خانه انجمن آی ،بازی ،بازی ،بازی!
٨٠٣
٣٦
مهدیس خانووم

آی ،بازی ،بازی ،بازی!

آی ،بازی ،بازی ،بازی!

وقتی با یک جمعی مثل دوستاتون یا فامیلتون جمعتون جمعه، معمولا سمت چه بازی هایی می رین؟

وقتی تنها هستید چه بازی هایی می کنید؟

٩٢/٠٧/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
faeze
faeze
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
تنهایی که آدم بازی نمیکنه:|یعنی اصلا داریم کسی که تنهایی بازی کنه؟؟؟؟تو جمع ام که بازیایی مثل اسم فامیل،جرات حقیقت،مافیا و...
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
ماهم هرهفته بازی میکنیم وبازنده باید واسه بقیه بستنی کیک یا شیرینی بخره ....تا عصرونه نخورده از خونه مامانم اینا نریم
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
ما دور هم که جمع میشیم گل یا پوچ بازی میکنیم مثلا 30 نفر آدم دسته بندی میشیم تا آخرم از خنده میمیریم :)))) انقد که خوش میگذره :)) تنهایی که نمیشه بازی کرد مهدیس جون :) کتاب میخونم سرگرم بشم :)
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
چرا بعضیا تناهیی با موبایلشون بازی میکنن میشینن با کامپیوتر بازی میکنن کمی فکر کنید دوشتان
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
راس میگی آورین :) من که گفتم کتاب میخونم :)
maede
maede
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
بازی که نمیکنیم!تنها هم باشم زیاد اهل بازی نیستم!میرم نت.
maede
maede
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
البته زمانی که بازار انگری داغ بود!با خواهرام سر سوختنا!!بازی میکردیم:))
میلاد
میلاد
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
گل یا پوچ.....اسم فامیل....یه بازی خنک کی همو بوس میکنن(محارم البته!خخخ)///تنهایی هم که گوشی از این بازیای امتیازی
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
کلا بازی خاصی نمیکنیم تو خانواده وقتی باهمیم تنها که باشمم ترجیح میدم اهنگ گوش بدم ولی اگه با دوستام باشم شاید بسکتبالی والیبالی بازی کنیم شاید..........
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
اونقدر بازی نمیکنیم ولی اگرهم باشه گل یا پوچ و اسم فامیل تنهایی هم با گوشیم بازی میکنم البته اگر بیکارباشم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
با فامیل.....منچ و جکم....تنها هم اصن بازی نمیکنم...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
دور همیم اسم فامیل بازی میکنیم...از اون نوعش که حرف آخر کلمه ها باید یکی باشه/خودمم که تنهام با گوشیم بازی میکنم.البته موقع تنهایی معمولا آهنگ گوش میدم و درس میخونم:)
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٧/٢١
١
٠
وقتي دور هميم...معمولا انواع بازي ها با كارت هاي بووووق..... و پانتوميم...و همچنين وسطنا...تنهايي هم كه ديگه بازي هاي مختلف گوشي مثل انگري بردز
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
پانتومیم و هستم خدایی مخصوصا وقتی عده زیاد باشه صفایی داره مسابقات اصفهان که بودیم خیلی بازی میکردیم یادش بخیر
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
تنهایی که بازی نمیکنم....مگه بشینم dotA بازی کنم....تو جمع هم شاید با بعضی تخته ها و برگه ها...اگه هم حالش و تورش و توپش باشه والیبال میزنیم :)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
یعنی خدایی سانسورتون تو حلقم :))))....
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
الان این بازی هایی که میگین مگه ما داریم اصننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
اصولا با جمع که بخوایم بازی کنیم...وسطی بازی میکنیم...یا دبلنا...تنهایی هم بازی های تو گوشی که موجوده...
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
بستگی به فامیلش داره بعضی فامیلا اهل دلن :خخخخ بشه یک پی اسی پیزی بزنیم // بعضی ها هم که اهل کوهن :دی میریم کوه
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
میخواستین بگین psp دارین الان واقعن یا نه ؟!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
نه بابا با کامپیوتر.
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
جادو می کنیم !
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
تو جمع ..بازی نمیکنیم...حرف میزنیم... خخخ... تنهایی ام ...سودوکو تو گوشیم!!!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
بازی هایدیوونه بازی البتهجمعپسراها جمع خانوادگی اسم و فامیلی چیزی خودم تنها هم با گوشیم کلونگی می کنم:)))
پیام
پیام
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
بازی )) ؟! معلومه دیگه )) فوتبال - بزن بزن - بکوش بکوش _ گاهی هم شطرنج و مشتقاتش (بیشتر مشتقاتش)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
مشتقات؟؟؟!؟!؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
فامیل:اسم و فامیل سخت:)تنها:با گوشیم بازی میکنم!!!:دی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
سلام ... اصلاً اهل بازي نيستم
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
گل یا پوچ
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
خوب حکم...نرد..شطرنج...بستگی داره برای بازی چی دم دستمون باشه...
پری سا
پری سا
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
ما بچه تر ک بودیم......هر جمعه خونه ی پدر بزرگم جمع میشدیم...وسطی بازی میکردیم.....استپ هوا ....فوتبال....ولی دیگه خیلی وقته ک این بازیا رو نکردیم...دلم تنگ شده برا بچگیم.......
zahra
zahra
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
:)
zahra
zahra
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
ای بچـــــــــــــــــــــــگی کجایـــــــــــــــــــــــی :) خخخ
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
معمولا جمعیت زیاد باشه وسطی بازی میکنیم با کل فامیل:))) ولی اگه کمتر بشه فوتبال میزنیم.یا بدمینتون:))
morteza_t.kh
morteza_t.kh
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
فقط اسم فامیل
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
تنهایی با کامپیوتر ولی تو جمع فامیلی معمولا اسم فامیل