خانه انجمن ک مثل کتاب
١١١٣
٧٩
h.naderi

ک مثل کتاب

ک مثل کتاب

از اونجایی که سایت جیم مثل خود هفته‌نامه جیم به دنبال ترویج فرهنگ کتاب‌خونی هست؛ از شما جیمی‌های گل می‌خوام آخرین کتابی که خوندید رو معرفی کنید؛

معرفی هم لطفا بیشتر از 150 کلمه نشه؛ خلاصه کوتاه و مختصر و مفید باشه...

سه تا از بهترین معرفی‌ها رو هم بنر می‌کنیم :) 

٩٢/٠٧/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
zza
zza
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
کتاب جیم شناسی مدرن
admin
admin
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
مهدیار؛ انجمن جدی می باشد :|
سهره
سهره
٩٣/٠٤/١١
٠
٠
خخخ
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٧/٢٠
١
٠
نام کتاب: چهار اثر از فلورانس اسکاول شین/معرفی: کتابی جالب که بیشتر مربوط به مسائل روانشناسی در زندگی روزمره میشه /کتابی که اگر عمیق خونده بشه میتونه راه درست و حقیقت زندگی رو به آدم نشون بده/موضوعات بیشتر شامل قدرت کلام و راه های موفقیت و راه ورسم زندگی هست/یک قسمت زیبا از این کتاب:(( من در پناه لطف خداوند و به برکت او راه درست را در پیش می گیرم.جایی که راه نیست خدا راه را می گشاید.))
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
دزیره... سرگذشت ناپلئون بناپارت .... عااااالی بود ....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
سرگذشت عاشق ناپلئون بگیم بهتره!!!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
من خوندمش
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
نه دیگه...سرگذشت خود ناپلئونم هست ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
عاوره ولی بیشتر راجع به دزیره اس تا خود ناپلئون:)ولی خعلی قشنگه:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
نام:انتظار،انتظار،انتظار که سبز گزینه هایی از سخنان دکتر شریغتی توی این کتاب اومده و به کوشش آقای محسن نیکبخت نوشته شده.این کتاب پر از جمله ها و عکس های دکتر شریعتی هست و باید کاملا عمیق خونده بشه.اگه بخونین واسه هر جمله اش باید وقت بذارین و روش فکر کنین تا به اون منظور اصلی برسین!ولی کتاب خیلی خوبیه.خود من تغییر کردم با خوندنش:)
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٧/٢٠
١
٠
آخرین کتابی که چن روز پیش تمومش کردم کتاب تاریخی "فتنه ترکان خاتون" نوشته ی "منوچهر مطیعی" هس / ک در زمان سلطان محمد خوارزمشاه اتفاق افتاده. سلطان محمد پادشاهی خوشگذران و راحت طلب بود. و همسرش ترکان خاتون زنی سنگدل، خونخوار و تشنه قدرت بود ک افراد بسیار زیادی رو برای حفظ قدرتش کشت. در همین زمان بود ک قوم مغول به ایران حمله کردن و هر چند "جلال الدین" پسر شاه و ولیهعد خیلی باهوش و جتگاور خوبی بود. ولی 12 سال سرزمین ایران محل تاخت و تاز قوم وحشی چنگیز خان شد.
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٢٠
١
٠
الان دارم سووشونو میخونم کتاب قبلیم "کلیدر "بود کتاب قبل ترشم "من او "بود بهترین کتابیم که خوندم بامداد خماره من کلا فقط رمان میخونم یه عاااالمه دیگه هم خوندم ولی شما گفتین طولانی نشه
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
خیلی دوس دارم "کلیدر" قوی ترین رمان ایرانی رو تموم کنم. ولی متن ش برام جذاب نیس.چه اراده ای که خوندی ش :)
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
کویر / دکتر علی شریعتی / تا به حال شنیده اید کاریز را ؟ خروسی که موذن ده است ؟ تا به حال توانسته اید شب های بی پایان و پر از چشمک زن های طبیعت کویر را لمس کنید ؟ تجربه در هم پیچیدن روی بام در قطیفه های سفید را چطور ؟ داشته اید ؟ سکوت آرامش بخش و در عین حال هراس آور کویر را اینجا و در این سرزمین می توانی حس کنی ... شاهراه علی را بشناسی و شاید حصار جهالتی که تو را با اسم علم و دانش محاصره کرده را بشکنی ! دیدت را نسبت به ریز ریز زندگیت عوض کنی و از لحظه لحظه های بندگی لذت ببری ... اینجا آرمان شهر من و شریعتی ست ... و دروازه شهر بر روی همه آن هایی که برای چندی نمی خواهند انسان باشند ، باز است ... اینجا سرزمین فریاد سکوت ... کویر !
