خانه انجمن دوستی چنین شش دنگ،هم آرزوست!
٦٦١
٥٣
اشکمهر آتشروان

دوستی چنین شش دنگ،هم آرزوست!

دوستی چنین شش دنگ،هم آرزوست!

ملاک شما برای برگزیدن دوست چیه.دوستهای شما دارای چه شخصیتی هستند؟

آیا به سر و وضع ظاهری دوست خود اهمیت می دین یا به میزان ایمان و دین داری او یا خصوصایت شخصی دیگری برای شما اهمیت دارد؟

و در آخر چه خصوصیت منفی در دوستی برای شما غیر قابل تحمل است؟

٩٢/٠٧/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
من اهل دوست و رفیق نیستم به این موجود 2 پا نمیشه اعتماد کرد ! کلا سعی می کنم با هیچ کس صمیمی نشم . اما خوب با یکی از هم کلاسی های دوران دبیرستانم هنوز در ارتباطم و از احوال هم باخبر میشیم تولدامون رو فراموش نمی کنیم روز عید هم یه تبریکی میگیم اما در مورد شخصیت و ظاهر باید بگم درک و فهم و همسلیقگی به قولی تفاهم ارزش داره دوست من سابق آدم درستی نبود دستش هم کج بود چیزای خوبی هم راجع بهش نمیگفتن اما خوب به نظر خودم بسیار آدم خوبی بود ! یه جورایی با من هم فکر بود دین و ایمانی هم نداشت اما خیلی با محبت بود یه مدت بعد هم که به شدت مذهبی شد توبه کار شد رفت حوزه درس خوند آدم دیگه ای شد البته بعد درس حوزه رو ول کرد الانم یه زندگی ساده و خوبی داره و ما هنوز باهم در ارتباطیم و واقعا همدیگرو دوس داریم ....
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
عجب....
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
به شما چی میشه اعتماد کرد ؟!!! و دوست شد!!!؟
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
من دوستام عین خودمن ساده مهربون با گذشت با ایمان خوش اخلاق خوش صحبت ....... : )) ازلحاظ ظاهری هم همینطور خوش تیپ و شیک پوش مرتب ....خخخخخدر جواب سوال بعدی (اینکه فراموشکارو دروغ گو باشه ) برام مهمه که من رو بیاد داشته باشه و تو سختی ها فراموش نکنه وراستگو باشه مهمترین چیز راستگوییه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
چه همه خصوصیات خوب دارین شما.یعنی یکی دیگه هم مثل شما پیدا میشه که این همه خصوصیات خوب داشته باشه که شما باهاش دوست هستین!؟
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
البته کم پیدا میشه اونم من گشتم پیدا کردم شما نگرد نیست
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
سلام ... من دوستانم را با برخورد اول انتخاب مي‌كنم . بد يا خوب بودنش ديگر برايم اهميت ندارد
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
بد یا خوب بودنش مهم نیست؟!! چه جالب!! پس اگه بد بودن شما به خوبی خودتون، خوبشون کنید!/ و اگر هم خیلی اتفاقی خوب از آب در امدن ، شما بدشون کنید!!!خ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
سلام ... واقعا اينگونه است /// من حتي يك دوست بد ندارم كه بتوانم نام ببرم و با زمين و زمان هم دوست مي‌شود تنها جايي كه دوستي ندارم همين سايت جيم است
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
من خودم دوست صمیمی زیاد ندارم ولی کلا معرفت دوست برام خیلی مهمه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
اره دیگه...منظورتون اینکه کلا لوتی باشه دیگه!...اوکی...دقیقا گرفتم...!
نگارا
نگارا
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
تو برخورد اول معمولا یکی آدمو میگیره یکی نه!!به طرز ظاهر و یا اعتقادتم بستگی نداره!!با یکی حال می کنی با دیگری نه!!!کم کم که بشناسیش اگه مدل خودت بودو خوب بود خب باهاش بیشتر میمونی اگه هم نه خود به خود میره دیگه!!!آدم با هیچکی از اول به نیت اینکه با این دوست صمیمی بشم دوست نمیشه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
اره خب...یه جورای درست میگین.
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
به دین داری و اینا کاری ندارم...اون به خودش مربوطه....ولی خوب معرفت و اخلاق و اینا همیشه اولین ملاکه...خلاصه باید آدم باحالی باشه :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
در نظر دوستانتون چی؟ آیا شما رو آدم باحالی میدونن!!؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
در ضمن در پرفایلتون قسمت رشته تحصیلی Electrotecknic اشتباهی به جای حرف h حرف K رو گذاشتین.
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
من از اخلاق خودم خیلی راضی ام...باحال هم هستم...چون دوستان زیادی دارم...
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
من دوستی رو انتخاب مسکنم که بهم دروغ نگه...اگه بفهمم روزی بهم دروغ گفته رابطه م و قطع می کنم...خیلی راحت...هرچندتلاش می کنم گاهی اینکارو نکنم اما موفق نمیشم و اخرش رابطه رو قطع می کنم...صداقتش براممهمه..ززززززیاد...بعدم چیزادیگش مهمن ..مثل نحوه برخورد و تعاملش بادیگران و اخلاق و.........
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
بعله همینطوره رابطتون رو با طرف قطع میکنید...کاملا متوجه هستم!
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
می کنم.
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
خب خودمم همین و گفتم دیگه...پس چی گفتم ....
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
من منظورم اینکه منم از اینکه شما این رفتارو با من داشتین 1 ماه هست که به شدت ناراحتم و علتش رو هم نمیدونم /: لطفا یک جوری منو روشن کنید و از این سردرگمی در بیارین.
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
