خانه انجمن اندر فواید همکاری های دوستانه!
٨٣٦
٢١
asadzadeh_s

اندر فواید همکاری های دوستانه!

اندر فواید همکاری های دوستانه!

اگر قرار باشه روزی مشغول به کار شین،دوست دارین افراد محل کارتون آشنا یا فامیلتون باشن؟ 

به نظر شما کار کردن با آشنا و فامیل می تونه ضرر یا منفعتی داشته باشه؟ 

٩٢/٠٨/٠١
نظرات کاربران
کد امنیتی
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٨/٠١
٢
٠
چه فرقی میکنه؟ هرکی میخواد باشه فقط معرفت داشته باشه ..زیر آبتم نزنن.. ضمنا آدما نباید بر اساس سود و منفعت با هم ارتباط داشته باشن
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٠١
٢
٠
زیر آب رو خوب گفتین موافقم به شدت باهاتون
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
من که اصلا دوس ندارم کار کنم اما اگه شد دوس دارم با سحر یک مرکز آموزشی فرهنگی هنری بزنم چون زیاد با غریبه ها زود انس نمیگیرم اگه دوستو فامیل باشه بیتره فک کنم ضرری نداشته باشه
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
کلا کار با فامیل و آشنا بدرد نمیخوره....کاری که توش رو در وایسی باشه کار نمیشه معمولا....
zza
zza
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
اگه اون فامیل زن باشه مشکلی پیش نمیاد ولی اگه مرد باشه اره
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
اگه اشنا هم فكر خودت باشه فكر نكنم مشكلي پيش بياد
سحر
سحر
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
نه دوس ندارم فامیل باشن.....همیشه معذبی به درد نمیخوره....غریبه خیلی بهتر از فامیله‌ :)
morteza_t.kh
morteza_t.kh
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
ای بابا فقط کار باشه هرکی میخاد باشه باشه
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
اینم حرفیه
maede
maede
٩٢/٠٨/٠١
٠
٠
آره خب از آشناها باشن خوبه البته اگه فامیلت اخلاقای درست و حسابی داشته باشن خوبه ضرری فکر نمیکنم داشته باشه!
zahra
zahra
٩٢/٠٨/٠٢
٠
٠
به نظرم 50 /50 :)....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٠٢
٠
٠
اصلا دوس ندارم با فامیلم کار کنم...دوس دارم تو یه محیط باشم که کسی رو نمی شناسم.اینجوری خیلی بیتره.فامیل رو در درجه دوم باهاشون کار میکنم.اگه جوری کار بشه که هر دو طرف راضی باشن مشکلی نیس!
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/٠٢
٠
٠
اگه اشنا باشی راحت تر کار میکنی مسلما ...
neyosha
neyosha
٩٢/٠٨/٠٢
٠
٠
نه اشنا نباشن بهتره
پری سا
پری سا
٩٢/٠٨/٠٢
٠
٠
تا حالا بهش فک نکرده بودم.......
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٨/٠٢
٠
٠
به نظرمن به نفعمونه!چون گاهی وقتابعضی کارامون راه میفته خب!!خخخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٠٢
٠
٠
نه دوس ندارم با اشنا همکار باشم چون هر کاری کنی راپورتتو میده دست و پات گیره خخخ
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٨/٠٢
٠
٠
غریبه باشه بهتره.. از این نظر که دوستای بیشتری پیدا کنم :)
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٨/٠٣
٠
٠
کلا اگه منظورتون کار شراکتیه که اصلا و به هیچ وجه بهتون پیشنهاد نمیکنم چه غریبه چه آشنا!!!ولی بازم توی کار همیشه غریبه بهتره.کار با آشنا بخاطر روابط فامیلی و اون رودرواسی که هس خیلی سخته.یه جمله ای هس که میگه اگه میخوای بهترین دوست خودتو بکنی بدترین دشمن خودت باهاش شراکت کن!!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٨/٠٥
٠
٠
همکارت غریبه باشه بهتره.از روی تجربه خودم میگم.چون من شاغلم و صمیمی ترین دوستمم اینجحاست.زیاد پیش میاد که تو عالم دوستانه شوخی هایی میکنه یا حرفایی میزنه که بدجور جلو بقیه حالتو میگیره.همکارت غریبه باشه بهتره.میتونی به موقع جلوش واستی و حرفتو بزنی
ali007
ali007
٩٢/٠٨/١٣
٠
٠
همکار ادم غریبه باشه بهتره چون ............!!!!!!!!!