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
کلا فقط کویـــــــــــــر!!!
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
من یه عمره دارم کتاب می خونم تا حالا چیزی رو دست این نخوندم ...
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
کتاب " راهنمای عملی مشاوره با کودکان" رو هم دارم می خونم ک هنو تموم نشده. متن ش سنگینه / دی:
faeze
faeze
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
مجموعه کتاب های شما عظیم تر از آنی هستید که می اندیشید در 8 جلد نویسنده:مسعود لعلی
terme
terme
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
من کتاب غیر درسی فقط رمان میخونم...قرار نبود خییییلی قشنگه...:,(
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
این کتاب و من خوندم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
من فقط رمان میخونم . رمان هم بخوای خلاصشو بگی هیجانی دیگه خوندنش نداره . عاشقانه برای پسرم : از خانم حمزه لو افسون سبز : باز هم خانم حمزه لو کسی پشت سرم آب نریخت : شرمنده نویسندش یادم نمیاد
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
سلامملیکم من فقط کتابای درسی میخونم فقط نمیدونم چرا پاس نمیشم باید روش خوندنمو اصلاح کنم چون فقط عکساشو میبینم من یه کتاب خوندم آخری ها اونم داستانای کوتاه برای بچه های ریش دار بود از جمالزاده بقیه دیگه به دیدد زدن عکسای مجلات ختم میشه :)))))))))))))))))))))
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٧/٢٠
١
٠
هه ..... چقد شما خنده دارید...
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
الان شما با چی مشکل داری مگه من هم قدتم بچه جون برو به هم سن و سالت گیر بده من با شما مشکلی ندارم شمام یه کاربری منم یه کاربر شما ممکنه از طرز نوشتن من خوشت نیاد خوب مشکلی نیست اصلا میتونی نخونی پس لطف کن شمام یه ذره انتقاد پذیر باش شمام طرز نوشتن خیطه عینه من خخخخخخخخخخخخخخخخخخ:)))))))))امیدوارم دوتایی مون یه روز پیشرفت چشم گیری داشته باشیم"ناتانیاهوو 5 ساله از مشهد"
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
الان كه فقط كتاب درسي ميخونم :( اما اخرين كتاب مارك پلو نويسنده اقاي منصور ضايطيان كارگردان راديو7 .درباره ي سفر ايشون به كشور هاي مختلفه.قشنگه پيشنهاد ميكنم بخونين
y_ehsan
y_ehsan
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
نام: ماهیت پیدایش صهیونیسم جهانی وافسانه دروغین هلوکاست.... موضوع: خوندنش خالی از لطف نیست این کتاب به موشکافی ماهیت صهیونیسم، علل ایجاد آن ، در مورد احزاب فلسطین ، و خیلی ناگفته های دیگر در مورد هلوکاست که خیلی خیلی کم به گوش ما رسیده
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
آخرین کتابی که خوندم؟؟؟..هعییییی...کتاب خواجه ی تاجدار از ذبیح الله منصوری...پیشنهاد میکنم اگه عاشق تاریخید بخونید و اصنم بالاجبار نخونینش...وگرنه متنفر میشید از تاریخ و شبا خواب پادشاهای زندیه و قاجاریه میبینید..:|..این کتاب درباره موسس اصلی سلسه قاجاریه...آقا محمد خانه که سرگذشت ایشون به زبان داستانیه...
