1 - فولاد 2 / پرسپولیس 2 - داماش 1 / نفت 1 - استقلال تهران 3 ... :)))))
admincheh
admincheh
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
خخخخ مدال نقره واسه منی که یه دونه بازی لیگو نمی بینم عالیه:دی
نیوا
نیوا
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
تازه مینو رو بگو مدال طلا گرفته خخخخخخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
ذوب 2 - صبا 0 /// ملوان 0 - گسترش 1 /// اس . خوزستان 0 - راه آهن 1 /// مس1 - فجر 1 /// سایپا 0 - سپاهان 2 /// تراکتور 1 - فولاد 2 /// پرسپولیس 1 - داماش 0 /// نفت 1 - استقلال 2
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
تققققققلب
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
مساوي1-1/ 1-0 برد ملوان/برد استقلال خوزستان 2.1/برد مس 1.0/برد سپاهان 2-1/مساوي 1-1/برد پرسپوليس 1.0/مساوي........
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٧/٢٧
٠
٠
واي يكيشو درست پيشبيني كردم ايول خودم.خخخخ
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
اسم من اونجـــــــا چیکا میکنه... نمدونم... !! :)))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
یکی منو رووووشن کنـــــــــــــه!! :))
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
یه بار تو یکی از مسابقات شکرت کردین
میلاد
میلاد
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
(ذوب آهن 1– صبای قم 1) //// (ملوان 0 - گسترش فولاد1) //// (استقلال خوزستان 2– راه آهن1) //// (مس1 – فجر سپاسی0) //// (سایپا 0- سپاهان2) //// (تراکتورسازی1 - 0فولاد) //// (پرسپولیس1 – داماش گیلان0) //// (نفت تهران 1– استقلال2 )
h-hidarpoor
h-hidarpoor
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
(ذوب آهن 1– صبای قم2 ) //// (ملوان 1 - 1 گسترش فولاد) //// (استقلال خوزستان1 – راه آهن)0 //// (مس 0– 0فجر سپاسی) //// (سایپا 1- سپاهان2) //// (تراکتورسازی2- 2فولاد) //// (پرسپولیس 1– 0داماش گیلان) //// (نفت تهران 1– 1استقلال )
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
به ترتیب تیم ها:برد ذوب اهن،مساوی،برد راه اهن،برد مس،برد سپاهان،مساوی،صد در صد برد پرسپولیس،مساوی
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
ذوب آهن 0-صبای قم 1/ملوان1-گسترش فولاد0/استقلال خوزستان0-راه اهن 0/مس 1-فجرسپاسی0/سایپا1-سپاهان2/تراکتورسازی 2-فولاد 1/پرسپولیس 2-داماش0/نفت تهران 1-استقلال1
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
ای بابا من تا کی هی باید مدالا رو درو کنم؟!!!!مرسی مرتضی جان!:)تو ماهی!!
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
(ذوب آهن1 – 0صبای قم ) //// (ملوان 2 - 1گسترش فولاد) //// (استقلال خوزستان 2–0 راه آهن) //// (مس 2–0 فجر سپاسی) //// (سایپا1 -2 سپاهان) //// (تراکتورسازی2 - 2فولاد) //// (پرسپولیس2 –0 داماش گیلان) //// (نفت تهران2 –0 استقلال )
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
میس فافا چرا آب ان اونوقت؟:|
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
*آّبی
سحر
سحر
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
دقیقا منم همین سوالو دارم که چرا فافا آبیه؟؟؟یکی مارو روشن کنه....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
واقعا ها...چرا من آبیم؟؟؟یکی تکلیف ما رو معلوم کنه!!حالا خوبه قرمز نیستم تهمت پرسپولیسی بزنن بهم!!!:دی
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
(ذوب آهن 1– 0صبای قم ) //// (ملوان 1- 1 گسترش فولاد) //// (استقلال خوزستان 1– 2راه آهن) //// (مس1 – 1فجر سپاسی) //// (سایپا 0- 2سپاهان) //// (تراکتورسازی 1- فولاد2) //// (پرسپولیس1 – 1داماش گیلان) //// (نفت تهران 1– 2استقلال )
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
به به هوای خوش پیشبینی .... پیشبینی می کنیم :(ذوب آهن 1– صبای قم 0) //// (ملوان 0 - گسترش فولاد1) //// (استقلال خوزستان 2– راه آهن0) //// (مس0 – فجر سپاسی1) //// (سایپا 1- سپاهان2) //// (تراکتورسازی2 - 2فولاد) //// (پرسپولیس1 – داماش گیلان0) //// (نفت تهران 1– استقلال2 )
mhv
mhv
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
(ذوب آهن0 – 0صبای قم ) //// (ملوان 0 - 0گسترش فولاد) //// (استقلال خوزستان 0–0 راه آهن) //// (مس0 – 0فجر سپاسی) //// (سایپا0 - 0سپاهان) //// (تراکتورسازی1 - 1فولاد) //// (پرسپولیس 2–0 داماش گیلان) //// (نفت تهران1 – 1استقلال )
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
منم ب سرم زد این بار این مدلی پیشبینی کنم ولی بیخیال شدم ..... :)))))))))))))))))))))))
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
پیشبینیت تو حلق رادمهر ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
ادمین وکیلی؟؟خخخخخ...خووووووووووبه!!تنوع!!!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
خخخ :))
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
