خانه انجمن ریسک و قهرمان بازی!
٤٦٠
٢٢
sjalal

ریسک و قهرمان بازی!

ریسک و قهرمان بازی!

تا به حال برای کمک و یا نجات دوستان و آشنایان ریسک کردید؟ 

قهرمان بازی که ریسک زیادی داشته باشه چی؟انجام دادین؟

٩٢/٠٨/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/١٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخ : ) مگه فیلم هندیه
ati200
ati200
٩٢/٠٨/١٣
٠
٠
نه والا مثلا چکارکنیم؟
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/١٣
٠
٠
نه / اگرم بوده یادم نیست
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/١٣
٠
٠
آره کمک کردم ولی نمیشه گفت قهرمان بازی همین کمکای عادی:|
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/١٣
٠
١
آره...تو مدرسه زیاد بوده...واسه دوستام دعوا هم زیاد کردم :)) خخخخخ
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/١٣
٠
٠
نه یادم نیست همچین کاری کرده باشم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٨/١٣
١
٠
والا یدفه یکی از بچه ها داش تو قسمت 4 متری استخر غرق میشد من اینقدر خندیدم اشکام میریخت همینجوری و شکمم تا 2روز بعدش گرفته بود از خنده زیاد.آخرم غریق نجاتش داد
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٨/١٥
٠
٠
:| سکوت میکنم :|
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/١٣
٠
٠
آره راستش من جومونگو نجات دادم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/٠٨/١٣
٠
٠
خخخخخخخخخخ من و ریسک !!!!!!من برا خودمم ریسک نمیکتم!!!!!!!!!!
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/١٣
٠
٠
اممممممم هر چی فکر کردم چیزی به ذهنم نرسید که.......ولی تو فانتزیام چرا زیاد بوده(:
sin germany
sin germany
٩٢/٠٨/١٣
١
٠
خخخخخخخخخ.یادم نمیاد چیزی..یه دفه دوستم داشت ازپشت با مخ میوفتاد گرفتمش...
S_14
S_14
٩٢/٠٨/١٣
٠
٠
من یه زمانی اگه میگفتن که خطرناکترین کار رو انجام بدی و یکی نجات بدی انجام میدادم بقول مامانم کله شق بودم سر پر بادی داشتم اما یه حادثه باعث شد که تازگیا بسیار محتاط و گاهی بیش از اندازه ترسو بشم
maede
maede
٩٢/٠٨/١٣
٠
٠
نه والا!تا حالا از این کارا نکردم!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
نجات؟؟؟یک بار دعوا شد بین دختر عمم و پسر عمم..رفتم جدا کنم...محکم کوبید منو به دیوار خلاصه دستم کبود شد..دعوا خاتمه یافت....هومممممممممممممممممممم
نگارا
نگارا
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
نمىدونم والااا شاىىد کرده باشم...ىادم نمىىاد ...مىدونىن ما از اىن کتگارت زىاد مىکنىم :)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
کف گرگ ی
ف-گ
ف-گ
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
سلام. مورد خاصی که بشه اینجا توضیح داد در ذهنم نیست. ولی همیشه مشتاق کمک کردن به دیگران بودم. ریسک پذیری زیادی هم داشتم... ولی هر چی که بزرگتر میشیم، محتاط تر و عاقل تر می شیم کلا! دی:
neyosha
neyosha
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
شاید....یادم نیست
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٨/١٤
٠
٠
سلام ... فرموده‌ايد «نجات دوستان و آشنایان » نجات از چي از مرگ يا نجات از مشكلات . بارها براي كمك و رهايي از مشكلات دوستان و آشنايان تلاشم را كرده‌ام زيرا در دين به آن سفارش شده است و وظيفه مي‌دانم.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٨/١٥
٠
٠
یه شب تابستون پارسال بود خونه تنها بودم یهو صدای جییییییغ وحشتناکه دختر همسایه کناریمون که داد میزد بابام داره میمیره از جا پروندم.رفتم تو کوچه دیدم داره خودشو میکشه که بابام کبود شده نفس نمیکشه.منم که دوره امداد نجات دیدم با یه حس شبیه تری سالیوان تو پرستاران رفتم کیفمو برداشتم دویدم خونشون.نمیدونم چرا حس کردم سکته کرده.اما به هر حال نفس نمیکشید.زودی سرشو تو بهترین وضعیت قرار دادم بعدشم بهش نفس مصنوعی دادم و یکی از تری گلیسرینایی که داشتم گذاشتم زیر زبونش.از کبودی رنگش معلوم بود فشارش بالاست.خلاصه که درگیر بودم اوژانس رسید.آقاهه اومد معاینش کرد و خواستن ببرنش که برگشت به من گفت از مرگ نجاتش دادی.بعدشم یه لایک با دستش نشون داد رفت تو افق محو شد :))) ذوق مرگ شدم :)))
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/١٥
٠
٠
با دستش لایک نشون داد عجب مگه اونجا ایران نیست خخخخخخخ : )