admincheh
admincheh
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
الان که این مطرح کردین فهمیدم جدیدا همش سرم تو کتابه شعر بوده،ضد و گزیده اشعار شاملو وسهراب!کتابای دکتر شریعتی عالی تر از عالین !کویرو باید دوسه دور خوند تا فهمید چی به چیه!کتاب لطفا گوسفند نباشید آقای نامنی رو تابستون خوندم خوب بود!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
آخرین کتابی که خوندم مجموعه 7 جلدی،داستان های تخیلی هری پاتره.اثر جی کی رولینگ.البته فک نکنم نیاز به معرفی داشته باشه،چون هم کتاب قدیمیه و هم خود جیم 2 شماره کامل درموردش کار کرده!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٠
١
٠
سلام ... اسم نداشت خيلي هم قديمي بود /// شخصيتهاي داخل كتاب زياد بود و معني و مفهوم خاصي هم نداشت
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/٢١
١
٠
دفترچه تلفن نبوده؟؟؟ :)))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
سلام ... نه بابام دفتر تلفن نبود . جلدش محكم بود
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٢٠
١
٠
من توصیه میکنم کتاب های مصطفی مستور رو حتما بخونین :) فوق العــــــــــاده س! همشم تقریبا شخصیت هاش به کتاب های بعدیش مرتبطه :) من اولیم بار از طریق همین جیم جان باهاش آشنا شدم که کتاب" تهران در بعدازظهر"شو معرفی کرده بودین :) اسم چند تا از کتاباش: روی ماه خداوند را ببوس/ حکایت عشقی بی قاف بی شین بی نقطه/ استخوان های خوک و دست های جذامی / من گنجشک نیستم و .... کلا غرق میشین تو کتاباش :)
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٧/٢٠
٢
٠
عاشق کتاب های مصطفی مستورم...خیلی زیبا می نویسه...از این کتابایی که فرمودین غیر از تهران در بعداز ظهر بقیشو خوندم:) عالین عااااالی
maede
maede
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
آخرین کتابی که خوندم کتاب مجموعه ترانه های حدیث دهقان بود به اسم"مریضم کرده تنهایی"من شعراشو خیلی دوس دارم و فوق العادست و خلاصه از این ترانه های دم دستی نیس:)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
آخرین کتابی که خوندم اونم چند هفته پیش بود اسمشو یادم نیست ولی کتاب خوبی بود نثر زیبایی هم داشت درباره یه دختر بود که علاقه خاصی به ادبیات و شعر داشت
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
خیلی وقته کتاب نخوندم....:(((
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/٢٠
١
٠
آخرین کتابی که الان دست گرفتم(همون مانیتور ینی) مفاتیح الحیات آیه الله جوادی آملی هست...این کتاب عالی ترین کتاب در مورد سبک زندگی و مدیریت زندگی اسلامیه که تا به حال من دیدم و بهتون پیشنهاد می کنم حتما بخونین یه گوشه ازشو می نویسم:صله ی رحم تنها رفتن به خانه ی بستگان نیست،بلکه مصادیق فراوانی دارد و مصداق کاملش این است که پیش از دیگران نیاز آنهارا برطرف کرده و انهارا خوشحال سازد.پس صله ی رحم و پیوند با هر خویشاوندی متنایب با شان اوست چنان که گاه تنها به سلام کردن به او یا پاسخ نیکو دادن به سلام اوست زیرا وی نیاز به کمک مالی ندارد"
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
کتاب خوب زیاده!! ولی توی زمینه نجوم : 186 پرسش و پاسخ نجومی ..... خیلی دوسِش دارم!!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
آخرین نبود!! .... :| :| :|
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
و اما آخرین : امام شناسی از مجموعه کتابهای پرسش و پاسخ دانشجویی نوشته محمدرضا کاشفی! ... یَنی هیچ سوالی رو بی پاسخ نذاشته!!
وصال
وصال
٩٢/٠٧/٢٠
١
٠
کتاب چی بخونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مدرسان شریف ////////////این که شوخی بود به فضای جدی این انحمن نمیخورد :)))))))
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
من آخرین کتاب یه سال پیش بود ..... آتش بدون دود ..... بسیار زیبا بود در 7 جلد در مورد یه خانواده ترکمن از زمانهای خیلی گذشته تا نزدیک به دوره معاصر ازاین هفت جلد چهار جلداول که هنوز خیلی بوی سیاست نگرفته بود فوق العاده بود بعد از اون بامداد خمار ....و دو خواهر که یه رمان فرانسوی و پرنده مرغزار من شرمندتون هستم چون اسم نویسنده های بنده خدا رو یادم نمیاد یه کتابم وقتی جوون بودم خیلی تو خاطرم مونده به اسم پر
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
من اخرین کتابی رو که خوندم فکر کنم زبان تخصصی بود اونم چون اخرین امتحانم بود خوندمش خخخخ
seyedahmad_n
seyedahmad_n
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
من 2دوروز بعد از کنکورشروع کردم به خوندن کتابای شهید مطهری! البته ماه رمضون زیاد نتونستم بخونم چون جاتون خالی سربازی بودم!واقعا فوق العادست . کتاب های شهید مطهری اسکلت بندی مغز یک جوون شیعست . به نظر من هر کسی باید حداقل یک کتاب از آثار استاد رو بخونه . من طبق سیرمطالعاتی پیش رفتم و تابحال 7کتاب رو خوندم . آخرین کتاب پانزده گفتار بود .