(ذوب2_صبا 1)/(ملوان 0_گسترش0)/(استقلال خوزستان1_راه آهن1)/مس0_فجر0)/(سایپا1_سپاهان2)/(تراکتور1_فولاد2)/(پرسپولیس2_داماش0)/(نفت تهران 2_استقلال 2)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
(ذوب آهن1 – 1صبای قم ) //// (ملوان 1 - 2گسترش فولاد) //// (استقلال خوزستان 2–3راه آهن) //// (مس0 – 2فجر سپاسی) //// (سایپا1 - 2سپاهان) //// (تراکتورسازی2 - 2فولاد) //// (پرسپولیس 2–1 داماش گیلان) //// (نفت تهران1 – 1استقلال )
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
هاااااااااااااااااا؟!اينا چيه من كه فوتبال چمدونم چيه
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
خخخخخ لایک ....... قرمزته ....... منم نمیدونم چیه وچرا حتما باید بیام نظر بزارم : )))))
m.ganjlou
m.ganjlou
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
ذوب آهن0 صبا0---------ملوان1 گسترش1.............استقلال خوزستان2 راه آهن1................مس1 فجر1................سايپا1 سپاهان2..................تراكتور1 فولاد1...............پرسپوليس1 داماش0................نفت0 اسقلال1
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
حسم میگه برو مستر وکیلی رو بکش......اره............حالا باید فکر کنم با چی بکشم.....هومممممممممممممم
m.hosseinzadeh
m.hosseinzadeh
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
(ذوب آهن 1 – 1 صبای قم ) //// (ملوان 1 -2 گسترش فولاد) //// (استقلال خوزستان 0–0 راه آهن) //// (مس 2– 0فجر سپاسی) //// (سایپا 0-2 سپاهان) //// (تراکتورسازی 1- 1 فولاد) //// (پرسپولیس 1–0 داماش گیلان) //// (نفت تهران 1–2 استقلال )
k_ganji
k_ganji
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
(ذوب آهن0 صبا1)..................(ملوان0 گسترش2)................(اسقلال خوزستان1 راه آهن0).............(مس0 فجر1)...............(سايپا0 سپاهان2)..............(تراكتورسازي1 فولاد1)...................(پرسپوليس2 داماش1)..............(نفت1 استقلال2)
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
(ذوب آهن1 – 0صبای قم ) //// (ملوان 1- 1گسترش فولاد) //// (استقلال خوزستان 0–0 راه آهن) //// (مس1 – 0فجر سپاسی) //// (سایپا0 - 2سپاهان) //// (تراکتورسازی1 - 1فولاد) //// (پرسپولیس 2–0 داماش گیلان) //// (نفت تهران1 – 2استقلال )...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
(ذوب آهن – صبای قم )(2-1) //// (ملوان - گسترش فولاد)(1-1) //// (استقلال خوزستان – راه آهن) (0-0) //// (مس – فجر سپاسی) (1-0) //// (سایپا - سپاهان) (2-2) //// (تراکتورسازی - فولاد) (1-1) //// (پرسپولیس – داماش گیلان) (1-2) //// (نفت تهران – استقلال )(0-2)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
(ذوب آهن2 – 0صبای قم ) //// (ملوان 1- 1گسترش فولاد) //// (استقلال خوزستان 1–0 راه آهن) //// (مس1 – 0فجر سپاسی) //// (سایپا1 - 2سپاهان) //// (تراکتورسازی2 - 1فولاد) //// (پرسپولیس 2–0 داماش گیلان) //// (نفت تهران0 – 1استقلال )
m-ziya
m-ziya
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
(استقلال خوزستان1 – 0راه آهن) //// (مس2 –1 فجر سپاسی) //// (سایپا 1- 1سپاهان) //// (تراکتورسازی2 - 2 فولاد) //// (پرسپولیس2 – 0داماش گیلان) //// (نفت تهران1 –2 استقلال )
Niva
Niva
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
آخی دخملم مدال طلا برده :))) .... راستی چرا اسم من تو اسامی بالا نیست؟ من که قبلا چرکت کردم.. این چه جوریه؟
r_ariats
r_ariats
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
(ذوب آهن2 – 1صبای قم ) *** (ملوان 1- 1گسترش فولاد) *** (استقلال خوزستان 2– 1راه آهن)*** (مس 1– 0سپاسی) ***(سایپا 1- 2سپاهان) ***(تراکتورسازی2- 1فولاد) ***(پرسپولیس 2– 0داماش گیلان) *** (نفت تهران1 –2 استقلال )
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
(ذوب آهن 1– 1صبای قم ) //// (ملوان 0 -0 گسترش فولاد) //// (استقلال خوزستان2 – 0راه آهن) //// (مس1 – 1فجر سپاسی) //// (سایپا 1- 2سپاهان) //// (تراکتورسازی0 - 0 فولاد) //// (پرسپولیس2 – 0داماش گیلان) //// (نفت تهران 1–2 استقلال )
t.m
t.m
٩٢/٠٧/٢٦
٠
٠
مس -فجر مساوی میشه&&&سایپا سپاهان هم که سپاهان میبره&&&تراکتور فولادو هم مساوی میشه&&&پرسپلیس داماش هم مساوی&&&نفت و استقلال هم که استقلال میبره ...
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/٢٦
٠
٠
(ذوب آهن 1– 1صبای قم ) //// (ملوان 0 -0 گسترش فولاد) /// (استقلال خوزستان 1–0 راه آهن) //// (مس1 – 0فجر سپاسی) ////سایپا 1- سپاهان2) //// (تراکتورسازی2 - 2فولاد) ///(پرسپولیس2 – داماش گیلان0) //// (نفت تهران1– استقلال1 )
m-ziya
m-ziya
٩٢/٠٧/٢٦
٠
٠
دوستان 5 -6 نفرتون خیلی دیر اومدین! محاسبه نمیشه بیشتر بازیا واستون!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٧/٢٧
٠
٠
آآآآآآآآآآآآخاااااااااااااااااای راااااااااااااااااادمهر ! اسم من کووووووووووووووووو ؟ و ایضا خنجرممم ؟