دوست نداره متوجه بشه وگر نه ما از یه ماه پیش متوجه شدیم به رومون نیاووردیم ایشون هم همچنیین اصلا به من چه من مثل خاله زنک ها این وسط چکاره ام خخ: )
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
رفیق فقط سحر هم مثل خودمه هم پوشش خوبه هم عقایدش خوبه هم... خلاصه مثه خودمه دیه واسم پوشش مهمه دوس ندارم همچین خفن باشه که باهاش که را میرم جلب توجه کنه عقایدشم واسم مهمه نمیخوام هی باهم بحث داشته باشیم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
گفتین :همچین خفن نباشه! پس اگه یک کم خفن بود ایرادی نداره دیگه .اوکی؟؟!!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
آره خب سحرم یکم خفنه خب خخخخخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
مثل خودتونه پس!!! خخخ !!اخه شما هم یک کم خفنین!
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
صداقت و مهربونیش و انسانیتش واسم خیلی مهمه دیگه یه چی دیگه اینکه مثه خودم شیطون باشه ..._شوخی کردم_
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
اصلا تیپ و قیافه اش واسم مهم نیس...مهم اون ایمان و اعتقادیه که تو وجودش هس...و الان فهمیدم خیلی از دوستام رو اشتباه انتخاب کردم:|
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
فکر کنم اونا هم بعدا متوجه شدن که اشتباهی دوست شما شدن!!!!!!!! شوخی کردم...خخخ
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
برای من ایمان و حجابش خیلی مهمه اینکه خصوصیات اخلاقیش تقریبا مثل من باشه تا بتونم راحت ارتباط برقرار کنم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
یه سوال پیش امد الان برام///حالا اگه بین دو نفر یکی ایمان و حجابش بد بود ولی خصوصیات اخلاقیش خوب بود و دیگری ایمان و حجابش خوب بود ولی خصوصیات دیگر اخلاقیش خوب نبود..شما کدومو انتخاب میکردی؟؟!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
خوب ترجیح میدم کسی رو انتخاب کنم که هم اخلاق و هم حجابش خوب باشه ولی خوب مورد اولی روانتخاب میکردم البته بستگی داره که حجابش چقدربد باشه
سحر
سحر
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
زیاد تیپ و قیافش واسم ملاک نیس...مهم اینه که چقد صداقت و وفاداری و معرفت داره :)
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
سر و وضع کیلو چنده !مهم اینه که طرز فکر دوتامون به هم نزدیک باشه...و با هم جور شیم.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
اصلا من که اهل دوستی نیستم و هیچ دوستی هم ندارم....هدفم از گذاشتن این انجمن الان چی بود؟؟!!!!!خخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
«بگو با چه کسانی دوست و رفیق می‌باشی تا بگویم چگونه آدمی هستی.» رالف والدو امرسن/// همانطور که عشق‌های حقیقی کمیاب است دوستی‌های حقیقی نیز کمیاب است.» فرانسوا لارشفوکو/// «آنچه مردم، دوستی می‌خوانند چیزی غیر از نفع شخصی نیست، دوستی خودپرستی انسان است که می‌خواهد از دیگران به عنوان دوستی متمتع گردد.» فرانسوا لارشفوکو/// «من در جهان فقط یک دوست داشته‌ام و آن هم خودم بوده‌ام.» ناپلئون بوناپارت/// «دوستی وصله شده‌ به ندرت به کیفیت سابق باز می‌گردد» ضرب‌المثل آلمانی
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
سر و وضع ظاهری و خصوصایت شخصی مهم هست اما نه به اندازه میزان ایمان و دین داری طرف چون دوست خوب دوستیه که آدم رو به خدا نزدیک تر کنه نه باعث فاصله گرفتن از خدا بشه و من یکی اگر دوستی داشتباشم که اخلاق نداشته باشه یا رفیقای خوبی نداشته باشه تا جایی که بتونم ازش فاصله میگیرم.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
سلام ... عليرضاي عزيز معيار شما از ايمان دوستان چيست
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
من خوشبختانه با هر کی پریدم دوست خوبی از اب در اومده ولی از نارو زدن بسی متنفرم
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
آره
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
سلام ... شايسته داشتن دوستان خوب هستيد
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
بحثش خیلی مفصله با یه چنتا جمله نمیشه همشو گفت ولی دوست خوب کسیه که به دوستش به دید یه وسیله برای رسیدن به منافع خودش نگاه نکنه و همیشه پشتش باشه و به نظر من نباید دورو و بی جنبه و خسیس و پر توقع و ... باشه و هیچوقت تیپ و قیافه ملاک انتخاب دوست نیست مهم اخلاقه ...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
سلام ... اخلاق را ما با معيارهاي خودمان مي سنجيم . ايا معيار اخلاقي ما درست است
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
چرا آره رو فراموش میکنین یه چند وقته؟؟
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
دوس دارم دوستم عین خودم باشه همین
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
سلام ... بفرمايد خود شما عين چه كسي هستيد
r_ariats
r_ariats
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
خوب؛ معرفت و صداقت دوست خیلی مهمه!!!!باید قابل اعتماد و با صفا باشه و فقط شخصیتت براش مهم باشه نه چیزای ظاهری...کلا رفیق روزای سختت هم باشه دیگه:))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
سلام ... واقعا موقع انتخاب دوست اينها را مي سنجيد / پس چه موقع شما خودي نشان مي‌دهيد چون طرف مقابل هم بايد انتخاب نمايد