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
شدیدا موافقم :) مخصوصا کتاب آزادی معنویشون یا بیست گفتار...
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
کتاب چراغ ها را من خاموش میکنم از زویا پیرزاد ،موقعی که خیلی بچه ترم بودم سینوهه رو خوندم ،یه چند وقتی هم میشه در گیر خوندم کلیدر آقای محمود دولت آبادی هستم دیگه
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
منم بیشتر رمان می خونم..البته کتب دیگم می خونم مثل کتب روانشناسی....که سعی میکنم اکثرشون رو معرفی کنم..شاید کسی لازمش شد و خوند
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
رمان عشقها و خاطرات کلئوپاترا.......... نویسنده: مارگارت جرج ، تاریخدان و رمان نویس تاریخی آمریکایی متولد سال 1943 میلادی مترجم: کامیار جولایی..........یک رمانی تاریخی است درباره کلئو پاترا، کلئوپاترا نام هفت تن از ملکه‌های مصر در سلسله بطلمیوسیان است. معروف‌ترین آن‌ها کلئوپاترا هفتم بود916 صفحه داره...خواندنش و به همه توصیه می کنم چون واقعا زیباست..و هرکس با هر سلیقه ای علاقه مند به خواندنش میشه ..و تا صفحه اخرش می خونه حتی چندین بار..این کتاب باعث می شه یک تجربه شیرین عاشقانه رو همراه بشید با کلئو پاترا .زن نسبتا زیبایی که دل آدمها رو به راحتی می فریبه.
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
کتاب سینوهه - پزشک مخصوص فرعون نویسنده : میکا والتاری - مترجم : ذبیح الله منصوری این کتاب بر اساس وقایع دوران فرعون آخناتون نوشته شده‌است..اگه علاقه دارین می تونین بخونید
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
روی ماه خداوند را ببوس نویسنده مصطفی مستور .. برگزیده جشنواره قلم زرین کتاب خیلی قشنگیه در مورد اینکه ایا خدایی هست یا نیست اینکه اصلا مهم هست که خدایی هست یا نه اما حتی از موضوع کتاب هم که بگذریم نوشته های فوق العاده قشنگی توش داره متن های شاید یک کم فلسفس ولی واقعا زیبا نمی دونم در اخر کتاب اصلا به سوالی جواب می ده یا نه اما مهم اینه که حس خوبی ایجاد می کنه محور اصلی داستان در مورد دانشجویی هست که برای پایان نامه دکتراش داره دنبال دلیل خودکشی یک استاد باهوش می گرده
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
دخترم ناهید..نویسنده حسین علی جعفری ..این کتاب بر اساس واقعیت و کمی تخیل نوشته شده رمان «دخترم ناهید» با اشاره کوتاهی به گذشته، روز روبوده شدن شهید ناهید فاتحی کرجو آغاز می‌شود و تا شهادت و زنده به‌گور کردن این شهید ادامه دارد. که در17سالگی به شهادت می رسه
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
همنام گلهای بهاری ، نگاهی نو به زندگی و شخصیت پیامبر گرامی (ص) نویسنده حسین سیدی.خوب اسم کتاب مشخصه نیاز به معرفی نداره به نظرم
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
یک بغل کاکتوس / گزیده ۱۰۰ شعر طنز از شاعران معاصر امید مهدی‌نژاد............خب ازاسمش بازم مشخصه ...ولی شعراش خیلی قشنگن و ازشاعران بزرگی هست این اشعار
nikta_21 کرم کتاب
nikta_21 کرم کتاب
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
آتش بدون دود همنام برادران کارامازوف
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
رمان خانه‌ی خودمان سینتیا کادوهاتا ترجمه شقایق قندهاری عمویم درست دو و نیم سانتی متر از پدرم قد بلند تر بود اما شکم نرمی داشت سال قبل که با مشت توی شکمش زدیم این فهمیدم عمو دادش به هوا رفت و برای مان خط و نشان کشید . پدر و مادر ما را بدون شام به رختخواب فوستادند . انها معتقد بودند که زدن دیگران بدترین گناه است دزدی دردرجه ی دوم و دروغگویی در درجه ی سوم بود . و من هنوز دوازده سالم نشده بود که مرتکب هر سه گناه شدم ... رمان نوجوانانه ی {{ خانه ی خودمان }} در سال ۲۰۰۵ برنده ی مدال نیوبری شد .
