خانه انجمن دوراهی ،سه راهی ،گاهی هم چهارراه!
٦٥٤
٤١
مائده کاشیان

دوراهی ،سه راهی ،گاهی هم چهارراه!

دوراهی ،سه راهی ،گاهی هم چهارراه!

تو برنامه رادیو7 راجع به بلاتکلیفی پرسیده بودن..به نظرم سوال خوبی اومد!بلاتکلیفی واسه شما چه معنی ای داره؟تا حالا تو چه موقعیتی احساس کردین واقعن لاتکلیفین؟

من خودم میگم بلاتکلیفی یعنی سر دو راهی یا حتی چند راهی قرار گرفتن..یعنی یه حسی مثله سر در گمی!آخرین بارم سال90 بعد از اعلام نتیج کنکور بود که احساس بلاتکلیفی کردم!

٩٢/٠٧/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
t.m
t.m
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
اول بگم اول :| :دی
t.m
t.m
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
حس بلاتکلفی ... هوممممممم خب وقتی آدم تو تصمیمش دچار تردید میشه دیه...
maede
maede
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
بعضیا وقتی تصمیمو میگیرن بلاتکلیف میشن!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
حس بلاتکلیفی حسیه که این روزا بدجور توش گیر کردم...مثه همون 4 راهه..واقعن سر انتخاب دچار استرس میشم...الآنم سر درس و مدرسم یه همچی حسی دارم..:(
maede
maede
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
آره خیلی بده!امیدوارم حل شه!
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
بلاتكليفي.....اين كه وقتي تمام راهارو برا يه كاري انجام بدم اما از اخرم نتيجه نداشته باشه و رو هوا باشي....
maede
maede
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
گاهیم انجام نداده بلاتکلیفی!
sahar
sahar
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
آره زیاد..مثلا تا همین چند روز پیش بلاتکلیف بودم شدییییییییییید .ولی الان دیگه کاملا از بلاتکلیفی دراومدم :))))))
maede
maede
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
چه خوب!
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
من هنوز سر بلاتکلیفی به این شدت قرار نگرفتم!! چون همه چی روال عادی خودشو میگذرونه... وقتی ام قرار بگیری با مشورت و پرس و جو حل میشه :))
maede
maede
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
چقدر خوب!خدارو شکر:) اما مشکل بلاتکلیفی همینجاس که با مشورتم حل نمیشه!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
بلاتکلیفی ینی تصمیمت رو بگیری اما ندونی ته ماجرا چی میشه!! /// موندن سر دو راهی و سه راهی و ... میشه سردرگمی ، ب تظرم ب بلاتکلیفی فرق داره .....
sahar
sahar
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
عه! آره ها.اینم میتونه باشه.....
maede
maede
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
واسه همین به نظرم جالب اومد دریا!واسه هر کی بلاتکلیفی یه جور معنا میشه!بعضیا گاهی هنوز تصمیمی نگرفتن ولی بلاتکلیفن!من خودم وقتی سردرگمم احساس بلاتکلیفی دارم و وقتی بلاتکلیفم احساس سردرگمی دارم!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
چی جالب!تا حالا فک نکرده بودم چیه!!!خب مثلا این که نمیدونم الان باید چی کار کنم میخوام سرمو بکوبم به دیوار!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
نمی دونم.................شاید تا حالا نشده؟
maede
maede
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
شما که بلاتکلیفی ازتون میباره! :)))))))))
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٧/١٢
١
٠
بلا تکلیفی ینی وقتیکه تو چشاش نگا کنیو....ندونی واقعن دوستت داره یا داره ادای عاشقا رو در میاره ..!!! ندونی تو جاده ی عشق باید ثابت قدم و صادق باشی تا بهترین ها سره راهت قرار بگیره یا رسم دنیا اینه...با بدترین ها بهترین ها رو بدست میاری....
maede
maede
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
آره اینم یه جور بلاتکلیفیه دیگه!!!
