خانه انجمن آیا شما هم به فال اعتقاد دارید؟
٢٣٧١
٢٩
v-qavam

آیا شما هم به فال اعتقاد دارید؟

آیا شما هم به فال اعتقاد دارید؟

تا چه حد به فال و فال بيني اعتقاد داريد؟

و اگر خاطره ای از فال بینی دارید بگید ...

٩١/٠٨/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
s-bigharar
s-bigharar
٩١/٠٨/٢٢
٣
٠
کلا به فال اعتقاد ندارم.ولی حال میده همینجوری فال می گیرم هر دفعه یه چیزی درمیاد.کلا به فال به عنوان تفریح نگاه می کنم.خاطره هم که:یک روز با دوستم نشسته بودیم هی فال می گرفتیم هی همو مسخره می کردیم با این فال هایی که درمیومد.(البته مسخره کردن از اون لحاظ بدش نه.)لااقل دلمان شاد شد....!
v-qavam
v-qavam
٩١/٠٨/٢٢
٠
٠
معمولا فال چي ميگيريد؟ فال حافظ، فال قرآني؟ فال قهوه؟
s-bigharar
s-bigharar
٩١/٠٨/٢٣
١
٠
فال قهوه که هیچی،به فال قرآنی هم که نمی خندن!همون فال حافظ...
v-qavam
v-qavam
٩١/٠٨/٢٤
٠
٠
اين وسط طفلي حافظ....
m_sepehri
m_sepehri
٩١/٠٨/٢٢
٣
١
من به فال بینی اعتقاد دارم.البته نه از نوع آبکیش!الانم که دارم مامایی می خونم با فال حافظ و البته استخاره با قرآن بود که خوب اومد.
parisa
parisa
٩١/٠٨/٢٢
٢
٠
به فال اعتقاد ندارم........ولی شده وسیله ی خنده ی منو دوستام....(البته نه از نوع استخاره و قرآن)
taba_sa
taba_sa
٩١/٠٨/٢٢
٣
٠
منم به فال اعتقادی ندارم... ولی برای سرگرمی و تفریح با دوستان و خواهرم می گیریم. البته بیشتر فال قهواه. خاطره هم که زیاده. یه روز خونه ی یکی از دوستام دور هم بودیم فال گرفتیم برای من درومد که مثل خرگوش پله های ترقی رو یکی پس از دیگری طی می کنم و برای دوستم گفت شما مثل لاک پشت طی می کنید!!!!!!!! کلی خندیدیم!!!!!! البته هیچ کدومم نشد!!!!!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/٠٨/٢٣
٢
٠
كلن خرافاته من حيث المجموع فالت بگيروم؟
f.haghighat
f.haghighat
٩١/٠٨/٢٣
١
١
به فال اعتقاد ندارم اما مثل دنیای اسرار آمیزی منو به سمت خودش می کشونه، اغلب خصوصیات ماه تولدم با من سازگاره به طور عجیبی... که شاید اتفاقیه... البته به حافظ بسیار معتقدم.
v-qavam
v-qavam
٩١/٠٨/٢٤
١
٠
بين همه فال ها و طالع بيني ها.... شخصيت شناسي از روي گل ماه تولد براي من خيلي نزديک به واقعيت بوده...
f.haghighat
f.haghighat
٩١/٠٨/٢٤
٠
٠
فال گل چه جوریه، دوست دارم بودنم...
v-qavam
v-qavam
٩١/٠٨/٢٥
٠
٠
فال گل ميگه که گل ماه تولد شما چه گليه و شخصيت شما و شخصيت متولدين هر ماه غالبا چه شخصيتيه.... من خودم براي خودم و آشنايان امتحان کردم خيلي نزديک به واقعيت بود... ميتونيد در موردش توي اينترنت سرچ کنيد...
گل
گل
٩١/٠٨/٢٣
٢
٠
من به فال حافظ و استخاره با قرآن اعتقاد دارم.خیلی هم .قرار نیست هر چی تو فالت اومد هموهنجا تعبیر بشه که، هر کاری زمان میخواد، فال هم که معجزه نمیکنه.
دریا . ش
دریا . ش
٩١/٠٨/٢٤
٠
١
نچ!! محض خنده تفریح جالبیه!!
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/٠٨/٢٤
٢
٠
فال حافظ، نیت کن! ... ... ... ... به جهنم گر غمت پایان ندارد به درک گر سرت سامان ندارد بخندم من به این دنیای فانی که ضایع تر از این امکان ندارد حافظ می خواد بگه تو خوشبخت می شی، یه کم عصبانیه! منظوری نداره! فال فقط فال حافظ اونم شب یلدا. همین :) (البته اونم اگه سرحال باشه ومارو با خاک یکسان نکنه ها!!!)
sd Hadi
sd Hadi
٩١/٠٨/٢٤
١
٠
