خانه انجمن ترک میدون!
٤٥٣
٢٢
رادمهر

ترک میدون!

ترک میدون!

چرا وقتی قرعه ی ورزشکارا به یه اسرائیلی میخوره میدون رو ترک می کنن؟

با این کار موافقین یا مخالف؟؟ 

به شخصه با اینکار مخالفم اینکار باعث میشه که اونا فکر کنن در سطح اونا نیستیم و خیلی هارو دیدم که میگن از ترس باخت ترک میدون می کنن

٩٢/٠٧/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
admincheh
admincheh
٩٢/٠٧/٢١
٢
٠
خواستم برم نماز بخونم این انجمنو داشتم می ذاشتم،دوست داشتم اولین نفری باشم نظرمو بگم!اول باید دید اونا سطحی دارن که ببینن یا فکر کنن ما هم سطحشون هستیم یا نه!اسرائیلو من به عنوان یک کشور به رسمیت نمی شناسم!اونا غاصبن!غاصب جان و مال و خاک و ناموس یک سرزمین!خیلی خوشحالم که ورزشکارامون حتی حاضر نیستن با رژیمی مسابقه بدن که کسی با کوته فکر نتانیاهو رئیسشونه..متنفرم ازشون..
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
دقیقا واسه همین موافقم که بریم تو میدون و لهشون کنیم!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
من موافق با حرف شما به نظر من اصلا واژه ا س را ئ ی ل قاصب هم حیفه ! برای اونا ، رژیم صهیونیستی از سرشونم چند فرسخ زیاده . همین که بگیم بازی میکنیم میشه قبول وجودشون ولی خب ارزش اون بازی نکردن خیلی بالاتره از ایون مدال برای من یکی.
terme
terme
٩٢/٠٧/٢١
١
٠
چی بگم والا؟؟اگه نظر واقعیمو بدم فک نکنم زیاد جالب باشه اینجا...خیلی ها تو سطح دنیا هستن که علاوه بر خاک و ناموس نون شبم از خیلیا محروم کردن...با اوناهم نباید رابطه داشت؟؟نباید باهاشون حرف زد؟؟به نظر منم منطقی نیست
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٢١
١
٠
منم همیشه حرس میخورم الان که خوبه فقط اسرائیله قبلا آمریکا هم بود
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٢١
١
٠
کاملا مخالفم اتفاقا باید باشون مبارزه کنن این کارا مسخره بازی و بچه بازیه بخدا
maede
maede
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
اونا هر فکری که میخوان بکنن!من با این کار موافقم!این یعنی یه نوع اعتراض به اسرائیل و جنایت هاشون.
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
من کلا میگم که ورزش رو نباید وارد کرد به سیاست هر چیزی جایی درسته که ما اونها رو کلا قبول نداریم ولی تکلیف بنده خدا ورزشکاری که 8 سال ،4سال،...زحمت کشیده چیه؟ با مبارزه تازه بیشتر میشه قدرت نمایی کرد بهنظرم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/٢١
١
٠
منم مخالفم...اتفاقا برعکس باید برن میدون..و تا توان آخر باهاشون مبارزه کنن...و دشمنو شکست بدن...و بزنن تو دهنش..نه اینکه کنار بکشی...یعنی چی مثلا؟؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
کــــــــــــــــــــــاملا مخـــــــــــــــــــالف....اینقد بدم میاد از این کار!!!!
سحر
سحر
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
مخالفم...اصن به نظرم معنی نداره....سیاست جداس ورزش هم جداس....
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
مخالفم..چه معنی داره میدون رو ترک میکنن..باید تا آخر بازی کنن و نشون بدن از همه لحاظ سرترن از دشمنا...و یه نظر دیگه هم دارم و اینه که مسائل ورزشی و سیاسی نباید باهم قاطی شن...
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
من مخالفم ! صیهونیست ها آدمای بدی هستن درسته همه میدونیم منفورن و بد هستن اما ملت یهود بازیچه دست این دولت هستن و بهشون ظلم میشه اونا حتی نمیتونن از اون کشور مهاجرت کنن ظاهرا شاید مرفه به نظر بیان اما زندگی تو شهرکهای صیهونیستی مثل زندگی تو قفس حق انتخاب ندارن همه کشورها دید بد به جامعه یهود دارن حتی آمریکایی ها
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٢٢
١
١
منم مخالم باید با اقتدارشکستشون بدن حالا ازیکنظرکه ما اونارو کشور حساب نمیکنیمم خوبه ها
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
من با این کار موافقم/ وقی این کارو میکنن یعنی کشور اونا رو هنوز به رسمیت نشناختن واین بهتین کاره برای یه کشور جعلی و از خود ساخته مثل اسرائیل
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
من موافقم...ما اونا رو اصلا به حساب نمی یاریم که بخوایم باهاشون مسابقه بدیم...رژیم جنایتکار اسرائیل....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
منم گاهی این سوالو از خودم میپرسم ولی جوابی که به ذهنم میرسه قانع کننده اس...ما موقعی که حتی اسرائیلو به عنوان یک کشور قبول نداریم نبایدم جلوشون بازی کنیم.اسرائیل کشور نیس که ورزشکارای ما جلوشون بازی کنن....بذارین اونا فک کنن ما در حد واندازه شون نیستیم.فکر عده ای از مردم نباید اهمیت داشته باشه.مهم اون ارزشه که همیشه باقی میمونه
zahra
zahra
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
واقعااااااااااا :)!!!!!!!!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
سلام ... وقتي كشوري را به رسميت نميشناسيم دليلي ندارد با آنها مسابقه بدهيم . نام كشورش مهم نيست
پری سا
پری سا
٩٢/٠٧/٢٣
٠
٠
دلیل این کار اینه ک ما اسرائیل و به عنوان یه کشور قبول نداریم.........و استقلالشو ب رسمیت نمیشناسیم.............نظری ندارم........
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
من فکر میکنم درست نیست الکی هر بحثی رو سیاسی کنیم اونم ورزش که یه چیز بین المللیه ... ما با دولتش مشکل داریم نه با مردم و ورزشکارش ...