ati200
ati200
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
لایک
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
بلاتکلیفی برای من یعنی سر دو سه راهی موندن اینکه هیچ تصویر مشخصی از آینده ام نتونم داشته باشم ومبهم به نظر بیادآخرین بار هم همین دو هفته پیش مونده بودم بین سه رشته دانشگاهی کدوم و برم که آخرش تصمیمو گرفتم
maede
maede
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
آخ گفتی!سر این انتخاب رشته آدم گاهی بد بلاتکلیف میشه:( خدارو شکر انشاالله که هرچی صلاحه پیش بیاد:)
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
بلا تکلیفی ینی حرفش و علمش یکی نیست ! ینی نتونی عقل و منطق رو با احساس مقایسه کنی !
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
لایک
maede
maede
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
گاهیم اینکه ندونی چطوری اینا باید با هم هماهنگ بشن خودش یه جور بلاتکلیفیه!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
بلاتکلیفی یعنی یکی علاف بذارت...ندونی بیخیالش شی یا به پاش بمونی...ندونی میاد یا نه...
ati200
ati200
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
اورین
maede
maede
٩٢/٠٧/١٣
١
٠
دیگه این که بلاتکلیفی نداره!خب باید بیخیالش شی!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
بلاتکلیفی یعنی : ندونی که چیزی نمیدونی و فکر کنی که چیز میدونی در حالی که هیچ نمیدونی ... :))))
maede
maede
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
اووووووووو چه بلاتکلیفیای شما فلسفی و عمیقه!ولی ایول..تعریفتون جالب بود!یه معنی بلاتکلیفی دقیقن همینه:)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
یک معنی دیگه هم داره: یعنی که ندونی فردا قراره چه کاری بکنی ...
maede
maede
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
آره..بعضیا هم میگن میدونن باید چیکار کنن ولی چون نمیدونن نتیجه اش چی میشه بلاتکلیفن!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
بلاتکلیفی اسمش روشه دیگه.ینی تکلیفی نداشته باشی.ندونی باید چیکار کنی.مثلا من خودم چند ماه پیش دچار بلاتکلیفی شده بودم.خدایی خیلی بد بود.از خودم بدم اومده بود.حس میکردم خیلی بی عرضه ام:)))
maede
maede
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
خب واسه بعضیا یعنی میدونن باید چیکار کنن ولی از نتیجه اش که نمیدونن چیه نگرانن..واسه همین بلاتکلیفن!ولی آره واقعن خیلی حس بدیه آدم احساس ناتوانی و سردرگمی میکنه.
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
از چیز هایی که متنفرم یکی بلاتکلیفیه یکی از تنهایی
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
وقتایی که باید انتخاب کنی یکی از سخت ترین لحظات بلا تکلیف زندگی ه نمیدونی که راهی رو که انتخاب کردی درسته یا نه مثلا دانشگاه ..ازدواج .. کار .. حتی اگه هدفت مشخص باشه ممکنه بین چند راهی گیر کنی
maede
maede
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
درست میگی گاهی هدف مشخصه ولی تو این چند راهی ها گم میشی.
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
بلاتكليفي يعني يه درسو نمره كم بگيري ندوني استاد بهت نمره ميده كه مشروط نشي يا نه:)
maede
maede
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
نه دیگه این تکلیف مشخصه که استاد نمره رو نمیده:))))))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
سلام ... تنها بلاتکلیفیم زمانی بود که با خودم گفتم امسال باید بروم دانشگاه. تازه مانده بودم چه رشته ای رو انتخاب نمایم اخرش مجبور شدم شیر یا خط نمایم که حسابداری در امد
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
بلاتکلیفی خیلی بده شبیه یه روزمرگیه که نمیدونی چیکارکنی.چندماه پیش دچارش بودم خداروشکرالان تونستم ازپسش بربیام....