خانه انجمن پدیده ای به نام منّت گذاشتن!
٧١٢
٢٤
Mahnaz

پدیده ای به نام منّت گذاشتن!

پدیده ای به نام منّت گذاشتن!

تا حالا شده ب شدت نیاز داشته باشی کسی کاری برات انجام بده ،ولی فقط به خاطر اینکه بعد ها به خاطر همون کار سرت منت نذاره بی خیالش شده باشی یا خودت انجام داده باشیش؟تعریف کنین.به علاوه ی اینکه آیا تا حالا سر کسی منت گذاشتین؟چرا؟

٩٢/٠٧/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
maede
maede
٩٢/٠٧/١٩
١
٠
نه نشده!سعی میکنم از کسایی کمک بخوام که منت سرم نذارن!خودمم فکر نمیکنم همچین آدمی باشم..ولی اگه طرفم قدرنشناس باشه شاید منت سرش بذارم!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
سلام ... معيار شما در قدر شناسي چيست
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/١٩
١
٠
آره... از بچگی مغرور بودم ریاضیمم خوب نبود دوس نداشتم کسی واسم مسئله های ریاضیو حل کنه بعد منت بزاره واسه همینحاضر بودم صفر بگیرم ولی ندم کسی :( تا حالا زیاد پیش اومده از موقعیت کمک گرفتن از کسی فرار کرده باشم! :) ولی خداییش تاحالا کاری که واسه کسی انجام دادم هیچوقت منت سرش نذاشتم ...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
سلام ... رياضي من هم خيلي خراب است ولي هيچ وقت از كمك ديگران خودم را محروم نكردم .
terme
terme
٩٢/٠٧/١٩
٢
٠
آخ آخ از ادمایی که منت میذارن انننننننننننقد بدم میاد که نگو...اصن دلم میخواد بزنمشون
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
سلام ... شايد مشكل از ما باشد كه منت پذير هستيم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/١٩
١
٠
اخه بعضي وقتا كه در حق يكي خوبي ميكني بعد نامردي ميكنه بايد منت بزاري كه حاليش بشه كار درستي نكرده ولي بي مورد منت نميزارم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
سلام ... اگر منت بزاري كه كارت ارزش نداره
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/١٩
١
٠
متنفرم از منت گذاشتن....یعنی حالم بهم میخوره...اگه یکی یه کاری بکنه و بد منت بذاره هم یکی تو دهنش میزنم هم دیگه تا آخر عمر بهش کاری نمیگم...ولی خدا رو شکر تا حالا پیش نیومده!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
سلام ... اينكه تا حالا كسي منت نگذاشته نشون مي‌دهد رفتار شما با نوشته شما مطالق نيست رفتار معقولي داشته ايد
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/١٩
١
٠
در کل از منت گزاری بدم میآد...همین چند روز پیش...به خاطر اینکه دوستام منت سرم نزارن..خودم یه تنه نشستم حسابان و جبر خوندم..از اونا هم هیچی نپرسیدم...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
سلام ... چرا بخاطر منت ديگران /// بخاطر اين بوده كه مي‌دانسته ايد تلاش نماييد به هدف خواهيد رسيد
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢٠
١
٠
سوال سختیه ، ولی سال 1 دبیرستانم از این اتفاق ها زیاد داشتم این رو یادم هست.
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
سلام ... تغيير ساختار و برداشتها مشكل كار بوده
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٠
١
٠
سلام ... سعي كرده‌ام تا مي‌توانم بگونه‌اي عمل نمايم كه چيزي نخواهم و اگر هم بخواهم منت او را به جان مي‌خرم /// پیامبر فرمودند: «استعفف عن السؤال ما استطعت» تا می‌توانید از کسی چیزی نخواهید. در کمک خواستن از دیگران «تحقیرشدن» هست. و از آن‌طرف فرمودند، اگر کسی از شما کمک خواست، مبادا تحقیرش کنید
پری سا
پری سا
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
من کلا سعی میکنم منت نزارم.................ولی فک نکنم تاحالام شده باشه کسی سرم منت بزاره......
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
دوستام که میگن نه حالا نمی دونم
میلاد
میلاد
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
کی جرئت می کنه سرم منت بذاره؟؟
m_sana
m_sana
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
آره تا حالا خیلی شده به خاطر این که میدونستم بعدش منت میذارن سرم سعی کردم خودم اون کارو انجام بدم خودم اینطوری نیستم مگر با کسی که خودش همین برخوردو داشته باشه
mahla
mahla
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
ار باوا من خیلی منت گذاشتم سر دیگران ، دیگران هم همینطور:)
zahra
zahra
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
یادم نیست؟
zahra
zahra
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
ولی تا جایی که یادمه زیاد سرم منت گذاشتن:)
زهرا
زهرا
٩٤/٠٥/١٣
٠
٠
من یه خواهر و داماد دارم که همیشه سرم منت می گذارن خدا ازشون نگذره