ملت خرافاتی رو به دقیقه ایی میشه سرکار گذاشت من یه مقدار استعداد تو سربسر گذاشتن ملت دارم و یه عالمه اعتماد به نفس ویه مقدار خطوط کف دست بلدم یه بار توی جمع اساتید وعظما نشسته بودیم بیکارم که بودیم اول 1نفر فرستادم آمار غریبه هارو در بیاره بعد باهمون آمار همه روگذاشتیم سرکار ازفردابود که موبایل من خاموش نمیشد اونم باچه پیشنهادهای مالی حالاهرچی میگم دیشب سرکاری بود کیه که باور کنه بعداز اون شدیم نقل مجالس فامیل وآشنا حالا من هر چی ازخودشون میدونستم تحویلشون میدادم از ملتم تعریف وبه به چه چه بعد از یه مدت قضیه جدی شده بود از شهرستانم بهم زنگ میزدم باور کنید بعد به چه دلخوری وبدبختی این مسئله رو تموم کردم ولی فکر میکنم از طریق اسکل کردن ملت پول خوبی میتونستم در بیارم خدایا خودت ازسر تقصیراتمون بگذر الهی آمین
sepehr-g
sepehr-g
٩١/٠٨/٢٥
٠
٠
اعتقاد به فال ندارم اما چیزهایی مثل سنگ ماه تولد یا درخت و یا حتی رنگ ماه تولد به نظرم جالب میان.دوست دارم امتحانشون کنم.ا
s.a
s.a
٩١/٠٨/٢٦
١
٠
من محض خنده با دوستم رفتم فال قهوه....... کلا خانومه چرت و پرت می گفت... به هر دومون گفت: مسافرت در پیشه.... مشکلی داری که حل میشه.... تلاش کن می رسی... سختی در راهته ولی آیندت روشنه! اون زمان 10 هزار تومن بابت این چرندیات ازم پول گرفت!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/٠٨/٢٦
٠
٠
آخه چرا 10 تومن پول بی زبونو دادین؟لااقل با دوستتون نصف می کردین.
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/٠٨/٢٦
٠
٠
یه پیشنهاد.تست روانشناسی هم هست اونم باحاله واسه تفریح!
h - razavi
h - razavi
٩١/٠٨/٢٧
١
٠
من اصلا به این چیزا اعتقاد ندارم ولی یکبار برام اتفاق جالبی افتاد . سوم دبستان بودمو یک روز با یکی از دوستام رفتیم پارک ملت . اونجا یکی بود که براساس اسم و فامیل و فصلی که دوس داری جادو می کرد . اونم چه جادویی . به اصرار دوستم رفتمو اسمو فامیلو فصلی که دوس دارمو گفتم . چند دقیقه بعد در ازای گرفتن 200 تومن پول یک برگه ای بهم داد . بهم گفت این برگه زندگی الان و چند سال بعدتو برات ترسیم کرده . خندم گرفت . رفتم رو نیمکت پارک نشستمو خوندم . باورتون نمیشه ، 99% ازون چیزایی که تو برگه نوشته بود درست بود . تازه راجبه رشته ی آیندم و شغلمم درست حدس زده بود . یک لحظه با خودم گفتم این از کجا ایناهارو می دونست ؟ این اتفاق اولین بار و آخرین بار بود که برام پیش اومد . دیگه هم اون آدمو تو پارک ندیدم . چند سال بعد رفتمو بازم ازین فالا گرفتم ولی 99% اشتباه بود . همون یکبار تو کل زندگیم به فال اعتقاد پیدا کردم ولی فکر می کنم اونم شانسی بوده . نمی دونم واقعا ولی در کل غیر از اون دفعه که استثنا شده بود کلا به این چیزا اعتقاد ندارم .
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/٠٨/٢٧
٠
٠
واقعااااااااااااااااا؟!کفم برید.نه نه من هنوزم باور نمی کنم فال درسته شاید همونطور که گفتید حدسی،چیزی بوده....
h - razavi
h - razavi
٩١/٠٨/٢٨
٠
٠
کف منم تو اون لحظه برید ولی همش درست بود . جالب بود حتی عادتای منم نوشته بود . تمام خصلتام ، تمام کارایی که تو طول شبانه روز انجام می دم ، کارایی که قراره تا یک ماه بعد از اون برگه انجام بدم . شاید باورت نشه ولی تمام اون کارارو تا یک ماه بعد نا خداگاه انجام دادم . حتی روزایی که رو شانسمم نوشته بود که انصافا درست بود .
m-nik110
m-nik110
٩١/٠٨/٣٠
٠
٠
هیچ اعتقادی به فال ندارم ولی با تفعل های حافظ عجیب کیف میکنم
زهره
زهره
٩١/٠٩/٠١
١
٠
بستگی داره چه نوع فالی باشه . به فال حافظ که فکر کنم اکثرا اعتقاد دارن و البته خودم هم اعتقاد دارم . ولی به فال های دیگه اصلا .
mahshid2
mahshid2
٩١/٠٩/٠٢
١
٠
من هم به فال حافظ خیلی اعتقاد دارم چون همیشه درست در اومده
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/٠٩/٠٣
١
١
مهی جون فال های حافظ که خیلی یه جوریه...نیست...؟
mahshid2
mahshid2
٩١/٠٩/٠٣
٢
١
نه نیست !!!!!!!!خیلی هم دقیق و درسته
فال قهوه
فال قهوه
٩٥/٠٨/١٤
٠
٠
ممنون از نظر دوستان درباره فال