خانه انجمن اصل پایستگی ضایع شدن!
٥٩٣
٣٠
sjalal

اصل پایستگی ضایع شدن!

اصل پایستگی ضایع شدن!

طبق قانون پایستگی ضایع شدن،ضایع شدگی از بین نمی رود بلکه از کسی به نفر بعدی منتقل می شود!

تا حالا شده سوال یا اصطلاحی رو برای صرفا ضایع کردن معلم یا استادتون به کار ببرین؟

بدتر ازون تا حالا شده در جواب همین کار معلم یا استادتون شما رو ضایع بفرمایند؟

٩٢/٠٧/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
terme
terme
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
اوووووووووووووف تا دلتون بخواد...تاحالا ضایع نشدم یعنی اگرم موقعیت ضایع شدن باشه با بچه ها راستو ریستش میکنیم
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٢٨
١
٠
نه...معمولا دنبال دست انداختن معلما نبودم...دنبال ضایع کردن هم نبودم...کلا همیشه ته کلاس سرم تو لاک خودم بوده :)
پیام (با عینک ریبوووون)ء
پیام (با عینک ریبوووون)ء
٩٢/٠٧/٢٨
١
٠
بله زیاد )) البته با کمی تفاوت . معمولا معلمین محترم در پاسخ لطف میکردن و در خروج کلاس رو نشون میدادند )) و ماهم یک زنگ با پایه های دیگه تمرین فوتبال میکردیم ))
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٢٨
١
٠
شصت درصد خیلی شده در مقابل معلم در مقابل استاد در مقابل دوستان و .....
پری سا
پری سا
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووه اینقد زیاد اتفاق افتاده.............................معلمارو ک ضایع میکنم.....ماشاا.. کم نمیارن...........معلمم معلمای قدیم.....
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
خخخخخ تیتر انجمن همچی فلسفی بود که مغزمو آماده یه جواب فلسفی کرده بودم آآآره من تو دبیرستان با معلمل کل مینداختم اما هیچ وقت خودمو از دسته ننداختم که مثلا ضایع شدم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
خخخخ عاااره ! شده مثلا فک کردی طرف یه چی رو اشتبا گفده نیم ساعت بهش میخندی آخرش میفمی درس گفده ! اونجاس که هیشی نمی تونی بگی خخخ
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
والا من زیاد ضایع کردم ولی بدون جواب بوده ولی یه بار یکی از بچه های کلاس در جواب ضایع کردن معلم جوابی گرفت که عمرا نمیشه اینجا گفت:|
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
من یه جور ضایع می کنم که طرف جواب نداشته باشه.................ولی یه معلم ادبیات داشتم که هر کار می کردم کم نمیاور و ضایم می کرد:(
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
کلا این ادبیاتیا همشون همینجورین دیگه....با این که من همیشه یه طور دیگه فکر میکردم؟!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
نهههه! من دخدر خوبی ام! ... :)
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
نــــــه من اینکارو نکردم البته نه بخاطر اینکه اصل پایستگیو ضایع شدن اینجوریه!! :)
سحر
سحر
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
آره زیاد اتفاق افتاده....جوری که دیگه بنده خدا میموند چی بگه....اگه معلمه هم ضایع بکنه با بچه ها درستش میکنیم....ولی خب اصولا معلما کم نمیارن....!!!
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
من اصلا معروف بودم تو دانگاه به این...الانم که میرم یه سر به دوستام بزنم دانشگاه هیچکی یادش نمیره اگه من یه روز ضایع نمیشدم روزم شب نمیشد و استادا فک کنم خوابشون نمیبرد دیگه....
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢٨
١
٠
معلم ها که بعضی وقتا خوششون میمد مارو ضایع کنن یک معلم داشتیم سر یک بحث کلی نظر سنجی و از این کارا میکرد از آخر با خاک کلاس یک سانمون میکرد و نظر خودش رو به ما تحمیل میکرد :خخخخ // ولی تو دانشگاه نشده ، یعنی آدم تا بیاد با استاد یکم گرم بگیره ترم تموم شده و استادم دیگه نمیبینی...