سهره
سهره
٩٣/٠٤/١٢
٠
٠
خعععععلی این کتابو دوست دارم .
سهره
سهره
٩٣/٠٤/١٢
٠
٠
خعععععلی این کتابو دوست دارم .
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٧/٢١
١
٠
آخرین کتابی که خواندم توقف ممنوع بود!صحبتهایی از اقا که خطاب به جوانان است و توسط یک نویسنده خوش دوق ن جمع آوری شده! کتاب شامل بخش های کوتاه است که از سخنرانی های اقا (رهبر عزیزم) دور هم جمع شده اند اما در کمال زیبایی بخشهای جداگانه به هم مربوطند کتاب جوری است که انگار آقا دارد برای جوانانش صحبت میکند!همان گفتار صمیمی!همان تکه کلامهای خاص اقا! خلاصه بگوییم با دل من که بازی کرد!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
کتاب دفتر ســرخ :این کتاب کاملترین مجموعه اشعار و دست نوشته های شاعز بسیجی مرحوم ابوالفضل سپهر هستش که شعر ها و نثر های زیبا وقشنگ و دل نشینی از ایشون رو جمع آوری کردن خیلی از شعر ها درست مثل یک روایت گفته شده و خیلی زیبا منظور رو میرسونه یکی از این شعر ها رو مینوسیم ::کوه پرسید زرود:/زیر این سقف کبود/رازماندن در چیست؟گفت:در رفتن من/کوه پرسید:ومن؟ گفت:در ماندن تو/بلبلی گفت:ومن؟/خنده ای کرد و گفت:در غزل خوانی تو/ آه از آن آبادی/که در آن کوه رَوَد،/رود،مرداب شود،/ و در آن بلبل سرگشته سرش را به گریبان ببرد،/و نخواند دیگر،/ من و تو،بلبل و کوه و رودیم/ راز ماندن جز،/در خواندن من،ماندن تو،رفتن یاران سفرکرده مان نیست/ بـدان!
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
مدیر یک دقیقه ای نویسنده: کنت بلانچارد . اسپنسر جانسون مدیر یک دقیقه ای کتابی است که رمز و راز موفقیت مدیریت صحیح را به صورت داستانی بیان می کند.جریان از این قرار است که مردی جوان برای یافتن مدیری لایق به جستجو می پردازد تا با آشنایی با تجارب او مدیر لایقی شود.با جستجو و بررسی انواع مدیران در کل دنیا به دو روش مدیریتی:1-استبدادی و خود رای 2-دمکرات و آزادی خواه برخورد می کند.گروه اول به فکر منافع سازمان و خود هستند و گروه دوم به فکر کارکنان و از نظر او این نوع مدیریت کامل نبود تا اینکه در جستجوهایش با مدیری آشنا می شود که در امر مدیریت بسیار موفق است و خود را مدیر یک دقیقه ای می نامد با جلسه ای که با مدیر یک دقیقه ای برگزار میکند او رمز خود را در این می داند که هم باید به افراد سازمان اهمیت داد هم به نتایج سازمان و از نظر او اگر افراد نسبت به خودشان احساس خوبی داشته باشند نتیجیه کارشان بسیار خوب خواهد بود.مدیر موفق، معاونین خود را برای بررسی بیشتر و ادامه تحقیقات مرد جوان به او معرفی کرد و مرد جوان آقای ترنل را به عنوان اولین راهنما انتخاب کرد...
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
اینقدر عصبانی نباش رونالد پاترافورن روش های موثر برای مهار خشم..: ریشه یابی خشم، پیشگیری از خشوت و سرزنش و تهدید، آرام ماندن گهگاه، تغییر افکار محرک خشم، در‌خواست خواسته‌ها بدون ابراز خشم.
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
لطفاً گوسفند نباشید محمود نامنی........ از برترین کتاب های خودشناسی و اصلاح الگوی زندگی شخصی است که خواندن این کتاب را برای همه افرادی که نمی خواهند گوسفند بمانند توصیه میکنم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١٢/١٣
٠
٠
کوری- اثر ژوزه ساراماگو. توی جیم معرفیش کردن بخونین! محشره
amin20
amin20
٩٣/٠١/٢٠
٠
٠
من دارم اعلام میکنم هر روز خیلیاش هنوز نمتشر نشده