خانه انجمن مردان خانه دار ، بانوان شاغل
٦٥٩
٤٤
افسانه بانو

مردان خانه دار ، بانوان شاغل

مردان خانه دار ، بانوان شاغل

اینو قبول دارید که خانم ها بیشتر از آقایون کار می کنند ؟ فکر می کنم داره جوری میشه که از این به بعد خانمها شاغل باشند و آقایون خانه دار نظر شما چیست ؟ قبول دارید یا نه ؟ 

٩٢/٠٧/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١٥
١
٠
قبول که نه...حس میکنم پا به پای هم کار میکنن.......اونم به خاطر وضعیت اقتصادیه......کم نیستن مردایی که میپذیرن همسر شاغل و
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/١٥
٢
٠
اصلا کار درستی نیست واس همینم فساد زیاده اعتمادا کم شده به نظرم وقتی یک دختر ازدواج میکنه فقط باید تو خونه بشینه و خودشو وقف زندگیش کنه
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
افریییین شدیداللحن مواافقم:)
sahar
sahar
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
نه دیگه تا این حد مهدیس :|
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
نه اتفاقا تا همین حد درسته من موافقم:)
sahar
sahar
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
مهدیس من بعدا یک مذاکره با تو خواهم داشت.هرچندتا حالا زیاد مذاکره داشتیم :|....با شما هم موافق نیستم آقا رادمهر :|
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
من که موافقم با خودم:)
maede
maede
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
:| :|
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
دوست عزیز خیلی دلایل مهم تری برای فساد هست که در اولویت قرار دارند و فکر نکنم کار کردن یک خانوم در محیط مناسب باعث کاهش اعتماد و فساد بشه
دایی جان
دایی جان
٩٢/٠٧/١٥
١
٠
مرد باید مرد باشه ،مردی که مرد نباشه مرد نیست ! زن هم همینطور، زن باید زن باشه ،زنی که زن نباشه زن نیست خخخخخخخخخخخخ
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
موافقم:))))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
از جملات قصار کیه این اون وقت؟؟؟خخخخخ
tanha
tanha
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
دایی این جملت مارو گیریفت خخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
منم موافقم خیلی قشنگ صحبت میکنین شما
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
من تا حدودی موافقم ولی زن نباید همیشه تو خونه بشینه و ظرف بشوره وکارای دیگه باید یه کاری داشته باشه ولی کم تز مردش کار کنه و بیشتر از مردش زمانشو تو خونه بگذرونه
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
اره الان داره طوری میشه که هردو بلکه خانم بیشتر کارمیکنه و اینم به خاطراینکه که بتونن راحتتر زندگی کنن
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/١٥
١
٠
مردی که وابسته به زنش باشه باید اسم مردو از رو خودش برداره...مرد یعنی مررررد :))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
به خاطر وضع اقتصادی گاهی اوقات لازمه :) پا به پای هم ..
sahar
sahar
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
مبافقم :)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/١٥
١
١
خانوم و کار؟ برو حرفای خنده دار نزن/شاید برن سر کار ولی فکر نکنم در راستای پیشرفت خانه باشه پولاشون برای خودشونه بیشتر / ولی اینم بگم که همیشه مورد مخالف هم هست
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
مامان من حتی یبارم ازحقوقش واسه خودش خرج نکرده
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
میشن جز همون مورد اخر خوب
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
ینی ادم به خاطر وضع اقتصادی باید دست به هر کاری بزنه؟؟؟َاومدیم یکی وضعش خوب بود لازم نداشت اونوقت چی؟؟خب این حرفارو می زنین چشم و گوش یکی باز میشه حالا خر بیار و حوض پر کن:|
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
و یه چیز دیگم هست...بعضیا باهاشون حرف میزنی میگن میریم سرکار دستمون تو جیب خودمون باشه خب ینی چی این حرف؟؟؟کسی که این حرف رو میزنه ینی هیچی از ازدواج و زندگی نفهمیده
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
ای بابا خب شاید یه بدبخت دلش نخواد زنش بره سر کار اونوقت باید دقیقا چ نوع خاکی به سرش بریزه؟؟؟؟من چرا اعصابم خورده؟؟؟