m_ghasemi
m_ghasemi
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
اره من به عنوان شیاد مدرسه شناخته شدم با دوستام وسطای سال معلمه بیچاره که کم اورده بود کاریمون نمیگرفت منتهی اون سال با یک نمره درخشان گذروندم و سال بعد گروهمون از هم پاشید ولی بازم سال بعدش با چندتا ازبچه ها اذیت میکردیم....امسالم که معلم فیزیکم....خخخخخخخ....منو اومد ضایع کنه منم پرو بازم حالشو گرفتم....عقده یک معلم خوب رو دلم مونده........O:-)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
نه تا به حال نشده چه توی دبیرستان و چه الان دانشگاه یعنی نمیخوام ضایع کنم ولی اگرم بخوام جرئتشو ندارم!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
اگه این اصل درست باشه که هیچی دیگه...خدا رو شکر تا الآن ضایع نشدم اونجوری که ضایع کردم...دعا میکنم همینطورم بمونه وگرنه اونجور که من بعضی معلما رو ضایع کردم...اگه سرم بیاد که هیچی دیگه...:|
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
چند روز پیش یکی از استادامون یه فامیلی رو اشتباه گفت منم بهش گفتم خوبه نا سلامتی شما فوق لیسانس دارین - هیچی دیگه فکر کنم این ترم منو بندازه ...
Niva
Niva
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
خخخخخخخخ این که چیزی نیست.. ما یه استادی داچتیم که موقع حزور غیاب فامیل منو نمیخوند.... یه روز بعد کلاس رفتم بهچ گفتم استاد چرا اسم منو نمیخونین؟ گفت چما فامیلیت سخته یه وقت اچتباه میخونم..خخخخخخخخخخ دکتری قارچ چناسی از آمریکا یا انگلیس داچت :))))
Niva
Niva
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
خخخخخخخخ این که چیزی نیست.. ما یه استادی داچتیم که موقع حزور غیاب فامیل منو نمیخوند.... یه روز بعد کلاس رفتم بهچ گفتم استاد چرا اسم منو نمیخونین؟ گفت چما فامیلیت سخته یه وقت اچتباه میخونم..خخخخخخخخخخ دکتری قارچ چناسی از آمریکا یا انگلیس داچت :))))
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
ایشون دیگه خیلی نابغه بوده
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
نه تاحالا استاد یامعلمی ضایعم نکرده..منم نکردم...ولی خب کمی سربه سرشون گذاشتم..خخخخخخخخ
Niva
Niva
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
آخه زچته... من نمیدونم اینا چه انجمن هایی هست که چما میذارین... والا بد آموزی داره....ولی جا داره که به یکی از پسرای خنک دانچگاه اچاره کنم که از وقتی وارد کلاس میچد حرف بی ربط میزد تا آخر کلاس .. فقط یه استاد بود که عجیب حال اینو میگرفت.. اصن یه تیکه هایی مینداخت استادمون که پسره تا هفته بعد میرفت تو خودچ :) خدایی خیلی استاد باحالی بود همیچه جواب تو آستینچ بود :) یادچ بخیر
maede
maede
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
نه والا تا حالا نشده معلم یا استادمو ضایع کنم!
حانا
حانا
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
نه من همیشه بچه ی خوبی بودم با معلما کل نمینداختم البته چون اونم سربهسرم نمیذاشتن تو دانشگاهم این کارو نمیکنم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
نه بابا...با استاد شوخی؟؟؟.......حالا بچه ها شاید.......
ghazale
ghazale
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
یه معلم عربی داشدیم ! آقا این نگاش می کردی می گف چی داره تو اون کله پوکت میگذره ! ینی آخرش بود هااااا ! هیشی دیگه !ما جیکمون در نمیومد چ برسه ب ضایه کردن !
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٧/٢٩
٠
٠
مگه جرعت جواب دادن رو هم دارن؟
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
صایع کردن !؟/از این کارها راهنمایی بودم میکردم ولی دبیرستان دبیر هم با سواده هم خوفناک!شصد سالم سابقه کاز!خب آدم میتونه چنین موجوداتی ضایع کنه نه میشه!؟