خانه انجمن کی کتاب به دست شویم؟
٤٨٨
٣٢
sjalal

کی کتاب به دست شویم؟

کی کتاب به دست شویم؟

بهترین بازه زمانی برای مطالعه کردن چه ساعتی هست؟
روزی چند ساعت می تونه به مطالعه کمک کنه؟

٩٣/٠٣/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٧
١
٠
اوه اوه هر وقت که خدا بخواد ....بعضی وقتا از ساعت 12شب تا 7صبح بعضی وقتا هم 7صبح تا 12ظهر کلا بقیه ساعتا بدرد نمیخوره
a_y
a_y
٩٣/٠٣/٢٧
١
٠
وقتی مدرسه راهنمایی بودم، چون نمره هام خوب بود یک روز معاون مدرسه جلو بچه ها (جوری که برای اونها درس عبرتی باشه) ازم پرسید: فلانی چقدر درس مس خونی . گفتم بستگی داره چقدر بازی کنم یعنی کی از بازی کردن خسته شم !!!!... بنده خدا حالش گرفته شد از سوالی که کرده بود پشیمون شد ولی دیگه دیر شده بود...
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٣/٢٧
١
٠
روزی 10 ساعت
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
بهترین زمان برای مطالعه خصوصأ درسی اول صبحه (از ساعت 7 صبح ) چون ذهن آزاده بدترین زمان هم ظهر است .
گل پری
گل پری
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
درس رو فراموش کن خخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٢٧
١
٠
بهترین وقت واسه مطالعه برای من شبا قبل از خوابه! همه جا آرومه خوب می تونم برم تو کتاب. منظورم درس نیستا. کتابای غیر درسی رو میگم.
گل پری
گل پری
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
هر زمان که حال داشته باشم که من کلا همه ی وقتا حال دارم خخخ شبا بیشتر من میخونن الانم که تابستون نزدیکه و جون میده واسه رمان و مطالعه خخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
عجب درسخونی هستید راستی یک رمان خوب سراغ دارم خخخخ
گل پری
گل پری
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
من پارسال تابستون کلی رمان خوندم خب بفرما ببینم چی؟؟
گل پری
گل پری
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
من بیشتر رمان دوست دارم بچه زرنگ مال قدیما بود
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٧
١
٠
یکی قلعه حیوانات و دومی داستان شقایق هر دوتاش معرکست
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
ممنون بابت معرفیت حتما دانلود میکنم ممنون
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
خواهش میکنم قابل شما رو نداشت
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٣/٠٣/٢٧
١
٠
بهترين و تنها بازه مطالعه بعد صبحانه تا نهار است يعني از ساعت 8 صبح تا 2 ظهر
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٢٨
١
٠
منم باهات کاملا موافقم
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
کتاب؟؟!!!!!!!!!!!!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٢٨
١
٠
خخخخخخخخخخخخخ
سهره
سهره
٩٣/٠٣/٢٧
١
٠
من فقد می تونم از ساعت 3 بعد از ظهر به بعد درس یا کتاب بخونم .. بی :
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٧
١
٠
من قبل خواب . کلن همه ی وقتا داستانا میره تو ذهنم..خخخخخخخخخ
amin20
amin20
٩٣/٠٣/٢٧
١
٠
برای خودم به شخصه چون مطالهم روزی 5 تا 8 ساعت در روز های مدرسه بود بین ساعت 2 تا 5 یا 5 تا 7 صبح عالیه !! ولی از 4 بعد از ظهر تا 8 (از 3 هم میشه حساب کرد ) خوبه !!
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠٣/٢٧
١
٠
اگه غیر درسی باشه غروب معمولا یا قبل خواب میخونم ولی از لحاظ درسی صبح زود ساعت 5تا 7قبل امتحان بوده خوندم نتیجه بسیارخوبی داشته : ) آقای موسوی جای خالی تون بسیارمحسوسه
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
غیر درسی من زیاد میخونم......رمان های مختلف و اکثرا بعداظهر ها که بی کارم............
MILAD
MILAD
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
من همیشه زمانی که امتحان داشتم صبح زود بیدار میشدم و درسامو میخوندم، خیلی هم زود یاد میگرفتم
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
فقط صبح...هر وقت حسش بود خخخخخخ
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
به نظرم بهترین ساعت برای مطالعه ی درس ها صبح تا موقع ناهار ولی برای مطالعه ی غیر درسی شبا عالیه
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٣/٢٩
١
٠
سلام
هر وقت که دلت با کتاب باشد.
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
بهترین بازه زمانی شب قبل امتحانه!!!!!!!!!!!مثل این روزای من که کتابها بس ناجوانمردانه سختند!!!!!!
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
بهترین موقش دو ساعت قبل امتحانه ... خخخ ...تازه نمره کاملم میگیری .... تجربه کردم که میگم .... البته اگه منظور غیر درسیه اگه به منه ک کل شبانه روز به غیر از اون 3-4 ساعتی که در طی 24 ساعت میخوابم ... کاش میشد اون موقع هم بتونم بخونم .... هعییییی... صد افسوس....
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٣/٣٠
١
٠
صبح و عصر!ولی به نظرم واسه هر فرد متفاوته مثلا یکی فقط میتونه عصرها بخونه ولی یکی دیگه نه؛تازه شب میشه شروع میکنه به درس خوندن!و به تمرکز فرد هم بستگی داره!
م-نص
م-نص
٩٣/٠٣/٣١
٠
٠
واز از اون سوالای بی مورد پرسیدین.....................من و کتاب.................بلا به دور.............خیلی حرفتون زشت بود................من اصلا از این سایت میرم:))
م-نص
م-نص
٩٣/٠٣/٣١
٠
٠
اما بهترین زمان کتاب خوانی موقع خوابه:))
samira_h
samira_h
٩٣/٠٣/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