خانه انجمن یه سوزن به خودت بزن ،یه جوالدوز به مردم..
٧٧٥
١٢
dashsajad1@gmail.com

یه سوزن به خودت بزن ،یه جوالدوز به مردم..

یه سوزن به خودت بزن ،یه جوالدوز به مردم..

همیشه می گن وقتی می خوای کاری رو بکنی ،یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به مردم

به نظرتون چرا ما ایرانیا همیشه کارایی می کنیم که دودش تو چشم خودمون می ره؟مثل نبستن کمربند یا نذاشتن کلاه ایمنی رو موتور یا خوردن قرص آهن بعد چایی..

می خوام خودتون چندتا مثال بزنین و اگه راهکاری دارین بگین...

٩٢/٠٧/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
ali007
ali007
٩٢/٠٧/١٤
١
٠
مثال که زیاده مثل خوردن کاهو با سکنجبین و.... راهکار اینه که این چیز ها باید فرهنگ سازی بشه.
maede
maede
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
از این مثالا تو مطلب لطفن از خطوط قرمز عبور کنید من زیاده:)همونجا راهکارم دادم گفتم چون ما اصولن برعکس کار میکنیم بیان به ما برعکس توصیه کنن!مثلن بگن کلاه ایمنی به هیچ وجه نذارین:))))
terme
terme
٩٢/٠٧/١٤
١
٠
اولا که هرکار خلافی رو به ایرانی بودنشون نسبت ندین...اینا ریشه تو تربیتو فرهنگ شخصی شون داره نه اینکه بگیم چون ایرانیه این کارو انجام داده...دوما که اینا نیاز به فرهنگ سازی و گاهی اوقات زور داره...اگه برای کلاه نذاشتن هر دفعه100تومن جریمشون کنن از دفعه دیگه کلاشونو میذارن سرشون...بقیه هم همینطوره هرکودوم یه جور حل میشه...
t.m
t.m
٩٢/٠٧/١٤
١
٠
ترمه واقن دمت گرم:) حرفت عآآآآلی بود ...
terme
terme
٩٢/٠٧/١٤
١
٠
قربانت:)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
ابتداعا سلام خدمت داش سجاد شجاعی خودم ایشالله همیشه بر قرار باشی چکار میشه کرد دیگه همینه آررررررررررره
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
از جونمون سیر شدیم امید به زندگی تو ایران کمه واس همین همه قصد خودکشی دارن
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/١٤
٢
٠
سلام ... خوبي را بايد ترويج دهيم
jalal
jalal
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
قدر عافیت کسی داند که به مصیبتی دچار شود
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
قدر خودمونو نمیدونیم انگار :((
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
خوب کار خوب بایداز پایه فرهنگ سازی بشه وهمچنین برای انجام ندادنش تنبیه اونوقت میبینید ایرانی و جای دیگه نداره
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١٧
٠
٠
مثه رد چدن عابران پیاده موقعی که چراغ واسه ماچینا سبزه.. اینقدر حرص میخورم .... خب یکی نیست بگه با فرهنگ 2 دقیقه دندون رو جیگر بذار...