خانه انجمن موسیقی های مجاز؛ کافی و رضایت بخش یا خیر؟
٦٩٧
٢٥
H@$$@N

موسیقی های مجاز؛ کافی و رضایت بخش یا خیر؟

موسیقی های مجاز؛ کافی و رضایت بخش یا خیر؟

به نظر شما موسیقی های مجاز کشور توانسته اند انتظارات نسل جوان را براورده کنن طوری که جوونا سمت موسیقی های دیگه نرن؟ 

یا موسیقی اصیل خودمون رو شناختیم؟

٩٢/٠٩/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
موسیقی اصیل خودمون رو که شنختیم ولی هر کی یه سلیقه ای داره فکر نکنم در امروزه مجاز یا غیر مجاز بودن موسقی بتونه برای انتخاب مشکل ایجاد کنه
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/١٣
١
٠
ببینید به نظره من خیلی بستگی به خود افراد داره...کشور ما کشوری اسلامی هست و طبق موازین اسلامی در حرکت هستیم. طبق این چهارچوب موسبقی هایی گاها فراتر از سطح نوقع ارائه شده هست. به نظرم از لحاظ موسیقی هیچی کم نذاشتن و حتی در چهارچوب جمهوری اسلامی تا حدودی فراتر از انتظار هم بوده اند. البته باز هم بستگی به خود انسان دارد گاهی این آهنگ ها برای فردی نا کافیست و به ترانه های اونور آبی رو میاره... به نظره من سطح موسیقیامون از فیلمامون بالاتره!!!!! این نظره منه !! همین !!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
من اصلا از موسیقی سنتی خوشم نمیاد....................ا
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
اتقاقا موسیقی سنتیم همین نظرو درباره شما داره....من میدونم خودش به من گفت....:))))
B_gh
B_gh
٩٢/٠٩/١٣
١
٠
موسیقی سنتی خیلی قشنگه دوست عزیز...........ولی باید علافه داشتی باشی،اکثرا موسیقی سنتیو دوس دارن بیشتر بهش توجه کن!
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
بله به نظر من خوانندگان ما انتظارات نسل جوان را برطرف کرده اند
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
زیاد اهل اهنگ ماهنگ نیستم اهنگ خاصی هم گوش نمی دم طرفدار اهنگای خوبم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٩/١٣
١
٠
موسیقی اصیل یعنی چی؟؟؟یعنی موسیقی سنتی؟؟بحث موسیقی بحث سلیقس...انسان با توجه به موقعیت و حالش موسیقی رو گوش میده..به نظر من که خواننده های مجاز کشور خوبن...یعنی برا هر سلیقه ای یه خواننده مجاز داریم...
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/١٣
٠
١
راستش من همه سنتیارو دوست ندارم خیی کمن که به دل بشینه....ولی خب بنظرم تنوع زیاده برا سلیقه های مختلف
BeinG_a_GirL
BeinG_a_GirL
٩٢/٠٩/١٣
٠
١
به طور قطع جواب منفی ست !
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
به نظرمن موسیقیای این ورابیم خیلی خوب وخوشله...........ولی ازسنتی خوشم نمیاداصلا...
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
من سنتی دوست ندارم ولی بنظرم اره... خواننده های مجاز خوبن.. بسن!!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/١٣
٠
١
درباره موسیقی اینو باید بگم که الان تو کشور ما واس مجوز دادن خدا رو شکر خیلی دارن راحت تر میگیرن...مثلا همین پالت اگه مال چند سال پیش بود عمرا مجوز نمیگرفت... یا رستاک حلاج....خیلیاای دیگه که حتی اگه مجوز نداشته باشن خیلی راحت تر میتونن موزیک کار کنن سنتیمون خیلی داره پیشرفت میکنه.... الان نامجو جوون پسندم هست (البته بستگی داره چیجور جوونی باشین :)))یا پالت که یه سبک خاص داره که کلاسیک ایرانی و خارجیو مکمل هم کرده اینم بگم که من زیاد اهل این نیستم که مجازه یا نه....واسم مهمه خوب بخونه...و یا حتی بعضی از خواننده ها که کلی حرف پشت سرشونه و میگن گوش دادن به موزیکاشون حرامه رو قبول ندارم...چون همون اشخاص موزیکای خوبم دارن...مثه ای ساربان نامجو...خب وقتی من از همون خانندهها موزیکای خوبشونو که توش مورد یا حرف کفری نمیزنه بگوشم که دیگه ایرادی نداره ...ممنون از انجمنتون...خدا کنه انجمنای موسیقی بیشتر شه...آدم میاد روحش شاد میشه :)))
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
کاملا با نظر دوست جانم مبافقم :)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
سلام ... من كه بين آهنگها مجاز و غير مجاز بودنش را تشخيص نميدهم
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
دقیقا برا همینه میگم خیلی ارشاد داره آسون میگیره نصبت به مجوز دادن
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
خودکارم رو دستم سیگارم رو لبم
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
من بدم میاد از خوانندگان مجازمون اصلانم گوش نمیدم....!!!!
ali007
ali007
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
من مجاز هم گوش میدم..........ولی بیشتر غیر مجاز رو گوش میدم!!!!!!!!!!!!!چون زیاد از کاراشون خوشم نمیاد!!!!!!!!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/١٣
٠
٠
من در هر بخشی از زندگیم یک سبک آهنگ گوش میدادم که گاهی کاملا با هم متفاوت بودند:زمانی موسیقی اونوری ها،سنتی،پاپ،محلی کردی خودمون ،موسیقی خواننده های ترکیه،موسیقی آرام بخش و خلسه،موسیقی تکنو و الکترونیک ،و حتا زمانی سبکهای موسیقی راک و و متال،و....!!!///////موسیقی پاپ کشور که به نظر من فقط موسیقی پاپ همون دهه هشتاد که موجی از خواننده های خوب امدند و آلبوم دادند خوب بود و الان در دهه نود که هستیم دیگه کار جالبی ندیدم حتا همون خواننده های خوب دهه قبل دیگه مثل آهنگها و آلبومهای قدیمیشون نمیخونن (اصلا از خواننده های پاپ الان گوش نمیکنم)
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٩/١٣
١
٠
من کار ندارم مجازه یا غیر مجاز هر کدوم که به دلم بشینه گوش میکنم
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/١٤
٠
٠
نه کاملا ... از لحاظ کیفیت هنوز به حد خواننده های دیگه نرسیدن ... ولی من فکر میکنم موسیقی اصیلمونو خیلی خوب تونستیم بفهمیم و درکش کنیم ...
sorme
sorme
٩٢/٠٩/١٤
٠
٠
من در حال حاضر بیشتر آهنگهای مجاز گوش میکنم.مخصوصا آهنگهای احسان خواجه امیری
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
وااااااااااای آره خواجه امیری : فقط چند لحظه کنارم بشین یه رویای کوتاه تنها همینه ....
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/١٥
٠
٠
خب این بحث بحث سلیقه است *:) من از سنتی اونقدر خوشم نمیاد چون حرف دلم نیست ... سعی میکنم کلاسیک گوش کنم چون خیلی آرامش بخش ِ *:)