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
باید با زنش از همون روز اول که میره خاستگاری طی کنه چه کاریه
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
خود من مامانم دبیر اما شوهرم گفت من از لحاظ مالی واسه شما کم نمیزارم دوست ندارم کار کنین منم گفتم چی از این بیتر نکه مامانم رو دیده بودم خیلیم استقبال کردم
maede
maede
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
فکر نمیکنم بیشتر باشه!ولی در کل اگه دیگه همش سرکارباشی و از زندگیت چیزی نفهمی خوب نیس!ولی اگه ساعتش خوب باشه و حیلی زیاد نباشه خب خوبه مخصوصن اگه در راستای تخصصت باشه!ولی کلن اونایی که مجبورن بحثشون جداس و هرجورم که باشه مثلن ساعتش زیاد باشه خب چاره ای ندارن.
jalal
jalal
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
منظور شما دقیقا از بیشتر چیست:ساعات کاری یا نیروی کار؟
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
شغل زن مانع خونه داریش نمیشه مرد هم برای داشتن زندگی خوب و ثبات باید حتما کار کنه و پس انداز داشته باشه البته زن باید آینده نگر باشه اگه روزی به هر دلیلی مرد تو زندگی نباشه زن نباید محتاج بشه ! زن باید اگه امکان تحصیل هست استفاده کنه و چه بهتر که شغل خوبی هم داشته باشه دستش تو جیب خودش باشه و فراموش نکنه که آینده قابل پیشبینی درستی نیست اونم با این وضعیت این دوره زمونه !
tanha
tanha
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
نه قبول ندارم! مرد اگه مرد باشه تموم زندگیشو وقف راحتی و آسایش خونوادش میکنه! از نظر من برابره و باید هم اینطور باشه و باهم زندگیشونو بسازن! قرار نیست که فقط مرد یا زن کار کنه!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
لایک
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٧/١٦
١
٠
آره من خودم 3 تا 8 سره کارم بقیه ی روز هم دانشگاه -میام خونه سک سک :D
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
فقط 5 ساعت سرکار هستی؟! حالا کی میزارتتون سرکار؟! (خیلی بده!)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
نه بابا...خانوما همپای آقایون در بعضی مواقع کار میکنن.اونم بعضی اوقات خاصه!
zahra
zahra
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
چـــــــــــــــرا در بعضی مواقع خوبه چون مرده بچه هرو نگه داره :)))))خخخخخخ
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
هیییییییییییییییییییییییی!! امام زمان جان بیا دگه!! بیا که دگه آخر الزمان شده! ههههیییییییییییییییییییی
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
از فرداس که هر کدوم از خانمهای کارگر کنار گذر بایستن و بیل و کلنگ کنارشون .. .. خخخخخخخخخخخخخخ
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١٧
٠
٠
به نزر من مرد حتما باید سر کار بره.. حتی اگه زن هم چاغل باچه ولی دلیلی برای خونه نچینی مرد نمیچه.. مردایی رو دیدم که اهل کار کردن نبودن و خانه داری رو ترجیح دادن و خانومچون سر کار میرفته و زندگی پایداری نداچتن... کار کردن جزو وجود مرده و اگه سر کار نره از نزر روانی دچار مچکل میچه.. چاید یه جور سرخوردگی.. حداقل تو مردای ایرانب که اینجوریه :))
sahar
sahar
٩٢/٠٧/١٧
١
٠
من به کار کردن یک خانم بیرون از خونه به چشم یک منبع درامد نگاه نمیکنم......ولی خب خیلی از استعداد ها و توانایی ها هست که با تو خونه نشستن تلف میشه واقعا.... مثلا خانمی که کلی درس میخونه پزشکی قبول میشه بهترین دانشگاه.مثل همین پریسای خودمون.....بعد در آینده هم یه پزشک توانمند میشه.و به کارش هم خیلی علاقه داره...به نظرتون با نشستن تو خونه.و به قول مهدیس وقف کردن خودش برای زندگیش چی پیش میاد؟؟؟؟؟ :|....من نمیگم باید زندگی و همسر و فرزندشو بذاره کنار...صددرصد باید برا اونا هم وقت بذاره... و همسرش هم وظیفشه که کمکش کنه...و پا به پای هم پیش برن....ولی خب فکرشو بکنید این همه خانم با استعداد همه زندگیشون به یک شکل بشه....بشینن تو خونه و خودشون رو وقف کنن.خب اصلا قشنگ نست به نظر من :|
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/١٧
٠
٠
نوچ ، مخالفم !
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
من باکارکردن خانوماهیچ مششکلی ندارم......