خانه انجمن کآت!اکشن!
٥٥٩
٢٦
mahdieh.t

کآت!اکشن!

کآت!اکشن!

نظرتون راجع به فيلمهاي پليسي تلويزيون چيه؟جديدترين اثار هم ماتادور و هوش سياه دو بود،درموردش نظربدين،بهترين فيلم پليسي كه تا الان ديدين چي بوده؟؟

٩٢/٠٧/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٧/١٩
١
٠
هوش سیاه خیلی خوب بود البته هوش سیاه 1 بهتر بود به نظرم.......ماتادورم بد نیست بازیگراش خوبن ولی یکم به پلیس نمیخورن.................دزد و پلیس هم خیلی خوب بود
maede
maede
٩٢/٠٧/١٩
١
٠
موافقم..هوش سیاه1 خوب بود.
maede
maede
٩٢/٠٧/١٩
٢
٠
فیلمای پلیسی ایرانی واقعن اونقدر جذاب نیستن.همین ماتادور چقدر صحنه های الکی توش داره!بهترین تا جایی که من دیدم سریال بوده..جنایتهای غیرحرفه ای!عااالی بود.
tanha
tanha
٩٢/٠٧/١٩
٢
٠
خوب بوده به نظرم! ینی در حد ایران خوبه بازم! یهترین فیلم پلیسی که تموم بچگی هام باهاش حال کردم خواب و بیدار بود:)
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٧/٢٠
١
٠
ااره خواب و بيدار هم واقعا قشنگ بود يني ميشه گف واقعا هيجان داشت
mab3740
mab3740
٩٢/٠٧/١٩
١
٠
ماتادور عالیه....فوق العاده اس.هوش سیاه 1 نسبت به 2 بهتر بود .....سقوط آزاد هم خوب بود....ولی هیچ کدوم ،ماتادور نمیشه.....واییییییییی
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/١٩
١
٠
من اصن تلویزیون نیگا نمیکنم ... :)
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
چه جوري تحمل ميكني؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
جایگزین های بهتری واسش دارم :))
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/١٩
٠
٠
ففیلم های پلیسی...فک کنم هشدار براای کبرا 11 از همه بهتر بوده ولی توی ایران تا الان هیچکدوم ب پای خواب و بیدار نرسیدن
jalal
jalal
٩٢/٠٧/١٩
٣
٠
به هیچ وجه جذاب نیستند.دلیل اصلی غیر جذاب بودن صحنه های تصنعی و باور ناپذیر است.
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/١٩
٠
٠
يكي بود/ اسمش دقيق يادم نيست / فكر كنم ساختمان 85 بود
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
:)) آره راستی این فیلم مهدی فخیم زاده هم کار خوبی بود.موافقم
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
کلا مهدی فخیم زاده از این کارا زیاد کرده و اون ساختمان 85 هم خوب بود..........
پگاه
پگاه
٩٢/٠٧/١٩
١
٠
هشدار کبری 11 و دزد و پلیس
پگاه
پگاه
٩٢/٠٧/١٩
١
٠
دزد و پلیس/هشدار کبری 11
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/١٩
١
٠
از فیلم پلیسیای ایرانی که اصلا خوشم نمیاد....فیلم پلیسی فقط فیلمای مــــــرگــــــان فــــــریمـــــــن :)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/١٩
١
٠
هوش سیاه رو که اصلا ندیدم ولی ماتادور فقط به نظرم بازیگراش خوبن وگرنه فیلمنامه خیلی ضعیفی داره
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
اره بنظرمن هم فقط ديده شدنش به واسطه ي بازيگراي معروفش هس
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
به نظر من هوش سیاه واقعا یک اثر خوب و قابل تقدیر بود ، البته دیوار هم خب بود ولی این ماتادور که فقط وقت تلف کنیه! از هر 10 تا سکانس 8 تاش وقت کشیه ! پلیسی ایرانی فقط هوش سیاه 1و2
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
سریالای قدیمی بهتر بودن...مثل خواب و بیدار........کلانتر........
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
سلام ... فيلم و سريال نگاه نميكنم مگر مجبور باشم ولي اگر مستند باشد حتما مي‌بينم
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
هیش کودوم از فیلمای پلیس ایرانی به درد نمیخوره من که ماتادورو فقط دو قسمتشو دیدم یکی اون قسمتش که سام درخشانی فدا کاری کرد یکیم یادم نیست فقط از اون آقا قد بلنده که خلاف کاره تو فیلم که تو قلاده ها طلا هم بود خیلی خوشم میاد اگرنه فیلم آبگوشتی
پری سا
پری سا
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
خیلی فیلم پلیسی نگاه نمیکنم........هوش سیاه قشنگ بود...ولی ماتادور دوقسمت اولشو که دیدم خوشم نیومد....جوری نبود ک ادم و جذب کنه......
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
فکر می کنم این به خاطر بازیگرای نقش پلیسشه...........اصلا یه جورین اینا واسه پلیسی
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
فیلم های پلیسی ایرانی خالی بندیه..یعنی پلیس به همین سرعت درصحنه حاضرمیشه و پرونده ها حل میشن...باورنکنین ...واقعا فیلمه...فیلم خارجی یای پلیسی یم بزرگنمایی یه به نظرم..اونم خالی می بندن گاهی